Home » wzniesienie » Prepare For Change – cz.4

Prepare For Change – cz.4

wpis w: świadomość, wzniesienie 0

Szkolenie w zakresie doradztwa w zakresie przywództwa

Pamiętaj o swoich Prawach Naturalnych!

To ostatnia i najważniejsza część przygotowania do nadchodzących zmian.

Ziggy

Przygotowanie!

Przygotowanie do zmiany oznacza nauczenie się, czego się spodziewać i przećwiczenie tej wiedzy, aby mieć pewność, że szkolenie będzie skuteczne, gdy nadejdzie czas na jej wykorzystanie. Proponujemy tutaj nie szkolenie, ale porady, które mają być skuteczne w czasie Wydarzenia. Potraktuj to wszystko poważnie i bądź gotowy, gdy nadejdzie czas.

Zainspiruj się : mamy nadzieję, że tutaj znajdziesz inspirację i wiedzę; i mamy nadzieję, że podejmiesz inicjatywę i staniesz się liderem we własnym mieście, wiosce, wiosce, mieście, hrabstwie, stanie, a nawet kraju. Zachęcamy Cię do organizowania spotkań do grupowej medytacji i do omawiania tych pomysłów oraz zachęcania innych do przygotowania się na zmianę.

Cotygodniowe spotkania : Zalecamy cotygodniowe spotkania osobiste - nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych i sieci połączeń konferencyjnych. Wszystko, co działa, powinno być uwzględnione. Wszystkie szczere głosy powinny zostać wysłuchane. Unikaj walk o władzę w swojej grupie. Prosimy o przestrzeganie naszych protokołów.

Odgrywanie ról : pamiętaj, aby ćwiczyć i odgrywać role między sobą. Sprawdźcie się co do natury treści waszego przesłania i celu naszej misji. Pamiętaj, aby nadać wiadomości priorytetowe znaczenie. Zaprezentuj Brief dla liderów społeczności, jeśli czujesz się komfortowo z zawartością. Jeśli nie jesteś pewien misji lub zawartości pakietu, być może nie jest to grupa dla Ciebie. Chcemy LIDERÓW, którzy są pewni siebie i potrafią wcielić w życie te Protokoły, gdy to się liczy.

Uważaj na stres : bądź świadomy podczas szkolenia lub ćwiczenia swojego podejścia, że ​​ci liderzy będą zestresowani i może być trudno ich nawet znaleźć lub przejść przez warstwy bezpieczeństwa wokół tych ludzi. Użyj perswazji i bądź taktowny. Wszelkie kontakty osobiste w Twojej grupie powinny być wykorzystywane - gdy jest to możliwe lub wykonalne i praktyczne, aby zbliżyć się do tych osób, które kontrolują obszary infrastruktury, z którymi chcemy się skontaktować. Zawsze zachęcaj ich do utrzymywania status quo i odpowiedzialnych liderów.

Podejście w grupach: Poprosimy cię o zwrócenie się do tych przywódców, którzy zajmują ważne stanowiska w grupach. Miej przywódcę, który zna protokoły. To jest prawdopodobnie najważniejsze. Trzymaj czuwanie przy świecach lub inne spokojne, niegroźne, przyciągające uwagę działania, jeśli zostaniesz odrzucony. Możesz być kreatywny, ale nie zagrażający, jeśli nie możesz zdobyć oficjalnej publiczności. Użyj grupy Renaissance lub humoru; i nie bój się użyć podwozia z dostępem do korytarza mocy. Bądź cierpliwy, stanowczy, bądź szczery. Naucz swoją grupę tych zasad i bądź stróżem swojego brata. Uważajcie na siebie. Nie pozwól, aby emocje i poczucie własnej ważności rządziły Twoim podejściem. Pod twoją opieką odpowiedzialne lokalne kierownictwo może odmówić przyjęcia dyrektyw w łańcuchu dowodzenia, które naruszają nasze Protokoły i są oczywiście przeciwko wolności i sprawiedliwości dla wszystkich.

Zanieś swoje przesłanie ludziom : jeśli wszystko inne zawiedzie, zanieś swoje przesłanie na ulice i do ludzi. Mów na mydelniczce, użyj megafonu, ale bądź miły i pochodzący z przestrzeni serc Miłości! Osiągniesz sukces!

Potrzebujemy Twojej pomocy

Wiemy, że będzie zaangażowanych wiele różnych kultur. Dlatego należy się tym zająć, rozważając ten zbiór informacji, a także cel rozpowszechniania na całym świecie. Prosimy o rozważenie wszystkich tych stron za godne sugestii. Istnieje tak wiele różnych systemów politycznych i hierarchii, że nie możemy obecnie brać ich wszystkich pod uwagę. Pomyśl o zasobach w Twojej okolicy.

  • Przekaż swoje spostrzeżenia : wiemy, że będzie zaangażowanych wiele różnych kultur. Dlatego należy się tym zająć, rozważając ten zbiór informacji, a także cel rozpowszechniania na całym świecie. Prosimy o rozważenie wszystkich tych stron za godne sugestii. Istnieje tak wiele różnych systemów politycznych i hierarchii, że nie możemy obecnie brać ich wszystkich pod uwagę. Szczerze się modlimy i wiemy, że wielu z was ma cenne i różne perspektywy do wniesienia do tej pracy. Z pokorą prosimy o zgłaszanie pozytywnych dodatków do naszej pracy. Wierzymy, że dokonają tego ci, którzy są powołani. Wiemy, że wielu inteligentnych pracowników światła na całym świecie może to zrobić. Czy to ty?
  • Bank Prawdy : Z Twoją pomocą ta strona internetowa stanie się zasobem i bankiem prawdy, z którego wszyscy będą mogli bezpłatnie się wycofać. Będzie ono wsparte złotem twojego czystego dostosowania do potężnego słowa twojego duchowego źródła JA wewnątrz. Niech twój czysty umysł mówi całą prawdę; i niech podzielą się z nami wszystkimi swoimi myślami o miłości. Prosimy o dokonywanie wpłat anonimowo lub nie. Nasza rada przejrzy te dodatki pod kątem treści, aby upewnić się, że pomysły są zgodne z naszym protokołem.
  • Komentarze / Pytania : Zdajemy sobie sprawę, że nasz wysiłek tutaj nie jest kompletny. Mamy tutaj miejsce na komentarze. Strona „Komentarze” zostanie sprawdzona pod kątem treści. Nie będziemy tutaj tolerować trolli ani hejterów. Dopuszczalne będą słowa zachęty i pozytywne natury. Szczere pytania i uczciwe pytania zostaną udzielone lub skierowane do innych źródeł w celu wzmocnienia. Prosimy o zadawanie pytań na temat i kierowanie wyłącznie do treści grupy przywódców planetarnych, w przeciwnym razie możemy ich nie publikować. Jeśli zdecydujemy się tego nie publikować, powiemy Ci dlaczego.
  • „Strona zgłoszeń” : Z zadowoleniem przyjmujemy konstruktywną krytykę; a ci, którzy mają dobre intencje, zostaną wysłuchani. Będziemy mieć „Stronę zgłoszeń” dla tych osób, które chcą pomóc w ustanowieniu życzliwości i prawdy na naszym świecie. Zachęcamy do zgłaszania przemyślanych dodatków do naszej pracy. Dla tych, których zgłoszenia uwzględniają nasze protokoły; te osoby mogą mieć swoje prace - lub ich części - dodane dla wszystkich. Jeśli nasz konsensus Planetary Leadersip Group wyrazi zgodę, te zgłoszenia mogą zostać dodane do naszego produktu końcowego. Dla tych, którzy przesyłają tutaj artykuły lub artykuły, proszę zrozumieć, że ta strona jest bezpłatna dla każdego; i nie będzie żadnych praw autorskich do przesłanych tutaj materiałów.
  • Kontynuacja samokształcenia wolontariuszy : Te przygotowane briefy zostaną podzielone na 3 fazy, ponieważ ujawnienie pochodzenia nauk humanistycznych i wpływ naszych powiększonych rodzin najprawdopodobniej nie będzie rozsądne, aby dyskutować lub nie będzie wymagane we wczesnych fazach, ale po mszy egzekwowanie aresztowania i  ZDARZENIE . O ile to możliwe, prosimy, aby nasze grupy podchodziły ze współczuciem do przywódców. Ważne jest, aby nasze grupy przestrzegały protokołów na tej stronie, które zostały ustanowione w celu kontaktu z liderami ich społeczności. Protokoły te zostały starannie dobrane, aby zapewnić, w miarę możliwości, pozytywną reakcję. Jesteśmy pewni, że jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, odniesiesz sukces.
Wnioski

Jeśli nie jesteś pewien, co tutaj przedstawiamy, nie bój się prosić, uczyć się i studiować. Nie działaj, chyba że twój duch jest silny i nie czujesz się pewnie - nawet jeśli dobrze się z tym czujesz, ale nadal masz wątpliwości. W czasie  WYDARZENIA wydrukuj kopię „Raportu dla liderów społeczności” i pozostaw ją anonimowo lub przekaż komuś lepiej dopasowanemu, kto Twoim zdaniem może wykonać dobrą robotę, przedstawiając go.

Niektórzy widzieli i wierzą. Są inni błogosławieni, którzy nie widzieli i nadal wierzą. Osądźcie to drzewo wiedzy po owocach. Wzywamy do pokoju, miłości i uczciwości na naszym świecie. Dzięki Światłu Prawdy będziemy to mieć.

Powstańcie teraz, bo nikt oprócz nas samych nie może zerwać tych kajdan, które trzymają nasz umysł w strachu. Nie daj się sparaliżować! Musisz działać dla prawdy teraz, w tej chwili! Trzymaj w sercu źródło wszystkiego, co dobre, piękne i prawdziwe. Twój zamiar, twoje świadome działanie, aby czynić dobro, będą rezonować i wszechświat zareaguje. Boże do was wszystkich!

Komentarz

Jeśli przeczytałeś całość materiałów, wszystkie części, masz prawo do ich oceny. Zanim jednak je skrytykujesz, dodam od siebie, iż są one dla mnie tylko bardzo pomocna wskazówką i materiałem do przemyślenia, a nie "ewangelią". Opublikowałem je tutaj dlatego, iż są najbardziej kompletnym zestawem informacji i instrukcji dla nadchodzących zmian, jakie znalazłem w internecie. Sam osobiście jestem częścią zespołu wolontariuszy "Prepare For Change" od wielu lat i czekałem na te ZMIANY tyleż samo. A teraz one dzieją się na naszych oczach.

Prawdopodobnie zmiany będą się działy inaczej niż przewidywały to treści zawarte w tych informacjach, ale taka jest natura dynamiki tej rzeczywistości, na którą mają wpływ wszyscy gracze.

Bądź zatem przygotowany, odkrywczy, otwarty a przede wszystkim pomocny i życzliwy. Mam nadzieję na osobiste spotkanie - - przynajmniej z niektórymi z Was - już w nowej rzeczywistości!

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.