Home » Future » Future – czy przyszłość jest zdeterminowana?

Future – czy przyszłość jest zdeterminowana?

wpis w: Future 0

Czy przyszłość już istnieje?

Wprowadziłem nową kategorię postów pn.: Future. i mam zamiar opublikować trochę artykułów zgłębiających ten temat. Dlaczego? Otóż moim zdaniem teraz, na naszych oczach decyduje się jaką przyszłość wybierzemy. Wielu fizyków twierdzi, że wszystko na to wskazuje, iż żyjemy w jednej z wielu wersji rzeczywistości. Czy zatem oprócz naszej rzeczywistości może istnieć inna, równoległa rzeczywistość? I czy my możemy zdecydować jaką przyszłość wybierzemy?

Zacytuję tu informacje z Wikipedii:

"Według kwantowej hipotezy wielu światów Hugh Everetta III, nazywanej przez niego „Wieloświatową Interpretacją Mechaniki Kwantowej” (ang. The Many-Worlds Interpretation of Quantum Mechanics), wszystko co może się zdarzyć, zdarza się na pewno w którejś z odnóg rzeczywistości, która przypomina wielkie, rozgałęziające się w każdej chwili drzewo życia."

I dalej Wikipedia:

"We wszechświatach równoległych może istnieć nieskończona ilość kopii nas samych, które robią dokładnie to samo co my, albo ich historia życia przebiega zupełnie inaczej niż nasza."

No więc jak to jest?  W jaki sposób i kiedy możemy zdecydować w jakiej rzeczywistości chcemy żyć?

Ciekawą rzecz znalazłem u Toma Kenyona, który channeluje istoty zwane Hathorami. Otóż Hathorowie twierdzą identycznie, iż istnieje nieskończona ilość rzeczywistości, która składa się na tzw. Wieloświat. Według nich możliwe jest przemieszczanie się pomiędzy tymi rzeczywistościami (Światami), ale warunkują to tzw. Węzły Chaosu. Według Hathorów tylko wtedy jest możliwe zmienianie linii czasowych, ale drugim warunkiem jest "przyciągnięcie" odpowiedniej linii czasowej. Co to znaczy..? Rzecz w tym, że nasze myśli skupiając się na jakiejś wizji rzeczywistości, faktycznie mają moc przyciągnięcia jej i przeskoczenia na nową rzeczywistość.

A więc Uwaga! Dzisiaj mamy taki czas, bo żyjemy w czasach chaosu, znaleźliśmy się w Węzłach Chaosu! Chyba zgodzicie się ze mną, że rok 2020 ma wszelkie znamiona tego, że jesteśmy w centrum Chaosu! W obecnym czasie - jak nigdy dawniej - jako ludzie mamy moc zmiany naszej rzeczywistości na inną! Nasze myśli ją przyciągną. Uważajcie więc!

Tutaj też uwaga do wszelkich jasnowidzów. Musicie być świadomi tego, że wpływacie swoimi wizjami na wybory ludzi. Wcale Wam nie ujmuję waszych umiejętności, ale... Wy prawdopodobnie widzicie tylko jedną z wielu wizji rzeczywistości. Widzicie tą wersję, jaką Wy waszymi myślami przyciągacie. Jeśli macie obawy, strach, to prawdopodobnie widzicie przyszłość, w której rozwiązania będą bardziej ekstremalne (nie chcę powiedzieć negatywne, bo to dla każdego może znaczyć co innego). Lubię p. Krzysztofa Jackowskiego i czuję, że on nie mówi o wszystkim, co widzi. Panie Krzysztofie, lepiej w obecnym czasie chaosu zamilknąć, by nie sugerować słuchającym, co mają przyciągnąć...

Jeszcze ciekawiej jest u WingMakers (Stwórcy Skrzydeł). WingMakers to według ich legendy My z przyszłości - opowieści o nich, to zupełnie osobna historia na inny czas. WingMakers twierdzą, że zostawili dla nas ślady w postaci "kapsuł czasu" (artefakty) w siedmiu miejscach Świata. Odkryta została jedna z nich w Nowym Meksyku, w kanionie Grand Chaco. Z ich materiałów wynika, że oni sami popełnili kiedyś kardynalne błędy w rozwoju ludzkiej cywilizacji i przybyli do naszych czasów, aby je naprawić. Dlaczego przyszli teraz (ich historia w naszym czasie zaczęła się w latach 90 ubiegłego wieku i trwa nadal), gdyż uznali, że obecnie wygenerują się tak potężne siły (Węzły Chaosu ?), iż możliwa będzie naprawa ich błędów i tym samym zmiana rzeczywistości. To ma też wpłynąć na rozwiązanie ich obecnych problemów.

Jaki jest zatem problem, który WingMakers chcą naprawić w naszych czasach..? O tym w kolejnych artykułach.

Przygotowuję kilka artykułów o tym jakie mamy informacje o wielu rzeczywistościach i jakie mogą być konsekwencje wyboru innego Świata!

Autor: Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.