Home » świadomość » Game Over! – koniec jest bliski

Game Over! – koniec jest bliski

wpis w: NWO, Plandemia, świadomość 0

Odwołujemy pandemię

Już nie da się ukryć, że pandemii COVID-19 nigdy nie było. Owszem, wirus istnieje, jak setki innych wirusów. Jednak jest groźny na tyle, na ile jest groźna coroczna grypa. Trzeba przyznać, że cała kłamliwa kampania była genialna, aby postawić na głowie CAŁY ŚWIAT! A jednak… amunicja im się skończyła, a ludzie się obudzili. Berlin, Wrocław, Warszawa, Stuttgart, Londyn – tam wszędzie trwają wiece i demonstracje piętnujące trwające obłąkańcze restrykcje.

Myślę, że to świetnie! Należy się do nich przyłączyć, aby pokazać siłę i fakt, że my wiemy o co w tym wszystkim chodzi.

No właśnie… ale czy na pewno wiemy o co chodzi? Bo jeśli nie ma pandemii, to co jest do cholery?!

Oni nigdy nie mówią prawdy wprost. Mają plan. Plan istnieje od pokoleń i jest realizowany krok po kroku. Czasem wypuszczają „balony próbne” aby na naszych oczach powiedzieć, co mają zamiar zrobić. Na przykład w trakcie koncertu otwarcia ostatniej olimpiady przez 15 minut tancerki przebrane za pielęgniarki, w maseczkach biegały po scenie ze strzykawkami. To był właśnie taki balon próbny.

A więc jaki jest ich plan..? Albo inaczej: Gdybyś chciał napaść na CAŁY ŚWIAT i go ograbić, jak byś to zrobił?

 1. Po pierwsze musisz przyzwyczaić ludzi, że czasem zdarzają się sytuacje ekstremalne, np. ataki terrorystyczne. Wykorzystujesz to potem do systematycznego (nie natychmiastowego) ograniczania wolności ludzi. Stąd w ostatnich latach dużo ilość „false flag”, jak ataki we Francji, ciężarówka w Berlinie, metro w Londynie czy największy atak false flag: 11 września atak na World Trade Center. To wszystko składniki planu.
 2. Musisz doprowadzić społeczeństwo do systematycznej utraty zdrowia i uzależnienia go od medycyny, która jest w Twoich rękach. Robisz to poprzez „nowoczesne”, wysoko przetworzone artykuły spożywcze. Człowiek słaby i schorowany nie buntuje się.
 3. Ograniczasz, a potem usuwasz z rynku lekarstwa, które konkurują z twoimi lekami. Usuwasz zioła, suplementy, leczenie ludowe czy alternatywne. Narzucasz administracyjne restrykcje dotyczące leczenia.
 4. Wmawiasz ludziom, że lepiej chorobom zapobiegać niż je leczyć i tak tworzysz przemysł szczepionkowy. Po co? No… zarabiasz na miliardach zdrowych ludzi, a nie na milionach chorych! Już wiesz, po co są szczepionki…
 5. Psujesz pieniądz jak tylko się da. Tworzysz pusty pieniądz, na niczym nie oparty, co więcej, ustanawiasz prawo tak, że to ty masz prawo do jego emisji. A wtedy masz w ręku wszystkich tych, którzy zdani są na twój  pieniądz.
 6. Przejmujesz edukację, narzucasz ją w taki sposob, aby dzieci dostawały informacje, ale nie wiedzę! Czyli uczą się pamięciowo rzeczy zbędnych i ograniczasz ich samodzielne myślenie. To będzie ci potrzebne, kiedy te dzieci dorosną. Łatwo wtedy nimi manipulować.
 7. A propos manipulacji… Dajesz wszystkim pokoleniom (ale najlepiej młodym) jakieś zabawki. Na przykład smartfony, gry komputerowe, komputery, telewizję i dodajesz do tego jakieś uzależniające dodatki: alkohol, narkotyki
 8. Oczywiście aby to wszystko miało ręce i nogi – musisz mieć tuby propagandowe, czyli przejmujesz wszystkie te środki: tv, media drukowane, media społecznościowe.
 9. Acha… musisz jeszcze zadbać o to, aby jakieś tam drobne media alternatywne nie psuły ci roboty, więc wymyślasz zdanie: „teorie spiskowe”. Jeśli coś te drobne media odkryją, to mówisz: Teorie spiskowe.
 10. No… chyba jedna z trudniejszych rzeczy, to zdobycie ludzkich wierzeń. Bardzo musisz się postarać, aby wprowadzić do hierarchii wyznaniowych swoich ludzi. To długo trwa, bo oni muszą zacząć od nauki na uczelniach, potem muszą sięgnąć po swoje miejsce w hierarchii, ale wtedy już jest z górki. Opanowałeś religie…
 11. Kiedy już to wszystko masz w Twoich rękach są wszyskie narzędzia do przejęcia świata. Teraz: albo czekasz na dobry moment (kataklizm naturalny, jakaś asteroida czy inna kometa), albo pomagasz naturze i „tworzysz” pandemię.
 12. Ponieważ naukowcy też są w twoich rękach, wykorzystujesz jakieś laboratorium i wypuszczasz na świat wirusa. Na przykład naszego Covidziaka. Musisz mu jednak pomóc bo wirus nie jest ani zbyt groźny, ani zbyt śmiertelny. Ot, taki sobie – jeden z tysięcy wirusów. A może jednak byłoby lepiej wypuścić jakiegoś bardzo zaraźliwego i niezwykle śmiertelnego wirusa? Przecież i tak chcesz uśmiercić dużą część populacji by ograbić świat… Nie, nie… To może się wymknąć spod kontroli! A co jeśli trafi takie wirusisko we mnie, moją rodzinę, moją ekipę. No, na to nie można pozwolić, więc wypuszczamy covidziaka.
 13. Media mamy za sobą więc trzeba im tylko napisać co mają mówić, a jak ktoś podskoczy, to w szybkim tempie go zwalniamy i uzasadniamy to zagrożeniem dla stanu pandemii. Uciszamy też te drobne media. Wprowadzamy cenzurę… no czyli usuwamy filmy i artykuły, które nie są zgodne z „naszą prawdą”!
 14. WHO jest z nami, bo to nasi ludzie, oni muszą ogłosić pandemię.
 15. Rządy to i tak skorumpowani faceci, więc ich przekupiamy. Tych trudnych, nie przekonanych przekonujemy przypominając, że mają rodziny a i sami jeszcze by mogli trochę pożyć. Wszystkim rządom dajemy wytyczne WHO i nakazujemy zamknąć gospodarki wszystkich panstw. Lockdown! Rujnujemy gospodarki krajowe i światowe. Jakimś dziwnym trafem na placu boju pozostają niektóre korporacje, ale… te akurat są nasze.
 16. Rządom obiecujemy niezbędną pomoc finansową (na początek), pomoc wojskową (na wszelki wypadek) i medyczną (damy im nasze szczepionki)
 17. Kiedy rządy już pieniądze rozdały (przewidzieliśmy to, że radośnie je rozdają!) uprzejmie poprosimy o ich oddanie, a przynajmniej na już o odsetki. 
 18. „No… nie mamy środków”. – mowią rządy. Przecież kazaliście nam zamknąć gospodarki, nie ma wpływów z podatków i innych opłat!
 19. OK, mówimy. Nie martwcie się, macie jeszcze inne środki, na przykład Wasze ziemie, wasze surowce, wasze budynki. Oddajcie nam te dobra i będzie ok.
 20. Obywatele tych krajów też są już bez kasy. Nawet emeryci i renciści! No bo kasa panstwowa naprawdę jest teraz pusta. Banki zaczynają zabierać majątki, domy, ziemie, ruchomości.
 21. Ale istnieją jeszcze w tych społeczeństwach bogatsi obywatele. Ci mają sporo na kontach, no i jakieś działki, domy. Niektórzy przemyślnie wyprowadzili swoje bogactwa do innych krajów.
 22. Ale, ale… co z tego? Wprawdzie oni mają ziemie w Afryce Południowej, ale nie można tam latać! Pandemia nie pozwala. A ich pieniądze na kontach? Niestety – w wyniku ogólnego krachu gospodarczego i finansowego ich pieniądze są już nic nie warte. 
 23. Teraz przyszedł czas na realizację moich zysków. Liczymy je: odsetki od pożyczonych na pandemię środków dla wszystkich krajów świata, zyski ze szczepionek dla 7,5 miliarda wyszczepionych, przejęte surowce naturalne, przejęte ziemie i budynki. Nieźle. Z całego świata. A… niektórzy naprawdę nie mieli z czego oddawać, więc oddali swoje dzieci i młodzież…
 24. Trzeba tym wszystkim populacjom jakoś dać jeść, więc tworzymy Państwowy Dochód Podstawowy. Z jednym zastrzeżeniem. Dochód podstawowy musi być uwarunkowany. Otrzymują go tylko osoby poprawne politycznie, społecznie i światopoglądowo. I koniecznie tylko ci, którzy są zaszczepieni!
 25. Te szczepienia jednak sporo nas kosztują, ale w jaki inny sposób można tak zmienić ludzi, aby sami wyeliminowali się z tej planety. Drobny dodatek w postaci RNA do szczepionki załatwia wszystko za nas. Zmiany DNA spowodują „naturalne” wymieranie ludzkości. I o to nam chodziło. Pokojowo (no… prawie pokojowo) i właściwie, to ci ludzie sami tego chcieli. Mogli protestować, buntować się – ale tego nie zrobili…

Ten scenariusz nie jest wymyślony. Owszem, dodałem mu trochę kolorytu, ale on jest prawdziwy.

GAME OVER! – To jest ich koniec gry!

Istnieją już dwa światy. Każdy z nich ma inne informacje i na tych informacjach opiera swoje życie i życiowe decyzje. Mam dla Was jednak bardzo dobrą wiadomość! To wszysko może się dobrze skończyć dla ludzkości. Ludzie budzą się i oni tego się boją. Niczego nie boją się bardziej, niż tego, że ludzie zorientują się, co oni chcą ludziom zrobić. Istnieje inny plan! Omówię ten plan w kolejnym artykule, tu tylko dodam, że jest na świecie bardzo wiele ludzi (politycy, wojskowi, naukowcy, dziennikarze, lekarze, etc.), którzy przyłożyli się do tego planu i tylko czekają na to, czy my jako ludzkość jesteśmy na ten plan gotowi.

A więc w następnym artykule „światełko w tunelu” ?

Ziggy

David Icke o ich planie

Zróbmy im Lockdown

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.