Home » świadomość » Ukradli nam też NESARA/GESARA ?

Ukradli nam też NESARA/GESARA ?

wpis w: NWO, świadomość 1

Historia Aktu NESARA

NESARA to skróty od nazwy National Economic Security and Recovery Act (GESARA to akt globalny). Są to ustawy o globalnej i narodowej ochronie oraz reformie gospodarki, które zostały wymyślone i spisane przez wielkie umysły XX i XXI wieku w celu zresetowania stanu planety Ziemia i wprowadzenia potężnych zmian w fundamencie zarządzania.

Roszczenia farmerów – podstawa NESARA

Do połowy lat 70. XX wieku amerykańscy bankierzy uważali się za ludzi stojących ponad prawem, którzy swą władzę dzierżą w sile pieniędzy. Wściekli Amerykanie, a właściwie farmerzy postanowili wtedy się zbuntować i walczyć o swoje. Sprawa nabrała wiatru w żagle, kiedy Federalny Land Bank nielegalnie jako niewypłacalne zadłużenia, przejął kredyty hipoteczne (farmy, sprzęt i ziemię uprawną) wielu farmerów na środkowym zachodzie Stanów jednoczonych. Oszukani przez banki farmerzy, którym udzielano wysokich kredytów za zgodą Federalnego Systemu Rezerwy, złożyli do sądu zbiorowy pozew, znany jako Program Roszczeń Farmerów i domagali się wypłaty odszkodowań za nieuczciwe praktyki w operacji Systemu Kredytowego Farmerów.

Pozew Roszczeń Farmerów był bagatelizowany i odrzucany przez sądy na każdym poziomie, a dokumentację celowo niszczono. W latach 90 Sprawę skierowano do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, którego sędziowie niemal jednogłośnie orzekli, że roszczenia farmerów mają podstawy prawne. Zostali oni oszukani przez rząd federalny i banki, dlatego też obywatelom tym należą się ogromne odszkodowania i zwrot posiadłości majątkowych. Sąd Najwyższy do monitorowania postępów w egzekwowaniu wyroków wyznaczył kilku sędziów. Sędziowie ci wraz z ekspertami z różnych dziedzin, np. ekonomii i prawa konstytucyjnego, stworzyli koalicję „Biali Rycerze”, która zajmowała się udzielaniem wsparcia i pomocy tysiącom pokrzywdzonych ludzi na całym świecie.

Wprowadzenie NESARA

Sędziowie spędzili wiele lat na szukaniu porozumienia w kwestii wprowadzenia nowych reform bankowych w życie. Ostatecznie osiągnięto porozumienie pomiędzy rządem Stanów Zjednoczonych, właścicielami Banku Rezerwy Federalnej, Międzynarodowym Funduszem Walutowym, Bankiem Światowym oraz wieloma innymi krajami, w tym Wielką Brytanią i wchodzącymi w skład strefy euro.

Szybko zdano sobie jednak sprawę z tego, że ustalenia zawartych porozumień nie zyskują aprobaty w życiu codziennym i nie zostaną w nim wdrożone. Dlatego też jedynym sposobem realizacji reformy było jej wprowadzenie jako prawa uchwalonego przez Kongres USA. W 1999 roku przedstawiciele procesu Roszczeń Farmerów złożyli do Kongresu 75-stronicowy dokument „Akt Krajowej Reformy i Bezpieczeństwa Ekonomicznego” (NESARA). Do 9 marca 2000 roku aktem tym nikt prawnie się nie zainteresował. Dopiero gdy tego dnia późnym wieczorem członkowie Kongresu USA zostali wezwani i eskortowani do swoich biur przez żołnierzy oddziałów Delta Force oraz Navy Seals w celu natychmiastowego głosowania, oficjalnie zaakceptowano NESARA.

10 października 2000 r. generałowie armii amerykańskiej wydali rozkaz, aby jednostki elitarne Marynarki Wojennej Seals oraz Delta Force szturmem wkroczyły do Białego Domu i pod groźbą użycia broni zmusiły niezainteresowanego do tej pory dokumentem Billa Clintona do jego podpisania.

GESARA i NESARA – narodowe obfitości

Wdrożenie i ogłoszenie NESARA oraz jej globalnego odpowiednika – programu GESARA miało nastąpić we wrześniu 2001 roku. Proces został jednak wstrzymany przez katastrofę z World Trade Center w roli głównej. W ten oto sposób zniszczono obywatelom USA nadzieje na zwrócenie rządu z powrotem do rąk narodu amerykańskiego. Czego wprowadzenie przewidują akta GESARA i NESARA? Otóż przede wszystkim w ich zapisie uwzględnia się takie postulaty jak m.in.:

 • Przywrócenie ustawy konstytucyjnej w Stanach Zjednoczonych.
 • Usunięcie urzędników administracji USA i wszystkich członków Kongresu Stanów Zjednoczonych z ich stanowisk z powodu ciągłych działań niezgodnych z konstytucją.
 • Zmuszenie prezydenta USA, wiceprzewodniczącego, członków gabinetu oraz wszystkich członków Kongresu do opuszczenia biura.
 • Zlikwidowanie IRS (urzędu bankowego) i Banku Rezerwy Federalnej.
 • Zawieszenie wszystkich wyborów na całym świecie, na wszystkich suwerennych szczeblach władzy.
 • Zezwolenie na egzekwowanie przepisów przy pomocy sił wojska w celu fizycznego usunięcia lub wyeliminowania wszelkich przeszkód utrudniających wprowadzenia prawa GESARA.
 • Wyeliminowanie wszystkich „stanów nadzwyczajnych” i wprowadzenie spokoju dla wszystkich państw sojuszniczych programu GESARA.
 • Zmuszenie wojska USA do natychmiastowego usunięcia oddziałów ze wszystkich suwerennych narodów.
 • Ustanowienie pokoju na całym świecie, monitorowanego przez Radę Bezpieczeństwa ONZ.
 • Przeznaczenie ogromnych sum pieniędzy na cele humanitarne na całym świecie.
 • Zerowanie wszystkich sald kart kredytowych, kredytów hipotecznych, bankowych i innych należności w bankach na całym świecie z powodu ich nielegalnej działalności.
 • Przywrócenie prywatności finansowej na całym świecie.
 • Zniesienie podatku dochodowego na całym świecie oraz opodatkowania żywności, leków i rzeczy materialnych z tzw. drugiej ręki.
 • Zwiększenie korzyści finansowych dla emerytów.
 • Umożliwia uwolnienie tysięcy ukrytych patentów i tłumionych, znajdujących się pod kontrolą rządu technologii.
Przepowiednie Saint Germaina

Saint Germain – hrabia, znany również jako Święty Brat, Wniebowstąpiona Istota lub Cudowny Człowiek to członek Białego Bractwa – grupy istot z innego wymiaru, która czuwa nad rozwojem naszej planety i ma przygotować ją na nadejście Nowego Nauczyciela, nowej ery, złotego wieku. Znany jest ze swoich licznych przepowiedni. W ciągu wielu lat mnóstwo osób twierdziło, że są wcieleniem hrabiego lub że Saint Germain do nich przemawia. W opublikowanych we wrześniu 2016 roku przez Jamesa McConnella i dr Susan Sammarco fragmencie przemówienia czytamy:

„JESTEM SAINT GERMAINE. JESTEM TU TERAZ, ABY KONTYNUOWAĆ TEN PROCES. ABY KONTYNUOWAĆ TEN PROGRAM, KTÓRY ROZPOCZĄŁ SIĘ DAWNO TEMU. W TYM KONKRETNYM MOMENCIE JEST JUŻ PIĘTNAŚCIE LAT PO DNIU, W KTÓRYM NESARA MIAŁA ZOSTAĆ OGŁOSZONA.

ZMIANY MIAŁY NADEJŚĆ W MGNIENIU OKA I W MGNIENIU OKA WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO […] NESARA NADCHODZI, ZOSTANIE WKRÓTCE OGŁOSZONA, A GESARA OBEJMIE ŚWIAT GLOBALNIE. NIKT I NIC NIE MOŻE TEGO POWSTRZYMAĆ I NIC TEGO NIE POWSTRZYMA. NIE TYM RAZEM.

[…] WSZYSTKO ZOSTANIE WKRÓTCE OFICJALNIE OGŁOSZONE, ROZPRZESTRZENI SIĘ, PRZYNIESIE ZNACZĄCE ZMIANY NA CAŁYM ŚWIECIE. ZANIM TO NASTĄPI, POPRZEDZAĆ JE BĘDZIE WIELE INNYCH, NADCHODZĄCYCH ZMIAN. CIESZYMY SIĘ Z WIELKICH CZASÓW, KTÓRE SĄ PRZED NAMI. […] WKRÓTCE BĘDZIEMY RAZEM. […] WSZYSCY JESTEŚMY TERAZ NA GRANICY WIELKICH ZMIAN, WIELKICH WYDARZEŃ.

JEST TO PRZEJŚCIE NA INNY PARADYGMAT. INNE ZROZUMIENIE. INNY POZIOM ŚWIADOMOŚCI.

TO WEŹMIE NAS WSZYSTKICH DO GALAKTYCZNEJ ŚWIADOMOŚCI, Z KTÓREJ WSZYSCY PRZYBYLI I DO KTÓREJ WSZYSCY TERAZ WRACAMY. […] MOGĘ WAS ZAPEWNIĆ, ŻE NIE BĘDZIECIE MUSIELI JAK WIEWIÓRKA CHOWAĆ TYCH PIENIĘDZY, BY PRZEZNACZYĆ JE DLA JESZCZE NIENARODZONYM WNUKÓW.

W NAJBLIŻSZYCH LATACH I MIESIĄCACH NASTĄPI TAKA OBFITOŚĆ, ŻE NIE BĘDZIE POTRZEBY FUNDACJI, FUNDUSZY POWIERNICZYCH, RENT I KONT OSZCZĘDNOŚCIOWYCH, KTÓRE WEJDĄ W CIĄGU DZIESIĘCIU LAT. NIE PRZEJMUJCIE SIĘ”.

Prawo GESARA jest bezwzględnie tłumione i ukrywane. Na międzynarodowych polityków, pracowników medialnych, przedstawicieli głównych banków itp. nałożono w tej sprawie restrykcyjny nakaz milczenia. Czy wkrótce sprawdzi się przepowiednia Saint Germaina? Czy rzeczywiście jesteśmy o krok od bycia świadkami wprowadzenia prawdziwej międzynarodowej obfitości?

Przypominam za portalem: odkrywamyzakryte.com

NESARA, ale w ich wydaniu

Mówiąc szczerze o projekcie NESARA słyszałem już wiele, wiele lat temu. I zawsze było to w kontekście pozytywnym. Jedna z ostatnich narracji, którą głosił Corey Good (whistblower, były żołnierz jednostek specjalnych) była taka, iż NESARA (a potem GESARA) nadchodzi i jest tuż, tuż. Zależy tylko od tego czy ujawnienie będzie pełne (i raczej twarde) czy częściowe (i rozmiękczone). Również zza ekranu QAnon i jego gwardia mówi o rychłym wprowadzeniu NESARA jako aktu niezbędnego do pełnej zmiany życia narodu amerykańskiego, a potem i globalnie.

Aż tu wczoraj usłyszałem na własne uszy jak tu niejaki Steffen Rowe (znany też jako TANK) mówi, że "oj, nie tak Panowie, nie tak!" Owszem, mówi: GESARA będzie wprowadzona, ale przez Cabal !!!(Deep State, ciemnych, etc.). i kontynuuje, że owszem, Cabal przewiduje umorzenie długów na całym świecie, no bo przecież ludzie nie będą w stanie spłacić zadłużenia jakie przyniosła im pandemia (przez nich zesłana), ale coś za coś. Długi zostaną umorzone tylko tym, którzy na to zasłużą. Jak? Można się domyślać... Będzie też gwarantowany dochód podstawowy (w GESRA ma być dochód bezwarunkowy), jednakże obwarowany warunkami. Np. jeśli nie masz odpowiedniego limitu punktowego - nie masz dochodu. A co to jest limit punktowy? Steffen odsyła nas do niektórych prowincji chińskich, bo tam to już działa!

Zamieszczę Wam poniżej ten film (przetłumaczyła go Ula Klimko z portalu samoświadomi.pl)

A co ja o tym sądzę..? Nie ufajcie nikomu. To może być kolejna podpucha, aby nas zwieść i zasiać zwątpienie i strach. Trzymajcie się swoich pozytywnych wizji i twórzcie swoją rzeczywistość Tu i Teraz!

 1. Nieszczepiony
  | Odpowiedz

  Kopia artykułu że strony odkrywamy zakryte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.