Home » Polityka » WHO odwraca wirusa ogonem ?

WHO odwraca wirusa ogonem ?

wpis w: COVID-19, Plandemia, Polityka 0

Raport Benjamina Fulforda

WHO nagle wycofała się z oszustwa Covid-19, gdy ich przywódcom wniesiono zarzuty karne i cywilne. Jest to część jesiennej ofensywy Białych Kapeluszy w toczącej się bitwie o Ziemię, od bizantyjskiej intrygi w Watykanie po użycie broni nuklearnej na dużą skalę. Na obu frontach dobrzy gracze odnoszą zdecydowane zwycięstwa.

Pamiętaj, mamy do czynienia z dwiema konkurującymi ze sobą wizjami przyszłości planety. Jeden, kontrolowany przez chazarską mafię lub Chabad Death Cult, który wzywa do unicestwienia 90% ludzkości i zniewolenia reszty. Drugi apeluje o wielką kampanię mającą na celu wyeliminowanie biedy, powstrzymanie niszczenia środowiska i zbadanie wszechświata.

Sytuacja globalna wydaje się z dnia na dzień coraz dziwniejsza, ponieważ walka między tymi dwoma różnymi wersjami rzeczywistości zbliża się do punktu kulminacyjnego.

Nie jest to tylko przypadek USA przeciwko Chinom czy Trumpa przeciwko Bidenowi. Zamiast tego przekracza tradycyjne granice. Na przykład na scenie wiadomości teatralnych proponuje się nam dwie różne osobowości Donalda Trumpa i Xi Jinpinga, z których każda wydaje się wspierać program innej frakcji.

Aby to zilustrować, spójrzmy na nagły zwrot w WHO. Oto, co skorumpowany dyrektor generalny Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział w marcu:

„Tę epidemię można odepchnąć, ale tylko dzięki skoordynowanemu i wszechstronnemu podejściu, które angażuje całą machinę rządową”. https://www.cnbc.com/2020/03/05/who-calls-on-all-nations-to-pull-out-all-the-stops-to-fight-coronavirus.html

W zeszłym tygodniu specjalny wysłannik COVID-19 David Nabarro powiedział:

„W Światowej Organizacji Zdrowia nie opowiadamy się za blokadami jako podstawowym sposobem kontroli tego wirusa”. https://twitter.com/spectator/status/1314573157827858434?s=20

Zmieniło się to, że masa krytyczna decydentów w światowych organizacjach wywiadowczych i organach ścigania zdała sobie sprawę, że cała kampania Covid-19 jest masową zbrodnią przeciwko ludzkości.

Jednym z czynników były idiotyczne oświadczenia WHO. Niedawno powiedzieli, że 780 milionów ludzi dostało Covid-19, a spośród tych 1061 539 osób zmarło na niego. Oznacza to śmiertelność z powodu infekcji wynoszącą 0,14% lub jedną dziesiątą średniej światowej śmiertelności ze wszystkich przyczyn (1,38%).

Obecnie amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków przyznaje, że „obecnie nie są dostępne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”  https://www.fda.gov/media/134922/download

Innymi słowy, całe zamknięcie gospodarek, zmuszanie ludzi do noszenia masek itp. Opiera się na wirusie, którego istnienia nie mogą nawet udowodnić. A może agencje regulacyjne nie chcą dostarczać żadnych danych, które można by dokładnie zbadać, ponieważ niektórzy indyjscy naukowcy po raz pierwszy twierdzili, że w próbkach występuje nienaturalna kombinacja pierwiastków.

Jeszcze bardziej obciążające są dowody przedstawione przez dr Reinera Fuellmicha z niemieckiej komisji śledczej Corona. Reiner mówi, że rodzina Rothschildów opatentowała fałszywy pozytywny wynik testów Covid-19 lata temu. Dr Reiner przygotowuje obecnie jeden z największych w historii procesów o odszkodowanie przeciwko sprawcom tego oszustwa. https://www.bitchute.com/video/zarFW3hwuyBc/

Źródła MI6 podają, że wszczęli światowe śledztwa przeciwko Rotszyldom i ich kohortom mafii chazarskiej w celu wykorzystania informacji poufnych na podstawie tego oszustwa. Krótka sprzedaż akcji w marcu tego roku przyniosła 344 miliardy dolarów zysków firmom, w tym Morgan Stanly, Bank of America, Charles Schwab i firmie farmaceutycznej McKesson. https://www.reuters.com/article/us-usa-stocks-shortselling-idUKKBN21811E

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/stock-market-short-sellers-billions-profit-coronavirus-economic-decline-tech-2020-3-1029022585#

Jednak niepokojącym dowodem, który musimy spróbować pogodzić, jest to, że światowi przywódcy, w tym prezydenci Xi Jinping z Chin, Donald Trump z USA i Władimir Putin z Rosji, wydają się uczestniczyć w tym oszustwie, wspierając wezwanie do masowych szczepień w celu zwalczania nieistniejąca pandemia.

Czy spodziewają się, że ich zwolennicy będą na tyle sprytni, aby odmówić dobrowolnego szczepienia i po prostu pozwolą swoim przeciwnikom otruć się samobójczym zastrzykiem zawierającym zmniejszające płodność i rakotwórcze składniki szczepionki?

Czy wiedzą, że stworzenie bezpiecznej i skutecznej szczepionki RNA na SARS-Cov jest praktycznie niemożliwe i po prostu bawią się i czekają na światową narrację przedstawioną przez WHO? Pamiętaj, że COVID-19 oznacza „Certificate of Vaccination ID-19” i jest oznaczany jako „nazwa choroby”, aby owce wiedziały, na co zgodzić się dobrowolnie, przygotowując się do strzału „zakończenie pandemii”, które wkrótce zostanie zaplanowane szczepionką przeciw grypie sezonowej.

Czy może to być po prostu polityczny manewr Trumpa po tym, jak został uderzony przez Xi w styczniu, aby zachować pozory, wiedząc, że Demowie będą próbowali zrzucić winę na rok wyborczy? Możemy zrozumieć, że jego rywal prezydencki Joe Biden jest skompromitowany i skorumpowany, ale obaj wzywają wszystkich do zaszczepienia się na tę fałszywą pandemię.

A jednak w konkurencyjnej alternatywnej rzeczywistości najwyraźniej Biały Kapelusz wspierający Trumpa, Putina i Xi wzywają do deeskalacji za każdym razem, gdy chazarska mafia próbuje rozpocząć III wojnę światową. Czy prywatne spotkania, które Trump odbył z Putinem i Xi, ustanowiły uczciwą relację roboczą, pozwalającą im stać razem i komunikować się tajnymi kanałami zwrotnymi przeciwko chazarskiej mafii?

Najnowszym przykładem jest konflikt między Azerbejdżanem a Armenią, który wzniecili Chabad Chazarowie. Wszyscy trzej przywódcy wskoczyli, aby powstrzymać ostatnią próbę kultu śmierci Chabad przed rozpoczęciem od dawna planowanego Armagedonu. Jednak ci sami liderzy również publicznie popierają masowe szczepienia, które mistrzowie marionetek chcą, aby zawierały ślad mikroczipów bestii. https://www.zerohedge.com/technology/microchipd-darpa-biochip-save-us-covid-can-control-human-dna

Widząc to wszystko, możesz być usprawiedliwiony myśleniem, że rzeczywistość, a przynajmniej ludzka rzeczywistość społeczna, jest rozgałęziona.

Prezydent Make America Great Again Trump bagatelizuje pandemię jako dobiegającą końca i próbuje zakończyć zaangażowanie USA w wojny zamorskie. Pojawia się publicznie razem z Melanią.

Czyny mówią głośniej niż słowa, a Trump podpisał dekret mający na celu radykalne obniżenie cen leków i sprawił, że wielu bogatych i wpływowych ludzi było bardzo nieszczęśliwych, jak wyjaśnił. Rozkaz mówi:

„Kiedy rząd federalny kupuje lek objęty programem Medicare - którego koszt pokrywają amerykańscy seniorzy, którzy go przyjmują, i amerykańscy podatnicy - powinien nalegać na co najmniej najniższą cenę, po której producent sprzedaje ten lek każdemu inny naród rozwinięty ”.

Potem pojawił się Trump z luźnymi policzkami i białymi wokół oczu, twierdząc, że złapał wirusa. Czy to był genialny ruch polityczny, aby pokazać wyborcom i światu, że nie boi się zmierzyć się z wirusem twarzą w twarz bez maski i może szybko wyzdrowieć dzięki nowym metodom leczenia, więc opinia publiczna powinna podążać za jego przykładem i nie pozwolić wirus zdominował ich?

Nadal promuje szczepienia jako rozwiązanie pandemii, jednocześnie dając ukłon w stronę rządowego zakupu Remdesivir Fauci and Co. za 4 tysiące dolarów, aby skrócić kosztowny pobyt w szpitalu, co nigdy by się nie wydarzyło, gdyby HCQ było dostępne bez recepty w Stany Zjednoczone tak jak w krajach rozwijających się pod względem malarii.

Dlaczego Trump ciągle wydaje się być najlepszymi przyjaciółmi z satanistycznym masowym mordercą Benjaminem Netanjahu i wzywającym do ataków na Iran itp. W imieniu Izraela? Przy takich okazjach nigdy nie widziano go z Melanią.

Lata raportowania na pierwszej linii i spotkań ze światowymi przywódcami nauczyły mnie, że prawie wszyscy z nich są aktorami czytającymi scenariusze. Podejrzewam, że wyjaśnienie tego, co się dzieje, jest takie, że agenci mafii chazarskiej wciąż zmuszają światowych przywódców do publicznego czytania ich scenariuszy, do narzucania swoich programów wyludnienia niczego nie podejrzewającej globalnej opinii publicznej.

Spójrzmy teraz na graczy za kulisami. Tutaj kryminalistyczny ślad prowadzi nas do centrów kontroli monoteizmu, mianowicie kultu śmierci Chabad i masonów P3. Te dwie frakcje walczą o kontrolę nad Bankiem Watykańskim i światowymi bankami centralnymi, ponieważ pieniądz to władza.

Aleksandr Łukaszenko powiedział w zeszłym miesiącu za pośrednictwem Białoruskiej Agencji Telegraficznej BiełTA, że Bank Światowy i MFW zaoferowały mu łapówkę w wysokości 940 mln USD w postaci „Covid Relief Aid”. W zamian za 940 mln USD Bank Światowy i MFW zażądały od Prezydenta Białorusi:

• nałożył „ekstremalne zamknięcie na swoich ludzi”
• zmusił ich do noszenia masek na twarz
• narzucił bardzo surowe godziny policyjne
• narzucił państwo policyjne
• załamał gospodarkę

Oczywiście, ponieważ odmówił tym samym przestępcom, zaczął rozdawać pieniądze na opłacenie protestów, a lokaje próbowali rozpocząć „kolorową rewolucję”, aby obalić popularnego przywódcę, ponieważ odmówił zadawania cierpienia swojemu ludowi w imieniu faszystowskich watykańskich satanistów. https://www.armstrongeconomics.com/world-news/corruption/belarusian-president-claims-imf-world-bank-offered-him-a-bribe-to-impose-covid-restrictions/

Tak zwani liderzy, których widzisz na wystawach w ONZ, prawie wszyscy otrzymują łapówkę od banku watykańskiego za przejęcie władzy i proszeni są o przyjęcie łapówki i wykonanie rozkazów, zabicie lub w inny sposób odsunięcie od władzy. To jest coś, czego nauczyłem się od członków japońskiej rodziny cesarskiej, masonów P3 i innych źródeł.

Jako dowód przyjrzyjmy się sprawie George'a Pella, który został uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dzieci w lutym 2019 roku. Pell był szefem banku watykańskiego aż do jego aresztowania i pracował z papieżem Franciszkiem, aby go uporządkować. Następnie został zwolniony po uwięzieniu.

Kiedy to się stało, Bank Watykański udostępnił pieniądze na pandemię Covid-19. Pomysłodawcą był kardynał Giovanni Angelo Becciu i niewielka grupa podobnie myślących satanistów.

W kwietniu 2020 roku werdykt Pella został unieważniony. Okazuje się, że Becciu zapłacił 800 000 $ w tajnych funduszach, aby zdyskredytować Pella, w wyniku czego Becciu został zwolniony.

Mówiąc o tej intrydze, abp Carlo Maria Viganò powiedział:

„Uważa się, że irytacja związana z posiadaniem uczciwych i nieprzekupnych kolaborantów doprowadziła do ich wydalenia, podobnie jak szantaż niemoralnych i nieuczciwych kolaborantów uznano za rodzaj gwarancji ich lojalności i milczenia. Czas pokazał, że uczciwi ludzie z godnością cierpieli niesprawiedliwość, nie dyskredytując Watykanu ani osoby Papieża; uważa się, że z drugiej strony skorumpowani i złośliwi będą z kolei szantażować swoich oskarżycieli, jak to zawsze czynili dworzanie bez honoru.

Pell wrócił teraz i znowu porządkuje bank watykański.

Uważa się, że te zmiany na górze są prawdziwymi przyczynami nagłego zwrotu WHO w całym oszustwie Covid-19. W nadchodzących miesiącach i latach zmiany te wpłyną również na usunięcie wielu światowych liderów.  https://www.lifesitenews.com/news/vatican-cardinal-spent-800000-to-discredit-cardinal-pell-during-sex-abuse-trial-report

Podczas gdy te mikro-intrygi w Watykanie mogą zmienić świat, inne zmiany są dokonywane za pomocą ataków nuklearnych na dużą skalę. Przykładem jest upadek premiera Japonii Shinzo Abe.

Abe pracował dla nazistowskiej frakcji chazarskiej mafii kierowanej przez Führera George'a Busha seniora. Potajemnie zgromadził olbrzymi zapas czołgów i innej broni, które miały być użyte do ataku na Chiny. Według japońskiego wywiadu wojskowego i azjatyckich tajnych stowarzyszeń było to częścią planu chazarskiej mafii, aby G7 i Rosja najechały Chiny i podzieliły je na sześć mniejszych krajów.

Następnie, w kwietniu 2016 roku, sześć ogromnych trzęsień ziemi nawiedziło prefekturę Kumamoto w południowej Japonii (siedziba klanu Abe, Mitsubishi Choshu). Każde trzęsienie ziemi miało japońską bazę wojskową w swoim epicentrum. Ponadto sejsmografy trzęsień ziemi miały charakterystyczne oznaki spowodowane eksplozją, a nie naturalnymi siłami tektonicznymi.

Dla przypomnienia, poniżej znajduje się porównanie naturalnego trzęsienia ziemi i trzęsienia spowodowanego indyjską próbą jądrową.

Teraz porównajmy to z sejsmografami trzęsienia ziemi w Kumamoto, wykonanymi przez japońską agencję rządową.

Ponadto członkowie partii niepodległości Japonii, którzy odwiedzili miejsca trzęsień, wykryli duże ilości promieniowania, co wskazuje na użycie broni jądrowej.

Teraz możesz zobaczyć, dlaczego to John Raymond, były szef amerykańskiego dowództwa kosmicznego, powiedział Abe'owi, aby zrezygnował, „albo Tokio zostanie zniszczone”.

Związane z tym było zniszczenie przez Stany Zjednoczone północnokoreańskich obiektów do produkcji bomb atomowych. To położyło kres wszystkim próbom mafii chazarskiej, by użyć Korei Północnej do rozpoczęcia nuklearnego Armagedonu.

Jednak bitwa jest daleka od zakończenia. Chazarski Kult Śmierci Chabad wciąż naciska na masowe mikroczipy i wojnę światową. Dlatego na przykład Korea Północna właśnie ujawniła większy niż kiedykolwiek pocisk nuklearny.

Dlatego też podczas tej oszukańczej kampanii wyborczej w USA kandydaci i ich pomocnicy Mike Pence i Kamala Harris naciskają na masowe szczepienia. https://www.the-sun.com/news/1598671/mike-pence-fly-kamala-harris-debate-video/

Dołącza do nich Xi Jinping wzywający do przygotowania dwóch miliardów szczepionek do końca 2021 r.  Http://www.xinhuanet.com/english/2020-10/11/c_139432236.htm

Mamy ośmiu na dziesięciu „liderów biznesu”, którzy twierdzą, że nie awansujesz, dopóki nie zostaniesz wyposażony w mikroczip. https://www.zerohedge.com/technology/skynet-does-office-citrix-says-2035-workers-implanted-chips-will-have-labor-market

Oprócz forsowania III wojny światowej jest to frakcja, która nieustannie wywołuje kłopoty i tworzy wrogów. Mówią, że Stany Zjednoczone powinny walczyć z Rosją, Chinami, Iranem, Wenezuelą, Koreą Północną i Syrią itd. Próbują też obwinić Chiny za oszustwo Covid-19, nazywając je „wirusem Chin”.

Pamiętajmy, co naprawdę się wydarzyło. W lutym Chiny zapowiedziały, że przestaną kupować amerykański dług. Następnie Wuhan Chiny zostały dotknięte masowym atakiem elektromagnetycznym, który według szacunków CIA zabił 20 milionów ludzi.

Japonia ledwo uniknęła podobnej katastrofy, testując 5G na statku Diamond Princess Cruise przed planowanym jednoczesnym wdrożeniem w całym kraju. Kiedy ludzie zaczęli wysiadać jak muchy, opóźniali wprowadzenie 5G i ostrzegali inne kraje, aby zrobiły to samo. Dlatego trudno jest potwierdzić, czy ktoś rzeczywiście umiera na SARS-Cov-2. Widzimy, że nazwa naukowa praktycznie nigdy nie jest wymieniana w mediach.

Mafia chazarska planowała odwrócić uwagę, obwiniając śmierć wirusa za pomocą historii, którą wyciekł z (należącego do Rotszyldów) obiektu broni biologicznej w Chinach. Logicznie rzecz biorąc, gdyby zgony były spowodowane tylko przez wirusa, inne chińskie miasta zostałyby zaatakowane. W rzeczywistości dotarło to tylko do miejsc, w których transmitowano mikrofale 5G.

Teraz rozpoczął się zwrot. Nowy Jork jest zamknięty dla biznesu, zarówno Broadway, jak i Wall Street są zamknięte, podczas gdy luksusowe sklepy są systematycznie rabowane. https://twitter.com/PamelaGeller/status/1314590707928059905?s=20

https://www.zerohedge.com/political/shoplifting-mobs-bulldoze-entire-luuxe-ny-stores-security-paralyzed-fears-theyll-be

To prawdopodobnie kolejny przykład próby przekierowania gniewu ludzi na Żydów, którzy są ofiarami czczącej szatana chazarskiej mafii.

Niemniej jednak prawdziwi sprawcy tych zbrodni są również systematycznie ścigani i zabijani. Kiedy zobaczysz Netanjahu przed sądem za zbrodnie wojenne, będziesz wiedział, że wojna wreszcie się kończy.

W każdym razie wydaje się, że negocjacje Stowarzyszenia Białego Smoka przynoszą owoce i są oznaki, że Białe Kapelusze na całym świecie wygrywają. Mamy teraz Imperium Brytyjskie, Chiny, Watykan i wojsko USA wzywające do masowej kampanii mającej na celu wyeliminowanie ubóstwa, powstrzymanie niszczenia środowiska i rozszerzenie się na wszechświat. Pozostajemy ostrożnie optymistyczni, oczekując konkretnych działań, które pójdą za ich słowami.

Chiński przedstawiciel Xinhua News Agency cytuje Sekretarza Generalnego ONZ (i pracownika Watykanu) Antonia Guterresa, który powiedział: „Pilnie potrzebujemy wielostronnych instytucji, które mogą działać zdecydowanie, na podstawie globalnej zgody, dla dobra globalnego”. http://www.xinhuanet.com/english/2020-09/25/c_139394860.htm

Następnie Papież Franciszek wydaje encyklikę wzywającą Wschód i Zachód do zjednoczenia się „w służbie przyszłości kształtowanej przez współzależność”. Wezwał również do utworzenia przyszłego organu planistycznego „wyposażonego w moc zapewnienia globalnego dobra wspólnego, eliminacji głodu i ubóstwa”. Zauważył, że „każdy, kto uważa, że ​​jedyną lekcją, jakiej należy się nauczyć, jest potrzeba ulepszenia tego, co już robiliśmy, lub udoskonalenia istniejących systemów i przepisów, zaprzecza rzeczywistości”. http://www.vatican.va/content/francesco/en/encyclicals/documents/papa-francesco_20201003_enciclica-fratelli-tutti.html

Ponadto, mniej więcej w tym samym czasie, 2,3 miliarda obywateli Wspólnoty Brytyjskiej zostało poproszonych, wraz z resztą świata, o nie tylko powstrzymanie, ale także odwrócenie niszczenia środowiska. W ramach tego Prince William wezwał do przeprowadzenia programu naprawy środowiska, porównywalnego z planem Kennedy'ego dotarcia na Księżyc przez „dekadę działań naprawczych na Ziemi”. W tym celu co roku oferuje 5 milionów funtów nagród za plany i działania na rzecz ochrony środowiska. https://earthshotprize.org/

Ze swej strony Pentagon przygotowuje się do dzielenia się swoimi tajnymi technologiami z ludźmi na Ziemi. Chcą odegrać główną rolę w „przyszłości Star Trek”, ludzkiej eksploracji wszechświata, mówią źródła Pentagonu.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/

Benjamin Fulford jest dziennikarzem, whistblowerem, mieszka w Japonii. Był redaktorem naczelnym "Forbes" wydawanego w Japonii. Opracowuje i zamieszcza raporty i analizy na temat obecnej sytuacji politycznej, gospodarczej i ekonomicznej na Świecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.