Home » NWO » Archiwum Wystąpień Przeciw Narodowi i Ludzkości. Lechici i Jedi

Archiwum Wystąpień Przeciw Narodowi i Ludzkości. Lechici i Jedi

wpis w: Cenzura, COVID-19, NWO 0

Kopia artykułu ze strony Lechickie Odrodzenie

Program Telemost - Siła Wolnych Medium Razem na kanale YT Ziggy'ego z Teksasu z 7 października pokazał kolejne stadia projektów narodowych, w które generalnie wszyscy - patrioci świadomi i odrzucający niewolę i destrukcję - jesteśmy zaangażowani. Janusz Zagórski przedstawił swoje wizje dotyczące przetransformowania władzy i administracji systemowych w odpowiedniki ludowe - to jest władzę Narodu nad Narodem, że tak to ujmiemy. Odniósł się przy okazji do rycerzy Jedi i sposobów sprawowania pieczy przez nich - dyskretnie, poza jupiterami - nad legalnym i formalnym narodowym zarządem spraw krajowych. Jest to bardzo trafne porównanie, sami wielokrotnie porównywaliśmy pewne funkcje i zdolności u naszych Przodków: wołchwów i wiedźm - do Jedi. Jakkolwiek samo pojęcie Jedi znamy z kina, to warto być gotowym na ujawnienie, że dokładne odpowiedniki takich sił, mocnych i dobrodusznych, istnieją we wszechświecie i działają w identycznych intencjach. Takie Jedi stworzymy na Ziemi Lechów (każdy kraj planety je stworzy), co wywoła kompletnie inny stan życia, na wyższym, dotąd brany za fantastyczny poziomie. 

Samo Archiwum, zwane przez niektórych projektodawców Archiwum Zbrodni (Przeciw Narodowi, Ludzkości) nie jest pomysłem nowym - wielu z nas wzywało do gromadzenia dokumentowania aktów represji systemu na forach lechickich, narodowych, duchowych, niezależnie od tego zajmują się tym liczne pojedyncze osoby oraz grupy - ale dzięki koncepcji i energii twórczej Janusza Zagórskiego może to zostać sfinalizowane jako jedno sprężone centrum zgromadzonej dokumentacji. Z gromadzeniem dokumentacji nie będzie problemu, ponieważ nadaje się do tego wszystko, co łamie wolność, godność i działa na szkodę dobrostanu, zdrowia i życia: screeny, dokumenty, kopie, zdjęcia, nagrania - choćby zaznanego poniżenia przez policję, szpital, urząd. Może to być mandat za brak maseczki albo poświadczenie o wyrzuceniu z pociągu z takiego jak wyżej powodu, ale także namowy urzędników, polityków, włodarzy miast (na profilach internetowych) do szczepień typu covidowego, gardasilem i innych, presja i groźby położników dla zaszczepienia noworodków, odrzucenie przez lekarza i tak dalej.

Nie nazwalibyśmy tego Archiwum Zbrodni Przeciw Narodowi i Ludzkości, ponieważ zawartość to bardzo szerokie spektrum o rozłożonej skali szkodliwości. Może Archiwum Wystąpień Przeciw Narodowi i Ludzkości brzmiałoby bardziej adekwatnie, a poszczególne działy miałyby już ściśle określony charakter. W każdym razie jest duża szansa, że powiadomienie urzędnika, lekarza, funkcjonariusza i tak dalej - że jego postawa restrykcyjna wobec nas może być zarejestrowana w Archiwum (Wystąpień...) - wygasi niejedną sytuację konfliktową i zapobiegnie dalszym szykanom czy wręcz karom instytucjonalnym.

  Z naszej strony chcemy podkreślić, że Archiwum Wystąpień Przeciw Narodowi i Ludzkości nie musi być w ogóle spożytkowane na linii zemsty (jak zresztą zaznaczył Janusz Zagórski) - niezależnie jak słusznej - ale choćby w celu archiwizacji (Wedy) dla potomnych oraz słusznych domagań odszkodowań za straty osobiste i rodowe (straty osobiste są zawsze stratami Rodu). Albowiem tak samo przeobrażenie niewolniczego systemu w wolny Kraj wiecowy może mieć charakter gwałtowny lub względnie łagodny, tak same rozliczenia trudno do końca przewidzieć jako oczywiste w swoim charakterze. Gdzieś przebiega granica między ustaleniem winy między urzędem (który można pozwać o odszkodowanie), a obarczeniem winą konkretnego urzędnika (policjanta, lekarza, kolejarza, sprzedawcę). Gdzieś między tymi potencjalnymi sprawcami krzywdy i straty biegną granice między zaprogramowanymi i podczepionymi Rodakami, a hybrydami, i wreszcie chazarskimi obywatelami Lechistanu. Czas i przestrzeń będą to rozstrzygać, a my poza słusznością roszczeń pamiętajmy o czujności i opanowaniu. Priorytetem jest harmonizowanie przestrzeni Ojczyzny (i świata), a nie stymulowanie chaosu energii agresywnych i wojennych.

Nasze koncepcje dotyczące Archiwum zawarliśmy dwukrotnie w komentarzu pod materiałem filmowym Ziggy'ego, i YouTube za każdym razem je usunął w kilka sekund. Z kolei nasz komentarz o treści złożonej po prostu z pozdrowień pozostał nienaruszony. To samo zaobserwowaliśmy tydzień wcześniej na kanale Zygfryda Ciupki. Wniosek nasuwa się sam: na profilach skupionych na projektach wyzwoleńczych i transformacyjnych czuwają opłaceni ludzie, którzy błyskawicznie reagują. Wymazują treści konstruktywne, ignorując przekazy serdeczności. W związku z tym ten artykuł prześlemy tak Ziggy'emu, jak Januszowi Zagórskiemu, aby nasze propozycje - i kogokolwiek z zaangażowanych patriotów - mogły być wzięte przez nich pod uwagę. Także zachęcamy, by wszelkie wizje, propozycje, poprawki, koncepty zamieścić w komentarzu, ale nie na forum FB, lecz na blogu Lechickie Odrodzenie, co daje większą gwarancję ochrony przekazu - albo mailując bezpośrednio do wyżej wymienionych osób. Każda wizja powiększa spektrum naszego wspólnego konstruowania Wolnego Kraju.

I po raz kolejny, kolejny to napiszemy: wolność jest już blisko.

Darz Bór!

Czcibor i Dobromiła

 

O wiecowym charakterze władzy narodowej Lechitów pisaliśmy w artykule Słowiański wiec jako jedyna gwarancja wolnego i szczęśliwego Narodu https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2018/04/sowianski-wiec-jako-jedyna-gwarancja.html

Komentarz redaktora

W artykule mowa o tym, że audycja "Telemost - Siła Wolnych Mediów" ukazała się na kanale Ziggy Texas. I to prawda... Jednak muszę tutaj dodać, że inicjatywa powstania takich audycji, to wspólne wysiłki NTV Janusza Zagórskiego, kanału Andy Choinski, kanału PranaManaCHi Agnieszki Stalkoper i kanału Ziggy Texas. Czujemy, że konieczne jest jednoczenie się wszystkich wolnych mediów przy zachowaniu ich różnorodności, unikalności. Nasz wspólny plan jest taki, że okresowo nadajemy wspólne audycje wykorzystując własne doświadczenia. Najbliższa taka audycja będzie poświęcona człowiekowi, który stał się symbolem walki o wolność na terenie Ameryki Północnej - pastorowi Arturowi Pawłowskiemu.

Telemost - Siła Wolnych Medium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.