Home » świadomość » Prepare For Change – cz.3

Prepare For Change – cz.3

wpis w: świadomość, wzniesienie 1

Kontakt z kierownictwem w celu uzyskania porady

To krótka ale bardzo praktyczna część.

Ziggy

Z kim się kontaktujesz? Rozmawiaj z ludźmi, rób listy i ćwicz!

Mówiąc realistycznie, twoja misja kontaktowania się ze światowymi przywódcami już się rozpoczęła. Ćwicz codziennie na WYDARZENIU ; i kontaktujcie się z każdym, kto ma uszy do słuchania i oczy do patrzenia. Niech twoje serce będzie "utopione" w tę praktykę i dowiedz się, jakie słowa, jakie informacje, którymi się dzielisz, otwierają zamkniętych ludzi. Postaraj się przedstawić informacje w sposób jasny i zwięzły, jak to możliwe. Nie zniechęcaj się, że nie jesteś w stanie sprostać temu zadaniu.

 1. Ważny jest KAŻDY na stanowisku władzy i odpowiedzialności, kto cię wysłucha. Nie musisz „strzelać do księżyca”. Czasami właściwa osoba może przekazać Twoją wiadomość; a możesz otrzymać zaproszenie w późniejszym terminie.
 2. Lokalny przywódca miasta , burmistrz, a nawet członek rady miejskiej może być właśnie osobą, której potrzebujesz. Skorzystaj z lokalnej wiedzy na temat wyboru, do kogo w pierwszej kolejności się zwrócisz.
 3. Zarządy gmin (nawet takie jak spółki wodne, czy stowarzyszenia na poziomie gminy) mogą być dość dostępne i łatwo osiągalne. Twój wpływ może mieć znaczenie.
 4. Rady szkolne, nauczyciele i dyrektorzy mogą być pomocni w zapewnieniu bezpiecznego schronienia - w przypadku chaosu w niektórych populacjach: nie bój się kształcić nauczycieli.
 5. Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej - gaz, prąd i woda muszą być stale dostępne. Jeśli to się nie powiedzie, nie bój się skontaktować z odpowiedzialnymi stronami w Twojej okolicy.
 6. Ratusz . Będzie to obejmować całą infrastrukturę miasta (np. Roboty miejskie). Daj im znać, co się dzieje. Możesz znaleźć mądre i pomocne ucho.
 7. Jedzenie - Porozmawiaj z kierownikami lokalnych sklepów. Przypomnij im, że ludzie będą musieli jeść - nawet jeśli jest to krótki okres podczas natychmiastowej zmiany. Ich pomoc jest potrzebna, aby w miarę możliwości utrzymać rozsądną i sprawiedliwą dystrybucję żywności. Obecność na parkingach z ulotkami zniechęci ludzi do paniki i kradzieży.
 8. Centra komunikacyjne ; może to być trudne, ale być może można skontaktować się z lokalnymi ekspertami i przygotować krótkofalówki i inne formy komunikacji do użycia w przypadku utraty mocy. Kluczem są badania i gotowość.
 9. Egzekwowanie prawa- Wreszcie, ale z pewnością nie mniej ważne, jest znaczenie poinformowania organów ścigania o tej sytuacji. Będzie to jedno z najważniejszych działań, ponieważ członkostwo przejmuje przywództwo od lidera. Ta grupa często wybiera ten zawód nie z chęci służenia, ale z chęci kontrolowania. Będziesz potrzebować wszystkich swoich narzędzi i kontaktów, aby być tutaj skutecznym. Pamiętaj, z kim rozmawiasz. Wybierając swoich przedstawicieli do tego zadania, wybierz posłańca pozbawionego kryminalnej przeszłości lub znanego jako wichrzyciel. Miej współczucie; i pamiętaj, aby zachować ostrożność i zachęcać ich do tego samego. Poinformuj ich, że faktycznie współpracujesz z „siłami specjalnymi organów ścigania” i działasz jako ich łącznik z lokalnymi władzami, aby zapobiegać bezprawiu. Zachęcaj policję do działań zapobiegawczych, które szanują prawa ludzi do pokojowego gromadzenia się. Pokaż im informacje o przywódcach społeczności jako dowód, że wiedziałeś, że to nadchodzi. To może pomóc!

 1. Krzysztof
  | Odpowiedz

  Obudzony i gotowy.
  KK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.