Home » Polityka » Świat wybierze swoją przyszłość w tym tygodniu

Świat wybierze swoją przyszłość w tym tygodniu

wpis w: NWO, Polityka 2

Raport Bejamina Fulforda

W ciągu następnego tygodnia ludzkość wybierze jedną z kilku przyszłych osi czasu. Jedną z nich jest oszukańcza rola Joe Bidena na stanowisku prezydenta, a następnie kapitulacja Stanów Zjednoczonych w komunistycznych Chinach. Druga sprawa to ponowny wybór Donalda Trumpa na prezydenta zbankrutowanej korporacji amerykańskiej, co może nastąpić po tymczasowym rządzie wojskowym, publicznie postrzeganym dochodzeniu w sprawie oszustwa wyborczego i ostatecznie to, co Trump określił jako „płynne przejście” do nowej Republiki. Może to wiązać się z eskalacją wojny handlowej i cyberwojną z Chinami ze szkodą dla planety Ziemi.

Trzecim możliwym scenariuszem jest wybranie żadnego z powyższych, a następnie bezkrólewia w celu zastąpienia skorumpowanej i zbankrutowanej amerykańskiej korporacji czymś, co faktycznie reprezentuje aspiracje narodu amerykańskiego i całej ludzkości. Ta trzecia opcja oznaczałaby, że ludzkość mogłaby swobodnie decydować o swojej przyszłości, zamiast być zagęszczana strachem od jednego wymyślonego kryzysu do następnego.

Przyszłość Stanów Zjednoczonych będzie w rękach ponad 20 000 żołnierzy Gwardii Narodowej, którzy zostali rozmieszczeni w Waszyngtonie, aby nadzorować inaugurację następnego prezydenta amerykańskiej korporacji. Te wojska muszą sobie zadać pytanie, dlaczego chronią tak zwany demokratycznie wybrany rząd przed ludem.

Zamiast stawić czoła, by chronić skorumpowany rząd przed gniewem ludzi, których rzekomo reprezentują, muszą sobie uświadomić, że otoczyli przestępców. Muszą zebrać aktorów Deep State wewnątrz obwodnicy, którzy byli świadomie zaangażowani w poświadczenie fałszywych wyborów i popełnili zdradę.

Oznacza to, że Amerykanie muszą obsługiwać telefony, dzwonić do przyjaciół i przyjaciół znajomych, kontaktować się z ludźmi rozmieszczonymi w Waszyngtonie i przypominać im, że przysięgli chronić konstytucję Republiki Stanów Zjednoczonych przed WSZYSTKIMI wrogami ZAGRANICZNYMI i KRAJOWYMI. . W dniu 20 stycznia  trzeba będzie ich otoczyć. Zrób to, póki możesz.

Żołnierzom stacjonującym w Waszyngtonie prawdopodobnie wykonano pranie mózgu, aby uwierzyć, że chronią legalnie wybranego Joe Bidena przed fanatykami Trumpa „białej supremacji”. Dlatego te oddziały muszą zadać sobie pytanie, dlaczego nie musiały chronić Baracka Obamy przed tymi samymi „białymi suprematystami”, kiedy został wybrany. Powodem jest to, że kiedy Obama został wybrany, wierzyli, że był to głos większości Amerykanów (i oprogramowania maszyny do głosowania Dominion). Inaczej jest w przypadku China Joe, gdzie wymagane były dodatkowe fałszywe zrzuty kart do głosowania w środku nocy.

Inną rzeczą, którą żołnierze muszą zrozumieć, jest to, że są okłamywani co do tego, dlaczego inauguracja prezydenta musi odbyć się za zamkniętymi drzwiami jako „wirtualna inauguracja” z powodu pandemii „Covid-19”. Wojsko USA otrzymało decydujący dowód, że cały wymyślony kryzys jest wynikiem długo planowanego, wymyślnego oszustwa. Ponadto istnieje również możliwość, że mogą zdawać sobie sprawę, że wkrótce nastąpi przejście z korporacji amerykańskiej do powrotu Republiki.

Poniżej znajduje się skan patentu na test „Covid-19”, który został zarejestrowany przez Richarda A Rothschilda w 2016 roku, trzy lata przed wybuchem tak zwanej pandemii. Spójrz na trzecią linię od dołu: „Ostatnia aktualizacja 22.06.2016”.  Patent na test Covid

Zrobiliśmy papierową kopię tego patentu, ponieważ jesteśmy pewni, że kiedy zostanie ujawniony, włamią się do bazy danych i spróbują zmienić daty.

MI6 wysłał następującą wiadomość do dowództwa aliantów zachodnich:

„Stan zagrożenia zdrowia publicznego jest albo fałszywy, albo przykrywką dla czegoś znacznie gorszego, z czego wszystko wydaje się zbierać po ustaleniu jednego faktu, że w 2016 r. Patent został złożony w Holandii na test PCR… [dlatego też wzywamy międzynarodową armię siły i zdolności wywiadowcze do…

 

Pozostała część artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net
Please Log In lub rejestru , aby utworzyć konto.

2 Responses

 1. Nawiązanie kontaktu
  | Odpowiedz

  Witaj
  Nie potrafię znaleźć do Ciebie Zigi kontaktu e-mailowego a chciałbym podzilić się wiadomościami lokalnymi z Tarnowskich Gór . Gdybyś chciał nawiązać kontakt to odpisz. Pozdrawiam Grzegorz dla znajomych gregor

  • Editor
   | Odpowiedz

   Na dole strony podaję email: info@stealingearth.com. Jesli chcesz do mnie napisać, wyślij te wiadomości na ten email.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.