Home » świadomość » Pełna wiedza o wniebowstąpieniu jest prawem ludzkości

Pełna wiedza o wniebowstąpieniu jest prawem ludzkości

wpis w: świadomość, wzniesienie 0

Od naszego przyjaciela starlight432@blogspot.com :

W naszym układzie słonecznym:

Ziemia jest Matką/Materią.

Sol jest ojcem.

Czujące istoty/gatunki są marnotrawnymi dziećmi przeznaczonymi do wniebowstąpienia.

Planety podtrzymujące życie zapewniają dzieciństwo istotom/gatunkom przeznaczonym do wniebowstąpienia. Ziemia jest nazywana „Matką Ziemią” jako prawdziwa matka, która wychowuje te istoty/gatunki. Kiedy te istoty/gatunki są „wystarczająco dorosłe”, „opuszczają gniazdo” kolonizując przestrzeń. Wszystkie istoty/gatunki przeznaczone do wniebowstąpienia mają wyjść i zbadać bezkres kosmosu. Ostatecznie, kiedy fizyczny wszechświat zostanie opanowany/udoskonalony przez istoty/gatunki przeznaczone do wniebowstąpienia, „wznoszą się do wyższych sfer”.

Sol rozwija „światło duszy”. Sol rozwija duszę. Sol jest światłem, które podtrzymuje całe życie na Ziemi, a zatem także „światłem wewnątrz”.

Zarówno Matka/Materia, jak i Ojciec są oczywiście niezbędni do życia.

Wniebowstąpienie jest przyrodzonym prawem ludzkości. To prawo pierworodztwa zostało naruszone przez inne istoty, które są na ścieżkach dewolucji. Podstawowym zadaniem istot na ścieżce dewolucji jest blokowanie wznoszenia się innych, sprowadzanie jak największej liczby innych na ścieżkę dewolucji.

Ogromna część ludzkości podążyła ścieżką decentralizacji na Ziemi, ale ta ścieżka nie jest jeszcze nieodwracalna. Nadal jest czas. Matka Ziemia i Ojciec Sol mogą uzdrowić i wychować większość ludzkości.

W ludzkości istnieją trzy główne kategorie:

– Ludzi, którzy są na ścieżce ewolucji.

– Ludzi, którzy są na ścieżce odwracalnej dewolucji.

– Ludzi, którzy są na ścieżce nieodwracalnej dewolucji.

Słowo „człowiek” zaczyna się od „odcień”. Ludzie na ścieżce ewolucji mogą ucieleśniać wszystkie odcienie spektrum. Ludziom na ścieżce odwracalnej dewolucji brakuje pewnych odcieni, więc wampirzycą odcienie innych. Ci ludzie wciąż mogą powrócić na ścieżkę ewolucji. Ludzie na ścieżce nieodwracalnej dewolucji są tak zmutowani i zniekształceni, że ich jedynym przeznaczeniem jest powrót do Galaktycznego Centralnego Słońca, aby rozpocząć ewolucję od samego początku. Absolutnie nic z tego, czym są i nigdy nie pozostanie.

„Człowiek” pochodzi od „Manu”. Być może Manu może oznaczać „Ciało”. „Odcień” to widmo światła. W ten sposób Hue Manu można nazwać „Lekkim Ciałem”. „Lekkie ciało” może być niektórym znanym terminem. Cały wszechświat to Światło oddziałujące z Materią. Być może materia i światło powinny stać się jednym, aby się wznieść.

Możliwe jest również, że wystarczy opanować „świat wewnętrzny”, aby się wznieść. Jeśli chodzi o świat wewnętrzny, różne teksty religijne posiadają użyteczną wiedzę. Jednak w tych tekstach jest wiele brakujących fragmentów i zniekształceń. Te brakujące fragmenty i zniekształcenia były oczywiście wynikiem tych na ścieżce decentralizacji.

Pełna wiedza o wniebowstąpieniu nie została jeszcze ujawniona współczesnej ludzkości. Ludzkość potrzebuje pełnej wiedzy o wniebowstąpieniu, ponieważ jest to przyrodzone prawo ludzkości.

(Ten post był moją próbą opisania wniebowstąpienia i w żadnym wypadku nie jest kompletny, ani nie może być całkowicie dokładny.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.