Home » NWO » Drugi Holocaust

Drugi Holocaust

wpis w: Cenzura, COVID-19, NWO 1

Żydzi Żydom zgotowali ten los..?

Lockdown w Izraelu

Fala lockdownów przelewa się przez cały Świat. Bardzo mocno ciepią na tym narody europejskie: Niemcy, Holendrzy, Anglicy, Francuzi oraz Polacy. Działania są coraz bardziej restrykcyjne, a ludzie reagują coraz ostrzej. Wszystko to dzieje się wbrew naukowym badaniom i zwykłej ludzkiej logice. Zwykli ludzie szukają tej logiki i próbują ją znaleźć w działaniach rządów, ale czy można znaleźć logikę w działaniach szaleńców..?

Przykładem kraju, gdzie to szaleństwo posunęło się już do granic absurdu, jest Izrael.

Od wielu tygodni restrykcje lockdownu wzmacniają się - wbrew wszelkim statystykom. Zachorowalność wprawdzie rośnie (z powodu fałszywych wyników fałszywych testów), ale umieralność jest na ogólnie normalnym poziomie rocznym.

A więc co stało się w Izraelu? Otóż rząd postanowił zmusić wszystkich mieszkańców Izraela do zaszczepienia. W tym państwie już nie wejdziesz do sklepu kupić jedzenia nie będąc zaszczepionym. Praktycznie te restrykcje dotyczą każdego aspektu życia: pracy, nauki, rekreacji, zakupów, komunikacji. Widziałem już wiele filmów z tego kraju, na których ludzie omawiają ich tragiczną sytuację. Poruszył mnie jednak bardzo film pewnej kobiety, która apeluje do Świata o pomoc i wyraża nadzieję, że ten jej apel obudzi Świat na to, co nadchodzi. Zobaczcie ten film - tuż obok.

Innym ciekawym filmem jest zrealizowany przez Wojciecha Sumlińskiego film pt.: "Spowiedź ratownika", w którym kwalifikowany, długoletni ratownik medyczny opowiada jak wygląda czas plandemii od drugiej strony i o tym dlaczego lekarze milczą.

Artur Pawłowski - pastor Street Church w Calgary

Polecam też zobaczyć dwa filmy z niesamowitym człowiekiem, jakim jest polski pastor Artur Pawłowski z Calgary w Kanadzie. Artur Pawłowski prowadzi dwa kościoły w Calgary, w tym jeden uliczny, dla biednych i bezdomnych. Spotykają go za to kary i szykany ze strony rządu, miasta i policji. Naliczył, że dostał już wszystkich kar na około milion dolarów. Ten odważny człowiek w Wielką Sobotę wyrzucił policję dokonującą napaści na kościół w trakcie mszy. Artur Pawłowski cztery razy w tygodniu karmi bezdomnych na ulicy i modli się razem z nimi. Kiedy wystąpił o zalegalizowanie tej posługi w czasach plandemii, rząd odpowiedział mu, że jego działania nie leżą w zakresie służb pierwszej potrzeby.

W wywiadzie z pastorem przeprowadzonym wspólnie z Andy Choinskim, pastor radzi jak postępować ze zdrajcami narodów, jak zjednoczyć się w obronie wolności i praw człowieka. Opowiada też swoją historię walki o ludzi biednych. Jest prawdziwym wojownikiem Światła, żołnierzem Jezusa.

Ziggy

Najnowsze

Błagalny apel do Świata mieszkanki Izraela

Film Wojciecha Sumlińskiego - wywiad z ratownikiem medycznym

Pastor Artur Pawłowski wyrzuca policję z kościoła

Wywiad z Arturem Pawłowskim na kanale Andy Choinski

  1. Jerzy
    | Odpowiedz

    Wywiad z ratownikiem medycznym…on dusi ze siebie i wydusza by cololwiek powiedziec….nie zrozumcie mnie zle…pochwalam i dziekuje mu za jego odwage….moze mam takie wrazenie, ze „wydusza” z siebie te informacje dlatego, ze spreparowano jego glos…? TAKA JEST NAGA PRAWDA O TEJ GLOBALNEJ SCIEMIE I ZASTRASZANIU LUDZKOSCI I OBLEDNY „TLOK” W SZPITALACH …..JESTESMY OKLAMYWANI PRZEZ WLADZE I,CO GORSZA, PRZEZ SKORUMPOWANYCH/ZASTRASZONYCH LEKARZY I PRACOWNIKOW MEDYCZNYCH….OBUDZ SIE POLSKO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.