Home » Duchowość » Najbliższe audycje Video

Najbliższe audycje Video

Nadchodzący weekend

W tym tygodniu mamy zaplanowane dwa live stream na kanale Andy Choinski (YouTube), w sobotę i w niedzielę. W sobotę 24 marca o godz. 2.00 PM czasu teksaskiego będziemy nadawać na żywo rozmowę z Prof. Mirosławem Matyją. Prof. Mirosław Matyja ma swoją wizję demokracji oddolnej, bezpośredniej, która mogłaby w Polsce całkowicie zmienić system rządzenia, usprawnić go i faktycznie oddać władzę w ręce narodu. Czy to tylko utopia, czy jednak może szansa dla Polski? Posłuchajmy go w audycji "Wyjście awaryjne z układu zamkniętego, czyli demokracja bezpośrednia w Polsce"

Tu zapowiedź audycji:

Natomiast w niedzielę o godz. 10 AM (czasu teksaskiego) spotkamy się ponownie z pastorem Arturem Pawłowskim z Calgary w Kanadzie. Pastor Artur Pawłowski staje się powoli legendą, bohaterem i dobrym przykładem człowieka, który wierzy w swoje idee i nie poddaje się w walce o prawdę, wolność i sprawiedliwość. On ma odwagę w dzisiejszych trudnych czasach ująć się za najbardziej potrzebującymi dając im nie tylko strawę duchową, ale karmiąc i odziewając ich.

Bądź gotowy na obejrzenie tego spotkania na żywo w audycji "Czy chrześcijanie muszą przestrzegać praw, które nie zostały ustanowione przez Boga?"

Tutaj zapowiedź audycji.

Audycje zostaną też powtórzone na kanale Ziggy Texas i Andy Choinski TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.