Home » COVID-19 » Cichy krzyk matki…

Cichy krzyk matki…

wpis w: COVID-19, NWO 2

Przerywam milczenie

Rok temu założyłem ten portal, odkrywając - wcale nie zakryte - obrzeża "pandemii". Pisałem o tym, że społeczeństwa się podzielą. Użyłem wtedy określenia "wierzący i niewierzący" w kontekście podziału w trakcie "pandemii". I tak nasz Świat się podzielił. Poszło to daleko dalej, ponieważ podział teraz będzie przebiegał na "zaszczepionych i nie zaszczepionych". I nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie tragedie jakie zaczynają się dziać na naszych oczach!

Właśnie dostałem sms od Zygfryda z Niemiec z treścią: "kolejny dramat", a w nim link do filmu, w którym matka opowiada jak jej córka przez dwa tygodnie umierała po dawce szczepionki Astra Zeneca. I o tym, jak reagowała (lub raczej jak nie reagowała) służba zdrowia (naprawdę zdrowia?!).

Jeśli zagłębi się jednak w Plan "Onych" (obojętnie jak ich nazwiesz: Deep State, Masoni, Wolnomularze czy po prostu bandyci), to wszystko to, te wszystkie tragedie dzieją się zgodnie z planem. LUDZIE KOCHANI!!! Oni o tym Wam mówią! Oni o tych planach Wam piszą! Ale Wy nie czytacie... Nie rozumiecie..? Nie chcecie widzieć..? O ich planach piszę na tym portalu. Te "szczepionki" (w cudzysłowiu - bo to nie są szczepionki!) mają doprowadzić do śmierci wielu osób, do totalnej zapaści naturalnej odporności, do nieodwracalnych zmian w waszych ciałach.

Ale do napisanie dzisiejszego artykułu skłoniło mnie nagranie video, jakie zobaczyłem na kanale NTV. W tym video matka opowiada, jak jej córka i zięć wzięli pierwszą dawkę szczepionki Astra-Zeneca i co później się wydarzyło. Zobaczcie to wstrząsające video.

 

Dramatyczne nagranie, rozmowa z matką zmarłej nauczycielki

2 Responses

  1. Cichy krzyk matki…
    | Odpowiedz

    […] Cichy krzyk matki…24 marca 2021 […]

  2. Jerzy
    | Odpowiedz

    BANDYCI I MORDERCY juz wyrzucili ten film pt”Cichy Krzyk Matki” o smierci mlodej kobiety po przyjeciu „szczepionki” = trucizny, ktora pozbawila ja zycia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.