Home » świadomość » Prepare For Change – cz. 1

Prepare For Change – cz. 1

wpis w: świadomość, wzniesienie 0

Przygotuj się na zmiany

W tej serii artykułów umieszczę bardzo ważne informacje jak przygotować się na nadchodzące w bardzo szybkim tempie zmiany. Będę się posługiwał informacjami z portalu "Prepare For Change" oraz własnymi przemyśleniami. Jestem członkiem zespołu "Prepare For Change" i zależy mi na jak najszerszym informowaniu nie tylko o samych zmianach, ale przede wszystkim o dobrym przygotowaniu się do tych zmian.

Ziggy

W tej pierwszej części będą zawarte tzw. "protokoły rozpowszechniania":

Dla tych z Was, którzy zdecydują się uczestniczyć i są wezwani do działania, aby wesprzeć misję tej grupy, mamy dla was protokoły do ​​przestudiowania i wytyczne, których powinniście przestrzegać, zwracając się do lokalnego rządu w czasie  WYDARZENIA . Przede wszystkim zachowuj spokój i życzliwość w swoim zachowaniu, gdy próbujesz podzielić się swoją wiedzą.

Protokoły do ​​rozpowszechniania „Briefu przywódców społeczności”

Wybraliśmy nasze protokoły w oparciu o odwieczny Principal of Truth. W całym wszechświecie jest to podstawowa cnota, rozpoznawana w każdym czasie i przestrzeni przez istoty Miłości w Świetle Prawdy. To są lekcje i przymioty duszy, które zabieracie ze sobą po opuszczeniu świata krwi i kości. Kiedy będziecie trwać w tych prawdach, te prawdy będą w was mieszkać.

 1. Lojalność  - Bądź lojalny wobec misji pokojowych, pokojowych zmian, zasad, które znasz w swoim sercu, i celu naszej misji. Bądź lojalny wobec swoich przekonań - niezależnie od tego, co mówią inni!
 2. Cierpliwość  - bądź cierpliwa wobec tych na stanowiskach władzy, z którymi próbujesz się połączyć. Zrozum, że są zajęci. Zrozum, że nie mają pojęcia, co się naprawdę dzieje! Mają filtry, aby uzyskać do nich osobisty dostęp, a to może zająć trochę czasu. Miej cierpliwość wobec innych, którzy służą razem z tobą w tej misji.
 3. Uczciwość  - bądź uczciwy w swoich działaniach i nieskazitelny w słowach; i pamiętaj, że reprezentujesz pozytywne i życzliwe siły. Nie promuj swojego autorytetu, aby wyglądać na bardziej kompetentnego. Zawsze mów prawdę, o ile ją znasz i czujesz to w swoim sercu.
 4. Wytrwałość  - nie poddawaj się! Trzymaj się mocno koła, a przetrwasz burzę. Nie angażuj się w kontrowersje. Nie pozwól, aby lekceważące zwolnienie twojej osoby zniechęciło cię do wyznaczonego zadania. Pamiętaj o znaczeniu swojej misji, szukaj siły od wewnątrz.
 5. Współczucie  - miej współczucie dla tych, którzy próbują poradzić sobie z rosnącym poczuciem strachu i chaosu, które mogą pojawiać się na horyzoncie. Wyobraź sobie, że nie masz pojęcia, co się dzieje i jak możesz się czuć w tej samej sytuacji. Uświadom sobie ich ciężar i pomóż im go nieść.
 6. Powściągliwość  - staraj się nie oddawać się swoim osobistym pragnieniom lub samolubnym planom. Trzymaj się prostej i wąskiej ścieżki. Unikaj osobistych bitew i uprzedzeń na stole negocjacyjnym. Traktuj liderów z szacunkiem - nawet jeśli ci go nie zwracają. Uważaj, aby nie wziąć na siebie odpowiedzialności, na którą nie jesteś przygotowany lub nie zostałeś przeszkolony w obsłudze.
 7. Zrównoważenie  - zachowaj spokój. Pamiętaj, że wszechświat i całe życie musi być zrównoważone. Trzymaj się centrum i rzutuj ciszę w oku burzy, która jest w twoim sercu. Nie zakładaj, że wiesz wszystko o  WYDARZENIU,  bo tego nie wiesz. Wiesz, że to jest o Miłości, a to o prawdzie. Niech ta spokojna obecność kieruje twoimi słowami i czynami, a także twoim zachowaniem.
 8. Odwaga  - nie bój się. Nie pozwól, aby twój umysł błądził po zwątpieniu lub wahaniu. Ten wysiłek jest ważny. Twoje wysiłki i działania mogą naprawdę uratować życie! Nie rzucaj uwagi na wiatr i nie bądź lekkomyślny. Miejcie odwagę i wiedzcie, że jesteście lepiej przygotowani niż ci, z którymi rozmawiacie, i nie dajcie się zastraszyć ich „Urzędem”. Uważaj jednak, aby nie brać odpowiedzialności, na którą nie jesteś przygotowany lub nie jesteś przeszkolony w obsłudze.
 9. Pokora  - Musimy szanować poglądy i doświadczenia innych i nie możemy emanować arogancją ani poznawać postawę wobec urzędników państwowych, na których mamy nadzieję wpłynąć. Nie możemy też zakładać, że rządzący nie przyjmą nas dobrze. Naszą perspektywę należy przedstawić z pokorą, a to ma kluczowe znaczenie dla naszych wysiłków. Niezależnie od tego, jak prawdziwe lub słuszne możemy pomyśleć, że jesteśmy, zawsze należy wziąć pod uwagę inne punkty widzenia. Musimy zachować pokorę w obliczu przywódców lub osób sprawujących kontrolę. Nie mamy być potulni ani pozwolić, aby znaczenie naszego zadania zostało złagodzone, ale osiągniemy lepsze wyniki, pozostając niewzruszonymi przekonaniami i szanując innych.
 10. Umiarkowanie  - nie zagrażaj. Ostrzegaj swoje przesłanie z rozwagą, bądź taktowny i nie narzucający się. Nie pytaj od razu zbyt wiele o kontakt. Pozwól tej osobie przetrawić twoje informacje; spróbuj czytać i obserwować sygnały, czy dana osoba rzeczywiście słucha i absorbuje to, co mówisz, czy tylko próbuje cię uspokoić. W razie potrzeby przeredaguj.
 11. Dobroczynność  - Ofiaruj bezinteresownie siebie i swój czas sprawie. Przekaż swoją wiedzę i swoją Miłość niezachwianie. Poświęć swój czas tym przywódcom i samej misji. Kto jest bardziej odpowiedzialny niż ty? Poświęć się Sprawie Pokoju.
 12. Wiara  - jeśli tego nie masz, może być ci trudno być skutecznym w tej grupie. Wielu z nas po prostu wie! Nie potrzebujemy dowodów. Nie potrzebujemy telewizora, żeby nam powiedzieć, co mamy robić. Nie musimy słuchać innych. Wierzymy w moc dobra! Wierzymy w moc stworzenia / boga / Wewnętrzne Światło, Miłość. Wchodzimy w ogień wątpliwości i strachu, wiedząc, że jesteśmy wiecznymi istotami Światła. Wiemy - ponieważ przeszliśmy już próbę w tyglu czasu i przestrzeni; i wiemy, że odpowiedzią jest Miłość. Otwiera wszystkie drzwi; i to jest nasze zbawienie.
 13. Pokojowy  - przede wszystkim nie używaj przemocy i nie groż. Nie możemy przezwyciężyć poważnej sytuacji świata, utrwalając to, co chcemy zakończyć. W większości sytuacji dzień będzie rządził rozsądkiem. Jeśli Twoja sytuacja zagraża Tobie lub innym - wycofaj się. Jeśli jesteś zmuszony z jakiegoś obszaru, nie opieraj się, zachowaj spokój. Jeśli lider jest nieodpowiedni, ta osoba zostanie usunięta wcześniej, niż myślisz. Będą ci, którzy są przeszkoleni i gotowi na tych ludzi; i dokonają ich usunięcia w odpowiednim czasie. to najważniejszy cel naszej misji. Musimy z szacunkiem stwierdzić: jeśli Twoje życie jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie, masz prawo się chronić. Uważaj i wzywaj Światło!

Linki

Komentarz:

Opublikowane wpisy są częścią portalu "Prepare For Change". Te treści były opracowane kilka lat temu, ale w swej ogromnej większości są niezwykle aktualne. Kiedy będziesz czytał sekcję mówiącą o WYDARZENIU, moim zdaniem Wydarzenie na planie niefizycznym już się dokonało (i jeszcze trwa) po 21 grudnia 2020. Natomiast WYDARZENIE na planie fizycznym właśnie się rozpoczęło!

Prepare For Change

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.