Home » świadomość » Prepare For Change – cz.2

Prepare For Change – cz.2

wpis w: świadomość, wzniesienie 0

Doradzanie na temat kontekstu wydarzenia

Ta sekcja składa się z trzech części , pierwsza wyjaśnia stłumioną historię, która została potraktowana jako mit i fantazja, druga część wyjaśnia Wydarzenie, które obejmuje działania pozytywnych sił na naszej planecie, a także przesunięcie częstotliwości, które będzie towarzyszyło tym działaniom. Trzecia część szczegółowo opisuje, czego możemy się spodziewać po Wydarzeniu. Jest to najdłuższa z czterech sekcji i zawiera dużo informacji. Ciesz się! 

Nasza ukryta historia

Ziemia i jej mieszkańcy  od czasów Atlantydy znajdują się w swego rodzaju więzieniu i kwarantannie planetarnej. W tym czasie planeta została potajemnie zaatakowana (patrz również legenda Wingmakers - dopisek Ziggy), gdy wroga siła wmanipulowała ją w zaawansowane formy wojny, które prawie zniszczyły planetę. Siły Światła wycofały się z bitwy, aby ocalić planetę przed staniem się kolejnym pasem asteroid. Obiecali powrócić, aby odnieść zwycięstwo i wyzwolić narody ziemi od wrogich sił.

Brzmi jak fantazja, ale tak nie jest. Nie chcemy wchodzić w szczegóły na ten temat, ale faktem pozostaje, że my na ziemi nie jesteśmy sami, nigdy nie byliśmy sami i nigdy nie będziemy sami. Ten wszechświat tętni inteligentnym, świadomym życiem. Ponadto nasza planeta od niepamiętnych czasów doświadczała ciągłych interakcji z rasami pozaziemskimi. Należy to zrozumieć, aby naprawdę zrozumieć, co dzieje się w tym czasie na naszej planecie.

Nie wchodząc w metafizyczne szczegóły, które nie są istotne dla „Wydarzenia”, musimy zdać sobie sprawę, że życie jest święte i jest to piękny dar, który należy szanować. Niestety, niektóre istoty nie były w stanie zamanifestować tego uświadomienia i były przyczyną większości powszechnej niezgody, strachu, niepokoju i zniszczenia na naszym świecie.

Światowe społeczeństwa oraz struktury polityczne i finansowe, które zostały zepsute przez siły chciwości, żądzy władzy, wrogich zamiarów i złośliwej manipulacji, są organizowane przez bardzo wyrafinowane istoty, księstwa i moce. Większość z tych sił jest nieznana i niewidoczna dla całego świata. Są tak bardzo zaawansowani technologicznie i tak dobrze się ukryli, że zrozumienie rzeczywistej sytuacji jest prawie niemożliwe do rozeznania przez przeciętną osobę. Łatwo nami manipulowano; a natura nikczemnych planów obejmuje ludobójstwo i zniszczenie życia na naszym świecie. Wyobraź sobie, że ktoś z tytułem magistra psychologii dziecięcej manipuluje niewinnym czteroletnim dzieckiem, a będziesz miał pewne pojęcie o przebiegłej naturze tych samolubnych jednostek.

Te naganne istoty wystarczająco długo ćwiczyły swoją wolę przeciwko samej tkaninie światła i życia. Teraz trzeba ich aresztować i zatrzymać. Samo centrum stworzenia zadekretowało, że muszą zostać usunięci z pozycji wpływowych, aby otrzymać uzdrowienie i zrozumieć głębokie konsekwencje ich działań, tak aby cierpienie życia na naszym świecie mogło się skończyć.

Tak jak mamy przestępców, którzy dokonują wrogich przejęć w „wojnach o wpływy” na Ziemi, tak samo działo się na poziomie planetarnym w całej historii naszej galaktyki. Nasza planeta była zaangażowana w inwazję wiele tysięcy lat temu. Rezultatem była ciągła manipulacja genetyczna, technologie implantacji i kontrola umysłu za pomocą bardzo wyrafinowanej technologii, której nie byliśmy świadomi.

Jesteśmy kontrolowani i manipulowani przez coś, co niektórzy nazywają „ciemną stroną”. Większość ludzi zdegradowała te zaawansowane manipulacje, które są przyczyną mitów i wielu bardziej zawiłych historii, do fantazji. Istnieją różne poziomy tej wrogiej siły, ale na ziemi ich agentów można nazwać The Cabal.

Zawsze byliśmy odpowiedzialni za nasze czyny, ale wpływ zniekształcający naszą świadomość był potężnym wrogiem. W rzeczywistości ten negatywny wirus psychiczny dominuje na większości świata. Jesteśmy teraz na rozdrożu i musi nadejść koniec tej tyranii i próby zniewolenia naszej planety.

Aby uprościć sprawę, nie będziemy określać kabały jako ET lub złego człowieka, są one po prostu samolubnymi przestępcami winnymi zbrodni przeciwko ludzkości. Witryna ta zawiera liczne linki do innych źródeł, aby dostarczyć obszernych dowodów na te oskarżenia o ludobójstwo, genetykę, manipulację, morderstwo, kradzież, wymuszanie haraczy, zdradę, kontrolę umysłu, zmiany genetyczne, zatrucie wody. Powietrze, jedzenie, medycyna żeby wymienić tylko kilka. Lista jest zbyt długa i zbyt przygnębiająca, aby ją tu uszczegółowić, ale mamy linki.

Dla wielu będzie to szokiem, ale są członkowie światowych agencji wojskowych i wywiadowczych, którzy są zaangażowani w bieżące interakcje z rasami pozaziemskimi od ponad 60 lat. Te interakcje między istotami pozaziemskimi nie ograniczają się do agencji rządowych, w rzeczywistości kontaktowano się fizycznie lub komunikowano z otwartymi umysłami elit inteligencji światowych naukowców i technologii. Wiele z tych interakcji miało bardzo życzliwy, pozytywny, a nawet wysoce duchowy charakter.

Jest wielu członków zwykłej ludności cywilnej i społeczeństwa, którzy również w różnym stopniu prowadzą wymianę informacyjną z naszymi braćmi i siostrami lub rodziną kosmiczną. Niestety nie wszystkie kontakty miały pozytywny charakter, co doprowadziło do wielu nieporozumień. To zamieszanie musi się skończyć.

Aby zabezpieczyć proces wyzwolenia planety, dobroczynne siły ras pozaziemskich opracowały plany z różnymi elitarnymi korpusami personelu wojskowego i organów ścigania na Ziemi, aby zapewnić wspólną akcję aresztowania tych przestępczych konspiratorów. Plany te są dość szczegółowe i uwzględnili wszelkie możliwe sytuacje, aby zapewnić pokojowe aresztowania i całkowite zwycięstwo.

Plan działania polegał na zgromadzeniu wystarczających dowodów, aby aresztować tych przestępców. Dowody były dostępne od dziesięcioleci, ale ci przestępcy kontrolują światowe media i siły zbrojne, a także instytucje finansowe i wiele innych kluczowych aspektów naszej struktury społecznej. Te osoby i ich tajne stowarzyszenia są głęboko zaangażowane w politykę i dosłownie kontrolują światopogląd poprzez manipulację. Aresztowanie tych osób było od dawna powolnym i żmudnym zadaniem, a narody świata mają wielki dług wobec odważnych jednostek, które musiały pozostać w ukryciu, aby zobaczyć przywrócenie sprawiedliwości naszej planecie.

Istnieją bardzo mądre istoty i siły duchowe, które od bardzo dawna obiecują, że kurtyna opadnie na parodię, która jest tyrańską eksploatacją całej planety i wszystkich jej strumieni życia. Ta obietnica ma wkrótce zostać zrealizowana, ponieważ rasy pozaziemskie wkrótce będą koordynować plan wyzwolenia świata, The Agarthan Network, RM i ludność naziemnej załogi naziemnej również będą bardzo zaangażowani w te fizyczne aresztowania.

Wielu nie zdaje sobie sprawy, że w jaskiniach skorupy ziemskiej toczyły się wielkie bitwy, a także w przestrzeni kosmicznej. Z różnych powodów utrzymywano to w tajemnicy i obie strony mają swoje powody, dla których trzymają to w tajemnicy. Czas tajemnicy minął i prawda musi zostać ujawniona.

Istnieją zaawansowane technologie, które mogą wpływać i kontrolować ludzkie emocje i uczucia w potężny sposób. Były i są używane przeciwko przeciętnemu nieświadomemu człowiekowi na jego szkodę. Ziemianie ludzi w obecnym stanie nie jest w stanie przezwyciężyć tych technologii na naszym obecnym poziomie rozwoju, dlatego pomagają nam dobroczynne siły, które mogą jednocześnie dopasować i zneutralizować te zaawansowane technologie.

Zanim nastąpi faktyczne aresztowanie, należy wykupić różne elementy elektronicznego ogrodzenia i matrycy implantu, która manipuluje polem świadomości człowieka. Ten aspekt przygotowań jest obecnie w toku i musi zostać zakończony przed wejściem w życie ostatecznych działań egzekucyjnych. To zajmie trochę czasu i żaden człowiek ani anioł nie wie, o której godzinie to nastąpi i najprawdopodobniej nadejdzie jak złodziej w nocy.

Chcąc przygotować się na zmianę, mamy wielką wiarę w to, że to, co jest znane jako Przełom Kompresji, nastąpi w niezbyt odległej przyszłości, jednak cierpliwość jest kluczem do pozostania stabilnymi, ponieważ przygotowujemy się do służby naszym bliźnim, którzy w większości nie będą mieli dokładnie wyobraź sobie, co się dzieje.

Ta ogólna apatia i senne złe samopoczucie, które są mocno zakorzenione w ludzkiej populacji, są teraz rozwiewane przez przytomne i świadome osoby, które wkraczają w swoją prawdę i deklarują swoje poparcie dla sił światła. To jest celem tej witryny, aby obudzić ludzi na immanentne zmiany, aby nie zostali przyłapani na nieświadomości. Im więcej ludzi, którzy wiedzą, co się dzieje i aktywnie wspierają „Wydarzenie w sposób pokojowy”, tym lepiej na naszej planecie. Im płynniejsze przejście, tym szybciej możemy uczestniczyć w większych objawieniach.

Jednym z głównych planów   udanego WYDARZENIA jest wyłączenie centralnego systemu bankowego, który jest źródłem manipulacji i systemu kontroli na planecie Ziemia. Były testy w tym istotnym aspekcie implementacji wydarzeń i zakończyły się sukcesem. To niefortunne, ale konieczne, aby populacja na świecie została nieco zakłócona przez zamknięcie światowego systemu bankowego, ale jest to konieczne, aby okaleczyć przestępców, aby upewnić się, że nie będą mogli dalej siać spustoszenia w czasie  WYDARZENIA .

Siły pozaziemskie dysponują bardzo zaawansowanymi technologiami i będą pełnić rolę oczu i uszu światowych sił policyjnych podczas faktycznych aresztowań. Zapewni to minimalną ilość przemocy i zapewni bezpieczeństwo policji.

W sumie tysiące lat przygotowań było zaangażowanych w utorowanie drogi dla tego planetarnego procesu wyzwolenia i ważne jest, abyście, którzy czytają te słowa, znali i szanowali mądrość stojącą za cierpliwością, która zapewni nam sukces. Opóźnienia są konieczne, ponieważ jest to płynny model interakcji i w grę wchodzi czynnik ludzki. Zapewniamy, że wszelki pośpiech ma na celu zakończenie cierpienia sztucznie stworzonego na naszej planecie.

Sprawdź linki tutaj na tej stronie, jeśli masz wątpliwości co do działalności przestępczej. Zbadaj góry dowodów życia pozaziemskiego. Nie szukaj dowodów w mediach głównego nurtu kontrolowanych przez mafię, ponieważ jest to kontrolowane przez mistrzów marionetek i ma na celu zmylić cię i wprowadzić w błąd.

Nie popełniaj błędów tam, gdzie stoisz, nie możemy już dłużej służyć ignorancji i strachowi. Cała prawda jest tutaj i wyzwala nas, ale musimy wziąć ją za rękę. WYDARZENIE  jest słuszną i słuszną przyczyną i odbędzie się zgodnie z planem. Bądźcie przygotowani i pomyślcie o informacjach, które tu udostępniliśmy i zobaczcie, czy są jakieś inne sugestie, które moglibyście przygotować na ten doniosły okres.

Co to jest  WYDARZENIE ?

WYDARZENIE  będzie momentem przełomu dla planety, która  będzie  płaszczyznami fizycznymi i niefizycznymi

Na  płaszczyźnie niefizycznej:

 • Będzie wielką falą lub błyskiem światła i energii Boskiej pochodzącej z Centralnego Słońca Galaktyki (który jest nazywany  Alohae  w języku Pleiadean) idąc w kierunku powierzchni planety. Będzie to błysk lub specjalny rodzaj światła słonecznego, które przenika ziemię i ludzkość. To uspokoi ludzkość w świetle energii miłości i zakończy dwoistość. To wspaniała energia, której wcześniej nie widziano ani nie czuła na ziemi. Każdy na ziemi poczuje i będzie wiedział, że coś się wydarzyło. Będzie niespodzianką, kiedy to się stanie, nawet dla nas. To się nigdy wcześniej nie zdarzyło.
 • Dla niektórych może to być poważny szok, ale dla tych, którzy są świadomi  WYDARZENIA , zostanie to uznane za pozytywną zmianę, której czas nadszedł. Ten boski błysk wyzwoli siły duchowe, istoty pozaziemskie, ludy sieci Agarthan oraz ruch oporu oparty na planecie X i Ziemi, aby rozpocząć wprowadzanie w życie długo oczekiwanych planów. Plany te są egzekwowaniem tego, co jest znane jako Kodeks Galaktyczny (link do strony kobr)
 • Statki-matki będą przemieszczać się w atmosferę ziemską w niewidoczny sposób, aby podnieść wibracje atmosfery ziemskiej i pomóc ludności zaaklimatyzować swoje pola świadomości, gdy elektroniczna matryca ogrodzenia jest kupowana raz na zawsze. Nie będą ujawniać się ani ogłaszać publicznie przez dłuższy czas, chociaż nastąpi częstsze fizyczne obserwacje, aby przygotować świat na zaakceptowanie ich obecności.

Na płaszczyźnie fizycznej:

 • Siły zbrojne i policyjne Ziemi ruszą do działania, aby zapewnić, że nie będzie zamieszek i zabezpieczyć niezbędną infrastrukturę przed atakami fałszywej flagi Cabal, których celem jest wywołanie reakcji opartych na panice i strachu.
 • Aresztowanie członków Cabal, którzy przewodzili, będzie najważniejszą częścią  WYDARZENIA .
 • Ponowne ustawienie systemów finansowych: cały centralny system bankowy i komputery wszystkich banków zostaną wyłączone i nie będzie można ich kupić online, więc wszystkie banki zostaną zamknięte do odwołania.
 • Główne stacje medialne zostaną przejęte przez władze cywilne, które usuną cenzurę oraz programy i programy oparte na kabale.
 • Ujawnienie - Ujawnianie tajnych dokumentów i wydarzeń, w tym informacji o ET, rozpocznie się jakiś czas po faktycznym wydarzeniu. Wiele tajemnic świata zostanie ujawnionych / kto zabił Kennedy'ego / handel narkotykami CIA / prawdziwe siły stojące za wszystkimi światowymi wojnami / trwające plany wyludnienia / HAARP / szczepienia / Tajny program kosmiczny / Kontrola umysłu / przestępstwa finansowe i wiele, wiele innych rzeczy zaszokować wielu ludzi!
 • Początek nowego uczciwego systemu finansowego z funduszami dobrobytu i światowymi funduszami powierniczymi w celu uzdrowienia planety zostanie ostatecznie wdrożony.
 • NOWY system rządowy / polityczny, system edukacji, system opieki zdrowotnej, lekcje historii itp. Powolne i stopniowe przebudzenie ludzkości do istnienia pozytywnych ras pozaziemskich i naszych powiązań galaktycznych.
 • Wprowadzenie nowych zaawansowanych technologii.
 • Techniki rozwoju duchowego zostaną udostępnione, gdy dowiemy się, kim jesteśmy, skąd pochodzimy. Rozpoznamy nasz wyjątkowy cel, a ścieżka naszego życia objawi się nam indywidualnie.
 • Pojawią się artefakty zakupione ze starożytnych repozytoriów, ujawniające prawdę o interakcji człowieka z istotami pozaziemskimi w naszej najnowszej historii. Zrozumiemy nasze kosmiczne dziedzictwo. Starożytne miejsca odkopią statki kosmiczne z naszej przeszłości i będziemy mieli fizyczne dowody na istnienie starożytnych technologii.
 • Zostanie wydanych wiele zaawansowanych technologii leczniczych, które zostały stłumione, aby zapewnić Bogu Kombinatowi, a Tobie cierpienie. Ostatecznie obecny system medyczny zmieni się radykalnie w świetle bardziej zaawansowanych form leczenia.
 • Urządzenia darmowej energii będą dostępne dla Twojego domu i samochodu, a także położy kres paliwom kopalnym i innym toksycznym technologiom.
 • Ostatecznie publiczne próby ujawnienia tego, co się dzieje, aby zapewnić masowe katharsis uzdrowienia i ostatecznego przebaczenia / przestępcom, otrzymają rozpaczliwie potrzebne leczenie i porady dla ich zniekształconych umysłów.

Należy pamiętać, że podane tutaj szczegóły najprawdopodobniej  NIE są dokładnym opisem  wszystkiego, co może się wydarzyć. Są to jednak plany podstawowe, jak się to rozumie w tej chwili. Wskazuje się, że niektóre aspekty tego planu zostaną uchwalone. Ludzka wolna wola odgrywa centralną rolę w tym procesie, a realizacja planów będzie płynnym modelem, który może zmieniać się co godzinę, w zależności od postępów, jakie robimy podczas  WYDARZENIA .

To „wydarzenie” nie ma być rewolucją typu ziemskiego, w której istnieje ryzyko dla życia niewinnych ludzi. Z tego powodu jesteśmy wezwani, aby służyć zapewnieniu pokojowego przejścia. Ta masowa akcja wymaga precyzji, o której może decydować tylko Bóg/Stwórca .

Nadszedł czas, aby wszyscy na tej planecie zrozumieli, że przyszłe zmiany NIE są w rękach niektórych szalonych ludzi, którzy mogą podejmować złe decyzje, które mogą doprowadzić do rozlewu krwi .

Nadchodzące „Wydarzenie”  NIE  będzie krwawą rewolucją. Samo wydarzenie jest zgodnym z prawem egzekwowaniem istniejących praw planetarnych. Co więcej, jest to również egzekwowanie „ Kodeksu Galaktycznego ”. W dniu „Wydarzenia” cały świat zostanie poinformowany, że jest teraz  Pokój na Ziemi i powrót do wolności narodów Ziemi .

Wszyscy będziemy musieli zachować spokój i wspierać proces przejścia do pokojowego i pokojowego społeczeństwa. Będziemy potrzebować wszelkiej możliwej pomocy od ludzi z całego świata, aby zapewnić nasz sukces.

Obecni przywódcy polityczni na świecie najprawdopodobniej nic nie wiedzą o planowanych zmianach w tym czasie. Po WYDARZENIU bardzo niewielu głównych przestępców politycznych i graczy na świecie będzie nadal zajmować wpływowe pozycje  . Musimy więc zdać sobie sprawę, że rzeczywiste zmiany nadejdą od zainteresowanych obywateli, takich jak my, którzy są zaangażowani w znalezienie rozwiązań. Po znalezieniu odpowiedzi na światowe problemy musimy kontynuować działania, aby zamanifestować zmiany w Nowym społeczeństwie.

Pamiętaj, że zmiany, które nadejdą, będą szybkie i potężne. Chociaż wiele z planów dalekosiężnych będzie wdrażanych stopniowo, wiele rzeczy, takich jak stacje medialne, zostanie wyzwolonych natychmiast. To złagodzi sytuację i uspokoi ludzi na całym świecie. W przeważającej części władze cywilne w białych kapeluszach otrzymają przygotowane i odpowiedzialne wytyczne dotyczące przywództwa - dotyczy to również ogółu społeczeństwa. Nastąpi to poprzez istniejące formy mediów. Gazety, telewizja, radio i niektóre strony internetowe będą najbardziej efektywnym i wszechstronnym źródłem wiedzy o tym, co się dzieje.

Musimy popierać i wzmacniać te pokojowe dyrektywy tak mocno i pewnie, jak to tylko możliwe. Zapewniamy, że ludzie są na ogół spokojni i mają dobre intencje. Należy pamiętać, że przyczyny „WYDARZENIA” nie będą znane 90% ludzi na świecie. Nie będą też mieli pojęcia, co się dzieje ani dlaczego.

Telewizja z czasem ujawni im prawdę, ponieważ siły światła będą kontrolować satelity i systemy komunikacyjne. Nieliczni potentaci medialni, którzy potajemnie są właścicielami wszystkich głównych światowych mediów i są odpowiedzialni za systematyczną kontrolę umysłów (tacy jak Murdoch, Rockefellerowie i Rothschildowie) zostaną aresztowani lub pozbawieni mocy. Ich cenzorzy zostaną usunięci, ponieważ władze cywilne zostaną poproszone o zapewnienie rozpowszechniania prawdy od czasu  WYDARZENIA  do wieczności. Kontrolowane przez Cabal, czytające scenariusze ofiary MK Ultra - znane również jako „gadające głowy” - zostaną zastąpione przez odpowiedzialnych reporterów. Satelity będą kontrolować ruch oporu i inne siły wspierające.

Media przekażą nam rzetelny, szczegółowy raport o tym, co dzieje się wkrótce po rozpoczęciu procesu aresztowania. Miejmy nadzieję, że uspokoi to ludność i zapewni, że ludzie otrzymają informacje niezbędne do pomocy im i ich rodzinom.

Co możesz zrobić przed  WYDARZENIEM

Od razu będziemy cieszyć się zarówno pokojowym wyzwoleniem planety, jak i świetlaną i piękną przyszłością dla CAŁEJ ludzkości.

Ponieważ nie znamy dokładnego dnia, miesiąca ani roku  WYDARZENIA  , rozsądnie byłoby przestrzegać kilku prostych zasad ostrożności:

 1. Miej pod ręką dodatkowe 2 tygodnie jedzenia i wody, zaczynając od teraz.
 2. Upewnij się, że Ty i Twoi bliscy macie aktualne zapasy wszelkich leków, które mogą być potrzebne.
 3. Przechowuj dodatkowe pieniądze w domu.
 4. Zatankuj pojazd, gdy zbiornik jest ½ pusty.
 5. Pozostań w kontakcie z tą witryną, aby otrzymywać aktualizacje.
 6. Kształć siebie, przyjaciół i członków rodziny.
 7. Dołącz do jednego z 6 obszarów grupy zadaniowej - na tej stronie internetowej i pomóż w wyzwoleniu naszej pięknej planety.
 8. Zbierzcie się w grupy w każdą niedzielę i wykonujcie Medytację Wyzwolenia Planetarnego i skupcie się na wniesieniu Energii Boskiej Bogini. Informacje o  2012Portal.blogspot.com .
 9. Upewnij się, że zachowujesz spokój i koncentrację oraz zachęcaj innych, aby robili to samo, co oni będą szukać odpowiedzi, a będziesz w stanie im pomóc, aby studiować i przygotowywać się do służby.
Po  WYDARZENIU

Rzeczywiste aresztowania członków Cabal mają zająć nie więcej niż 72 godziny na ogólnoświatowych działaniach i kontroli. Jednak w grę wchodzi czynnik ludzki, a początkowe aresztowania mogą potrwać dłużej. Jednak cały proces ma trwać nie dłużej niż 2 tygodnie. W następnych miesiącach mogą mieć miejsce ciągłe aresztowania mniejszych ryb!

W tym dwutygodniowym okresie banki będą zamknięte. Miejmy nadzieję, że w tym czasie media ujawnią ogromne ilości dowodów na szeroko zakrojone działania przestępcze rozpowszechniane przez tych głównych graczy, zarówno znanych, jak i nieznanych opinii publicznej. Dla wielu będzie to ulga, a dla wszystkich fascynująca wiadomość. Ogólnie jest to silna przyczyna i bodziec do zmian.

To, co nastąpi później, zależy od całej ludzkości. To, jak szybko i jak dobrze ludzkość dostosuje się do objawień na arenie światowej w związku z aresztowaniami tych przestępców, zadecyduje o kolejnym etapie rozwoju naszych planet. Z pewnością nastąpi proces zaprzeczania, szoku i złości z powodu tego, co się dzieje. Akty zemsty i przemocy lub odgrywanie ról nie będą tolerowane. Mamy nadzieję, że nasza grupa odegra kluczową rolę w edukacji społeczeństwa i zapobieganiu reakcjom opartym na strachu i wrogim działaniom ze strony członków ich społeczności!

Nagłe drastyczne zmiany  WYDARZENIA  przyniosą niektórym zamieszanie, a innym ulgę. Można się spodziewać płaczu i zgrzytania zębów przez wielu, ale jesteśmy silni i musimy pozbierać fragmenty naszych rozbitych przekonań i rzeczywistości. Możemy je ponownie złożyć w prawe, czyste przejawy miłości i piękna, które będą powodem do radości. Oczekuje się, że wiele starych programów dotyczących strachu przed zmianą będzie się utrzymywać w reakcjach wielu ludzi. Nie obawiajcie się ani apatii w tym względzie, ponieważ zwycięstwo światła jest zapewnione, a wyzwolenie naszych planet od tyranii jest powodem do świętowania! My, jako cała planeta, wprowadzimy nową, jasną erę, niewidoczną na tym świecie od czasu jego powstania!

Poniżej znajduje się kilka możliwych scenariuszy, które mogą się rozwinąć po  WYDARZENIU . Przedstawione tutaj stwierdzenia i idee mogą niektórym wydawać się fantazją, dla innych raj, a dla niektórych nawet piekło na ziemi. Celem nie jest dyktowanie tego, co się stanie, ale przygotowanie Cię na niektóre MOŻLIWE zmiany, które mogą się wydarzyć.

Obecność wojskowa

Oczekuje się, że wkrótce po aresztowaniach wojsko będzie w stanie ustąpić, a tymczasowy stan zamieszania ustanie. Wojsko i policja mogą początkowo mieć zwiększoną obecność, ale pojawią się rozkazy, aby nie stosować przemocy. Przestępstwa będą rozpatrywane. Mamy nadzieję, że społeczeństwo będzie mniej podatne na nadmierną reakcję i panikę po tym, jak elektroniczne ogrodzenie, Cabal i maszyna strachu mediów przestaną działać. Twoja pomoc w tym procesie jest niezbędna!

Praca i przywództwo

Ludność świata będzie zachęcana do powrotu do pracy, podczas gdy plany przywrócenia zarządzania ludźmi dla ludzi i przez ludzi będą postępować szybko. Najprawdopodobniej w niedługim czasie odbędą się nowe wybory. Jednak wybory przywódców nie będą opłacane, a proces wyborczy będzie sprawiedliwy, przejrzysty w swej uczciwości i uczciwości. Może być konieczne, abyś rzeczywiście uczestniczył w spotkaniach, aby dowiedzieć się, na kogo i na kogo głosujesz! Wyobraź sobie, że nie będzie już głosowania pod hasłem, które słyszysz w telewizji. Może się zdarzyć, że jeśli zdecydujesz się nie uczyć i nie uczestniczyć w spotkaniach oraz dowiedzieć się, na kogo i na co głosujesz, nie będziesz mógł głosować. Dlaczego ktoś po prostu naciska przycisk, ponieważ podoba mu się dźwięk imienia?

Banki

Po ponownym otwarciu banków wszyscy nadal będą mieli swoje pieniądze. Przestępcy i bankierzy oraz wielcy manipulatorzy giełdowi stwierdzą, że nie mają pieniędzy! Te biliony dolarów zostaną wykorzystane na dobre. Planuje się, że powstaną światowe trusty, które będą ubezpieczać odzież, schronienie i wyżywienie bezdomnych na całym świecie. Osoby starsze, chore i niedołężne będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności. Zagubione dzieci i niechciane na świecie znajdą kochające rodziny i miejsca, w których będą mogli uzdrawiać i wychowywać tych, którzy cierpieli pod starymi fałszywymi reżimami świata.

Nauka

Nauka zdmuchnie pokrywę wypartych idei i fałszywego zrozumienia fizyki, a my poznamy prawdę o tym, co działo się w kosmosie. Rady naukowe ustalą, jakie technologie są szkodliwe i toksyczne, a te zostaną zakazane. Alternatywne rozwiązania zostaną wyszukane i wybrane przez osoby najlepiej nadające się do danego zadania. Wiele karier zakończy się i spodziewane są ogromne zmiany w siłach pracy na świecie.

Nowe technologie

Uwolnione zostaną nowe technologie, które pozwolą nie tylko tworzyć darmową energię, ale także tworzyć zaawansowane zasoby komunikacyjne na całym świecie. Satelity zostaną przestawione, a śmieci kosmiczne zostaną usunięte. Ujawnią się cudowne tajemnice natury, aby wyleczyć wiele chorób. Prawdy o tym, dlaczego zachorujemy i jak nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość, będzie otwarcie nauczane, a przyczyny wielu chorób i dolegliwości w naszych społeczeństwach zostaną natychmiast wykorzenione, a wielu szybko zakończy ból i cierpienie.

woda

Oczyścimy żywioły ziemi i wodę, a powietrze z czasem zostanie oczyszczone i uzdrowione. Rozpoczną się wielkie projekty wodne. Tamy zostaną usunięte, a woda będzie płynąć zgodnie z zamierzeniami natury. Powstaną ogromne instalacje do odsalania wody, a desery będą podrażnione, a ludzkość już nigdy nie będzie spragniona ani głodna.

Zmiana

Stare przestarzałe i bezużyteczne technologie zostaną poddane recyklingowi, ponieważ tworzymy zrównoważone i opłacalne środowisko życia, które jest w harmonii z naturą i innymi strumieniami życia. Z biegiem czasu ludzie zdadzą sobie sprawę, że nadszedł czas, aby się zająć i być częścią rozwiązania. Wiele osób dosłownie eksploduje kreatywnością i oczekuje się, że postęp będzie bardzo szybki.

Produkcja jedzenia

Obiekty produkujące toksyczną żywność zostaną przebudowane, aby zapewnić zdrową żywność lokalnej ludności. Żywność zmieniona genetycznie zostanie zniszczona. Monsanto i inne firmy zostaną zamknięte, a osoby odpowiedzialne zostaną rozpatrzone. Żadne środki owadobójcze ani pestycydy nie będą dozwolone. Straszliwe traktowanie zwierząt w rzeźniach zostanie zakazane, a człowiek nauczy się swoich błędów, a planeta w końcu stanie się wegetarianami. Lew położy się z barankiem.

Związki handlowe

Rady zawodowe i związki zawodowe zajmujące się różnymi rzemiosłami technologicznymi zostaną prawdopodobnie ustanowione na całym świecie w celu rozwiązania problemu zmiany narzędzi naszego społeczeństwa w świetle ogromnej wolności informacji, która się pojawi. Ponieważ tłumione formy komunikacji i technologie energetyczne są swobodnie ujawniane, zaistnieje potrzeba poważnych analiz systemowych i dalszych planów działania. Inżynieria lądowa będzie miała kluczowe znaczenie dla przywrócenia Ziemi do jej pierwotnego stanu. Rozpoczną się masowe alternatywy transportowe, a rezultatem będzie czyste powietrze i mniej stresu dla całej planety. Razem zrozumiemy, że jesteśmy szafarzami ziemi, a kultura zmieni się dramatycznie, aby wprowadzić to prawo pierworodztwa i odpowiedzialność.

Nowe prace

Ogromne zmiany, które są potrzebne, aby nasz świat stał się zrównoważony, nietoksyczny i opłacalny, będą wymagały całkowitego przebudowy naszego społeczeństwa, jakie znamy. Wiele firm i miejsc pracy zostanie utraconych, a niektóre z nich znikną niemal z dnia na dzień. Pomoc finansowa zostanie udzielona tym, którzy się zgubili. Pośrednictwo pracy będzie najwyższym priorytetem, aby zapewnić ludziom szansę służenia bliźnim w bezpieczny i produktywny sposób. Liczba nowych projektów i projektów humanitarnych będzie tak duża i daleko idąca, że ​​nikt nie pozostanie bez czegoś do zrobienia.

Religie

Religie świata staną w obliczu poważnych konsekwencji, gdy prawda o nauczycielach, których rzekomo reprezentują, zostanie ujawniona. Duchowe jądro tych przesłań pozostanie nienaruszone jako objawienia miłości, prawdy, harmonii i pokoju, którymi naprawdę są. Prawdziwa istota duchowych objawień zostanie powiększona. Dogmat, martwe rytuały i aspekty kontrolne Religii zostaną ujawnione dla obrzydliwości, którą są. To będzie przyczyną wielkiej rozpaczy wśród mas wiernych, którzy nie nawiązali prawdziwej relacji z wewnętrznym światłem. Nie można tego uniknąć, ponieważ Stwórca nigdy nie chciał, aby żaden człowiek, kapłan czy księga działał jako interpretator żywego słowa Bożego, które istnieje w każdym z nas.

Ci, którzy usiłowali wykorzystać swoje samozwańcze autorytety jako „przywódcy religijni” dla zysku, a nawet sławy, zobaczą, jak ich panowanie szybko się skończy. Prawdziwa i prawdziwa istota starożytnych nauk zostanie ożywiona, gdy oszustwa i kłamstwa kapłaństwa zostaną ujawnione za to, co zrobili. Powstrzymują starożytne zwoje, a prawdziwe znaczenie wielkich nauczycieli zostanie wyjaśnione w ich prawdziwej formie.

Na pierwszy plan wysuwają się wielkie przesłania mądrości ze starożytnej i niedawnej przeszłości. Rody światła i miłości, które pozostały nienaruszone i ukryte, będą teraz nadal kwitnąć w świetle nowego dnia wolności. Zostaną zbudowane nowe świątynie, aby wspierać zaawansowaną naukę o duchowym wzroście. Mogą pojawić się chwalebne miejsca, w których istoty będą się razem radować i wielbić Boga. Nie będą to religie ani sekty świeckie, które starają się dzielić i niszczyć inne narody, negując inne punkty widzenia. Gra manipulacji zostanie ujawniona i nikt nie będzie w stanie ustawić się ponad innymi w celu przejęcia kontroli. O prawdziwym duchowym przywództwie będą świadczyć ci, którzy prowadzą wzorowe życie w równowadze z sobą, naturą i otaczającym ich światem.

Ci niewinni i szczerzy poszukiwacze i wyznawcy różnych wyznań będą musieli uczyć się i wzrastać, aby brać odpowiedzialność za swój własny wzrost duchowy i nie polegać na innych, którzy powie im, w co mają wierzyć. Większość niewinnych wiernych wyznawców ma szczere intencje i czyste pragnienie czynienia dobra, a te działania były mocą, która utrzymywała żywotność kapłaństwa przez tak długi czas. Cała ludzkość nauczyła się wiele na drodze prawdy poprzez świeckie Religie, pomimo złośliwych perwersji wywołanych przez kapłaństwo. Nawet same kapłaństwa są pełne niewinnych ofiar fałszywych informacji i koncepcji. Wielkie postępy będą miały miejsce w procesie rozwoju duchowego i będą one otwarcie i swobodnie przekazywane całemu światu.

Granice

Może to być trudne dla niektórych ludzi całkowicie zaprogramowanych przez strach i brak zrozumienia, że ​​wszyscy jesteśmy jednym narodem, ale nie będzie granic. Zaraz po  „WYDARZENIU”  granice i punkty kontrolne opadną. Nie będzie żadnych ograniczeń dla nikogo na świecie, aby udał się w dowolne miejsce. Przecież nikt nie jest właścicielem ziemi i nie ma linii wytyczonych poza mapami i ograniczonym myśleniem ludzi. Nigdy więcej molestowania TSA i możesz zdjąć buty! Jeśli jest to dla Ciebie zbyt radykalne, będziesz musiał się do tego przyzwyczaić. Jest to jedno z głównych kłamstw i programów mających na celu odseparowanie ludzi i strach, a to się skończy.

Prawa

Ustawodawcy stworzyli łamiących prawo i większość praw stworzonych w ramach fałszywego systemu politycznego zostanie uchylona. Przepisy prawa zwyczajowego zostaną ponownie wprowadzone do społeczeństwa i nauczane w nowej, nowej formie i będą powodem do radości. Systemy więzienne zostaną zlikwidowane, tak jak istnieją teraz, a większość ludzi zostanie natychmiast zwolniona. Niektórzy więźniowie będą potrzebowali porady i zostaną zrehabilitowani. Programy przywrócenia ich do społeczeństwa po uzdrowieniu z destrukcyjnych tendencji będą mile widziane przez wszystkich.

System pieniężny

Świat finansów doświadczy zmian tak dramatycznych, że przyniesie to ulgę każdemu na całym świecie. Może z wyjątkiem tych, którzy wyruszyli niesprawiedliwie kosztem innych. Giełdy zostaną zamknięte na zawsze, a firmy będą zmuszone odkupić swoje akcje. Wiele firm i większość banków przestanie istnieć w obecnej formie. Nie będzie więcej kart kredytowych.

Otwarty, uczciwy i przejrzysty system finansowy wsparty prawdziwym złotem to pierwszy krok. Wtedy, gdy samo szaleństwo pieniądza zostanie ujawnione, a sukces uniwersalnego systemu gospodarczego zostanie wdrożony, ludzie będą uzdrawiać. Kiedy nauczymy się właściwego stosunku do życia finansowego, faktyczne wykorzystanie pieniędzy zostanie ostatecznie zastąpione systemem kredytowym. Oznacza to, że nie będziesz musiał nosić przy sobie pieniędzy. To nie jest wersja kontroli NWO, ponieważ będzie to monitorowany system otwarty, a osoby naruszające będą natychmiast usuwane z odpowiedzialnych stanowisk. Nowy system nie będzie mógł zostać naruszony. Mamy nadzieję, że do czasu jego wprowadzenia większość ludzkości zostanie uzdrowiona ze starych dróg, które wywołały chorobę pragnienia materialnego bogactwa. Strach przed brakiem i niepewnością, z których rodziły się choroby kradzieży i chciwości,

Podatki

Światowe systemy podatkowe, które są kolejną formą represji i kontroli mającej na celu ucisk narodów ziemi, zostaną zlikwidowane wkrótce po  WYDARZENIU . Zostały one użyte do sfinansowania naszego zniszczenia, a fundusze zostaną lepiej wykorzystane po  WYDARZENIU . Planowane jest wprowadzenie podatku obrotowego od wszystkich nowo zakupionych przedmiotów. Sugerowano, że będzie to około% 15, ale zostanie to opracowane i uzgodnione w miarę postępu tych zmian.

Ludzkość zrozumie, że prawdziwym celem życia nie jest gromadzenie fizycznego złota, ale urzeczywistnienie alchemicznego procesu przemiany siebie w narzędzia boskiej woli i miłości. Pomagając innym i służąc szczęściu i sukcesowi społeczności, będzie to postrzegane jako jedno.

Nowe płace

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będzie już dużych różnic w wynagrodzeniach finansowych. Innymi słowy, może istnieć limit tego, ile dana osoba może zarobić w stosunku do innej osoby. Nie służy prawom równowagi, aby ktoś w jednej części świata zarabiał 2000 razy więcej niż inny zarabia za swój czas. Obecnie rozbieżność między zarabiającymi wynosi w niektórych przypadkach miliony!

Nieograniczona obfitość

Wspierane i celebrowane będą innowacje, dobrobyt i dostatek. Nie będzie ograniczeń co do luksusu i jakości. Sztuka i muzyka, nauka i sama edukacja będą świadkami zmiany całego paradygmatu, co stworzy poczucie celu i nadziei dla ludności świata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.