Home » historia » Handel ludźmi

Handel ludźmi

Lisa Rene - Listopad 2020

Tłumaczenie: Teresa Serafinowska / źródło tekstu

Droga wznosząca się Rodzino

Przedmowa: Temat handlu ludźmi jest bardzo kontrowersyjny, dlatego napisałam przedmowę do tego artykułu. Wydaje mi się, że warto wiedzieć, dlaczego ta kwestia jest tak wyciszana i ukrywana przed szerszą publicznością oraz jak skutecznie oprawcy starają się odwrócić uwagę od łączenia kropek w tym temacie. Kontrola umysłów szerzona z pomocą mediów głównego nurtu, wspierana przez siły elit władzy i NAA, agresywnie wykorzystuje metody wojny psychologicznej, atakując i tłumiąc wiedzę na temat tej najbardziej odczłowieczającej i niemoralnej zbrodni przeciwko ludzkości - handlu ludźmi. Przez długi czas elity władzy i ich rodziny wykorzystywały pewne instytucje rządowe i międzynarodowe modele biznesowe, aby ukryć nielegalne działania, przedstawiając je jako legalne i zgodne z prawem, jednocześnie czerpiąc nieprzyzwoite zyski z niewolnictwa, rytualnego i seksualnego wykorzystywania i sprzedaży ludzi. Tak pracuje odwrócony system kontroli, który został stworzony przez kontrolerów z elit władzy. Działania psychologiczne mediów głównego nurtu mają na celu traumatyzację i skażenie naszych umysłów oszustwami i śmiałymi kłamstwami, aby poprzez wywołanie emocji dręczyć ciało bólowe, doprowadzając do deprawacji i osłabienia populacji. Stosowanie taktyk demoralizacji i dehumanizacji generuje niewolników kontroli umysłu, ludzi, którzy wierzą we wszystko, co mówią władze i główne media. W ten sposób ludzie są przygotowywani do robienia tego, co im się każe. Ci, którzy kontrolują media, kontrolują wir narracji, aby ukryć liczne zbrodnie elit.

Ten szczególny, aktualny kierunek wojny astralnej, mającej na celu rozprzestrzenianie skażenia poprzez kontrolę umysłu, przenika do zbiorowej świadomości, a następnie wciska się do społeczności nastawionych na duchowe wznoszenie / ujawnianie. To dodatkowo sprawia, że wysiłki naszych grup są bezproduktywne, gonimy za własnymi ogonami w niekończących się debatach toczonych między najbardziej straumatyzowanymi i zranionymi ego. Nieokiełznane negatywne ego i ciało bolesne wykorzystuje metody wywoływania chaosu, w których grupy są umiejętnie manipulowane, aby rozprzestrzeniać programowanie wiktymizacji oraz strategie dzielenia i podbijania. Pozwalanie sobie na emocjonalną manipulację za pomocą podświadomych wyzwalaczy, pozwalamy, aby nieuleczony ból przenikał do percepcji, osłabiając nas na wszystkie możliwe sposoby. Pozwalając sobie na zachowania powodujące niszczenie i podziały, tracimy rozeznanie i jasność, zamiast tego te niekontrolowane impulsy zmieniają nas w marionetki antyludzkich programów. Tak więc mamy najbardziej tragiczny i poważny problem, który zagraża indywidualnej i zbiorowej zdolności ucieleśnienie wyższej ekspresji i boskiego planu, bycia czynnikiem duchowej transformacji i przebudzenia świadomości. Ludzkość tocząca duchową walkę, jest atakowana na poziomie ego, co ma podżegać nasz zbiorowy cień i rany, wytrącając z kontroli i wywołując lęki, abyśmy nie byli zdolni do znalezienia wewnętrznego kompasu moralnego czy duchowego kierunku.

Ta szczególna infekcja, która dzieli i rządzi negatywnym ego, rozprzestrzenia się poprzez obrażanie się ludzi za byle co, za osobiste przekonania lub szczerą ekspresję. Jest to marnowanie produktywnej energii mentalnej, skupianie na drobiazgach i na nieistotnych kwestiach, które ostatecznie nikomu nie służą i prowadzą donikąd. Niezdyscyplinowane negatywne ego ma tendencję do wywoływania emocjonalnych dramatów, wskazywania palcami, dzielenia włosa na czworo i nadymania nieistotnych różnic zdań, tak jakby nastąpił najbardziej obraźliwy i skandaliczny osobisty atak, jaki kiedykolwiek miał miejsce. To marnuje nasz czas, zasoby i cenną energię, która mogłaby zostać skierowana na zjednoczenie wysiłków społeczności.

Moim zdaniem polityczna poprawność i operacje kontroli umysłu wykorzystywane przez media do zajmowania osób zranionych emocjonalnie przeczesując społeczności i grupy poszukując najdrobniejszych szczegółów, którymi można by ludzi urazić, zniszczyły krytyczne myślenie i zdrowy rozsądek w pokoleniu. Ta potężna kontrola umysłu centralizuje negatywne ego jako ostateczny autorytet, dzięki któremu można personalizować wszystko, co widzi się w świecie zewnętrznym, powiększając dyskomfort obrażonych ludzi - ich zranione ego. Rzesze ludzi obrażają się za jakąkolwiek informację lub rzecz, która nie jest zgodna z postrzeganiem ich ego, co jest najczęściej przejawem ciemnej ignorancji, która zyskuje na popularności nawet w społecznościach o najbardziej duchowych poglądach. Ta taktyka kontroli umysłu na poziomie wojskowym, stosowana głównie na platformach mediów społecznościowych Big Tech oraz w instytucjach akademickich, stworzyła niezwykle delikatne umysły, nagradzając niestabilne i nieetyczne osobowości, jednocześnie podsycając błędne postrzeganie i podziały, które są niezwykle szkodliwe dla ludzkiej duszy i ciała duchowego.

To podstępne skażenie polityczną poprawnością szkodzi zdolności do prawdziwego zjednoczenia się i zdobycia siły, aby móc przedstawić nieświadomej opinii publicznej najważniejsze kwestie, przed którymi stoi obecnie ludzkość. Umysły mas znajdują się pod bezprecedensowym psycho-duchowym ostrzałem. Uważam, że najpilniejszym problemem dotyczącym wyzwolenia ludzkości jest zrozumienie ogromnego zakresu i skali handlu ludźmi i seksualnego niewolnictwa dzieci, co ma miejsce na całym świecie. Dopóki ludzkość nie zacznie tego rozumieć, nie znajdzie wolności od swoich prześladowców. Ludzkość będzie musiała zjednoczyć się ponad osobistymi przekonaniami, rozpowszechniać, uwierzytelniać i obserwować dowody, które pozostają ukryte przez czołowych członków korporacji: handel dziećmi, praktyki rytuałów seksualnych z dziećmi, polowania na dzieci, zbieranie adrenochromu i składanie krwi – wszystko to musi wyjść na światło dzienne. Należy ujawnić działania tych, którzy gardzą ludzkością i uważają ją za swoja własność.

W związku z tym, biorąc pod uwagę emocjonalną zawartość tego biuletynu, proszę każdego z was, aby sam zdecydował, czy jest na ten temat gotowy. To nie są informacje dla osób o słabym sercu, lecz dla tych, którzy przepracowali osobiste traumy, nie są pozbawieni współczucia i są w stanie być świadkami tego łamiącego serca ukrytego planu. Proszę, aby emocjonalnie stabilni duchowi dorośli, którzy są gotowi, uważnie przeczytali i wykorzystali wszelkie dostępne sposoby, a jednocześnie pomagali w edukacji innych. Bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy we wspólnocie duchowej emocjonalnych dorosłych, którzy zmierzą się z prawdziwymi informacjami i byli gotowi dać świadectwo temu, co trzeba zobaczyć, usłyszeć, poczuć i bezpośrednio przeżyć, aby wiedzieć, że ten globalny handel ludźmi jest czymś PRAWDZIWYM. Dzieje się to tuż pod naszymi nosami, a większość z nas nawet nie wie, że tak jest. Dlatego wszyscy muszą się dowiedzieć o zakresie globalnego handlu ludźmi i nieprzyzwoicie dochodowych międzynarodowych przedsiębiorstwach. To musi być otwarcie powiedziane, aby tym skuteczniej pomagać ratować dzieci na Ziemi przed tą obrzydliwą plagą.

Najważniejszym problemem całej ludzkości jest fakt, że musi to zostać ujawnione i że jest ta potworność osadzona jest w sieci globalnych organizacji, które działają potajemnie na skalę międzynarodową. Możemy wesprzeć globalne przebudzenie, dostrzec prawdę w tej sprawie i być gotowi znaleźć dowody na temat handlu ludźmi, pomagając innym połączyć kropki tego, jak to działa. Wszystkimi globalnymi systemami społeczno-ekonomiczno-politycznymi kieruje niewielka grupa przestępczych psychopatów, którzy dawno temu przejęli światowe organizacje rządowe i wywiadowcze, wydzielili warstwy korporacyjnych hierarchii, które wspomagają te przestępstwa, wykorzystując dochodowe międzynarodowe modele biznesowe do handlu ludźmi, niewolnictwa seksualnego i porywania dzieci.

Jedną z rzeczy, które są tak trudne do zrozumienia dla większości ludzi, jest to, że na szczycie piramidy kontrolerów nie ma rządów prawa ani odpowiedzialności, te przestępstwa są popełniane na poziomie międzynarodowym i ukryte za rynkami prania pieniędzy na Wall Street, a wszystko to jest tuszowane przez osoby zajmujące najwyższe stanowiska kierownicze w poważnych instytucjach rządowych. Te zbrodnie przeciwko dzieciom popełniane są na przerażających poziomach i uchodzą bezkarnie. Dzieje się tak, ponieważ przestępcze rodziny elit władzy miały kilkaset lat na sfałszowanie systemu, uciekając od odpowiedzialności poprzez szantaż, przekupstwo, a nawet grożąc śmiercią dla zabezpieczenia tego międzynarodowego procederu.

Tak więc w tym czasie musimy być czujni, musimy poznać tajniki tej ohydnej zbrodni przeciwko całej ludzkości i dowiedzieć się więcej o duchowości, znaleźć odwagę, by stać w prawdzie jako jeden lud. Warto szukać i poznawać prawdę w tej sprawie poza głównym nurtem narracji, a podczas niewygodnego procesu odkrywania, wybierać nieszkodzenie i spokój w każdej interakcji z innymi. Wymaga to od nas wzięcia odpowiedzialności za uzdrowienie siebie, abyśmy mogli uwolnić się od emocjonalnych ran i złudzeń, które przesłaniają myślenie i rozeznanie, decydując się przede wszystkim, na szukanie prawdy, nawet jeśli jest bolesna. Obyśmy mieli wewnętrzną siłę duchową do ucieleśnienia ducha prawdy, abyśmy mogli przezwyciężyć tę globalną niedolę i zakończyć handel ludźmi, znajdując sposoby służenia innym w produktywny i skuteczny sposób, który pomaga wspierać nasze duchowe wspólnoty i świat. Przygotuj się na szersze informacje o tej antyludzkiej pladze i zapytaj siebie, czy chcesz czuwać w tę ciemną noc, abyś mógł dołączyć do nas, pomóc położyć kres wszelkim formom handlu ludźmi.

Lisa Renee

Dość już handlu ludźmi

Okrucieństwo drapieżników, którzy gardzą ludzkością na tyle, by przeprowadzić ten ludobójczy program zniewolenia, jest dla większości z nas nie do pomyślenia. Musimy jednak obudzić się ze snu, dostrzec, że nieograniczone niewolnictwo ludzi i wykorzystywanie seksualne dzieci powoli dobiega końca. Dotychczas większość nie dostrzegała tego za sprawą fałszywych narracji i skupiania uwagi na innych kwestiach. Aby móc zacząć jednoczyć się poza polityką lub egoistycznymi grami umysłowymi, i wreszcie powstrzymać tę globalną tragedię, musimy zobaczyć, że to istnieje i jak to się odbywa. Drapieżniki NAA dopuszczają się gwałtów przeciwko zbiorowej ludzkiej duszy, co również stanowi poważne naruszenie praw naturalnych. Ludzkość weszła w szczytowy czas cyklu wznoszenia, dlatego odbywa się wielkie odliczanie, nic nie ujdzie nikomu na sucho, ponieważ wszystkie wybory mają konsekwencje, wobec których staniemy twarzą w twarz, sami będąc sobie sędziami.

Rzeczy wcale nie są tym, czym wydają się być. Świat zewnętrzny jest kreskówkową rzeczywistością astralnych cieni wykonujących magiczne sztuczki z dymem i lustrami, tak więc wszystko, co widzimy na zewnątrz, to przesadna karykatura zbiorowych iluzji opartych na fałszywej rzeczywistości psychopatów-przestępców. Teraz ta zewnętrzna rzeczywistość kontrolowanej narracji głównego nurtu rozpada się. Podczas tej najtrudniejszej fazy rosnącego uniwersalnego cienia mamy więcej wsparcia duchowego, więc możemy zebrać informacje dotyczące plagi handlu ludźmi i wielu wspomagających go przestępczych przedsięwzięć, i ujawnić je nieświadomej opinii publicznej. Zostało wyraźnie powiedziane, że nic nie zatrzyma globalnego przebudzenia ani nie przerwie trwającego procesu demontażu sił Antychrysta, sieci handlu ludźmi oraz że ta zbrodnia przeciwko dzieciom i ludzkości jest najważniejszym, kluczowym problemem, który musi zostać ujawniony na tej linii czasu. Aby odtworzyć historię osi czasu i ujawnić szczegóły tematu oraz obcych architektów stojących za zniewoleniem świadomości, trwa gromadzenie zapisów holograficznych w sieci planetarnej. Obejmuje to podział i infiltrację ogromnej wielonarodowej korporacji, która ukrywa swoje wielowarstwowe programy handlu ludźmi, masowego globalnego niewolnictwa, handlu dziećmi do seksu i jako źródło pożywienia dla frakcji NAA.

Dlatego chrystusowe rodziny Opiekunów działają zgodnie z harmonogramem, wspierając ludzkość w postępującym wyzwalaniu planety, zaś program ujawnienia jest realizowany poprzez publikowanie informacji o osobach popełniających te przestępstwa, a następnie ujawnianie wielonarodowych korporacyjnych sieci, podziemnych systemów tuneli i opuszczonych baz wojskowych, które były wykorzystywane jako miejsca internowania niewolników. Były to sprawnie prowadzone firmy udające wielonarodowe korporacje, organizacje pozarządowe i organizacje charytatywne wspierające cele humanitarne. Wydaje się, że najbardziej megalityczne operacje związane z tymi przestępstwami są przeprowadzane tak, aby nie było po nich śladu w żadnych cyfrowych przekaźnikach, są ukrywane nawet poza ciemną siecią, aby nie można ich było wykryć w Internecie. Przypominają działania z późnych lat czterdziestych - te tajne firmy są prowadzone ręcznie z pomocą maszyn do pisania i systemów kart dziurkowanych, przypominając przedsiębiorstwa biznesowe i obozy niewolników, które były wspierane przez kryminalistów z Kabała podczas II wojny światowej. Zarówno rząd Stanów Zjednoczonych, jak i nazistowski rząd niemiecki wykorzystywały technologię kart perforowanych IBM do niektórych części operacji przeprowadzanych w obozach holokaustu i do prowadzenia rejestrów. Rodziny elit władzy zdały sobie sprawę, że do ich władzy i bogactwa, które wlewało się bezpośrednio do ich kieszeni przyczyniły się: bezpłatna niewolnicza praca, handel dziećmi, zabijanie i kradzież dobytku oraz części ciała osób uwięzionych w obozach.

Druga wojna światowa była niezwykle dochodowym przedsięwzięciem biznesowym, w którym modele organizacyjne czerpania zysków z niewolnictwa ludzi zostały zabrane do podziemi w Stanach Zjednoczonych, a następnie zorganizowane na całym świecie, aby zastosować je w przypadku dzieci osieroconych lub uprowadzonych, tak aby porywanie i odławianie najbardziej bezbronnej części populacji pozostało tajemnicą. Te przestępcze operacje przenieśli do podziemi, dzieląc je na sekcje w celu ochrony własnego bezpieczeństwa, aby pracownicy rządowi, a także opinia publiczna, nie widzieli obozów niewolników i handlu ludźmi.

Co to jest handel ludźmi?

Obecnie na świecie jest więcej ludzkich niewolników niż kiedykolwiek w historii, a fakt uczynienia z ludzi narzędzi do przymusowej niewolniczej pracy, przymusowego niewolnictwa seksualnego, wraz z ogromną liczbą zaginionych dzieci, został tak dobrze ukryty, że większość społeczeństwa pozostaje całkowicie nieświadoma zakresu tych zbrodni. To nie dzieje się sporadycznie, to najszybciej rozwijająca się działalność przestępcza na świecie, przynosząca miliardowe zyski dzięki wielu różnorodnym formom biznesu: prostytucji, salonom masażu, pornografii, narkotykom, szantażom i wszelkiego rodzaju produkcji lub działalności, która wymaga ludzkiej pracy, jaką tylko można sobie wyobrazić.

Największym na świecie konsumentem akcesoriów do seksu i treści związanych z wykorzystywaniem dzieci są Stany Zjednoczone.

Większość pornografii dziecięcej, kręgów prostytucji lub wykorzystywania seksualnego szerzy się za pomocą ciemnej sieci, gdzie pedofile są w dużej mierze chronieni przed złapaniem przez organy ścigania. Wmieszane są w to najwyższe organy ścigania, dlatego organizacje zajmujące się handlem ludźmi na większą skalę są na całym świecie chronione. W ten sposób dochodzenie prawdy jest utrudnione lub blokowane przez kolejne warstwy biurokracji, tak że dobrzy ludzie z organów ścigania nie są w stanie uzyskać aktów oskarżenia ani wyroków skazujących.

Przestępczość związana z handlem ludźmi dotyka praktycznie każdego kraju na świecie i jest powiązana z międzynarodowymi organizacjami, sieciami przestępczymi i lokalnymi gangami, z naruszeniem kodeksów pracy i praw imigracyjnych oraz korupcją rządową. Motorem przestępczości, korupcji, przemocy i ludzkiej nędzy są międzynarodowe organizacje przestępcze i organizacje je wspomagające, w tym międzynarodowe kartele narkotykowe. Nie można ich pokonać, ponieważ biurokracja w systemie rządowym i systemie wymiaru sprawiedliwości nie jest zdolna do ścigania najbogatszych przestępców korporacyjnych z elit władzy. Osoby sprawujące władzę na ogół nie chcą blokować międzynarodowych rachunków bankowych ani przejmować majątku czy aktywów należących do tych karteli lub operacji tajnego rządu, ponieważ biorą w nich udział, zostali przekupieni lub grożono im konsekwencjami. W szczególności handel ludźmi i przemyt ludzi prowadzony przez międzynarodowe grupy przestępcze, które przemycają dorosłych i dzieci między granicami wielu krajów, szacuje się na miliardy nielegalnych dochodów rocznie, co stanowi globalny kryzys humanitarny.

Historycznie rzecz biorąc, wśród rzekomych ekspertów, polityków i uczonych istnieje wiele nieporozumień dotyczących definicji handlu ludźmi, a moim zdaniem jest to taktyka mająca prowadzić do ukrycia i zatrzymania publicznej dyskusji poprzez tworzenie zamieszania w celu ukrycia prawdy. Zwróć uwagę, że media głównego nurtu generalnie ignorują tematy związane z handlem ludźmi i seksualnym wykorzystywaniem dzieci, tak jakby nie istniały lub były niezwykle rzadkie. Wiadomości głównego nurtu koncentrują się na drobnych stręczycielach i lokalnych przestępstwach seksualnych na dzieciach, a nie na międzynarodowych korporacjach lub agencjach pozarządowych, które prowadzą międzynarodowe działania na większą skalę, niektóre z nich czerpią zyski z katastrof lub udają, że pomagają uchodźcom. Tak więc niezmiernie trudno jest uzyskać dokładne statystyki ze źródeł rządowych lub pozarządowych. Brak dostępnych danych, na podstawie których można stwierdzić zakres globalnego oraz regionalnego handlu ludźmi, to wydaje się prawie niemożliwe do obliczenia. Statystyki są nieznane lub wyjątkowo dobrze ukryte ze względu na ich kryminalną naturę oraz dochodowość. Handlarze ludźmi nie są ścigani ani zatrzymywani, ponieważ są w pełni chronieni przez rząd cieni i kryminalne rodziny Kabała, powiązane z praktykami satanistycznymi lub obawiające się szantażu.

Definicja prawna handlu ludźmi zawarta w Ustawie o ochronie ofiar handlu ludźmi z 2000 r. (TVPA), w której Kongres definiuje ciężkie formy handlu ludźmi następująco:

Handlowanie seksem, gdzie akt seksualny jest wywołany siłą, oszustwem, przymusem albo w którym osoba nakłoniona do takiego aktu nie ukończyła 18 lat; a także rekrutacja, ukrywanie, transport, dostarczanie albo nabywanie osoby do pracy czy usług, z użyciem siły, oszustwa lub przymusu, tak aby poddała się przymusowej służbie, niewoli za długi lub zniewoleniu (8 USC § 1101).

Handel ludźmi oznacza transport, przewożenie, przetrzymywanie lub przyjmowanie osób za pomocą groźby, siły lub innych form przymusu - uprowadzenia, oszustwa, nadużycia władzy w celu wykorzystania. Wyzysk obejmuje wykorzystanie do prostytucji innych osób lub inne formy wyzysku seksualnego, przymusową pracę albo usługi, niewolnictwo czy praktyki podobne do niewolnictwa, służebność lub pobieranie narządów. Handel ludźmi obejmuje prostytucję, pornografię, striptiz, pokazy seksu na żywo, sprzedaż wysyłkową żon, prostytucję wojskową i turystykę seksualną. Handel pracą definiuje się jako rekrutację, ukrycie, transport, dostarczenie lub pozyskanie osoby do usług związanych z pracą, z użyciem siły, dzięki oszustwu lub przymuszeniu, aby poddała się przymusowej niewoli, niewoli za długi lub niewolnictwu.

Na tej planecie problem osiągnął poziom epidemii, lecz istnieje również poza Ziemią, gdzie ludzie są przemycani przez czarne siły wojskowe i byty nie będące ludźmi do różnych celów, takich jak operacje Milab, i jest to określane jako galaktyczne niewolnictwo ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, osoba jest rekrutowana w określonych celach, a następnie wprowadzana do tajnych programów wojskowych lub uprowadzana i sprzedana albo wymieniana do niewolniczej pracy fizycznej, handlu seksualnego, pozyskiwania organów, do pracy przy produkcji albo jako krwawa ofiara. Umysł takiej osoby jest pod kontrolą za pomocą metod MK Ultra bazujących na traumie, przeważnie pod groźbą użycia siły fizycznej, zastraszania i tortur, aby z uległością wykonywała to, do czego jest zmuszana przez opiekunów, którzy mogą być ludźmi lub nieludźmi.

Gangi zajmujące się handlem ludźmi otrzymują listy grup pożądanych osób – posiadających określone umiejętności czy cechy fizyczne, potrzebnych tym, którzy za to płacą. Handlarze ludźmi traktują innych uprowadzonych ludzi i dzieci, jak zwykły produkt, który ma być skonsumowany w zamian za odpowiednią czarnorynkową cenę. Dzieci są uważane za bardzo cenne zarówno dla pedofilów - ludzi, jak i nieludzi, którzy składają zamówienie na rodzaj dziecka, którego chcą użyć jako niewolnika seksualnego lub wykorzystać do krwawej rytualnej ofiary. Oznacza to, że małe dzieci i niemowlęta sprzedawane do seksu mają krótki żywot, ponieważ są torturowane i zabijane w trakcie zabawy seksualnej. Wielu handlarzy sprzedaje uszkodzone, chore lub bliskie śmierci dzieci po niższej cenie dla tych, którzy lubią mordować dzieci.

Ci, którzy prowadzą te obrzydliwe firmy, rekrutują lub znajdują ludzi do uprowadzania dzieci, tak jakby składali zamówienia na obiad w restauracji, komunikując się słowami - kluczami. Korzystając z symboli pedofilii, handlarze znajdują odpowiednie dzieci, o które proszą ich bogaci pedofile dobroczyńcy. Symbole pedofilskie wykorzystują nazwy produktów żywnościowych, dlatego terminy takie jak hot dogi, pizza z kurczakiem i serem nabierają złowrogiego nowego znaczenia. Wielu z tych rekruterów lub opiekunów to osoby, które mogą wyglądać na starsze, kobiety lub osoby wyglądające jak zwykli, niegroźni obywatele. W najbardziej zubożałych rejonach świata często dzieci lub młode kobiety są porywane z ulicy i prostytuowane na oczach przechodzących obok. W dotkniętych ubóstwem krajach trzeciego świata dzieci są porywane od nieuważnych rodziców lub oferowane przez nich po kilkaset dolarów za dziecko. Ta forma handlu ludźmi przyciąga do handlarzy niewolnikami setki tysięcy do milionów ludzi rocznie, zarówno na planecie, jak i poza nią.

Plaga globalnego handlu ludźmi obejmuje zniewolenie wielu milionów najbardziej wrażliwych członków populacji - małe dzieci, które są sprzedawane i uprowadzane w celu wykorzystania jako produkty konsumpcyjne do seksu, pracy, rytuałów satanistycznych i pobierania narządów. Prawie 80 procent światowego handlu ludźmi ma na celu seks i prostytucję, stanowi to ogromną rzeszę dzieci, chłopców i dziewcząt, które są porywane i przygotowywane do obsługi podziemnych elitarnych klubów seksualnych lub internetowych sieci z pornografią dziecięcą. Konsumpcjonizm pedofilii i dziecięce kręgi seksualne to epidemia, dynamicznie rozwijający się biznes, więc nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, uzbrój się w prawdę i fakty.

Czynniki ryzyka związane z handlem ludźmi

Dzieci są codziennie oszukiwane, manipulowane, wykorzystywane lub zmuszane do prostytucji, często przez członków rodziny lub kogoś, kogo znają. Jedną wspólną cechą lub czynnikiem ryzyka prostytuujących się dziewcząt jest wykorzystywane seksualne w dzieciństwie w rodzinie lub przez dorosłych z otoczenia. Dziewczęta, które są ofiarami komercyjnego wykorzystywania seksualnego, były w dzieciństwie porzucone lub miały trudne życie rodzinne. Rodziny satanistyczne, które praktykują kazirodztwo pokoleniowe jako część religii, wiedzą, że wykorzystywanie seksualne poważnie upośledza umysł dziecka, czyniąc je podatnym na kontrolę mentalną spowodowaną traumą, dlatego takie dziecko jest idealnym kandydatem do niewolnictwa seksualnego w wieku dorosłym. NAA stosuje wiele technik prania mózgu i wszczepiania myśli do podżegania do seksualnej niedoli, związanej z kazirodztwem i pedofilią, ponieważ seksualne wykorzystywanie dziecka, zwłaszcza gdy jest wykonywane wielokrotnie, generuje wiele intensywnych następstw, pozostawiając głębokie blizny emocjonalne, a nawet uszkodzenia mózgu. Zatwardziali sataniści pragną tej opartej na traumie kontroli umysłu we własnym potomstwie, ponieważ tworzy ciało fizyczne bez pełnego połączenia z duszą, ciało, które można łatwo poddać opętaniu przez byt i przywiązać do mrocznego portalu. Oznacza to, że molestowanie dziecka jest gwałtem na duszy i umyśle, a bezcielesne istoty, które raz uzyskają do niego dostęp, mogą wykorzystywać je i gwałcić w wieku dorosłym, a nikt nie rozumie tortur, które mają miejsce na planie astralnym.

Statystyki w skali całego kraju wykazują, że średni wiek, w którym dziewczęta są po raz pierwszy wykorzystywane do prostytucji, wynosi 10–12 lat, ale bezpośredni usługodawcy w całym kraju twierdzą, że w ciągu ostatniej dekady spotykali jeszcze młodsze ofiary. Dzieci nie ujawniają wykorzystywania seksualnego, ponieważ czują wstyd lub poczucie winy, boją się, że nikt im nie uwierzy, że zostaną zabrane z domu, obawiają się też o rodzinę i siebie. Rodzina zastępcza to często przystań dla pedofilów, wykazują to statystyki i osoby pracujące w opiece społecznej. Bardzo małe dzieci mogą nie umieć wyrazić tego, że są wykorzystywane seksualnie, mogą nie rozumieć, że tak się dzieje, zwłaszcza jeśli proceder zaczął się bardzo wcześnie. Dzieciom, które są ofiarami satanistycznych rytuałów seksualnych, na ogół nie wierzy się, gdy mówią o tym dorosłym, a jeśli w jakiś sposób rozprzestrzeni się to w mediach, wydarzenia te są natychmiast uznawane za wyimaginowane opowieści dziecka, informacje są cenzurowane i szybko ukrywane.

Ofiary handlu ludźmi, zarówno międzynarodowe, jak i krajowe, mają wspólne czynniki ryzyka i cechy, które czynia je łatwą zdobyczą. Bez względu na płeć, wiek, status imigracyjny lub obywatelstwo, wśród ofiar handlu ludźmi widać pewne podobieństwa, takie jak podatność na zmuszanie do oszustwa lub przymus. Handlarze polują na ludzi o niewielkich możliwościach ekonomicznych oraz rodziny lub osoby, które walczą o przetrwanie, aby zaspokoić podstawowe potrzeby. Handlarze ludźmi wykorzystują nierówny status kobiet i dziewcząt w niektórych krajach i społecznościach znajdujących się w niekorzystnej sytuacji oraz czerpią korzyści z popytu na tanią, niezabezpieczoną siłę roboczą i promocję turystyki seksualnej. Inne czynniki ryzyka obejmują ubóstwo, młody wiek, ograniczone wykształcenie, brak możliwości pracy, brak wsparcia rodziny (np. dziecko osierocone lub porzucone, uciekinier, bezdomne, lub gdy członkowie rodziny współpracują z handlarzami), historia wcześniejszego wykorzystywania seksualnego, dezorientacja dotycząca tożsamości seksualnej, narkotyki, przemoc, problemy ze zdrowiem fizycznym lub psychicznym oraz życie na obszarach o wysokiej przestępczości z szalejącą korupcją policji i rządów. Handlarze często oszukują swoje ofiary fałszywymi obietnicami możliwości ekonomicznych, które czekają na nich w bardziej zamożnych krajach docelowych, takich jak Stany Zjednoczone. Ponieważ w Stanach Zjednoczonych obserwuje się znaczny popyt rynkowy na pedofilski konsumpcjonizm, znajdzie się wielu przestępców spoza kraju, którzy chcą zarobić na przemycie dzieci do USA. Jedno dziecko lub dziewczyna będąca ofiarą handlu ludźmi może być zmuszona do uprawiania seksu średnio z 10 lub 15 mężczyznami dziennie, więc przestępcy uważają to za model biznesowy zapewniający duży zwrot z inwestycji.

Oczywiście, gdyby system prawny i sądowy skutecznie ścigał i karał tych przestępców, dałoby to sygnał, że w USA dzieci nie są na sprzedaż. Obecnie jedynym sposobem na to jest uświadomienie opinii publicznej, że ludzie, którzy zajmowali najwyższe stanowiska władzy, aktywnie chronili te organizacje przestępcze na polecenie rodzin będących u władzy. Dopiero w ostatnich trzech latach wprowadzono znaczące zmiany w zarządzeniach wykonawczych, aby ścigać międzynarodowych handlarzy ludźmi, przejmować ich ogromny majątek w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, ograniczając ich zdolność dostępu do zasobów i tras, które pozwalały im zarabiać miliardy na sprzedaży ludzi na całym świecie.

Handel ludźmi do Stanów Zjednoczonych przez otwarte granice

Stany Zjednoczone są głównym krajem tranzytowym i docelowym dla handlu ludźmi, zarówno mieszkańcami Stanów, jak i cudzoziemcami, będącymi ofiarami handlu. Handlarze narkotyków w Ameryce Środkowej i Południowej coraz częściej angażują się w handel ludźmi, aby zapewnić podaż narkotyków i dzieci, których poszukują bogaci pedofile molestujący dzieci w USA, zaś słabe kontrole graniczne na południowym zachodzie znacznie ułatwiają przemycanie dzieci porywanych z najbiedniejszych obszarów. Większość handlarzy ludźmi, którzy przemycali dzieci do Stanów Zjednoczonych, przewoziła je samochodami dostawczymi przez południową granicę, i nikt tego nie wykrył. Niezabezpieczone granice i trasy zapewniają handlarzom ludźmi swobodne przewożenie ofiar do i ze Stanów Zjednoczonych, przy czym większość jest sprzedawana w celach seksualnych i do dziecięcej prostytucji .

Timothy Ballard jest założycielem Operation Underground Railroad, która zgromadziła byłych pracowników CIA, organy ścigania i wykwalifikowanych agentów, prowadzących skoordynowane wysiłki w celu zidentyfikowania ofiar handlu ludźmi i uratowania ich przed porywaczami. Timothy przez 17 lat pracował w tajnych operacjach, które obejmowały wyprawy mające na celu zwalczanie handlu ludźmi w celach seksualnych na południowej granicy USA. Podkreśla, że wzmocnienie muru granicznego było jednym z najskuteczniejszych narzędzi w ratowaniu dzieci będących ofiarami handlu ludźmi. Dalej mówi:

Stany Zjednoczone są jednym z największych konsumentów seksu dziecięcego na świecie. Jako agent pod przykrywką kupiłem dziecko do seksu na platformie mediów społecznościowych. Stany Zjednoczone są również jednym z najbogatszych krajów na świecie, a prosta ekonomia podpowiada nam, że handlarze dziećmi, którzy obecnie kontrolują miliony zniewolonych dzieci na całym świecie, chcą zabrać te dzieci do Stanów Zjednoczonych, gdzie mogą je rzucić na lukratywny nielegalny rynek. Departament Stanu informuje, że rocznie do USA jest przemycanych i zmuszanych do komercyjnego handlu seksualnego około 10 000 dzieci. Dodaj osoby dorosłe, a liczba ta prawie się podwaja. A kiedy ci źli aktorzy działają, nie chcemy stracić okazji, aby ich powstrzymać i uwolnić jeńców. Mur daje nam taką możliwość ”.

Aby zapobiegać handlowi ludźmi, rozpaczliwie potrzebne są wiarygodne informacje od nieskorumpowanych urzędników poprzez tworzenie statystyk dotyczących handlu ludźmi oraz udostępnienie pomocy organom ścigania i władzom federalnym, stanowym i lokalnym. Ta korupcja musi się zakończyć, trzeba wykorzenić pracowników w rządzie cieni dokonać identyfikacji członków przestępczej kliki chroniącej i wspierającej handel ludźmi, a także surowo ich karać, aby chronić ofiary tego przestępstwa. Stanie się tak wtedy, gdy większość społeczeństwa zrozumie ukryty zakres i skalę handlu ludźmi i seksualnego niewolnictwa dzieci, przyzna, że przestępstwa te były ukrywane i chronione przez osoby na najwyższych stanowiskach władzy, które wyraźnie służą interesom finansowym wielonarodowej korporacji rządzonej przez pedofilów z elit władzy, którzy dzierżą globalną tyranię.

Pedofilska agenda elit

Jako duchowo dojrzali dorośli powinniśmy rozumieć powody, dla których światowa gospodarka, nieograniczona władza i bogactwo przekazywane elitom władzy przez tajne organizacje, są prowadzone na fundamencie pedofilii, sodomii i działań związanych z molestowaniem seksualnym dzieci. Dopiero wtedy możemy pojąć, dlaczego starają się zalegalizować i znormalizować seks z dziećmi - na całym świecie. Jest to program czysto antyludzki, którego celem jest zniszczenie i ujarzmienie całej rasy ludzkiej, począwszy od najbardziej bezbronnych niemowląt i dzieci. Dzieci nie są w stanie uchronić się przed wykorzystywaniem i duchowym skażeniem, dlatego wykorzystywanie ich powoduje wyjątkowe szkody w sferze psychicznej i emocjonalnej, a także uszkodzenia ciała fizycznego do końca ich życia. Seks z dziećmi jest najbardziej ohydną i nikczemną czynnością, jaką może zrobić dana osoba, jest to wielka wielowymiarowa krzywda, prowadząca do energetycznego powiązania z szeregiem sił drapieżnych i bytów pasożytniczych. Nie można przecenić duchowych szkód, jakie wyrządza ta najbardziej zdeprawowana działalność.

Desperacja bytów NAA, którzy nakłaniają do pedofilii, eliminując lub zmieniając prawa zgody na akty seksualne z dziećmi czy z dorosłymi, wynika nie tylko z tego, że jest to źródło pożywienia dla ogromnych rzesz niewidocznych pasożytów energetycznych, ale z tego, że naruszenie osobistej przestrzeni znacznie uszkadza ludzkie ciało świetlne, na przykład odwracając kierunek wewnętrznej tarczy Merkaba. Wiadomo, że drapieżne pasożyty celują w coś, co Opiekunowie nazywają ludźmi z „upadłego drzewa” (te z implodowanymi korzeniami i ośrodkami sakralnymi), aby przejąć ich seksualne energie 2D w celu utrzymania odwróconych siatek w najniższych wymiarach planety.

Dziedzina psychiatryczna wykorzystała najnowsze wydanie DSM (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders), aby podjąć próbę znormalizowania gwałtu i seksualnego wykorzystywania dzieci, początkowo odnosząc się do pedofilii jako zwykłej orientacji seksualnej. Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne (APA) jasno określiło swój cel, utrzymując, że negatywny wpływ wykorzystywania seksualnego dzieci podczas współżycia z dorosłymi był przesadzony. Następnie stwierdzili, że „zdecydowana większość zarówno mężczyzn, jak i kobiet nie zgłosiła żadnych negatywnych skutków seksualnych wynikających z doświadczeń seksualnych ich dzieci”. Na konferencji pedofilskiej, która odbyła się w lipcu 2013 r. na prestiżowym Uniwersytecie w Cambridge w Wielkiej Brytanii, eksperci naukowi stwierdzili: „Zainteresowanie pedofilią jest naturalne i normalne dla mężczyzn. Niewielu normalnych mężczyzn chciałoby uprawiać seks z dziećmi. Normalnych mężczyzn dzieci podniecają ”.

Jest to rodzaj ochrony, wsparcia i umożliwiania seksualnym drapieżnikom na działania bez troski o skutki, jakie generuje to w społeczeństwie, pozostawiając traumatyczny ślad w ofiarach - osoby, które przeżyły, w dużej mierze wyrastają na straumatyzowanych i uzależnionych dorosłych. Dlatego elity kontrolujące zawód psychiatrii traktują pedofilię jako typowe myślokształty i fantazje seksualne dla normalnych mężczyzn. Przekonanie, że pedofilia jest trwałym, niekwestionowanym stanem dziedzicznym, jest pozwoleniem na zrzeczenie się odpowiedzialności za dorosłych, którzy wykorzystują seksualnie dzieci, co ujawnia program stopniowej normalizacji i dekryminalizacji molestowania seksualnego dzieci oraz kręgów pedofilii dziecięcej. W związku z tym podejmowane są szybkie zorganizowane działania mające na celu normalizację i zalegalizowanie gwałtu na dzieciach, ponieważ rośnie część światowej populacji bardziej niż kiedykolwiek świadoma ukrytej przestępczej operacji elit.

Według moich bezpośrednich obserwacji z pracy w terenie i sesji energetycznych, a także słuchania relacji o satanistycznych rytuałach i ofiarach gwałtu na dzieciach, o organizacji kontrolowanych przez pedofilów, twierdzących, że wykorzystywanie seksualne dzieci nie jest szkodliwe, jest kłamstwem demonicznie pokręconych psychopatów-przestępców, którzy służą antyludzkim, globalnym programom zniewolenia NAA. Szkody, jakie to dewiacyjne zachowanie generuje w ludzkim ciele świetlistym ofiary, wpływa na fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe aspekty duszy każdej osoby. Moim zdaniem samo to jest największą parodią i duchowym naruszeniem, jakie kiedykolwiek spotkały ludzi, czyniąc z nich niewolników świadomości pogrążonych w traumie i emocjonalnej dewastacji, hamując wzrost świadomości, prowadząc do niezdolności do bezpośredniego doświadczenia wewnętrznego ducha i połączenia z Bogiem.

Stopień, w jakim Ziemia staje się planetą więzienną do produkcji niewolników świadomości, jest powiązany z zakresem, w jakim ludzkość ignoruje i pozwala na kontynuację masowego handlu ludźmi i seksualnego niewolnictwa dzieci. Handel ludźmi i niewolnictwo seksualne obejmują i organizują się jako ogromna, ukryta świadomość demonicznego cienia, funkcjonującego jako globalny duchowy ucisk, za którym skrywa się nieuleczony ból i trauma. Aby ostatecznie pozbyć się tych duchowych opresji, które hamują ewolucję rasy ludzkiej, musimy znaleźć odwagę, by w końcu stawić czoła tym potwornym i bolesnym cieniom, aby rozpocząć globalny proces duchowego uzdrawiania.

Być może nigdy nie będziemy mieli dokładnej analizy tego, ile dzieci i dorosłych zostało uprowadzonych, zgwałconych i poddanych rytualnym torturom przez ludzkich i nieludzkich drapieżników przy użyciu satanistycznych rytualnych metod wykorzystywania od czasów starożytnych. Jednak w moich badaniach około sześciu lat temu, kiedy szukałam twardych dowodów podczas przeszukiwania Internetu, znalazłam następujące statystyki udostępnione przez organizacje zajmujące się handlem ludźmi. Od tego czasu większość tych danych online została całkowicie wyczyszczona i ocenzurowana przez organizacje Big Tech, więc niektóre z tych statystyk mogą być trudne do znalezienia i mogą nie zostać w pełni potwierdzone, dopóki cenzura internetowa nie zostanie ostatecznie zniesiona i nie zostanie przywrócona wolność słowa. Wierzymy, że cenzura w Internecie, zakazy cieni, niszczenie profili i kampanie zabójstw ludzi to agresywne działania podejmowane na całym świecie przez elitarnych pedofilów, którzy desperacko próbują kontrolować media społecznościowe, aby powstrzymać budzącą się populację przed zrozumieniem sieci pedofilii.

Dlatego proszę, poświęć trochę czasu na refleksję nad poniższymi statystykami, aby dogłębnie zrozumieć, jak ogromny zasięg ma ta plaga na Ziemi. Biorąc pod uwagę, że chodzi o niemowlęta, dzieci i bliskich im ludzi, którzy cierpią lub cierpieli w bolesnej agonii, nigdy nie wiedząc, co mogło się stać z ich dzieckiem, kiedy władze po prostu zaklasyfikowały te zdarzenia jako kolejne liczby zaginionych dzieci. To nie ludzie, z mojego doświadczenia wynika, że chodzi tu o bezpośredni wpływ istot nieludzkich.

Ważne fakty dotyczące osób zaginionych

Gdzie są te miliony zaginionych dzieci i dorosłych?

Co 40 sekund w USA znika dziecko.

Kiedy dziecko znika, pierwsze 3 godziny są najważniejsze dla jego bezpiecznego odnalezienia.

Około 76,2% uprowadzonych dzieci zostaje zamordowane / umiera w ciągu trzech godzin od uprowadzenia.

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych znika ponad 800 000 dzieci.

W1980 r. zgłaszano zaginięcie około 150 000 osób rocznie. Teraz jest to 900 000. Każdego dnia ponad 2300 Amerykanów jest uznawanych za zaginionych.

W większości sądów sprawy dotyczące osób zaginionych otrzymują niski priorytet. Władze pracują nad zabójstwami, rabunkami, gwałtami, napadami, problemami z ruchem drogowym i zapobieganiem przestępczości.

W Stanach Zjednoczonych w dowolnym momencie mamy aż 100 000 przypadków zaginięcia osób.

Spośród 692944 osób zaginionych w 2010 r. 531 928 było w wieku poniżej 18 lat. Szacuje się, że na całym świecie każdego roku ginie co najmniej 8 milionów dzieci. Szacuje się, że każdego roku w USA zaginie prawie 800 000 dzieci, w Brazylii ginie 40 000 dzieci, 50 500 w Kanadzie, 39 000 we Francji, 100 000 w Niemczech i 45 000 w Meksyku. Szacuje się, że każdego roku w Wielkiej Brytanii ginie 230 000 dzieci lub jedno dziecko co 5 minut.

Biedne dzieci są ofiarami handlu ludźmi w wielu krajach, w których nie śledzi się zaginionych.

W większości krajów rozwijających się, w tym w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej, nikt nie liczy zaginionych dzieci. Ponadto nie ma szczegółowych przepisów dotyczących zaginionych dzieci, ustalonego protokołu ani centralnych rejestrów zaginionych.

Spośród 900 000 zaginionych każdego roku w Stanach Zjednoczonych 50 000 to osoby w wieku powyżej 18 lat. Połowa zaginionych dorosłych to biali, 30% to Afroamerykanie, a 20% to Latynosi. Dzieci mniejszości stanowią 65% wszystkich uprowadzeń spoza rodziny. Dzieci afroamerykańskie stanowią 42%.

Osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu, osoby z problemami psychiatrycznymi oraz osoby starsze cierpiące na demencję lub chorobę Alzheimera stanowią większość przypadków zaginionych dorosłych.

Połowa z 800 000 przypadków zaginionych nieletnich zgłaszanych każdego roku to ucieczki. Jedna czwarta przypadków zaginionych dzieci to uprowadzenia popełnione przez członków rodziny, często w wyniku sporów o opiekę. Około 100 z nich to porwania przez nieznajomych. Większość ofiar to osoby w wieku od 12 do 17 lat, 80% to ludzie rasy białej, a 90% porywaczy to mężczyźni. W ponad połowie przypadków ofiary są wykorzystywane seksualnie.

W samych Stanach Zjednoczonych często członkowie rodziny porywają dzieci, które zapełniłyby autobus szkolny co drugą godzinę, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Według Departamentu Stanu USA nie ma statystyk, które śledzą liczbę Amerykanów zaginionych w obcym kraju w danym roku. Jednak są takie w Wielkiej Brytanii. W 2008 roku 481 Brytyjczyków zniknęło za granicą, co oznacza wzrost z 401 w poprzednim roku i 336 w 2006 roku.

Fakty dotyczące handlu ludźmi

Około 75-80% handlu ludźmi ma charakter seksualny.

Badacze zauważają, że handel ludźmi w celach seksualnych odgrywa główną rolę w rozprzestrzenianiu się wirusa HIV i chorób przenoszonych drogą płciową.

Szacuje się, że na całym świecie 27 milionów dorosłych i 13 milionów dzieci jest ofiarami handlu ludźmi.

Handlarze ludźmi często używają sudańskiego wyrażenia „użyj niewolnika do łapania niewolników”, co oznacza, że handlarze wysyłają „zdeprawowane dziewczyny”, aby rekrutowały młodsze dziewczęta do handlu seksualnego.

Handlarze seksualni często sami szkolą dziewczyny, gwałcą je i uczą ich zachowań seksualnych.

Handel ludźmi obejmuje nie tylko seks i pracę, ale także handel w celu pobierania narządów.

Szacuje się, że około 30 000 ofiar handlu ludźmi umiera każdego roku z powodu wykorzystywania, chorób, tortur i zaniedbań.

Osiemdziesiąt procent osób sprzedanych do niewolnictwa seksualnego ma mniej niż 24 lata, a niektórzy mają zaledwie sześć lat.

Ludwig „Tarzan” Fainberg, skazany handlarz, powiedział: „Możesz kupić kobietę za 10 000 dolarów i odzyskać pieniądze w ciągu tygodnia, jeśli jest ładna i młoda. Wtedy wszystko inne to zysk ”.

Handlarz ludźmi może zarobić 20 razy więcej niż zapłacił za dziewczynę. Jeśli dziewczyna nie została zniszczona fizycznie, nie uszkodzono jej urody, alfons może ją sprzedać ponownie za wyższą cenę, ponieważ wyszkolił ją i złamał jej ducha, co oszczędza przyszłym kupującym kłopotów. Badanie przeprowadzone w 2003 roku w Holandii wykazało, że średnio niewolnica zarabiała alfonsowi co najmniej 250 000 dolarów rocznie.

Chociaż handel ludźmi jest często przestępstwem utajnianym, a dokładne statystyki są trudne do uzyskania, znawcy szacują, że ponad 80% ofiar handlu ludźmi to kobiety.

Ponad 50% ofiar handlu ludźmi to dzieci.

Zgodnie z artykułem Washington Times z 2009 roku, talibowie kupują dzieci w wieku zaledwie siedmiu lat, aby wykorzystać je jako zamachowców-samobójców.

Cena zamachowców-samobójców dla dzieci wynosi od 7 000 do 14 000 dolarów. UNICEF szacuje, że 300 000 dzieci poniżej 18 roku życia jest obecnie sprzedawanych w celu uczestnictwa w konfliktach zbrojnych na całym świecie. Ponad 30% wszystkich przypadków handlu ludźmi w latach 2007-2008 dotyczyło sprzedawania dzieci do branży seksualnej.

Obecność krajów Zachodu w Kosowie, na przykład wojska NATO i ludności cywilnej, przyczyniła się do szybkiego wzrostu handlu ludźmi w celach seksualnych i przymusowej prostytucji. Amnesty International poinformowała, że żołnierze NATO, policja ONZ i zachodni pracownicy organizacji humanitarnych „działali niemal bezkarnie, wykorzystując ofiary handlu ludźmi”.

Ponad 71% dzieci będących ofiarami handlu ludźmi ma skłonności samobójcze.

Po seksie najpowszechniejszą formą handlu ludźmi jest praca przymusowa. Naukowcy argumentują, że wraz z pogłębianiem się kryzysu gospodarczego, będzie rosła liczba ofiar handlu ludźmi do pracy przymusowej.

Większość handlu ludźmi w Stanach Zjednoczonych ma miejsce w Nowym Jorku, Kalifornii i na Florydzie.

Handlarze ludźmi często pozyskują młode ofiary za pośrednictwem Internetu, aplikacji cyfrowych i telefonów komórkowych.

Handlarze seksualni często rekrutują dzieci, ponieważ nie tylko niczego nie podejrzewają i są bardziej bezbronne niż dorośli, ale istnieje również duże zapotrzebowanie rynkowe na młode ofiary. Handlarze atakują ofiary przez telefon, Internet, przez przyjaciół, w centrum handlowym i podczas zajęć pozaszkolnych. Kilka krajów zajmuje wysokie miejsce w handlu ludźmi. Są to: Białoruś, Republika Mołdawii, Federacja Rosyjska, Ukraina, Albania, Bułgaria, Litwa, Rumunia, Chiny, Tajlandia i Nigeria.

Belgia, Niemcy, Grecja, Izrael, Włochy, Japonia, Holandia, Tajlandia, Turcja i Stany Zjednoczone zajmują bardzo wysokie pozycje jako kraje docelowe ofiar handlu ludźmi.

Kobiety i dzieci są przemycane do Stanów Zjednoczonych głównie w celu podjęcia pracy w branży erotycznej (w tym w klubach ze striptizem, pokazach peep and touch, salonach masażu oferujących usługi seksualne i prostytucji). Są również ofiarami handlu ludźmi do pracy w sklepach, w służbie domowej i do prac rolniczych. Handlarze seksualni stosują różne sposoby uwarunkowania swoich ofiar, za pomocą głodzenia, gwałtu, gwałtu zbiorowego, przemocy fizycznej, bicia, uwięzienia, gróźb przemocy wobec ofiary i jej rodziny, przymusowego zażywania narkotyków i zawstydzania.

Członkowie rodziny często sprzedają dzieci i innych członków rodziny w niewolę; im młodsza ofiara, tym więcej pieniędzy otrzymuje handlarz. Na przykład 10-letnia Gita została sprzedana do burdelu przez ciotkę. 22-latka wspomina, że kiedy odmówiła pracy, starsze dziewczynki przytrzymały ją i włożyły do ust kawałek materiału, aby nikt nie usłyszał jej krzyku, gdy była gwałcona przez klienta. Później zaraziła się wirusem HIV.

Handel ludźmi jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć przestępczych, ponieważ obarczony jest stosunkowo niskim ryzykiem i dużym potencjałem zysku. Organizacje przestępcze są coraz bardziej przyciągane do handlu ludźmi, ponieważ w przeciwieństwie do narkotyków ludzie mogą być sprzedawani wielokrotnie.

Wokoło 54% przypadków handlu ludźmi osoba rekrutująca jest obca, a w 46% osoby werbujące znają ofiarę. 52% osób zajmujących się rekrutacją do handlu ludźmi to mężczyźni, 42% to kobiety, a 6% to zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Niektórzy handlarze ludźmi werbują do branży seksualnej upośledzone młode dziewczyny, takie jak cierpiące na zespół Downa. Według FBI, dużej organizacji zajmującej się handlem ludźmi w Kalifornii w 2008 roku, nie tylko fizycznie groziła i biła dziewczęta w wieku 12 lat, aby pracowały jako prostytutki, ale także regularnie groziła im czarami.

Handlarze ludźmi często współpracują ze skorumpowanymi urzędnikami państwowymi w celu uzyskania dokumentów podróży i przejęcia paszportów. Kobiety i dziewczęta z mniejszości rasowych w USA są nieproporcjonalnie częściej rekrutowane przez handlarzy seksualnymi w USA

The Sunday Telegraph w Wielkiej Brytanii donosi, że co roku setki dzieci w wieku sześciu lat są przywożone do Wielkiej Brytanii jako niewolnicy.

Japonia jest uważana za największy rynek dla azjatyckich kobiet, które są sprzedawane w celach seksualnych.

Lotniska są często wykorzystywane przez handlarzy ludźmi do organizowania „aukcji niewolników”, na których kobiety i dzieci są sprzedawane do prostytucji. Handlarze ludźmi coraz częściej handlują kobietami w ciąży dla ich noworodków. Niemowlęta są sprzedawane na czarnym rynku, gdzie zysk jest podzielony między handlarzy, lekarzy, prawników, funkcjonariuszy granicznych i innych. Matka zwykle zarabia mniej niż jej obiecano, ze względu na koszty podróży i konieczność wyrobienia fałszywych dokumentów. Matka może otrzymać za dziecko nawet kilkaset dolarów.

W wyniku globalizacji handel ludźmi był zamieszany na każdym kontynencie, w tym w tak małym kraju jak Islandia.

Wiele razy, jeśli niewolnica seksualna zostaje aresztowana, zostaje uwięziona, podczas gdy jej handlarz jest w stanie wykupić sobie wyjście z kłopotów.

Dziś niewolnicy są tańsi niż kiedykolwiek w historii. Eksplozja populacji stworzyła ogromną podaż pracowników, a globalizacja stworzyła ludzi, którzy są łatwym celem do zniewolenia.

Ogólnie uważa się, że Brazylia i Tajlandia mają najgorsze wyniki w handlu dziećmi. Prawie 7 000 nepalskich dziewcząt w wieku zaledwie 9 lat jest sprzedawanych w indyjskiej dzielnicy czerwonych latarni każdego roku lub 200 000 w ciągu ostatniej dekady. Dziesięć tysięcy dzieci w wieku od 6 do 14 lat przebywa w burdelach na Sri Lance.

Ofiary handlu ludźmi są narażone na fizyczne zagrożenia, takie jak między innymi uzależnienie od narkotyków i alkoholu, choroby przenoszone drogą płciową, bezpłodność, poronienia, przymusowe aborcje, urazy pochwy i odbytu. Skutki psychologiczne obejmują kliniczne depresje, zaburzenia osobowości i dysocjacje, tendencje samobójcze, zespoły stresu pourazowego.

Epidemia AIDS w Afryce pozostawiła wiele dzieci osieroconych, przez co są one szczególnie narażone na stanie się ofiarami handlarzy ludźmi. Według Departamentu Stanu USA handel ludźmi jest jednym z największych wyzwań związanych z prawami człowieka w tym stuleciu, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie.

Strategie archonckich oszustów związane z SRA

Większość ludzkości jest wyjątkowo naiwna i nieświadoma zakresu kontroli umysłu i globalnej tyranii, na którą byliśmy narażeni przez tysiące lat. Strategie archonckich oszustów służą wdrażaniu kultury śmierci, kultury strachu, nieuczciwości, oszustw i ludzkiego niewolnictwa. Pokazują nam to nasi opiekunowie, abyśmy zrozumieli i dostrzegli strategie, rozpoznali antyludzkie programy i wzorce traumy celowo rozprzestrzeniane w społeczeństwie przez tych psychopatów. Gdyby zaawansowana technologicznie rasa pozawymiarowa zdecydowała się na stopniowe przejmowanie planety i jej mieszkańców, jakiej strategii by użyła? Po pierwsze, postarałaby się zmaksymalizować efektywność procesu inwazji poprzez generowanie kontrolowanych mentalnie niewolników i metody pozyskiwania energii, które w innym przypadku musieliby wytwarzać samodzielnie. Dlatego kontrolują umysły ludzi jako strażnicy więzienni, aby realizować programy niewolnictwa z pomocą osób dokonujących czynów przestępczych, kupując jednocześnie ich milczenie.

Aby osiągnąć te cele, w doskonały sposób infiltrują najwyższe stanowiska władzy w podstawowych społecznych strukturach organizacyjnych, takich jak: instytucje religijne, systemy medyczne, finansowe, rządowe i prawne, kształtując kulturę śmierci jako system wartości generujący systemy wierzeń prowadzący do manipulowania masami. Inaczej mówiąc, jest to wprowadzanie satanizmu do głównego nurtu i jego szerszej akceptacji w ludzkiej kulturze. Dzięki wymuszonej przez nich polityce zniewolenia opartej na lęku i zastraszaniu mieszkańców Ziemi, wyuczonej bezradności i akceptacji tyrańskiej kontroli proces inwazji jest znacznie łatwiejszy. Ludzie na Ziemi zostali skutecznie przygotowani do egzekwowania własnego zniewolenia, a także do zniewolenia własnej globalnej ludzkiej rodziny, rezygnując z praw człowieka i przekazując zasoby drapieżnikom. Okazało się to bardzo skuteczne, wspomogło przejęcie planety i dokonanie inwazji w pełnym spektrum przy minimalnym oporze lub buncie ze strony mieszkańców, którzy są całkowicie nieświadomi, że są stopniowo najeżdżani i przygotowywani do jeszcze wyższego poziomu globalnego niewolnictwa.

Z pięciu głównych omawianych strategii archontów dwie z nich koncentrują się na psycho-emocjonalno-duchowych atakach, które mają sparaliżować ludzką cywilizację poprzez stworzenie warunków, w których mogą się rozprzestrzeniać różne formy wykorzystywania seksualnego i seksualnej niedoli. Program ten rozciąga się na zaczynanie tego procederu- tak młodo, jak to tylko możliwe. Bardziej skrytą strategią jest składanie ofiar z dzieci w trakcie rytuałów satanistycznych i związanych z tym czynnościami, w których udział biorą drapieżniki - ludzie i nieludzie, uzależnieni od upojenia rytualnymi torturami i zabijaniem dzieci. Tak więc celem masowego niewolnictwa ludzi jest utrzymanie stałej podaży - głównie dzieci, co łączy się ze zorganizowanym handlem ludźmi na całym świecie, który jest wciąż skrywany za wielonarodowymi korporacjami.

Chociaż wykorzystywanie seksualne i molestowanie dzieci są na poziomie epidemii, zaawansowane poziomy czarnej magii, których nauczyli się skorumpowani ludzie i odziedziczone przez Antychrysta obce wpływy, obejmują mroczną sferę satanistycznego rytualnego wykorzystywania (SRA). Aby kryminalna klika elit władzy pozostała u władzy i kontrolowała całe bogactwo i zasoby na tej planecie, ich satanistyczna i lucyferiańska religia nakazuje im uprawiać satanistyczne rytualne nadużycia i czarną magię połączoną ze składaniem krwawych ofiar z niewinnych istot swoim mrocznym „bogom” podczas określonych świąt lub okresów. Satanistyczne święta lub pory roku mogą wymagać od praktykującego satanisty jak największej liczby ofiar z ludzi, głównie z dzieci na kościelnym ołtarzu lub operacji fałszywej flagi, w których podczas publicznych wydarzeń opisywanych jako ataki samotnych strzelców czy psychopatów dochodzi do zabójstw wielu ludzi.

Ten element wywodzi się z systemu kastowego szatańskiego kapłaństwa na Ziemi, i jest propagowany na najwyższych metafizycznych poziomach przez nasienie Antychrysta - nieludzkie istoty, które weszły do naszego systemu przez tunel Wesa, a następnie uzyskały kontrolę nad bytami Czarnego Słońca ze sztuczną inteligencją, obejmując również grupę Oriona. Te istoty uwielbiają zabijanie dzieci, a ci, którzy czczą te siły szatana, wierzą w konieczność zabijania w ramach ofiary, aby zachować własne bogactwo i władzę na Ziemi, co ma zapewnić im ochronę i połączenie z pozawymiarowymi pasożytniczymi istotami NAA. Przez tysiąclecia nie byli ścigani za swoje zbrodnie, ponieważ byli chronieni przez obcą maszynerię i czary różnych sił NAA. Same byty NAA uważają dzieci za najbardziej pożądany obiekt torturowania duszy, spożywania krwi i części ciała w celu wydobycia uzależniającego, euforycznego stanu świadomości. Istoty wyszkoliły kryminalnych członków Kabała, wdrożyły antyludzką religię, uważając, że mogą wydobywać energię podczas rytuałów krwi. Kiedy chcą mieć więcej mocy dla materialnego sukcesu lub w innym celu, albo pragną dokonać oczyszczenia, wierzą, że mogą tego dokonać krwią dziecka. Podczas rytualnej ofiary obecne są nie fizyczne istoty antychrystusowe, które żywią się bolesnymi emocjami, strachem i przerażeniem torturowanego dziecka. Najczęściej osoby z wyższych rodów porywają dziecko lub dzieci albo rodzina satanistyczna ofiaruje jedno ze swoich dzieci z rytualnego kazirodztwa. Rodziny Kabała uprawiają kazirodczy seks ze swoimi dziećmi lub młodszymi siostrzenicami i siostrzeńcami, a dziecko z takiej ciąży uważane jest za idealną ofiarę, mającą pomóc rodzinie zdobyć materialne bogactwo i władzę. Ponadto z tego powodu często są plądrowane domy dziecka we wszystkich krajach. Praktyki składania ofiar z dzieci są czymś najbardziej niewiarygodnym i najbardziej obrzydliwym dla zdrowego umysłu i kochającego serca, jednak, aby zacząć skutecznie chronić dzieci na Ziemi, musimy wiedzieć, że istnieją i musimy znać ich przyczyny.

Najczęściej wykorzystywane w ten sposób w krwawych rytuałach są dzieci skrajnie biednych ludzi, którzy często bywają seksualnymi niewolnikami lub prostytutkami służącymi grupie satanistycznych jednostek. Okaleczanie narządów płciowych dzieci, niewolnictwo seksualne dzieci, pornografia dziecięca, seks z dziećmi w Internecie, a nawet filmy z dziećmi to biznes o wartości miliardów dolarów. Jest to bardzo niepokojące, ponieważ możemy zaobserwować, że edukacja publiczna w tej kwestii nie istnieje, rządy również nie robią nic znaczącego w ściganiu sprawców tego globalnego kryzysu humanitarnego. Warto zauważyć, że w ciągu trzech lat obecna administracja prezydencka zamieściła na stronie internetowej Białego Domu blisko 20 zarządzeń wykonawczych i komentarzy dotyczących zobowiązania administracji do ostatecznego zajęcia się handlem ludźmi i położenia mu kresu. Niedawno położono nacisk na zakończenie handlu dziećmi w Stanach Zjednoczonych, jako kraju o najwyższym poziomie konsumpcji materiałów związanych z seksualnym wykorzystywaniem dzieci, a mimo to w mediach głównego nurtu o tym nie wspomniano. Co ci mówi cisza? Musimy zadać sobie pytanie, kto korzysta z prostytucji i seksu z naszymi dziećmi?

Co da globalizacja i wielki reset?

Omawiamy ten temat, aby ujawnić globalny problem dotyczący zwiększania dominacji w każdym aspekcie naszego życia, czerpania korzyści z ukrytej działalności biznesowej, jaką jest handel ludźmi, masowej pracy niewolniczej i nieograniczonego dostępu do małych dzieci.

Program globalnego wielkiego resetu ma na celu zapoczątkowanie Jednego Porządku Świata lub agendy 2030 jako czwartej fali wiodącej ludzkość w transhumanizm i kontrolę technokratyczną, co ma doprowadzić do całkowitego i pełnego zniewolenia całej globalnej populacji. na powierzchni Ziemi.

Aby osiągnąć ten wielki reset, stworzono wyimaginowaną globalną pandemię, przy czym ostatnie ślady praw człowieka, które są chronione na mocy konstytucji Stanów Zjednoczonych i Prawa Jedni, które ona reprezentuje, są brutalnie i bezwzględnie atakowane przez siły Antychrysta. Konstytucja Stanów Zjednoczonych jest podstawą naszego systemu gospodarczego i społecznego, od wieków przewyższając inne systemy społeczne i gospodarcze na świecie. Ale według założyciela i prezesa World Economic Forum Amerykanie nie powinni mieć nic do powiedzenia w tej sprawie. Mamy przekazać całe nasze bogactwo i zasoby elitarnym pedofilom, aby mogli przejąć pełną kontrolę nad naszym życiem, czy nam się to podoba, czy nie. Jest to radykalny krok w kierunku kolektywizmu, w którym wszelka osobista autonomia, indywidualność i niezależność mają zostać trwale zniszczone, co jest niezwykłym i niebezpiecznym momentem dla wolności osobistej w Stanach Zjednoczonych i na całej planecie.

Zwróć uwagę na osoby na stanowiskach globalistycznej władzy lub w rządach, które promują programy globalizacyjno-socjalistyczne Światowego Forum Ekonomicznego i elit z Davos w Szwajcarii. Proklamacje księcia Karola i innych elitarnych przywódców światowych, a także polityków globalistycznej agendy, mówią publicznie o natychmiastowych i szybkich zmianach na całym świecie.

Aby doprowadzić do utworzenia jednego światowego porządku, potrzebna jest skala zmian, których domagają się globalistyczne elity poprzez proces wielkiego resetowania. Zwróć uwagę na kwieciste słowa i puste obietnice propagujące wielki reset za pomocą internetowych zdjęć szaleńczo szczęśliwych ludzi z kluczowymi zwrotami, takimi jak „nic nie będziesz mieć i będziesz szczęśliwy”. Jest to największa próba kradzieży i transferu narodowego bogactwa oraz władzy w celu doprowadzenia do globalnego zniewolenia w ramach przymierza lucyferiańskiego, oraz do kradzieży ostatniej kropli globalnych zasobów ludzkich poprzez zaaranżowaną przez prześladowców plandemię, której celem jest zniszczenie kultury Zachodu. Liczą na to, że narody przekażą im cugle regionalnych potęg i że sfinalizują swoje długoterminowe plany zniesienia wszelkich ludzkich praw, stając się właścicielami wszystkiego i wszystkich i rozpoczną systematyczną konfiskatę mienia osobistego, indywidualnego wyboru i eksterminację osób niepożądanych.

Czym więc dokładnie jest globalizacja i jak lansują globalizację-socjalizm jako zbawiciela ludzkości, co, jak mówią nam globaliści, ma na celu stworzenie większej równości i sprawiedliwości między wszystkimi ludami i narodami?

Globalizacja to proces, w którym cała działalność gospodarcza w regionach rozwija się na skalę międzynarodową, rzekomo generując skalowane rynki, produkty lepszej jakości, innowacje technologiczne oraz więcej możliwości zatrudnienia i bogactwa w krajach i firmach, które w tym uczestniczą. Jednak dokładniej patrząc, można dostrzec, że w tym modelu ukryta jest agresywna eksploatacja i infiltracja narodów oraz przedsiębiorstw wchłanianych przez zorganizowane firmy przestępcze udające te międzynarodowe korporacje. One to rządzą terroryzmem ekonomicznym, dążąc do pełnej monopolizacji i dominacji ekonomicznej, przez co sprawują kontrolę nad dostępem do zasobów planety. Nie obchodzi ich, jak nazywa się system ludzkiego zniewolenia, czy jest promowany pod pozorem kapitalizmu, socjalizmu czy komunizmu, celem jest totalitarna kontrola i monopolizacja wszystkich rynków i zasobów planetarnych do bezpośredniego użytku pedofilów z elit władzy.

Co więcej, globalizacja to słowo, które jest używane do opisania współzależności światowych gospodarek, kultur i populacji, gdzie wykorzystywana jest propaganda mediów głównego nurtu mająca nas przekonać, że globalizacja jest potrzebna do stworzenia bardziej sprawiedliwego świata. dla światowego dobrobytu i pokoju. To wszystko brzmi bardzo pozytywnie. Jednak dopóki NAA i elity władzy szerzące kult śmierci pozostają na szczycie piramidy kontroli nad światowymi gospodarkami i zasobami planetarnymi, wymuszając pełną kontrolę nad naszym życiem, a fakt ten pozostaje ukryty przed globalną populacją, ich zbrodnie oraz walka z ludzkością będą trwały na jeszcze bardziej skandalicznych poziomach. Najważniejsze zbrodnie przeciwko ludzkości na szczycie elitarnej listy życzeń pedofilów to dalszy nieograniczony handel ludźmi, wykorzystywanie seksualne dzieci i SRA na całym świecie, praktykowane w sposób otwarty i przejrzysty, bez żadnych ograniczeń ani kar, ponieważ te antyludzkie praktyki mają być zalegalizowane. Koniec z ukrywaniem się w cieniu i podziałem na grupy w wielonarodowych konglomeratach dla lucyferian-satanistów - w ich wizji doskonałego świata Ziemia jest teraz ich nieograniczonym placem zabaw, a reszta z nas ma być ubogimi i kontrolowanymi mentalnie niewolnikami.

Globalizacja w ramach tego modelu już radykalnie zwiększyła bogactwo i dystrybucję władzy, aby trafić prosto do kieszeni jednego (1) procenta przestępców, tych, którzy są właścicielami wszystkich lub mają jakiś udział w kontroli nad gigantyczną siecią międzynarodowych korporacji, Big Tech i organizacji światowych. Najbogatsi ludzie osiągnęli w tym roku ogromne miliardowe zyski i nie boją się nam tego powiedzieć. Oni zwiększają nieprzyzwoity poziom swojego bogactwa. Ogólnym schematem używanym przez przestępcze rodziny jest terroryzm ekonomiczny mający na celu odebranie lokalnych zasobów na zbrodniczą eksploatację przez tych, którzy są wspierani przez kontrolerów elit władzy, w celu uzyskania nieprzyzwoitych zysków oraz obsługi globalnych programów zniewolenia. Tutaj program staje się dla nas w pełni przejrzysty, więc możemy zobaczyć to w Stanach Zjednoczonych i we wszystkich innych krajach zachodnich.

Masowe niewolnictwo ludzi i przymusowa służba to rozkwitający wielki biznes, a teraz, poprzez piękną fasadę sprzedawania ludzkości potrzeby globalizacji-socjalizmu, naciskają, aby przenieść ją na inny poziom całkowitej kontroli nad naszym życiem, tak aby każda ostatnia komórka w naszym ciele była mierzona biometrycznie pod kątem produkcji energii. Przydzielą nam podstawowe pożywienie, ubranie i schronienie, w ich świecie nic już nie będzie kupowane, ale będziemy podlegać temu, na co zechcą nam pozwolić, nie dając nam w tej sprawie osobistego wyboru. Globalizacja-socjalizm jest propagandą Antychrysta, która tylko wydaje się być pozytywna i tak jest tylko w teorii. Nie można z tym nic zrobić, ponieważ światowa populacja została poddana kontroli umysłu z pomocą fałszywej narracji o wolnym rynku, wolnych obywatelach i wierze w rządy prawa, że zbrodnie przeciwko ludzkości będą ścigane. To nie istnieje i nigdy tak nie było. Za pomocą mediów tworzą narrację kontroli umysłu rzeczywistości 3D kontrolując percepcję, aby zniewolić całą populację i decydować o naszym losie.

Organizacja Narodów Zjednoczonych, Bank Światowy, światowe organizacje handlu, NATO i Międzynarodowy Fundusz Walutowy są promowane, aby służyć globalnemu wolnemu handlowi i egzekwować rządy prawa, aby zapobiegać sporom gospodarczym w obrębie narodów, które mogą prowadzić do działań wojennych, ale są to te same organizacje, które zostały wprowadzone po drugiej wojnie światowej, aby w pełni chronić monopole reprezentujące międzynarodowe interesy biznesowe kontrolerów elit władzy. Wiele z nich opiera się na ukrytych elementach ludzkiego niewolnictwa, handlu ludźmi, handlu narkotykami i niewolnictwie seksualnym dzieci jako część ich międzynarodowych i pozaplanetarnych modeli biznesowych.

Ludzie znajdujący się na najwyższych stanowiskach władzy zostali tam umieszczeni, aby chronić bogactwo i siłę rodów panujących generowane przez utrzymywanie globalnego ubóstwa i masowego niewolnictwa ludzi, więc ci, którzy mają kontrolę nad światowymi gospodarkami i zasobami planetarnymi, nie chcą, aby ludzkość żyła w dobrobycie i spokoju. Chcą zastraszonych niewolników będących pod mentalną kontrolą i cyborgów, którzy bez pytania robią wszystko, co im się każe. Chcą nadal wykorzystywać ludzkość jako niewolników do darmowej pracy, seksu i wszystkiego, co ich zadowoli. Elity są w pełni świadome, że populacje, które pozostają niewykształcone i zubożałe, żyją w świadomości przetrwania i ciągłym strachu przed zagrożeniami, więc będą stale odwracać ich uwagę od swoich większych, złowrogich celów związanych z całkowitym globalnym zniewoleniem poprzez ich techno-totalitarny model globalizacji. W ten sposób sprzedają ten globalny socjalizm i plandemiczną propagandę sześciu medialnym gigantom, które są właścicielami wszystkich gazet głównego nurtu, sieci nadawczych, telewizyjnych i radiowych, które finansują, aby sprzedawać i rozpowszechniać tę utopijną fantazję wielkiego resetu lub jednego porządku świata, udając, że chcą położyć kres ubóstwu i zwiększyć dobrobyt na świecie. Nic nie jest dalsze od prawdy, ponieważ te fałszywe narracje są używane jako przynęta, która prowadzi ludność bezpośrednio do pełnej i całkowitej kontroli, mimo iż większość osób o zdrowym umyśle pragnie dobrobytu i pokoju dla ludzkości.

Tak więc większość ludzi nie jest świadoma programu elit władzy, które agresywnie naciskają na zwiększoną globalizację poprzez wdrażanie marksistowsko-socjalistycznych struktur rządowych w krajach zachodnich, co przecież posłuży jedynie scentralizowaniu globalnej kontroli oraz zniesieniu narodowej suwerenności. Największą tajemnicą agendy globalizacji jest to, że poprzez najwyższe sieci Kabała mają pełną kontrolę nad wszystkimi międzynarodowymi konglomeratami korporacyjnymi, działając na skalę międzynarodową na planecie i poza nią, zaś wdrażanie globalizacji i scentralizowanej automatycznej kontroli biurokratycznej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji sprawia, że handel ludźmi, globalne niewolnictwo ludzi i ludobójstwo będzie znacznie łatwiejsze do wdrożenia i zarządzania.

Konglomeraty ponadnarodowych korporacji działają jako monolityczna jednostka, zarządzana przez wciąż te same przestępcze rody kontrolerów, wykorzystując podział i hierarchiczne poziomy dostępu, mogąc z łatwością ukryć dowody masowego handlu ludźmi. Dlatego warto wiedzieć, że obecny program globalizacji i wielokulturowości przedstawia niewolnictwo ludzi, handel ludźmi, wykorzystywanie seksualne dzieci i rytuały krwi, które mają być otwarte i dostępne dla NAA na bezprecedensowych poziomach. Dokładne statystyki i wiedza na temat tego, co od tysięcy lat dzieje się z udręczonymi ludźmi, mogą nigdy nie być znane opinii publicznej. To dlatego sprzedają publiczności wyimaginowaną utopię socjalizmu-globalizacji; tą samą taktykę stosowali: Mao, Stalin i nazistowscy strażnicy w obozach zagłady, kiedy mówili więźniom, że właśnie idą pod gorący prysznic. Okrucieństwo drapieżników, którzy gardzą ludzkością na tyle, by realizować ów ludobójczy program zniewolenia, jest dla większości z nas nie do pomyślenia. Musimy jednak obudzić się, aby zobaczyć, że końcowym rezultatem tej agendy JEST nieograniczone masowe niewolnictwo ludzi i wykorzystywanie seksualne dzieci, musimy chronić i służyć prawdzie w tej sprawie poprzez duchowe oddanie służbie naszej najwyższej mocy, Bogu, Chrystusowi lub chrystusowej misji.

Te ohydne zbrodnie ustaną tylko wtedy, kiedy zechcemy dostrzec zakres gaslightingu i fałszywych narracji, które odwracają uwagę od tragicznej rzeczywistości masowego handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego dzieci. Jednak zanim będziemy mogli powstrzymać tę globalną tragedię, musimy zobaczyć, że ona istnieje i jak to się dzieje, oraz zacząć jednoczyć się poza polityką lub egoistycznymi grami umysłowymi.

Niezwykle dochodowe modele biznesowe w gigantycznych międzynarodowych korporacjach nie są karane ani rozliczane, one promują zachowania przestępcze sprzyjające masowemu niewolnictwu na świecie, handlowi ludźmi i wykorzystywaniu seksualnemu dzieci. Jeśli ludzie pozostaną nieświadomi globalnej skali tych operacji, że handel ludźmi, produkcja adrenochromu, że odbieranie dzieci i narządów jest uważane za codzienny korporacyjny model biznesowy, to nigdy nie zobaczymy zakresu, w jakim to się dzieje, a tortury będą kontynuowane.

Informatorzy ze społeczności wywiadowczych

Pewni ludzie bezpośrednio zaangażowani w tajne operacje wojskowe Stanów Zjednoczonych lub działający w ramach społeczności wywiadowczych, publicznie oświadczyli, że w całym skorumpowanym systemie organów ścigania tkwi dziewięćdziesiąt procent dobrych ludzi, co czyni ich całkowicie nieskutecznymi. Wielu z nich podkreśla dobitnie, że tajna społeczność wywiadowcza służy interesom kontrolerów elit władzy lub Deep State, a nie obywatelom Stanów Zjednoczonych. Obecnie dysponujemy taką technologią nadzoru, jakiej potrzebowaliśmy, aby uzyskać pełne dowody tych zbrodni popełnionych przeciwko ludzkości, takich jak masowy handel ludźmi i seks-ringi z dziećmi, ale osoby u władzy chcąc tuszować te zbrodnie, wdrażają formy podziału na kategorie i biurokrację. Szantaż, przekupstwo, twarde dowody oparte na faktach w komunikacji oraz kompromitujące filmy erotyczne są więcej niż wystarczające, aby skazać najbardziej brutalnych i chorych psychopatów-przestępców, jeśli informacje te otrzymały dostęp do otwartego źródła w środowiskach wywiadowczych i organów ścigania.

Bill Binney, informator NSA, powiedział w publicznych wywiadach, że mając dziesięć osób w ciągu trzydziestu dni, mógłby zidentyfikować wrogów, każdego zdrajcę, każdego molestującego dzieci i każdego przestępcę umysłowego zajmującego się praniem brudnych pieniędzy za pomocą technologii, która jest już dostępna dla społeczności wywiadowczej. Przez ostatnie 15 lat śledzone były wszystkie działania przestępcze na świecie, które generują miliardy dolarów z handlu ludźmi, seksualnego niewolnictwa dzieci, prania pieniędzy i ogromnych ilości majątku skradzionego podatnikowi publicznemu.

To dobra wiadomość, ponieważ oznacza, że jeśli można usunąć funkcjonariuszy rządu cienia, to na kluczowych stanowiskach organów ścigania można umieścić osoby etyczne i moralne, które ujawniłyby dowody, jakich moglibyśmy potrzebować, aby skazać tych przestępców. A to doprowadzi nas do dowodów, kto tak naprawdę ukrywa handel ludźmi i wszystko, co jest z nim związane.

Uwagi końcowe

Negowanie tych zdeprawowanych działań, ignorowanie tych, którzy są codziennie gwałceni, bici i zabijani przez opiekunów czy klientów, pozwala na kontynuowanie krzywdzenia dzieci Ziemi. Globalna struktura, która wspiera handel ludźmi i chroni preferencje elit w kwestii molestowania seksualnego i składania ofiar z dzieci, pozwala na kontynuowanie tych niezwykle szkodliwych czynów, które mają na celu zniszczenie całej rasy ludzkiej. Aby to naprawić, przekształcić i zatrzymać, trzeba to dostrzec i zrozumieć.

Czy możemy wybaczyć i wysłać bezwarunkową miłość drapieżnikowi żyjącemu w pedofilu? Tak, oczywiście, ale nie pozwalajmy, aby drapieżne, chore i traumatyzujące zachowanie powodowało krzywdę i zgubę niewinnych osób postronnych lub dzieci, które mają pełne prawo do bezpiecznego życia na Ziemi. Brutalni seksualni drapieżnicy muszą ponieść konsekwencje, muszą zostać pozbawieni pozycji władzy. Obecna struktura ich wspiera, stawiając na najwyższych stanowiskach nadzorujących organizacje charytatywne pracujące z dziećmi, ponieważ seksualni drapieżcy pracują w organizacjach humanitarnych lub instytucjach religijnych. Dlatego, kiedy ujawniamy handel dziećmi, zaczynają się ujawniać wszystkie inne ukryte elementy programu niewolnictwa z nim związane.

Warto pamiętać, że pierwszy akt prawa naturalnego głosi, iż wszystkie żyjące istoty mają prawo być takimi, jakimi są, ale jeśli zamierzasz skrzywdzić i zabić inną, tracisz to prawo. Tak jest w prawie naturalnym. Bądź sobą, o ile nie krzywdzisz i nie naruszasz prawa innych do wolności słowa i życia bez zagrożenia dla zdrowia. Molestowanie dzieci powoduje niewiarygodne szkody w świadomości i ciele świetlistym, samo to informuje nas, że jest to zło sprzeczne z życiem. Drapieżcy, którzy celowo wywołują fragmentację duszy, dopuszczają się gwałtu wobec duszy. Drapieżcy NAA dopuszczają się gwałtów przeciwko zbiorowej duszy ludzkiej na Ziemi, co jest również poważnym naruszeniem praw naturalnych, czego skutkiem będą poważne konsekwencje. Jeśli ta zbrodnicza deprawacja wobec dzieci nie zostanie powstrzymana, w końcu gatunek propagujący ten poziom dewiacji sam się unicestwi. Ludzkość wkroczyła w szczytowy czas cyklu wznoszenia, w którym odbywa się wielkie księgowanie, nic nikomu nie ujdzie na sucho, gdyż wszystkie nasze wybory mają konsekwencje, staniemy twarzą w twarz z naszymi kreacjami oraz z sędzią i ławą przysięgłych, które istnieją w nas samych.

Proszę, weź z powyższego tekstu tylko to, co jest przydatne dla twojego duchowego wzrostu, a całą resztę odrzuć. Proszę, módl się za całą ludzkość i te odważne dusze, które edukują opinię publiczną o pladze handlu ludźmi wspierając globalne przebudzenie i ujawnienie. Dziękuję za męstwo i odwagę poszukiwania prawdy. Jestem wolną, niezależną istotą boską!

Do następnego spotkania pozostań w blasku ścieżki serca swojego awatara Christosa Sophii. Proszę, bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa Rene

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.