Home » NWO » Oregon. Narkotyki tak, Thanksgiving… nie!

Oregon. Narkotyki tak, Thanksgiving… nie!

wpis w: COVID-19, NWO 0

Dziwne decyzje z okazji Święta Dziękczynienia

Zdjęcie zrobione w Vancouver w Kanadzie

W Oregonie można mieć kokainę, ale nie żurawinę. Heroina tak, ale szynka - nie!. Spotkanie, ale nie tłuczone ziemniaki! O dziwo, stan, który właśnie zalegalizował narkotyki, chce uznać Święto Dziękczynienia za przestępstwo! Porozmawiaj o podwójnej pomocy hipokryzji - w samą porę na święta.

Oczywiście gubernator Kate Brown, demokratka, nie wygrywała  tak naprawdę żadnych  konkursów popularności . Teraz, po jej absurdalnych rozkazach - które zmusiłyby siedmioosobowe lub więcej rodziny do odmawiania własnych dzieciom posiłku - stała się narodową puentą.

Więc pozwól mi to wyjaśnić, Rep. Jim Jordan, R-Ohio, napisał na Twitterze: „Możesz trafić do więzienia za to, że zbyt wielu ludzi wpadło do Ciebie na Święto Dziękczynienia. Ale jeśli chciałbyś zamieszki i plądrowanie w Portland, nie martw się! ”

Zgadza się,  zakpił Jason Rantz . „W Oregonie są bardziej surowi dla rodzin niż dla Antify!”

Lewica aktywnie działa na rzecz podważenia integralności naszych wyborów. Przeczytaj plan powstrzymania ich teraz. Dowiedz się więcej >>

Optyka z pewnością nie jest świetna dla państwa - grożą sankcjami karnymi wobec ludzi za wspólne spożywanie indyka, jednocześnie pozwalają miejscowym  strzelać do siebie i dzielić się zabójczymi narkotykami. A jednak Brown nie stronił od ostrej retoryki. „Nie proszę was [o ograniczanie zgromadzeń]” - powiedziała gubernator w zeszłym tygodniu. "Rozkazuję ci."

Charles Boyle, rzecznik gubernatora, był równie groźny. „Jeśli ludzie nie potraktują tego wirusa poważnie, jesteśmy gotowi zaoferować im konsekwencje”. A te konsekwencje, nie wstydzą się powiedzieć, obejmują więzienie.

To niewiarygodna przesada rządu. W Pensylwanii demokratyczny gubernator Tom Wolf domaga się, aby rodziny nosiły maski we własnych domach ! To absurd, zwłaszcza, jak zauważył Tyler O'Neil z PJ Media, kiedy wielu z  tych liberalnych przywódców  ( jak Gavin Newsom Kalifornii ) nawet nie przestrzega  swoich własnych zasad .

Nie jest zadaniem rządu mówienie Amerykanom, jak mogą ustawić swoje stoły na Święto Dziękczynienia - lub czy możesz je w ogóle ustawić w tym celu.

Miałoby to większy sens, gdyby okazywali o połowę mniejszą troskę o życie ludzi, jeśli chodzi o uzależnienie od narkotyków lub pandemię chorób przenoszonych drogą płciową. Nie widać, żeby gubernator Brown ścigała się, by powstrzymać ryzykowną aktywność seksualną, która każdego roku zaraża 20 milionów nowych ludzi, a leczenie kosztuje podatników 16 miliardów dolarów. Ludzie też z tego powodu umierają.

A co na to lewica? „Nie wchodź do naszych sypialni”. W porządku, więc pora wyjść z naszych jadalni!

Tony Perkins

Źródło:  Family Research Council

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.