Home » kidnaping » Bill Gates – sprawozdanie z procesu

Bill Gates – sprawozdanie z procesu

wpis w: kidnaping, NWO, Plandemia 56

Komentarz

Umieszczam tutaj przedruk artykułu przetłumaczony z j. angielskiego a oryginalnie zamieszczony na stronie tumblr pod datą 17.09.2021. Zastrzegam, że nie mam mozliwości sprawdzenia źródła tego artykułu i potwierdzenia faktów, a więc zamieszczam go tylko jako artykuł poglądowy. Jeśli jednak jesteście w stanie pójść tym śladem i potwierdzić (lub zaprzeczyć) jego prawdziwość - napiszcie do mnie o tym.

Dzień Pierwszy
23 sierpnia 2021

Wiceadmirał John G. Hannink z Korpusu Adwokata Generalnego Sędziów Marynarki Wojennej USA udał się do Billa Gatesa na początku trybunału wojskowego, który ma potrwać kilka dni. W poniedziałek o 9:00 żandarmeria wojskowa eskortowała Gatesa z aresztu GITMO Camp Delta do sali sądowej, gdzie Hannink i trzyosobowa komisja oczekiwali na przybycie Gatesa. Gatesa reprezentował David Baluarte – prawnik, który wcześniej pracował dla Centrum Sprawiedliwości i Prawa Międzynarodowego, a w 2009 roku lobbował za uwolnieniem dżihadystów przetrzymywanych w Guantanamo Bay.
Pierwsze wystąpienie wiceadmirała Hanninka polegało na powiązaniu Gatesa z Jeffreyem Epsteinem i wykazaniu ich związku z grupą handlarzy dziećmi, uzyskane kiedy Gates zbiegł z podziemnego bunkra pod ranczo, którego był właścicielem w Wyoming. Przedstawił nagrania wideo i zdjęcia z laptopów i kart SD, które wojsko przejęło podczas nalotów na nieruchomości Gatesa w całym kraju.

Jeden niepokojący film pokazywał, jak Gates i Epstein knują plany porywania dzieci z krajów trzeciego świata i sprzedawania ich tym, którzy zaoferowali najwyższą cenę.

Salwador jest gotowy do zbiorów. – powiedział Bill Gates w filmie.

Nie. Rynek dla ciemnoskórych dzieci jest obecnie niewielki. Nawet Hillary ich nie chce. Najwięcej pieniędzy zarabiają na kaukaskich. – powiedział Epstein.

Na filmie Bill Gates zachichotał i uśmiechnął się złośliwie.
– Powinniśmy po prostu je tu przywieźć, tak jak robiliśmy to wcześniej. Przecież nikt nie może nas tknąć. Upewniłem się, że jesteśmy izolowani.
Wiceadmirał Hannink zwrócił się do prawnika Gatesa:

Czy twój klient ma na to odpowiedź?

Gates pochylił się i zaczął szeptać Davidowi Baluarte do ucha.

To wszystko jest odgrywaniem ról. Tak, Bill i Jeffrey byli przyjaciółmi. Jeffrey Epstein miał wielu przyjaciół, a Bill był tylko jednym z nich. A ten film to nic innego jak dwóch mężczyzn zaangażowanych w jakąś grę fabularną, którą wojsko z przesadą przerobiło w jakiś wielki spisek, aby wrobić mojego klienta w zbrodnie, których nigdy nie popełnił. Bill Gates jest jednym z najmądrzejszych ludzi na świecie. Gdyby planował porywanie dzieci, naprawdę myślisz, że nagrałby swoje plany na wideo? – powiedział Baluarte.

Twój klient jest również narcyzem i megalomanem. – odpowiedział wiceadmirał Hannink i okazał trybunałowi wydruk z arkusza kalkulacyjnego, który wojsko uzyskało z jednego z komputerów Gatesa, a następnie rozszyfrowało.

Arkusz kalkulacyjny zawierał 65 nazwisk. 65 nazwisk należało do dzieci, które w niewytłumaczalny sposób zaginęły podczas zwiedzania parków narodowych w całym kraju. Przy każdym nazwisku była kwota w dolarach, wahająca się od 250 tysięcy do 3 milionów dolarów, oraz wiek, kolor włosów i oczu każdego dziecka. Najmłodszy miał 4 lata w czasie uprowadzenia.
David Baluarte sprzeciwił się:

Nie jest tajemnicą, że dzieci znikały w parkach narodowych. Pan Gates jest humanitarny i troszczy się o dobro dzieci. Czy naprawdę myślisz, że mój klient, z pewnością nie entuzjasta spędzania czasu na świeżym powietrzu, włóczył się po parkach w poszukiwaniu dzieci do uprowadzenia?

Jeśli był na jakiejś szlachetnej, humanitarnej misji, to po co wyceniał w dolarach każde dziecko? I nie, z pewnością nie sądzę, żeby Gates osobiście wybierał się na wędrówki po Grand Tetons lub Yosemite, ale że ktoś to robił w jego imieniu. – powiedział wiceadmirał Hannink.

Nacisnął przycisk na pilocie i opuścił duży ekran wideo z otworu w suficie. Chwilę później na ekranie pojawiła się była żona Gatesa, Melinda, która przedstawiła się i przyznała, że ​​chociaż otrzymała wyrozumiałość w zamian za zeznania, powie prawdę i tylko prawdę.
Gates nagle zerwał się z krzesła i potrząsając skutymi nadgarstkami krzyknął w stronę ekranu.
– Ty chytra suko. – wypalił Gates. – Nie wierzcie w nic, co powie ta kobieta.
Wiceadmirał Hannink polecił prawnikowi uspokoić swojego klienta, aby żandarmeria wojskowa nie zrobiła tego za niego.

Melinda Ann French… – powiedział wiceadmirał Hannink, zwracając się do Melindy jej panieńskim nazwiskiem – … czy 14 sierpnia 2017 roku słyszałaś, jak twój były mąż, Bill Gates, chwalił się, że ma dzieci uprowadzone zarówno w USA, jak i za granicą?

Tak. – Odpowiedziała twierdząco. – I kilka innych razy. – dodała.

Czy on ci to otwarcie ujawnił? – zapytał wiceadmirał Hannink.

On to zrobił. Cieszył się i uśmiechał, a złowrogim chichotem nawiązywał do liczby dzieci, które on i jego współpracownicy uprowadzili ze swoich rodzin. – odpowiedziała.

I czy on kiedykolwiek podał liczbę?

Nie, ale najwyraźniej były to setki, jeśli nie tysiące. – powiedziała Melinda.

I nigdy nie pomyślałeś, że możesz ujawnić te informacje? – powiedział wiceadmirał Hannink.

Miałam dostatnie życie, życie, które groził, że odbierze, jeśli kiedykolwiek ujawnię jego sekretne życie. Powiedział, że mnie zabije. – powiedziała Melinda.

Rozważcie dokładnie to, co usłyszeliście tu dzisiaj, bo jutro będzie tego więcej. – powiedział wiceadmirał Hannink trybunałowi i ogłosił przerwę do 10:00 we wtorek.

29 sieprnia 2021
Trybunał wojskowy Billa Gatesa wznowi pracę we wtorek, 31 sierpnia

Po długim opóźnieniu trybunał wojskowy Billa Gatesa ma zostać wznowiony we wtorek, 31 sierpnia, po teatralnym pokazie choroby i szaleństwa przez założyciela Microsoftu, który miał miejsce 24 sierpnia.
tego dnia krótko przed rozpoczęciem obrad Gates złożył szokujące oświadczenie w Biurze Komisji Wojskowych. Powiedział, że nie był zaszczepiony przeciwko Covid-19 i że złapał wirusa od innego więźnia w Guantanamo Bay.
Gates wszedł do południowej sali sądowej GITMO, brzmiąc jakby wypadały mu płuca. Jego adwokat, David Baluarte, powiedział, że jego klient jest „śmiertelnie chory” i że Biuro Komisji Wojskowych i Korpus Prokuratora Generalnego Marynarki Wojennej USA są winne choroby Gatesa, bo ​​nie był odpowiednio zabezpieczony w GITMO przed zarażeniem Covid-19.
Wojsko jednak zwątpiło w szczerość Gatesa i Davida Baluarte i przetestowało Gatesa przy użyciu każdego znanego testu na Covid-19, aby ustalić, czy rzeczywiście jest chory. Wszystkie testy wypadły negatywnie.
Dwóch lekarzy marynarki wręczyło Gatesowi zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia, a wiceadmirał Hannink powiedział, że trybunał zostanie wznowiony we wtorek 31 sierpnia.

Dzień 2
31 sierpnia 2021

Wrogość wzniosła się na nowe wyżyny na początku drugiego dnia trybunału wojskowego Billa Gatesa, kiedy jego prawnik, niehonorowy David Baluarte, oskarżył korpus sędziego rzecznika generalnego o „podkręcanie” jego klienta na podstawie jawnie fałszywych zarzutów. Baluarte zakwestionował twierdzenie trybunału, że Gates uprawiał seks z nieletnimi mężczyznami i kobietami, twierdząc, że takie zarzuty były niemożliwe, ponieważ Gates jest impotentem od 1999 roku.

Nawet jeśli to prawda, a możemy udowodnić, że tak nie jest, – sprzeciwił się wiceadmirał John G. Hannink. – nadal mamy niepodważalne dowody, w tym zeznania jego byłej żony, że handlował dziećmi.

Wiceadmirał Hannink upomniał Baluarte i Gatesa za marnowanie czasu sądu, kiedy twierdzili, że Gates zachorował na Covid-19 podczas przetrzymywania w GITMO. Testy PCR i przeciwciała Covid-19 dowiodły, że Gates nie padł ofiarą wirusa. Gates twierdził również, że nie otrzymał szczepionki przeciwko Covid-19, co potwierdziły testy serologiczne. Wydarzenia dnia nie skupiały się jednak na powiązaniach Gatesa z przemysłem szczepionkowym. Zamiast tego Biuro Komisji Wojskowych nadal wnosiło oskarżenia o handel dziećmi.
Podczas gdy Gates siedział potulnie i cicho – słuchając rad prawnika – wiceadmirał Hannink przedstawił pierwszego świadka oskarżenia tego dnia. Człowieka, który przedstawił się jako Steven Sharpe, samozwańczy „naprawiacz”, któremu Gates płacił dziesiątki milionów dolarów. aby „posprzątać” niefortunne zdarzenia. Ten prawdziwy Ray Donovan obalił twierdzenia Gatesa o impotencji. Pojawiając się na wideo za pośrednictwem ZOOM, powiedział trybunałowi, że widział, jak Gates przyjmował leki na zaburzenia erekcji i wlewy Adrenochromu, aby przeciwdziałać impotencji.

Widziałeś to osobiście? Wiceadmirał Hannink zapytał Sharpa.

Kilkakrotnie. Bill sam nie wychodził i nie kupował tych rzeczy, a jednym z moich obowiązków, z braku lepszego słowa, było zdobycie tego dla niego. Dwa razy sam założyłem infuzję. I mogę powiedzieć tak: jeśli wcześniej był impotentem, to później nie był. Wiem na pewno, że Bill uprawiał seks z nieletnimi chłopcami i dziewczętami w swoim lochu na ranczu w Wyoming. – powiedział Sharpe.

Gates, zakuty w kajdany, zerwał się i krzyknął:

Nigdy w życiu nie widziałem tego człowieka. To pomyłka sprawiedliwości.

Kontroluj swojego klienta, panie Baluarte. – powiedział wiceadmirał Hannink.

Steven Sharpe pokazał trybunałowi kilka zdjęć jego i Billa Gatesa wylegiwających się na ranczu w Wyoming. Jeden z obrazów przedstawiał Gatesa leżącego na noszach, podczas gdy Sharpe, wyłaniający się nad ich głowami, wstrzykiwał dożylnie coś w lewe ramię Gatesa. Sharpe potwierdzał, że to zdjęcie przedstawia Gatesa otrzymującego dawkę adrenochromu. Ponadto Sharpe przedstawił obrazy Gatesa otoczonego przez nieletnie kobiety.

Wszyscy byli odurzeni i nie mieli pojęcia, gdzie są i co robią. – powiedział Sharpe. – I wiele dla niego zrobiłem. Jestem również specjalistą od cyberbezpieczeństwa i pomogłem jego ludziom z algorytmem, który usuwał negatywną dla Billa prasę w Internecie. Nie mówię o spiskowym gównie. Mówię o rzeczywistych zdjęciach i filmach, które przedstawiają Billa w złym świetle. Gdy tylko coś takiego trafiało do Internetu, zostało natychmiast usunięte. Bill nie przejmował się oskarżeniami o szczepionkę, ponieważ większość Ameryki uważa to za bzdury, nawet jeśli to w 100% prawda. Moim zadaniem było za wszelką cenę zachować jego publiczny wizerunek i wykonałem to cholernie znakomicie. Dlatego zdjęcia jego i Epsteina lub jego i jego kochanków nie pojawiły się w Internecie, dopóki wojsko nie zaatakowało jego ranczo.

Sharpe opowiedział o incydencie, w którym nadmiernie agresywny Gates, świeżo po zastrzyku adrenochromu, pobił i zamordował 13-letnią dziewczynkę, którą sprowadził do Stanów Zjednoczonych z Tajlandii. Sharpe powiedział, że „oczyścił” kilka podobnych zdarzeń w latach, kiedy pracował dla Gatesa.

Czy masz osobistą wiedzę, że Gates handlował dziećmi? – zapytał wiceadmirał Hannink.

Tak. Właściwie byłem obecny dwa razy, kiedy kontenery dotarły do ​​portu w Nowym Jorku i New Jersey. W każdym kontenerze było kilkanaście chłopców i dziewczynek. Nie było żadnych manifestów do podpisania. Bill zadbał o to. Zapłacił dużo pieniędzy, aby to wszystko odbyło się pod stołem po cichu. – powiedział Sharpe.

Co więcej, Sharpe wydrukował i okazał odcinki wypłat, aby udowodnić związek jego i Gatesa. Na dwóch widniał podpis Gatesa, a na pozostałych pieczątka „Microsoft Corporation”. Każdy z dziesięciu odcinków jaki został wystawiony Stevenowi Sharpe’owi opiewał na 365 000 dolarów.
Wiceadmirał Hannink odwołał świadka i wezwał byłą żonę Gatesa, Melindę Anne French, na świadka, również poprzez ZOOM.

Panno French, zostałaś wtajemniczona w zeznania ostatnich świadków. Mam do ciebie tylko kilka pytań. Czy kiedykolwiek widziałaś Stevena Sharpe’a w obecności oskarżonego? – zapytał wiceadmirał Hannink.

Tak. – odpowiedziała. – I robił dla Billa to, co powiedział, że robił. – powiedziała Melinda.

I nie masz powodu, by okłamywać ten sąd?

Moje życie pełne kłamstw się skończyło. – powiedziała Melinda. – Jestem po prostu szczęśliwa, że w końcu uwolniłem się od tego socjopaty i jego machinacji.

Wiceadmirał Hannink odroczył pracę trybunału do środy rano, mówiąc, że rozpocznie dzień od skupienia się na poufnych relacjach Gatesa z Wielką Farmą.

Dzień 3
1 września 2021

Dzień 3 wojskowego trybunału Gatesa rozpoczął jego prawnik David Baluarte, błagający sąd o wysłuchanie przygotowanego oświadczenia. Wiceadmirał John G. Hannink z korpusu rzecznika generalnego sędziów marynarki wojennej USA powiedział, że pozwala na złożenie krótkiej deklaracji, lecz definicja zwięzłości u Baluarte okazała się błaganiem trybunału w przedłużającej się tyradzie, podczas której ganił wojsko za ściganie niewinnego człowieka i podkreślanie, jak tragiczna byłaby Ameryka, gdyby nie wkład Gatesa w społeczeństwo.
Zachwalał charytatywne czyny Gatesa, mówiąc, że był on największym filantropem jakiego kiedykolwiek znała ludzkość i przez 8 minut recytował listę organizacji charytatywnych, które skorzystały z jego bezinteresownej pomocy. Świat bez Gatesa, jak powiedział Baluarte, kulejąc po sali sądowej, byłby ponurą, głęboką, ciemną otchłanią rozpaczy, pozbawioną dobroci i przyzwoitości, pełną większej liczby chorób, niż obecnie nęka planetę. Wychwalał osiągnięcia technologiczne, które Gates przyniósł zwykłym ludziom, mówiąc, że bez wybitnych technologii Gatesa Ameryka zostałaby cofnięta w średniowiecze.

Bill Gates był i zawsze będzie wizjonerem, – bełkotał Baluarte – … a jego wiedza, wynalazki i dobroć uratowały tysiące, miliony istnień.

Skończyłeś? – zapytał go wiceadmirał Hannink. – Myślę, że ten trybunał wystarczająco długo pobłażał twojemu teatrowi.

Wiceadmirał Hannink zabrał się do rzeczy.

Jasne, Bill Gates przekazał darowizny na cele charytatywne. Ale wątpię, czy w ogóle coś wymyślił, bo miał ludzi mądrzejszych od niego, którzy wykonywali tę pracę dla niego. Ale jego dobroć była tylko cienką warstwą forniru, iluzją stworzoną, aby ukryć, kim i czym naprawdę jest Bill Gates.

Przedstawił trybunałowi dokumenty uzyskane z komputerów, które wojsko przejęło podczas nalotów na posiadłości Gatesa w całym kraju.

Przedstawili wgląd w tajne kontakty Gatesa z kilkoma dużymi firmami farmaceutycznymi, w tym Pfizer, Merck i Johnson & Johnson.

W jednym e-mailu z 4 sierpnia 2001 roku Gates złożył propozycję ówczesnemu dyrektorowi generalnemu Pfizer, Henry’emu McKinnellowi, w którym nakreślił, co każda rozsądna osoba uznałaby za nikczemny plan – dyskretne skażenie szczepionek niewykrywalną trucizną, która powoli rozpuszczałaby mózg odbiorcy. Przez wiele lat, jednocześnie niszcząc inne ważne narządy.

Objawy, jak napisano w e-mailu, nie pojawiałyby się przez lata, a kiedy już tak by się stało, nieświadomi klinicyści przypisaliby chorobę innym dolegliwościom lub określili jako niewyjaśnioną niewydolność narządów. Jest to diagnoza stosowana, kiedy lekarze nie mogą dokładnie zidentyfikować przyczyny nieuleczalnej choroby. Do czasu pojawienia się objawów byłoby już za późno.

Gates napisał, że jego „produkt” jest w stanie pokonać wszystkie terapie i środki zaradcze.
Co firma Pfizer zyskała dzięki tej ofercie?

Gates zgodził się przekazywać 150 milionów dolarów rocznie na programy badawcze firmy Pfizer dotyczące poprawy bezpieczeństwa i skuteczności szczepień oraz 10 milionów dolarów rocznie na konto McKinnella na Kajmanach.
Wiceadmirał Hannink przedstawił trybunałowi e-mail z odpowiedzią McKinnella.

Drogi panie Gates, wiesz, że podzielam twój pogląd, że nasza planeta znajduje się na niebezpiecznej drodze do przeludnienia i że ostatecznie konieczny będzie ubój, aby zachować zasoby w stanie faktycznie przynoszącym korzyści społeczeństwu. Gdyby to był wyłącznie mój wybór, przyjąłbym twój pomysł z otwartymi ramionami i ruszyłbym naprzód pełną parą. Jednak moi koledzy i ja uważamy, że jest za wcześnie, a przedsięwzięcie niesie ryzyko obciążenia mnie i całej firmy.

Możemy kontynuować te rozmowy w przyszłości, ponieważ stworzono mechanizmy zapobiegające temu, abym ja, ty lub firma okazali się niewinni, gdyby prawdziwa przyczyna choroby została ujawniona.

Gates odpisał, że jego ludzie przeprowadzili już badania kliniczne na 250 osobach, stosując przyspieszoną odmianę leku, który został dodany do szczepień przeciwko grypie.

W e-mailu nie określono, jaki segment populacji otrzymał truciznę, ale Gates napisał, że wszystkie 250 osób „wygasło” tego samego dnia, sześć miesięcy po zastrzyku.
Baluarte wyraził sprzeciw, mówiąc, że e-maile mogły zostać sfabrykowane, zmienione lub poprawione, aby niewinny człowiek, Gates, wydawał się winny.

Pan Gates dołożył wszelkich starań, aby zaszyfrować te wiadomości, ale nasze szyfry i niezależni eksperci ds. medycyny sądowej powiązali je z cyfrowym śladem Gatesa i nie ma wątpliwości, że te e-maile zostały napisane przez niego lub do niego. – odpowiedział wiceadmirał Hannink.

Baluarte błagał trybunał o przerwę, aby mógł prywatnie naradzić się ze swoim klientem.
Zirytowany wiceadmirał Hannink, wyglądając na zmęczonego, zgodził się i odroczył sprawę do czwartku rano.
Redaktor: Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę raport z czwartku.

Dzień 4
2 września 2021

Pod koniec trzeciego dnia w ubiegłą środę, wojsko amerykańskie stwierdziło, że posiada dowody na to, że Gates lub działający w jego imieniu ludzie, wstrzyknęli w co najmniej 250 niczego niepodejrzewających ludzi eksperymentalną szczepionkę przeciwko grypie, zaprojektowaną w celu powolnego zniszczenia narządów ciała i ostatecznie spowodowania śmierci. Prawnik Gatesa, kreskówkowo teatralny David Baluarte, poprosił o przerwę, aby mógł porozmawiać na osobności z klientem. Kiedy proces wznowiono w czwartek rano, Baluarte poprosił Korpus Adwokata Generalnego Sędziów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych o ujawnienie 250 domniemanych ofiar, aby mógł zatrudnić niezależnego patologa sądowego do ekshumacji i zbadania zwłok.

Ale nie możesz tego zrobić, prawda wiceadmirale Hannink? Wiesz, dlaczego nie możesz? Bo ci ludzie nie istnieją, a zastrzyki nigdy nie miały miejsca.

Próbujesz ścigać tego człowieka na podstawie gier fabularnych, w które grał z przyjaciółmi. Nie mniej nie więcej. Czy te gry były chore? Tak. Czy gracze byli przestępcami? Nie. Ten trybunał to fikcja. – powiedział Baluarte.

Wiceadmirał Hannink wydawał się przygotowany na wystąpienie Baluarte.

Bill Gates jest arogancki i jest narcyzem. – stwierdził wiceadmirał Hannink, wskazując na oskarżonego. – Ale nie jest niestaranny. Nawet jeśli byłyby ciała do ekshumacji, wątpliwe jest, abyśmy znaleźli wiele po 20 latach. Ale Bill zadbał o to, aby ekshumacje nigdy się nie odbyły. Wszystkie zostały skremowane, a w niektórych przypadkach wbrew ostatnim życzeniom zmarłego.

Pokazał trybunałowi ogłoszenie, które raczkująca Fundacja Gatesa opublikowała w Seattle Times w sierpniu 2001 roku. W reklamie poszukiwano ochotników, którzy otrzymaliby „rewolucyjną” szczepionkę przeciwko grypie, która jak głosiła reklama, miała działać 5 lat i automatycznie wejść w interakcję z ludzkim ciałem, aby zwalczać jeszcze nieznane warianty grypy sezonowej. Uczestnicy, jak głosiło ogłoszenie, musieli być w wieku 65-75 lat i nie mieć przewlekłych dolegliwości, takich jak choroby serca czy cukrzyca. Odbiorcy diabelskiej mikstury musieli podpisać zestaw umów o zachowaniu poufności oraz zwolnienie zwalniające Gates Foundation, Microsoft Corporation i Harborview Medical Center, gdzie podawano lek, z odpowiedzialności za „utratę życia”. Co więcej, zabezpieczyło Chiron Corporation – ówczesnego partnera biotechnologicznego Gatesa – przed wszelkimi oskarżeniami wynikającymi z otrzymania tak zwanej szczepionki.
Baluarte przerwał, pytając, skąd wojsko ma kopię i co ważniejsze, skąd on może uzyskać kopię, aby zweryfikować jej prawdziwość. Stwierdził, że Biuro Komisji Wojskowych mogło stworzyć tę reklamę w Photoshopie tylko dlatego, że wojsko nienawidzi jego klienta.

Bill Gates, więzień Bill Gates, jest bardzo dobry w usuwaniu danych cyfrowych. Wtedy gdy to było bardzo prymitywne, on no cóż, nie miał problemu z upewnieniem się, że wszelkie cyfrowe zapisy zostały zniszczone lub usunięte. Jednak nie jest aż tak dokładny w eliminowaniu analogowych dowodów, a na szczęście dla prokuratury, Seattle Times wciąż kopiuje swoje wydania na mikrofilmach. – powiedział wiceadmirał Hannink i okazał mały, metalowy pojemnik. – Uzyskaliśmy też od Harborview listę 253 biorców szczepionki oraz dokumenty z podpisem Gatesa.

Baluarte sprzeciwił się, twierdząc, że JAG wymyślił 3 nowe ofiary śmiertelne.

Powiedziałeś najpierw 250? Teraz 253? Ile to w końcu jest? – Baluarte szczeknął.

Wiceadmirał Hannink powiedział, że doliczono trzech uczestników, którzy cudem przeżyli szczepionkę Gatesa, ale dwóch z nich zginęło lata później.

O dziwo, jeden nadal żyje, obecnie ma 91 lat. I myślę, że powinniśmy usłyszeć to, co ma do powiedzenia. – zwrócił się do trybunału wiceadmirał Hannink.

Poprzez ZOOM, kobieta, która określiła się jako „biorca 163”, Mary Johnson, pojawiła się na ekranie z lekkim uśmiechem na wyblakłej twarzy.
Mówiła powoli, nadając każdemu słowu należne mu znaczenie.

Zastrzyk otrzymałam 24 sierpnia 2001 roku, za radą mojego lekarza po okazaniu mu reklamy. Zbliżał się sezon grypowy, a ja nie chciałem zachorować. Mam też lęk przed igłami, więc kiedy usłyszałem, że mogę zrobić zastrzyk raz na pięć lat, byłam zachwycona. W ulotce napisano, że zastrzyk jest bezpieczny i skuteczny i może mieć jedynie łagodne skutki uboczne: ból ramienia, krótkotrwałe dreszcze, lekką gorączkę i tego typu sprawy. Czytałam, że był sponsorowany przez Fundację Billa Gatesa i Chirona i nie zastanawiałem się dwa razy.

Dwanaście miesięcy później pani Brown przeżyła katastrofalną niewydolność narządów. Po pierwsze, martwica korowa nerek, która wymagała podwójnego przeszczepu. Następnie niewyjaśniona martwica wątroby, pomimo że nie piła ani nie przyjmowała leków, o których wiadomo, że powodują taki stan. Miesiąc później miała ostre zapalenie wyrostka robaczkowego i musiała usunąć wyrostek robaczkowy, a miesiąc później pęcherzyk żółciowy. Trzy miesiące później przeżyła dwa zawały serca w ciągu jednego miesiąca, a rok później jej nerwy wzrokowe rozpuściły się, pozostawiając mniej niż 15 % widzenia. Jej lekarz nazwał to „niewytłumaczalną ogólnoustrojową, kaskadową niewydolnością narządów”, ale pani Johnson upierała się, że to szczepionka Gatesa spowodowała gwałtowny spadek jej zdrowia.

Słuchajcie, nie byłam młoda, ale nie byłam w złym stanie zdrowia i to cholerny cud, że nadal żyję.

Po przeszczepie wątroby zadzwonił do mnie telefon w szpitalu i dzwoniący powiedział, że to Bill Gates i zapytał jak się czuję. Byłam tak naćpana morfiną, że nie wiedziałam, co mówię, ale powiedziałem coś w stylu: Och, cześć, Bill, cieszę się, że mnie sprawdzasz. Powiedział, żebym pamiętała, że podpisałam umowy, które muszą być honorowane i odłożył słuchawkę. – powiedziała trybunałowi Johnson.

Gdybym wiedziała, że ​​moje organy będą się rozpływać, nigdy nie wzięłabym tego gówna. – powiedziała, oddychając ciężko.

Po jej zeznaniach wiceadmirał Hannink odroczył trybunał do końca świątecznego weekendu, aby go wznowić we wtorek 7 września.

Pogróżki
7 września 2021
Fundacja Gatesa Grozi Real Raw News

W czwartek, 2 września, Real Raw News otrzymało dwa e-maile od rzecznika Fundacji Gatesa Marka Suzmana z żądaniem natychmiastowego zaprzestania publikowania „oszczerczych i nienawistnych” treści na temat miliardera, filantropa i założyciela Microsoftu Billa Gatesa.
Z oczywistych względów RRN nie podaje fizycznego adresu do korespondencji, więc e-mail był jedyną metodą kontaktu z nami przez Fundację. Czekamy na rozmowę z naszym prawnikiem, zanim opublikujemy e-mail w całości.
Należy zauważyć, że Suzman nie jest prawnikiem ani nie reprezentuje Fundacji Gatesa. Posiada doktorat ze stosunków międzynarodowych – cokolwiek to znaczy – który uzyskał na Uniwersytecie Oksfordzkim, gdzie był stypendystą Rhodesa.
E-maile oskarżały Real Raw News o publikowanie nieuzasadnionych stwierdzeń na temat Billa Gatesa i groziły nam usunięciem, grzywną i karą więzienia – chyba że przestaniemy publikować informacje na temat Gatesa i usuniemy całą zawartość zawierającą nazwisko Gates.
RRN stoi na straży swoich źródeł, które narażają własne życie i środki do życia, aby dostarczyć nam poufnych informacji. Gdybyśmy nie byli pewni naszych raportów oraz naszej zdolności do prawnej obrony, z pewnością nie narażalibyśmy na szwank naszych źródeł oraz reputacji.
RRN zagłębił się trochę w historię Suzmana i odkrył, że Fundacja Gatesa płaci mu roczną pensję w wysokości 9 milionów dolarów rocznie, dużo pieniędzy jak na frontmana prawie bez obowiązków zawodowych i niewielką odpowiedzialnością.
RRN zostanie zaktualizowany po rozmowie z naszym radcą prawnym.

Dzień 5
7 września 2021
Skazanie Billa Gatesa

Trybunał wojskowy w Guantanamo Bay skazał założyciela Microsoftu, Billa Gatesa za handel dziećmi, pedofilię, spisek, prania brudnych pieniędzy, morderstwa i narażania zdrowia publicznego. Korpus Generalny Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych walczy z adwokatem Davidem Baluarte.
Fajerwerki rozpoczęły się w środę rano, kiedy wiceadmirał Hannink przedstawił dodatkowy dowód na nielegalne powiązania Gatesa z przemysłem szczepionkowym.

Dokumenty uzyskane z osobistego serwera Gatesa przedstawiły, w jaki sposób w 2011 roku rozprowadzał szczepionki powodujące poważne skutki uboczne ze śmiercią włącznie u 41 tysięcy dzieci w ubogich Indiach, po napotkaniu „łagodnego” oporu ze strony dystrybutorów szczepionek w USA. Gates twierdził, że szczepienie daje absolutną odporność na szczep „super polio”, który pustoszył ubogich.
Zamiast zaszczepić biorców przeciwko polio, szczepionka jednak zaostrzyła sytuację i spowodowała kalectwo lub śmierć ponad 40 tysięcy dzieci. I chociaż przypadki polio rzeczywiście rosły, tajemnicze „super polio” było czystą fikcją, wymyśloną przez Gatesa i konsorcjum międzynarodowych dystrybutorów szczepionek. Gates udał się nawet do Indii, aby pomóc w podawaniu produktu, który często był podawany doustnie na znak dobrej wiary.
„Według własnych dokumentów Gates i jego ludzie przeprowadzili masową kampanię marketingową, aby przekonać ludzi w Indiach, że jego „super polio” jest odporne na obecne szczepienia i że tylko jego produkt, który osobiście popierał, może powstrzymać ten “zjadliwy szczep”.

Miał czelność podawać swoją truciznę niewinnym dzieciom.” – zwrócił się do trybunału wiceadmirał Hannink.
Baluarte sprzeciwił się:

Poudawajmy przez chwilę, że ten sąd jest sprawiedliwy. Udawajmy dalej, że te dziwaczne opowieści są prawdziwe. Jak, powiedz mi, amerykański sąd wojskowy może ścigać przestępstwa przeciwko cudzoziemcom na obcej ziemi?

Gdyby wszystkie sprawy były równe, byłoby to poprawne. – przyznał wiceadmirał Hannink. – Ale wszystkie sprawy nie są równe. Misjonarze amerykańscy pracowali razem z personelem medycznym w Indiach. Niektórzy z tych amerykańskich misjonarzy mieli małe dzieci – dzieci, które wzięły szczepionkę Gatesa.

U sześcioro z sześciorga dzieci, rozwinął się całkowity i nieodwracalny paraliż, po którym nastąpił krwotok mózgowy i śmierć w ciągu 90 dni od zaszczepienia. Ponieważ dzieci były obywatelami amerykańskimi, urodzonymi przez amerykańskich rodziców, wojsko miało prawo ścigać Gatesa za ich śmierć, jak stanowi ustawa o insurekcji z 1807 roku, którą Donald J. Trump aktywował przed opuszczeniem urzędu.

Diaboliczne przedsięwzięcia Gatesa nie skończyły się na Indiach. – powiedział wiceadmirał Hannink do panelu złożonego z trzech członków trybunału. – Cztery lata później powtórzył swoją tak zwaną misję humanitarną w Demokratycznej Republice Konga – tym razem twierdząc, że opracował lek na HIV. I chociaż nie możemy udowodnić, że żaden Amerykanin nie zmarł, wiemy, że zmarło co najmniej 27 tysięcy Afrykanów – i to wszystko wskazuje na motyw.

Wiceadmirał Hannink skupił się na bardziej aktualnych wydarzeniach, podnosząc związek Gatesa z dr Anthonym Faucim.

Spotkałeś się prywatnie z Faucim pięć razy, w jego domu i twoim, pomiędzy grudniem 2019 roku a lipcem 2020 roku. Twoje własne dokumenty omawiały „przekazanie” dziesiątek milionów dolarów producentom farmaceutycznym w zamian za odzyskanie 10-krotności „inwestycji” po szczepionkach jakie zostały wprowadzone do obrotu.

Własnymi słowami Fauci zaaprobował ten pomysł. Jeśli jesteś takim filantropem, to dlaczego spodziewałeś się łapówek? – zapytał wiceadmirał Hannink.

Adwokat Gatesa poradził mu nie odpowiadać na pytanie.

I czy nie rozmawialiście o umieszczeniu w szczepionkach tego, co nazywaliście „nanocentrycznym rejestratorem biometrycznym” – chipem, który przesyłałby dane biomedyczne odbiorców z powrotem do producentów szczepionek oraz do NIH i CDC bez wiedzy odbiorcy? – Wiceadmirał Hannink kontynuował.

To inwazja na prywatność – a my pracujemy nad ustaleniem, czy to miało miejsce i jaki miało zakres.

To kolejny przykład szaleństwa Gatesa.

Uważamy, że Biuro Komisji Wojskowych przedstawiło wystarczająco dużo dowodów, aby skazać oskarżonego i to skazać go na śmierć. Ale ta decyzja jest w waszych rękach. – powiedział trzyosobowemu panelowi.

Członkowie trybunało nie potrzebowali minuty, aby podjąć jednomyślną decyzję; uznali Gatesa za winnego wszystkich zarzutów i poprosili o powieszenie go za swoje okrucieństwa.

Wiceadmirał Hannink wyznaczył datę egzekucji na 5 października 2021 r.

Dodatek z 15 września 2021
W GITMO Billowi Gatesowi odmówiono ponownego procesu

Bill Gates, którego Korpus Marynarki Wojennej USA skazał na karę śmierci, wywołał zamieszanie w bloku więziennym Camp Delta Detention w GITMO, gdzie jest przetrzymywany w oczekiwaniu na wykonanie kary

w najbardziej niesławnym obozie w kraju !

Źródła powiedziały RRN, że Gates spotykał się z każdą chwilą na potępianiu, prześladowaniach !

Bill Gates domagał się ponownego procesu, ponieważ jak twierdził - jego adwokat, niewłaściwie reprezentował Gatesa.
Sąd wojskowy skazał Gatesa 8 września po 5 dniach wybuchowych zeznań. Baluarte walczył bardziej niż prawnicy innych skazanych figur Deep State, ale Bill Gates powiedział, że jest rozczarowany swoim obrońcą Baluarte..
Dzień po skazaniu Gatesowi udzielono audiencji przed wojskową komisją rewizyjną Guantanamo Bay, niezależną grupą oficerów marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, której zadaniem było podjęcie decyzji, czy oskarżony otrzymał odpowiednią reprezentację lub był źle traktowany podczas trybunału.
Gates twierdził, że Baluarte był niekompetentny, że nie kwestionował kluczowych dowodów i świadków, którzy mogli skorzystać z jego skazania. W szczególności Gates powiedział, że jego była żona, Melinda Ann French, była niewiarygodnym świadkiem, ponieważ została zmuszona do złożenia zeznań przeciwko niemu pod groźbą uznania jej za wspólniczkę lub pozbawienia go solidnej ugody rozwodowej.
Pod przysięgą Melinda przyznała, że ​​uzyskała immunitet od prokuratury z JAG. W zamian za jej otwarte i szczere zeznania, które, jak przysięgała, były prawdziwe. Wojsko nie oskarżyłoby jej o współwinę zbrodniczych czynów Gatesa. Ale jej świadectwo odgrywało jedynie marginalną rolę; jej zeznania zostały poparte zeznaniami naocznych świadków oraz dokumentami i plikami uzyskanymi z komputerów i urządzeń elektronicznych Gatesa.
Komisja rewizyjna poświęciła pięć dni na rozpatrzenie petycji Gatesa i doszła do wniosku, że nie ma on podstaw do ponownego rozpatrzenia sprawy.
„David Baluarte miał więcej swobody niż prawnicy innych oskarżonych, którzy stawili się przed Biurem Komisji Wojskowych. Bronił swojego klienta najlepiej jak potrafił. Decyzja trybunału obowiązuje” – oznajmił przedstawiciel GITMO.
Gates ma być powieszony za szyję, 5 października 2021 roku !!

Napisał Michael Baxter
Przetłumaczył gugiel
Dotłumaczył gugla baca

Doszły mnie ostatnio wieści że amerykańskie władze właśnie klepnęły dodatkowe 50 milionów dolarów na rozbudowę sal sądowych i aresztów w Guantanamo. Tamtejszy trybunał dla vipów najwyraźniej zamierza wejść na wyższe obroty.
Nadal oczywiście brak bezspornych dowodów, na przykład fotografii skazańców w GITMO lub dajmy na to fotokopi dokumentów ale z drugiej strony nadal przybywa niesamowitych szczegółów jakich nie ma ani w książkach ani w produkcjach z hollybrudu.
Na przykład zeznania kobiety, która jako jedyna przeżyła eksperymenty Kill Billa.

Zeznała że boi się igieł i …

Jest to tak klasyczny przejaw klinicznego..

Nie ma nawet mowy, żeby coś tak okropnego wymyślił nawet jakiś - fantasta !

Na 99 procent są to zeznania prawdziwe w mojej ocenie.

W innych aspektach tego procesu także nie brakuje podobnych smaczków, które bardzo ale to bardzo uwiarygodniają to, co nam serwuje RRN.

Nigdy wcześniej w historii nikt w tak krótkim czasie nie zrobił tyle dla ludzi - jak Bill Gates 🙁

56 Responses

 1. […] Bill Gates – sprawozdanie z procesu23 września 2021 […]

 2. Małgorzata
  | Odpowiedz

  Pięknie dziękuję Zigi za to co robisz .
  Pozdrawiamy z Lubelszczyzny.

 3. Gabriela
  | Odpowiedz

  Podaje Link materiał, który opublikowałam na swoim Blogu pochodzi z strony poniżej
  Pozdrawiam Stowarzyszenie RPP Rybnik

  https://realrawnews.com/2021/08/bill-gates-military-tribunal-day-1/

 4. Gabriela
  | Odpowiedz

  “Polska jest jedna.. ”
  25/09/2021r
  Jest domem nas wszystkich.
  Chcemy, by każdy czuł się w Niej jak u siebie, a tego wymaga poszanowanie praw, gwarantowanych nam –obywatelom, w Konstytucji RP – czytamy w apelu skierowanym na prezydenta Andrzeja Dudy.
  https://blognews.tumblr.com/post/663329370033815552/polska-jest-jedna-i-jest-domem-nas-wszystkich

 5. Gabriela
  | Odpowiedz

  W Stanach Zjednoczonych uchwalono ustawę o konfiskacie broni. Druga Poprawka

  nationalfile.com:
  Dziś rano Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych głosowała za przyjęciem ustawy, która pozwoliłaby policji na konfiskatę broni palnej od osób uznanych za stanowiące zagrożenie dla siebie lub innych.
  Ustawy te, znane również jako red flag laws, były kontrowersyjne podczas administracji Trumpa z powodu obaw, że mogą być nadużywane. Ustawa przeciwko Drugiej Poprawce, która przeszła przez Izbę Reprezentantów USA i teraz trafi do Senatu, otrzymała poparcie obu partii, ponieważ 135 przedstawicieli Republikanów dołączyło do prawa.
  Druga Poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych gwarantuje obywatelom prawo do posiadania i noszenia broni. Czytamy w nim: „Ponieważ dobrze zorganizowana milicja jest niezbędna dla bezpieczeństwa wolnego państwa, prawo ludzi do posiadania i noszenia broni nie powinno być naruszane”. Poprawka weszła w życie 15 grudnia 1791 roku i od tego czasu działa doskonale, jak pokazuje porównanie poniższych map konturowych.
  Mapa pokazująca dystrybucję broni palnej na świecie (w rękach prywatnych właścicieli) na mieszkańca: Mapy nie są zbyt poprawne, ponieważ nie uwzględniają zbyt wiele. Tak więc w Stanach Zjednoczonych Afroamerykanie strzelają do ludzi pięć razy częściej niż Latynosi, a Latynosi robią to samo pięć razy częściej niż potomkowie imigrantów z Europy. Dlatego, gdyby w Europie każdy szanowany Holender miał bagażnik – morderstw byłoby jeszcze mniej: Ponieważ wszystko to od dawna jest oczywiste, równie oczywiste jest, że walka rządów z posiadaniem broni palnej u ludzi wiąże się z rządowymi planami naginania tych ludzi.
  Red Flag Law to ustawa o kontroli broni, która pozwala policji lub członkom rodziny zwrócić się do sądu stanowego o tymczasowe zajęcie broni palnej od osoby, która może stanowić zagrożenie dla innych lub dla siebie. Formalnie prawo nie narusza konstytucji i zostało uchwalone w wielu stanach. Ale teraz mówimy o prawie federalnym. które sprawdzą się wszędzie, więc cele wyborców najprawdopodobniej sprawią, że ludzie będą bezradni wobec jakiegoś zagrożenia.
  W tej chwili amerykańskie prawicowe media są głównie zajęte pilną listą nazwisk Republikanów, którzy głosowali za ustawą i zostali zdradzeni, ale w rzeczywistości muszą pomyśleć o czymś innym, a mianowicie: w oczekiwaniu na to, co jest zaostrzeniem handlu bronią? Najprawdopodobniej to, co nadchodzi, wpłynie nie tylko na Amerykę, tylko w Ameryce ludzie wciąż mają broń pozostałą po dziadkach kowbojów i Indian. I to groźne wydarzenie jest zdecydowanie wkrótce, jeśli prawo pod nim, które nie mogło być przyjęte przez 20 lat, nagle przeszło jak w zegarku.
  Co to za majaczące na świecie, w przeddzień którego Amerykanie zostaną przejęte beczki – nie zgadniemy jednak przypomnimy czytelnikom, że w Stanach Zjednoczonych wkrótce powinno przyjąć kolejne prawo – ustawę o powszechnej legalizacji marihuany.
  Prawo będzie niewątpliwie dobre, ponieważ nie wszystkie prawa, za którymi głosują kongresmeni, są złe. Problem jest inny. Faktem jest, że według wielu świadectw od wrażliwych, dzień przyjęcia tego prawa we wszystkich stanach będzie prawie dniem rozpoczęcia trzeciej wojny światowej. Rozmawialiśmy o tym szczegółowo w materiale Stało się znane dokładnie data rozpoczęcia Wielkiej Wojny,więc śledzimy rozwój wydarzeń.
  https://thebigtheone.com/

 6. Gabriela
  | Odpowiedz

  Internet zatrzyma się o północy, 30 września 2021r..
  Wielu wtajemniczonych i wrażliwych budzi pewnego rodzaju globalne zamknięcie Internetu, które zwolennicy teorii spiskowych tradycyjnie przedstawiają jako atak EMP, atak głodnego rekina na transatlantycki lub lądowanie obcych…
  https://blognews.tumblr.com/post/663416914620678144/internet-zatrzyma-si%C4%99-o-p%C3%B3%C5%82nocy-30-wrze%C5%9Bnia

 7. Gabriela
  | Odpowiedz

  USA: Wojsko kontynuuje ratowanie dzieci z podziemnych tuneli na całym świecie..
  Ponad 50 000 straumatyzowanych dzieci uratowanych przez wojsko z tuneli pod amerykańskimi miastami
  Liczba ta wynosiła obecnie ponad 50 000 straumatyzowanych, niedożywionych i zmarłych dzieci, które zostały wyciągnięte z podziemnych tuneli w całym kraju przez amerykańskie wojsko i piechotę morską od października ubiegłego roku. Operacje zostały zatwierdzone przez prezydenta Trumpa jako głównodowodzący, generał Mark A. Milley i inni generałowie wojskowi Pentagonu Pedophile Task Force.
  “Niestety było więcej operacji, aby uratować dzieci”, mówi Timothy Charles Holmseth, reporter Task Force
  Niedożywione, zamknięte w klatkach i torturowane dzieci zostały uratowane lub znalezione martwe w podziemnych tunelach pod dużymi i małymi miastami USA, w tym pod nowojorskim Central Parkiem. Inny tunel miał biec od budynku Fundacji Clintona do portu w Nowym Jorku.
  https://blognews.tumblr.com/post/663468814626930688/usa-wojsko-kontynuuje-ratowanie-dzieci-z

 8. Gabriela
  | Odpowiedz

  01/10/2021r

  Bill Gates powieszony w GITMO przed terminem
  W piątek rano skazany morderca i założyciel Microsoftu Bill Gates otrzymał niespodziewany sygnał alarmowy, gdy us marines weszli do jego celi Camp Delta i poinformowali go, że JAG przerzucił jego egzekucję z 5 października na 01/10/2021r. Nie podając powodu, zmiany terminów, powiedzieli Gatesowi, że wkrótce pojawi się szczegół egzekucji, aby eskortować go do nowo wzniesionej szubienicy na południowym krańcu GITMO, w pobliżu miejsca, w którym inni przestępcy z Głębokiego Państwa spotkali się z pętlą kata.
  „Zbudowaliśmy nową szubienicę tylko dla ciebie” – rzekomo drwił jeden ze strażników Gatesa.
  Gates odmówił ostatniego posiłku, źródło GITMO powiedziało Real Raw News, a godzinę później, gdy słońce zajrzało za horyzont, Gates został zabrany na polanę, gdzie rzeczywiście zbudowano nową szubienicę, aby pomieścić skazanych przez GITMO.
  Zaszyty kajdankami w nadgarstkach, Gates wyłonił się z Humvee kopiąc i krzycząc i oskarżając wojsko o zdradę własnych obietnic. „Nie możesz mi tego zrobić. Mam jeszcze cztery dni. Okłamałeś mnie! Chcę porozmawiać z tym, kto tu rządzi! Żądam tego” – zapiał Gates.
  Szczegóły egzekucji prowadzone przez kontradmirała Darse E. Crandalla z Korpusu Rzecznika Generalnego Marynarki Wojennej USA przekazały Gatesowi niechciane wieści.
  „Przestań rzucać napadami i wyjdź jak mężczyzna” – powiedział admirał Crandall. „Daty skazania są tymczasowe i warunkowe i mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Dostałeś godzinne powiadomienie. Kontynuuj ten nonsens, a my cię uspokoimy – a potem powiesimy. Czy w ten sposób chcesz spotkać swojego stwórcę?”
  W przeciwieństwie do wcześniejszych egzekucji Władzy Realnej, nie było żadnych cywilnych ani politycznych emisariuszy, tylko małe zgromadzenie wojskowych mosiądzów, powiedziało nasze źródło.
  Gates został skierowany na platformę, a żołnierz, którego mundur nie miał plakiestrów, rangi i insygniów, pasował i zaciskał pętlę na szyi Gatesa. Kapelan marynarki wojennej odprawił ostatnie obrzędy, mówiąc, że ma nadzieję, że Gates znajdzie zbawienie w życiu pozagrobowym.
  Tylny admirał Crandall zapytał, czy Gates ma jakieś ostatnie słowa.
  „Jestem niewinny wszystkich zarzutów przeciwko mnie” – powiedział Gates. „Melinda jest kłamcą. Jestem dobrym człowiekiem. Jestem miłosierny i zawsze przestrzegałem prawa. Tak, zostałem aresztowany w 1975 r. i ponownie w 1977 r. za jazdę bez prawa jazdy i przekroczenie prędkości, ale ci nie zasługują na wyrok śmierci.
  „Zapytałem, czy masz jakieś ostatnie słowa. Nie prosiłem cię o napisanie powieści” – powiedział kontradmirał Crandall. Następnie zbliżył się do żołnierza stojącego obok Gatesa.
  Żołnierz pociągnął za dźwignię, a drzwi pułapki pod stopami Gatesa otworzyły się.
  Ale coś poszło nie tak. Jego szyja nie pękła od razu; raczej zwisał w powietrzu, jego nogi machały dziko, a oczy wybrzuszały się z oczodołów, jakby chciały pęknąć. Gardłowy, bulgoczący dźwięk ucichł z jego ust, gdy jego zakute w kajdanki ramiona na próżno próbowały złapać linę, na której wisiał.
  Asystent kontradmirała Crandalla zapytał, czy powinniśmy odciąć Gatesa, ale admirał odpowiedział, że nie, że wyrok zostanie wykonany pomimo trudności technicznych.
  Wisiał tam przez około 4-5 minut, prawie żywy, zanim uduszenie go zabiło. Potem go ścięli, a lekarz powiedział, że nie żyje. Billa Gatesa już nie ma” – powiedziało nasze źródło.
  Real Raw News skontaktował się z Paulem Knollem, emerytowanym profesorem na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i ekspertem od średniowiecznych egzekucji.
  „Udane powieszenie nie jest prostym zadaniem. Zmienne obejmują wzrost i wagę osoby oraz odległość upadku, a te są brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o długości potrzebnej liny. Jeśli którakolwiek z tych zmiennych nie jest obliczona, dokładnie, powieszenie może się nie powieść, a ofiara może cierpieć z powodu bardzo długiego i bolesnego uduszenia „- powiedział profesor Knoll.
  RRN
  https://realrawnews.com/2021/10/bill-gates-hanged-at-gimo-ahead-of-schedule/

 9. Gabriela
  | Odpowiedz

  Witam,
  Bila Geatsa powiesił JAG !!
  Proszę przeczytać co to jest takiego ?
  https://blognews.tumblr.com/post/664015545022201856/jag-co-to-takiego-przeczytaj

 10. Gabriela
  | Odpowiedz

  216. 000 DZIECI ofiarami NADUŻYĆ SEKSUALNYCH W KOŚCIELE katolickim we Francji. 3000 pedofili
  https://www.cda.pl/video/87114337d

 11. Gabriela
  | Odpowiedz

  Turcja: to nie szczepionka, ale…. VIDEO !

  15/09/2021r Dodano 05/10/2021r
  „modyfikator genów”.. !!
  Prezydent YRP Fatih Erbakan, który nie jest zaszczepiony przeciwko Covid-19, a także sprzeciwia się wymogowi PCR, twierdził, że technologia mRNA została opracowana w celu zmiany genu: “Kiedy niszczysz kod genetyczny ukryty w komórce, rodzi się „jednooki, ogoniasty, całe ciało pokryte włosami”. Tak więc w rzeczywistości nie jest to szczepionka, ale “terapia genowa”, naukowo znana jako “terapia genowa”..
  Fatih Erbakan, przewodniczący „Nowej Partii Walfare” i syn byłego premiera Necmettina Erbakana, wygłasza niewiarygodne wypowiedzi w telewizji – mówi się, że jednookie dzieci urodziły się w wyniku szczepienia:
  „W Turcji z powodu szczepień rodzą się jednookie dzieci”– mówi się, że jednookie dzieci urodziły się w wyniku szczepienia..
  Nowe oświadczenie Erbakana: Nie szczepionka, ale zmieniacz genów
  Przewodniczący YRP Fatih Erbakan, który nie ma szczepionki przeciwko Covid-19 i sprzeciwia się obowiązkowi PCR, twierdził, że technologia mRNA została opracowana w celu zmiany genu i powiedział: „Kiedy zniszczysz kod genetyczny ukryty w komórce,„ dzieci z urodziło się jedno oko, ogon i całe ciało pokryte włosami”. Innymi słowy, nie jest to właściwie szczepionka, ale „terapia genowa” o naukowej nazwie, czyli „zmieniacz genów”, powiedział.
  Przewodniczący Partii Opieki Społecznej Fatih Erbakan, specjalista chorób klatki piersiowej prof. Dr. Serhat Fındık i specjalista ds. mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów op. Dr. Bilgehan zorganizował konferencję prasową z Bilge i powiedział:„JEDNOOKIE URODZONE DZIECKO”
  Faktem naukowym jest, że technologia mRNA może wpływać na jądro komórkowe i niszczyć je. Kiedy zniszczysz kod genetyczny ukryty w komórce, rodzą się „dzieci z jednym okiem, ogonem i całym ciałem pokrytym włosami”.*Istnieje 76 tys. publikacji naukowych na ten temat. To właśnie substancja „tlenku grafenu” umożliwia technologii mRNA wnikanie do jądra komórkowego.
  *Japońskie Ministerstwo Zdrowia już w zeszłym miesiącu wykryło obcą substancję w szczepionce Moderna. Zniszczył 1,6 miliona dawek. Teraz wreszcie dzisiaj Pfizer ogłosił, że wykrył w Biontechu ciała obce.“ZMIENNIK GEN”*
  Podawanie szczepionki mRNA kobietom w ciąży jest absolutnie niebezpieczne. Może powodować zaburzenia genetyczne u ich nienarodzonych dzieci. Fakt ten wyrażają zarówno badania naukowe, jak i producenci szczepionek.
  *Technologia mRNA to zabieg działający na geny. Naukowcy opisują to jako “modyfikator genów”. Innymi słowy, nie jest to właściwie szczepionka, ale „terapia genowa” o naukowej nazwie, czyli „zmieniacz genów”. To całkowite kłamstwo, że technologia mRNA jest stosowana na ludziach już od 30 lat.
  *Aplikacje technologii mRNA zostały zastosowane na zwierzętach i dwukrotnie na ludziach w latach 90., ale były całkowicie nieskuteczne, powodując nagłą śmierć badanych. W związku z tym próby zostały przerwane.„
  CZY SZCZEPIONKA MA PRZECIWCIAŁO?”*
  Ponownie, ci sami naukowcy mówią: „Moderna ma więcej przeciwciał w szczepionce”…
  Czy szczepionka zawiera przeciwciała?
  W szczepionce znajduje się antygen. Kiedy wchodzisz na oficjalną stronę Pfizera dotyczącą szczepionki Pfizer Biontech i chcesz zgłosić skutki uboczne z Turcji, Turcja nie jest uwzględniona w tych krajach, dlaczego?
  Ponieważ w Turcji nie ma zgody na użycie awaryjne.*Szczepionki mRNA nie są podawane dzieciom na całym świecie w USA, UE, Japonii. Poważnie martwi nas fakt, że jest on skierowany do dzieci w Turcji.
  BeyazTV
  https://blognews.tumblr.com/post/664225195954978816/turcja-to-nie-szczepionka-ale-modyfikator

 12. Gabriela
  | Odpowiedz

  To już pewne – FBI było zamieszane w insurekcję zaczynaja się zwolnienia pracowników;
  https://www.cda.pl/video/871539373

 13. Gabriela
  | Odpowiedz

  PILNE !! Pasierbski Poszedłem w dobrej wierze, teraz żałuję
  https://www.cda.pl/video/872121027

 14. Gabriela
  | Odpowiedz

  POLSKA !!
  Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego.
  https://blognews.tumblr.com/post/664646167372660736/ordo-medicus-pierwsze-posiedzenie-komisji

 15. Gabriela
  | Odpowiedz

  Prezes NIK Marian Banaś SZOKUJĄCY raport kontrolny w Senacie RP
  https://www.cda.pl/video/8747382c2

 16. Gabriela
  | Odpowiedz

  Obszerny Szokujący materiał #W sieci Facebooka. Jak bardzo uzależnieni jesteśmy od jego usług? Kim jest Frances Haugen?
  https://blognews.tumblr.com/post/664650990094598144/obszerny-szokuj%C4%85cy-materia%C5%82-w-sieci-facebooka

 17. Gabriela
  | Odpowiedz

  NIEMCY W Y K ŁA D E R N E S T A W O L F A Potrzebne twoje działanie! Aby zakończyć ten cyrk!
  https://www.cda.pl/video/874845668

 18. Gabriela
  | Odpowiedz

  Produkcja szczepionki na cowid 19 w Konstantynowie Łódzkim – POLSKA !
  https://blognews.tumblr.com/post/664659087107276801/produkcja-szczepionki-na-cowid-19-w-konstantynowie

 19. Gabriela
  | Odpowiedz

  NIEMCY: Skutki uboczne szczepionki: Desperackie prośby o pomoc na forum ubezpieczeń zdrowotnych – już tylko śmierć? https://www.biurorpp.pl/450755408

 20. Gabriela
  | Odpowiedz

  UWAGA: Ogólnoświatowy protest z domu: 21 minut 12/10/21 !!
  https://blognews.tumblr.com/post/664852879638659072/uwaga-og%C3%B3lno%C5%9Bwiatowy-protest-z-domu-21-minut

 21. Gabriela
  | Odpowiedz

  Życie DZIECKA jest zagrożone bo… opiekunka nie przyjęła preparatu! SZOKUJĄCE ZACHOWANIE lekarzy!
  https://blognews.tumblr.com/post/665042661575720960/%C5%BCycie-dziecka-jest-zagro%C5%BCone-bo-opiekunka-nie

 22. Gabriela
  | Odpowiedz

  PILNE !! WAZNE !! Niezależne Ordo Medicus – Pierwsze i kolejne posiedzenia Komisji śledczej ds. pandemii !!
  https://blognews.tumblr.com/post/664646167372660736/ordo-medicus-pierwsze-posiedzenie-komisji

 23. Gabriela
  | Odpowiedz

  Wyciekła umową firmy Pfizer z rządem w Brazylii na dostawę… https://www.cda.pl/video/887717445

 24. Gabriela
  | Odpowiedz

  WAZNE !! Horror Australii (i Kanady) – kontynuacja. Listy od Polaków 23. 10. 2021r
  VIDEO – https://www.cda.pl/video/888095728

 25. Gabriela
  | Odpowiedz

  SZOK !! +18 Przerażające eksperymenty horroru Fuciego na zwierzętach i nie tylko – VIDEO ! https://blognews.tumblr.com/post/666041342480285696/szok-18-przerażające-eksperymenty-horroru

 26. Gabriela
  | Odpowiedz

  26. Oct, 2021
  Moc firmy Pfizer!!!! Co kryją umowy o zakupie szczepionki ??
  https://www.biurorpp.pl/450902359

 27. Gabriela
  | Odpowiedz

  +18 Z ost. chwili kongresmeni i gubernator Florydy atakują A. Fauciego za okrutne eksperymenty na psach https://www.cda.pl/video/8902266a8

 28. Gabriela
  | Odpowiedz

  NIEMCY: CZY FAUCI TO GŁÓWNY ORGANIZATOR PANDEMII W AMERYKAŃSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA?
  https://www.biurorpp.pl/450912973
  https://www.wochenblick.at/fauci-unter-druck-millionen-fuer-corona-virus-experimente-in-wuhan/

 29. Gabriela
  | Odpowiedz

  ????????????????????????????
  Kochani, przeogromna ilość informacji, ciekawa analiza obenego stanu prawnego mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź?? ? Przepięknie Dziękuję. ??? Korzystajmy z tej wiedzy i mądrości. Nie dajmy się zastraszać. Wolność nie jest nam dana raz na zawsze. Każdy z nas jest jej strażnikiem. Nie zgadzajmy się na łamanie naszych praw humanitarnych. Dbajmy o nasze wolności obywatelskie i prawa człowieka, pielęgnujmy je, a kiedy jest to konieczne bądźmy aktywni. Samo nic się nie zrobi. To my mamy moc sprawczą, która potęguje sie, gdy robimy coś wspólnie. Razem mamy
  MOC i to DZIAŁA ? ???
  ????????????????????????????
  ZAPRASZAM DO WYSLUCHANIA VIDEO W LINKU PONIZEJ !
  https://www.cda.pl/video/89073060d

 30. Gabriela
  | Odpowiedz

  Możliwy wyciek danych prywatnych kluczy europejskiego systemu szczepień, m.in. z Polski https://cyberdefence24.pl/mozliwy-wyciek-danych-prywatnych-kluczy-europejskiego-systemu-szczepien-min-z-polski

 31. Gabriela
  | Odpowiedz

  Dr Roszkowska: Zaniechanie leczenia COVID-19 skazało na śmierć kilkadziesiąt tysięcy Polaków!!
  https://blognews.tumblr.com/post/667060288633323521/dr-roszkowska-zaniechanie-leczenia-covid-19

 32. Gabriela
  | Odpowiedz

  WOJSKOWA EKZEKUCJA GITMO W GUANTANAMO NA BYŁYM GUBERNATORZE – Andrew Cuomo!!
  https://blognews.tumblr.com/post/667114743640752128/wojskowa-ekzekucja-gitmo-w-guantanamo-na-by%C5%82ym (TAK KOŃCZĄ SCIERWA !)

 33. Gabriela
  | Odpowiedz

  Rada Wywiadu do Spraw Zagranicznych o nalocie na CEO Pfizera – Grupa ogłasza koniec pandemii!!
  https://blognews.tumblr.com/post/667134534046924800/rada-wywiadu-do-spraw-zagranicznych-o-nalocie-na

 34. Gabriela
  | Odpowiedz

  Przykuty do łóżka Gavin Newsom – został aresztowany!!
  https://blognews.tumblr.com/post/667236164275716096/przykuty-do-%C5%82%C3%B3%C5%BCka-gavin-newsom-zosta%C5%82

 35. Gabriela
  | Odpowiedz

  Komisja Europejska zamówiła 3,6 MILIARDA dawek wiadomo czego za kwotę 113. 150. 000. 000 EUR netto! https://www.cda.pl/video/9032049c2

 36. Gabriela
  | Odpowiedz

  Leszek Szymowski – dziennikarz śledczy
  Wojsko ćwiczyło jak wywieźć z kraju prezydenta i premiera
  Od znajomego pracownika warszawskiego lotniska Okęcie dowiedziałem się, że w środę odbyły się nietypowe ćwiczenia. Żołnierze trenowali ewakuację VIP-ów. Inaczej mówiąc: ćwiczyli procedury na wypadek sytuacji, gdyby trzeba było ewakuować z kraju najważniejsze osoby takie jak prezydent czy premier.
  Ćwiczenia wykazały, że jednostka wojskowa jest gotowa do przeprowadzenia tej ewakuacji. Wszystko odbyło się jednak w tajemnicy przed opinią publiczną.
  Jaki z tego wniosek? Taki, że rząd rozważa już taki scenariusz, że trzeba będzie rzucić wszystko i uciekać z Polski tak samo jak zdrajcy w 1939.
  Udostępniajcie gdzie się da.

 37. Gabriela
  | Odpowiedz

  MIAŻDŻĄCY WYROK
  DUDA NIE JEST PREZYDENTEM? WYBORY DO POWTÓRKI
  https://blognews.tumblr.com/post/667957509405966336/mia%C5%BCd%C5%BC%C4%85cy-wyrok

 38. Gabriela
  | Odpowiedz

  POLSKA PILNE Spotkanie otwarte z dr. Reinerem Füllmichem w ramach projektu Norymberga 2
  https://www.cda.pl/video/9099822fe

 39. Gabriela
  | Odpowiedz

  Bylica roczna (Artemisia annua) wyciąg mikrocząsteczkowy 50ml – o podwyższonej wchłanialności i odporności!
  https://blognews.tumblr.com/post/668482767386017792/bylica-roczna-artemisia-annua-wyci%C4%85g

 40. Gabriela
  | Odpowiedz

  Okłamują nas. Rząd razem z PO otwierają granice Polski na oścież. Wyciszyli temat specjalnie https://www.cda.pl/video/9147057be

 41. Gabriela
  | Odpowiedz

  TO JEST SZOK !! POLSKA Zakaz leczenia ostrych infekcji u dzieci
  https://przychodnia-przemysl.pl/zakaz-leczenia-ostrych-infekcji-u-dzieci/

 42. Gabriela
  | Odpowiedz

  Możemy być już jednak bliżej końca tego pandemicznego szaleństwa, aniżeli nam się wydaje. Otóż najpotężniejsze konwulsje następują tuż przed śmiercią, i najciemniej jest tuż przed świtem. Zatem „Oni”, czyli ci, którzy stoją za tym globalnym „eksperymentem medycznym”, zaczynają widzieć i rozumieć, że zbyt wiele prawdy wypłynęło na jaw, to też kłamstwo pandemii może paść lada miesiąc. To z kolei motywuje ich do z maksymalizowania nacisku na te tak zwane szczepienia, na COVID-19, aby jeszcze „wyszczepić” jak najwięcej populacji.

  http://globalne-archiwum.pl/istnieja-3-wersje-szczepionek-na-covid-19-wersja-1-placebo-wersja-2-preparat-mrna-wersja-3-patogen-rakotworczy/

 43. Gabriela
  | Odpowiedz

  Dr Sean Brooks – „Nic nie może tego powstrzymać”
  Od autora kanału:
  Dziękuję za wspólne stworzenie polskiej wersji językowej tego materiału Wiktorii i Marcie. W tekście podesłanym lektorce – Marcie – wdarł się błąd i zamiast „wysterylizowani” było napisane „wysterelizowani” co też wiernie odczytała. Ważny jest jednak przekaz – ostrzeżenie !
  https://rumble.com/vpi8jn-dr-sean-brooks-nic-nie-moe-tego-powstrzyma.html?fbclid=IwAR1etFUFqSyp-9THrY9g2h7ip23IrvFrI-n2K3tZM-pnR5d_d2IjzC5JMek

 44. Gabriela
  | Odpowiedz

  PILNY – Raport rządu brytyjskiego! Osoby zaszczepione są bardziej narażone na śmierć! https://www.cda.pl/video/9179685e2

 45. Gabriela
  | Odpowiedz

  SPECJALISTA OD GRAFENU DR. ANDREAS NOACK ZAMORDOWANY – ŻYDOWSKA SZECHITA GOJÓW RYTUALNYMI NOŻAMI SAKIN

  https://blognews.tumblr.com/post/670373328569221120/specjalista-od-grafenu-dr-andreas-noack

 46. Gabriela
  | Odpowiedz

  WOW, A jeżeli właśnie TO jest PRAWDA ! https://www.cda.pl/video/938371276

 47. Gabriela
  | Odpowiedz

  Radca prawny Anna Kubala pobita przez policjanta Krzyczałam o pomoc.. 23.12.2021r

  https://tarnogorski.info/radca-prawny-anna-kubala-pobita-przez-policjanta-krzyczalam-o-pomoc-nikt-nie-pomogl/

 48. Gabriela
  | Odpowiedz

  NA MOIM CDA CODZIENNIE AKTUALIZOWANE : WAZNE VIDEO Przymus przekroczył rubikon, oraz wokół tzw wywiadu z satanistą 27. 12. 2021r
  https://www.cda.pl/video/947379924

 49. Gabriela
  | Odpowiedz

  SEKSTAŚMY Z NOWOGRODZKIEJ!!
  Chcę ujawnić jeden z najbardziej żenujących skandali w obozie władzy. Ale potrzebuję Waszej pomocy.
  https://blognews.tumblr.com/post/672674508338036736/seksta%C5%9Bmy-z-nowogrodzkiej

 50. Gabriela
  | Odpowiedz

  Wielkie zwycięstwo sądowe: FDA zmuszone do opublikowania wszystkich dokumentów „szczepionki” w ciągu 8 miesięcy, a nie 75 lat! https://blognews.tumblr.com/post/672737492303233024/wielkie-zwyci%C4%99stwo-s%C4%85dowe-fda-zmuszone-do

 51. Gabriela
  | Odpowiedz

  ??? Legalne, uznawane w krajach UE ??? – zaświadczenie niemieckiego lekarza! https://s-rpp.com/legalne-uznawane-w-krajach-ue-zaswiadczenie-miemieckiego-lekarza/

 52. Gabriela
  | Odpowiedz

  PILNE Mocny wywiad z Ehden Biber, który obnaża zapisy umowy rządu Albanii z Pfizer! https://s-rpp.com/mocny-wywiad-z-ehden-biber-ktory-obnaza-zapisy-umowy-rzadu-albanii-z-pfizer/

 53. Gabriela
  | Odpowiedz

  22.08.2022rNwk24.pl – Portal Informacyjny
  Śmierć naszego przyjaciela, kolegi lub jeszcze dla innych znajomego Michała to obecnie potwiedzony fakt.
  Z przykrością informuje że Michał Żulikowski z kanału Nwk24 nie żyje. Od środy był poszukiwany po tym jak znaleziono jego otwarty samochód przy drodze, ale już bez niego. https://www.facebook.com/100176088418440/photos/a.124614542641261/595564312212946/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.