Home » NWO » Największy transfer bogactwa dzięki pandemii

Największy transfer bogactwa dzięki pandemii

wpis w: COVID-19, NWO 0

Właśnie byliśmy świadkami największego transferu bogactwa w historii dzięki COVID - wielki reset jest następny

przez ReallyGraceful,

Bogactwo miliarderów osiągnęło rekordową wartość 10,2 biliona dolarów w 2020 roku. Ten film opowiada o największym transferze bogactwa w historii, o tym, jak bogaci się wzbogacili, podczas gdy biedni zubożeli wraz z wyburzeniem małego biznesu.

Żegnajcie klasę średnią? Znika główna ofiara Deep State

przez dr Rona Paula

Indywidualna wolność i Deep State wykluczają się wzajemnie. Kiedy Ameryka działała w dużej mierze pod rządami konstytucyjnymi, amerykańska klasa średnia budziła podziw. Teraz, z ignorowaną konstytucją i największym rządem, jaki kiedykolwiek istniał, amerykańska klasa średnia zanika.

Twój przewodnik po wielkim resecie

przez Jamesa Corbetta

Wszyscy już słyszeliście, że nadchodzi Wielki Reset. Ale czym właściwie jest Wielki Reset i co to oznacza dla przyszłości ludzkości? Dołącz do Jamesa w tej dogłębnej analizie najnowszego rebrandingu programu Nowego Porządku Świata i jego wizji postludzkiej Czwartej Rewolucji Przemysłowej.

Źródło: https://healthimpactnews.com

Komentarz

Obejrzałem obydwa filmy i co do zasady zgadzam się z ich treściami. Myślę jednak, że ten przepływ pieniędzy, ta ogromna ucieczka kapitału do kieszeni najbogatszych dopiero się zaczął. Owszem, ludzie tacy jak Jeff Bezos (właściciel Amazon) wykorzystali pandemię i zalety swojej firmy, by ludziom zamkniętym w domach sprzedawać to, co zwykli kupować, ale przez internet. Jeff Bezos - jak podaje portal Elleman.pl - zarobił w tym roku 24 mld dolarów. Podobnie inni potentaci internetowi, ale nie tylko ta branża. Ogromne zyski płyną do branży medycznej i około medycznej (respiratory, testy PCR, szczepionki).

To nie wszystko...

Przed nami będzie cała seria bankructw i przejęć. Ten ogromny majątek gdzieś popłynie. Jak sądzę, a właściwie jestem pewny, trzeba będzie teraz spłacić cały zaciągnięty dług, który powstaje w trakcie trwania zaordynowanej nam sytuacji pandemicznej (bo przecież nie pandemii). Zadłużeni są wszyscy. Gospodarka każdego państwa na kuli ziemskiej (oprócz nielicznych, które tego nie zrobiły) została zatrzymana. W efekcie państwa te, aby utrzymać swoje istnienie i działanie, musiały zaciągnąć ogromne długi! Powstaje pytanie, gdzie? Bo przecież nie w innym państwie, skoro wszystkie są zadłużone. Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi. Szukajcie, idźcie śladem pieniędzy.

Powstaje natomiast ważniejsze pytanie. Z czego mamy oddać zaciągnięty dług, skoro nasze gospodarki dalej są tłamszone przez kolejne lockdowny, ograniczenia i obostrzenia. Ja myślę, że ten, kto pożycza już dobrze oszacował co jest do wzięcia pod zastaw. Moim zdaniem będą to dobra ogólne, takie jak zasoby wody pitnej, złoża kopalne, lasy i ich zasoby, myśl technologiczna (w tym patenty i technologie) oraz zasoby ludzkie(!).

Czy to w ogóle możliwe..? Otóż tak!

Dziś prawie wszystkie państwa świata nie są już suwerennymi bytami. Państwa zostały zarejestrowane jako korporacje i stały się podmiotem i przedmiotem prawa handlowego i jako takie są traktowane tak jak każda firma, która przynosi zysk lub stratę. Kiedy firma jest niewypłacalna, przejmuje się jej aktywa. I to moim zdaniem stanie się wkrótce jako droga do utworzenia rządu globalnego. Ale, ale... nie takiego jak my myślimy. Rząd globalny będzie prywatną megakorporacją i państwa jako firmy upadłe będą składnikiem majątkowym tej megakorporacji. Rząd globalny będzie prywatną megakorporacją zarządzaną przez garstkę najbogatszych ludzi na świecie i ich rodziny. Śmiało nazwę ich psychopatycznymi bandytami, którzy zastosowali stworzoną przez nich samych inżynierię finansową i społeczną do wrogiego przejęcia Świata.

Stealing Earth czyli Skradziona Ziemia to nazwa naszej website. Nie miałem wątpliwości rok temu, w jakim kierunku to zmierza, kiedy tworzyłem tą stronę. Mamy ostatnie chwile, by uniknąć tego scenariusza. Zjednoczmy się, działajmy, twórzmy nasz Świat. Świat w którym ludzie szanują się wzajemnie, w którym nie ma strachu, w którym energią napędową jest dobro i miłość.

Obudźcie się! Jesteście wolnymi i suwerennymi istotami! Jest tylko jedno prawo, które nas obowiązuje. To prawo naturalne. Ono obowiązuje wszystkie istoty na tej Ziemi i nie tylko na niej. Jesteście wolni, ale z poszanowaniem wolności każdej innej istoty. Prawa stworzone przez człowieka nie mogą obowiązywać istoty suwerennej. Usiądź, zrób ten wysiłek i zastanów się nad tym czy jesteś istotą wolną. Jeśli czujesz, że tak nie jest, zacznij działać.

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.