Home » Polityka » Czwarta faza Schwaba

Czwarta faza Schwaba

wpis w: COVID-19, NWO, Plandemia, Polityka 1

Artykuł za kanadyjskim https://nouveau-monde.ca/

„ Wszyscy wiemy, ale nie zawsze zwracamy wystarczającą uwagę na przerażający scenariusz globalnego cyberataku, który doprowadziłby do całkowitego odcięcia zasilania, transportu, usług szpitalnych i naszego społeczeństwa w jego stroju. Dla porównania, kryzys COVID-19 jest niewielkim zakłóceniem w porównaniu z poważnym cyberatakiem. Musimy zadać sobie pytanie, w takiej sytuacji, jak moglibyśmy na to pozwolić pomimo wszystkich informacji o możliwości i wadze ataku z takim ryzykiem. Cyberprzestępczość i globalna współpraca powinny zajmować ważne miejsce w globalnym programie. "

W tym krótkim filmie z lipca 2020 roku Klaus Schwab, założyciel Davos Forum, ogłasza i opisuje „czwartą fazę” Wielkiego Resetowania, która przyniesie całej zachodniej ludzkości dochód powszechny i ​​zniesienie małej własności prywatnej. .

Czy atak hakerów wydaje się być wymówką, która zostanie użyta do uzasadnienia tego, co jest opisane w tej „mapie drogowej” wydanej przez Kanadę?

  • Planowane zakłócenia łańcucha dostaw, niedobory zapasów, znaczna niestabilność gospodarcza. Planowany na koniec drugiego kwartału 2021 r.
  • Wykorzystanie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych i na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli ruchu. Ogranicz podróże i podróże. Zapewnij wsparcie logistyczne dla regionu. Przewidywany na trzeci kwartał 2021 r.

Ygal Unna, szef izraelskiej National Cyber ​​Directorate, „obawiał się” (tj. Przewidział) „przerażającego cyberataku” przeprowadzonego przez wszechmocnych hakerów. Ostrzegł w zeszłym roku, że „cyber-zima” ataków w sieci „nadchodzi szybciej, niż się spodziewałem”. "

Być może nie jest konieczne wyjaśnianie, jak czynią to dziennikarze Jhonny Wedmore i Withney Webb, że „w dziale IT Unna ściśle współpracuje z izraelskimi służbami wywiadowczymi, w tym z Jednostką 8200, która ma długą historię szpiegostwa elektronicznego przeciwko Stanom Zjednoczonym i innych krajów i który był odpowiedzialny za kilka niszczycielskich ataków, w tym wirusa Stuxnet, który zniszczył irański program nuklearny. Z szalejącymi masowymi szczepieniami kosztem życia Żydów, Głębokie Państwo Izrael jest jednym z największych beneficjentów Wielkiego Resetu, biorąc pod uwagę siłę krajowego przemysłu zaawansowanych technologii.

Symulacja ataku już się odbyła

Pewnie pamiętamy Ev ent 201 , wydarzenie, które odbyło się w Nowym Jorku pod auspicjami Światowego Forum Ekonomicznego w październiku 2019 roku z Fundacji Rockefellera, Billa Gatesa i Johns Hopkins University, symulując nowego koronawirusa pandemię, która rozprzestrzenia się na całym świecie i powoduje poważne zakłócenia w gospodarka światowa. Kilka tygodni później pojawił się pierwszy przypadek COVID-19. Ci panowie byli gotowi na to, czemu symulacja miała „zapobiec”.

Czy będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że 3 lutego 2020 Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło, że w lipcu przyszłego roku (czyli lipiec 2021 - kom. Ziggy) zostanie zasymulowany globalny cyberatak, który uderzy w sieci dostaw i spowoduje „zamknięcie” Internetu lub pozwoli na kradzież prywatnych danych przechowywanych przez system bankowy ? To ćwiczenie nosi nazwę Cyber ​​Polygon 2021 . Ta  strona niedawno zaktualizowała wydarzenie , szacuje się, że biorąc pod uwagę trwającą masową cyfryzację każdej działalności gospodarczej, która sama w sobie stała się konieczna w wyniku „pandemii” i powstrzymania, zdarza się, że „wystarczy jedno wrażliwe ogniwo, aby doprowadzić do upadku całego systemu z efektem domina”, dodając że „bezpieczne podejście do rozwoju cyfrowego dzisiaj zadecyduje o przyszłości ludzkości na nadchodzące dziesięciolecia”.

Czy fakt, że Cyber ​​Polygon 2021 zaplanowano na lipiec, oznacza, że ​​rzekomy atak hakera nastąpi po tej dacie? Nic nie jest mniej pewne.

Podobna symulacja sponsorowana przez WEF, która miała miejsce w lipcu 2020 r., Cyber ​​Polygon 2020 , została oficjalnie opisana jako „międzynarodowy kurs szkoleniowy online w celu zwiększenia globalnej odporności cybernetycznej”; przy tej okazji, że główny nurt mediów takich jak New Yorker mająpowiedział, że pandemia cybernetyczna „już trwa”. Prelegenci stworzyli „zbliżającą się śmiertelną pandemię” cyberataków, które miałyby wpływ przede wszystkim na dwa sektory gospodarki: opiekę zdrowotną i finanse. Gra wojenna z udziałem wielkich firm z branży technologicznej, takich jak IBM, Huawei i Amazon, praktycznie wszystkich megabanków (Bank of America, Credit Suisse, Equifax (agencja ratingowa), JP Morgan Chase, Mastercard, PayPal, SWIFT (the stara międzynarodowa sieć rozliczeń transakcji), PayPal i oczywiście Blackrock (centralne finanse państwowe)… i międzynarodowe podmioty, takie jak INTERPOL.

Jednak wśród uczestników najbardziej zaskakujący - który weźmie udział również w scenariuszu Polygon 2021 w lipcu - jest Sberbank, bank kontrolowany przez rosyjski rząd, który uczestniczy w akronimie swojej spółki zależnej BI.Zone zajmującej się cyberbezpieczeństwem. A właściwie dodatkowy szczegół: osobą wybraną do otwarcia wydarzenia Cyber ​​Polygon 2020 był urzędujący od stycznia 2020 r. Premier Federacji Rosyjskiej Michaił Miszustin - inżynier komputerowy, powołany już (w 2010 r.) Przez Putina na stanowisko dyrektora fiskalna federacja usług, geniusz cyfryzacji i fanatyk Big Data, którzy, jak mówią, wykorzystali „ techno-autorytarne ” systemy rządowego nadzoru działalności gospodarczej, aby wyeliminować nieuzasadnione zwroty podatków.

Premier Michaił Władimirowicz Miszustin

Czy zaproszenie na WEF i z całym szacunkiem rosyjskiego premiera jest preludium do zlikwidowania konta obwiniającego widmowych i wszechmocnych „rosyjskich hakerów” za wszelkie cyberprzestępstwa, z których najpoważniejsza miałaby przesądzić o wyborze Donald Trump? Dwóch autorów artykułu ma taką nadzieję. My też mamy taką nadzieję. Tylko czas pokaże, czy wręcz przeciwnie, Miszustina nie poproszono o sfałszowanie przepowiedzianej wielkiej zbrodni w formie podobnej do tej, z powodu której do Wielkiej Brytanii zaproszono wówczas włoskiego urzędnika skarbowego .

W międzyczasie zostawię z wami kolejnego przerażającego proroka Blackout, który prawdopodobnie posłuży również do zlikwidowania naszych repozytoriów i alternatywnych blogów pod pozorem awarii sieci:

„Myślę, że będzie kolejny kryzys. To będzie bardziej znaczące i wiesz, że naprawdę musimy się teraz przygotować. Kiedy zobaczymy następny kryzys, będzie to szybsze niż w przypadku COVID. Wykładnicze tempo wzrostu będzie znacznie bardziej strome, wpływ będzie większy, a zatem konsekwencje gospodarcze i społeczne będą jeszcze większe… ”

Jeremy Jurgens, dyrektor zarządzający Światowego Forum Ekonomicznego, 8 lipca 2020 r

Mój komentarz

Długo zastanawiałem się, czy opublikować ten artykuł. Informacje o treściach zawartych w tym artykule można znaleźć w internecie. Skąd moje wahania..?

Otóż pierwsza moja myśl: "Znowu straszą!" Bo nie ulega wątpliwości, że te informacje mają w nas wywołać strach, uczucie niepewności i beznadziejności. No bo jak wszystko ma się zawalić..? To "strach się bać!"

Otóż to nie musi być tak, że to się wydarzy, ale do naszych umysłów dotarł już przekaz: "Jak oni coś mówią, że to się może wydarzyć, to to się wydarzy."

Niekoniecznie, gdyż sama taka wiadomość wywołuje strach w ludziach i paraliż, odsuwa ich od myślenia pogodnego, twórczego. I musisz wiedzieć, że o to "Im" też chodzi. Na pewno sianie strachu jest jednym z głównych celów.

Co zatem zrobić? Szukaj informacji, zdobywaj ją, ale przepuszczaj przez siebie, nie kumuluj jej w sobie. Nie bierz informacji do siebie. Traktuj ją jak powietrze, dosłownie. I żyj swoim życiem.

Ziggy

  1. Czwarta faza Schwaba
    | Odpowiedz

    […] Czwarta faza Schwaba27 lutego 2021 […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.