Home » medycyna » Światowi lekarze ostrzegają: NIE PRZYJMUJ SZCZEPIONKI NA COVID!

Światowi lekarze ostrzegają: NIE PRZYJMUJ SZCZEPIONKI NA COVID!

wpis w: COVID-19, medycyna, NWO 0

W celu zwalczania cenzury wielkich mediów korporacyjnych i technologii Big Pharma , lekarze na całym świecie gorączkowo próbują ostrzec masy przed niszczycielskimi skutkami eksperymentalnych szczepionek przeciwko COVID, które mają być masowo wstrzykiwane niczego nie podejrzewającej opinii publicznej przy wsparciu sił zbrojnych na całym świecie. .

Co mogłoby zmotywować tych lekarzy, pielęgniarki, naukowców i innych pracowników służby zdrowia do złożenia tak żarliwej prośby? Co muszą zyskać, poświęcając czas na edukowanie opinii publicznej o ukrytych niebezpieczeństwach związanych z nową klasą szczepionek, które mają zostać zadane obywatelom krajów na całym świecie?

Nie mają NIC DO ZYSKU i wiele do stracenia, włączając w to karierę, a może nawet życie.

Dlaczego więc to robią? Dlaczego ci lekarze i specjaliści są tak bardzo cenzurowani, skoro nowe szczepionki COVID są w rzeczywistości „bezpieczne i skuteczne”? Co takiego ukrywają media i rząd, czego nie chcą, aby opinia publiczna wiedziała?

Robią to, ponieważ są lekarzami i naukowcami, którzy naprawdę rozumieją tutaj PRAWDZIWĄ naukę i znają niszczycielskie potencjalne konsekwencje tych, którzy decydują się na tę bardzo toksyczną i niebezpieczną szczepionkę, i próbują uratować jak najwięcej ludzi przed rzezi, którą spowoduje ta szczepionka, która obejmie ŚMIERĆ, urazy mózgu, trwające całe życie choroby autoimmunologiczne, bezpłodność i inne.

Obejrzyj ten film i ich pilne prośby, a następnie podziel się nim z jak największą liczbą osób, ponieważ czasu jest mało!

Artykuł napisał: Brian Shilhavy
Wydawca: Health News Impact

BitChute

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.