Home » Polityka » VOTE!

VOTE!

wpis w: Polityka 0

Rudy Giuliani rozwiewa wątpliwości

Jeśli ciągle wahasz się, na kogo oddać swój głos, nie jesteś do końca zdecydowany, być może po przeczytaniu tego postu i zobaczeniu filmów obok, podejmiesz rozsądną decyzję.

Wśród wyborców jakichkolwiek wyborów zawsze istnieją grupy twardo zdecydowane na kogo mają oddać swój głos. To tak zwany lojalny elektorat. Istnieje też zawsze - mniejsza lub większa - grupa niezdecydowanych, którzy widzą wady i zalety obu kandydatów i ważą je na swojej szali. To niezdecydowani. W podjęciu decyzji może im pomóc Rudy Giuliani, bo on to właśnie ma w ręku informacje, które jasno świadczą o tym, że jeden z kandydatów stających do wyborów nie jest godny tego zaszczytu.

Według wiadomości z ostatnich dni Rudy Giuliani otrzymał nie tylko laptopa Huntera Bidena, ale również szczegółowe zeznania pana polskiego pochodzenia, niejakiego Tony Bobulinski. I z zawartości laptopa Huntera Bidena i z zeznań Tony Bobulinskiego wynika, że Joe Biden nie tylko nie jest godzien kandydować na Prezydenta USA, ale jest wręcz kandydatem do pomarańczowego stroju (strój więzienny). Polecam obejrzenie wideo. W skrócie mówiąc, już same treści zawarte w laptopie świadczą, że Joe Biden kłamie. W dodatku Tony Bobulinski poświadcza, że Joe Biden z pełną premedytacją narażał interesy USA i bezpieczeństwo narodu amerykańskiego, dbając przy tym szczególnie o własne, prywatne interesy.

Zobaczcie, to przewróci Wasze zdanie o tym człowieku jakim jest Joe Biden.

Idźcie głosować mądrze!

Ci, którzy już oddali niebieski głos, mogą to zmienić jeszcze w niedzielę (wiedzieliście o tym..?)

Ziggy

 

Rudy Giuliani says

Tony Bobulinski

komentuje Andy Choinski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.