Home » NWO » Królowie Świata

Królowie Świata

wpis w: NWO, świadomość 0

Królowie? Wy nie macie mocy!

Królowie Świata... Cóż za ironia! Oni naprawdę myślą, że staną się królami Świata. Tylko dlatego, że są sprytni? Dlatego, że potrafią ukraść tak, że Ty nie możesz się zorientować, że Cię okradli? No, bo okradli Cię. Nas wszystkich okradli. Ograbili. I myślą, że dzięki temu staną się królami. Królami Świata? Coś Wam powiem: pozwalaliśmy Wam na to, bo te trudne doświadczenia, które nam zgotowaliście - wojny, krew, grabież, głód, choroby - tylko nas umocniły!

Kochani (mówię do tych, którzy tak bardzo chcieliby być królami Świat), macie już prawie wszystko. Ukradliście wszystkie zasoby świata. Ukradliście 99% bogactwa całego Świata. Macie wszystkie luksusy i wszystkie możliwości. Kupiliście sobie polityków, artystów, naukowców, dziennikarzy. Znudziliście się już tymi bogactwami, bo skoro już macie prawie wszystko, to co dalej..?

Hmm... jeszcze nie macie nas! Mimo, iż faktycznie uczyniliście z nas niewolników, a z naszych państw korporacje, to chcielibyście jeszcze nasze ciała i nasze umysły! A może nasze dusze..?

No i tu Was mamy!

Bo nie macie takiej mocy, by posiąść nas, nasze ciała, nasze umysły, nasze dusze. Nasze troski i nasze miłości. Nie potraficie tego, bo nie potraficie kochać! Nie wiecie, co to miłość i współczucie, nie znacie empatii i serdeczności. NIE MACIE MOCY! Siłą tego Świata jest miłość. Bóg obdarował ten Świat swoją miłością i nadał jej moc prawa powszechnego. Nie wiedzieliście tego..? To jest nasza siła!

Teraz my użyjemy tej mocy, bo takie jest nasze zadanie. Wasz czas się kończy! Nie staniecie się królami tego Świata, co najwyżej królikami. Ludzie się obudzili w swojej większości! Boicie się tego. Wiemy o tym. Dlatego tworzycie kolejne scenariusze, druga, trzecia, czwarta i kolejna fala zarazy, lockdown wiosenny, jesienny i zimowy. Ale to nic nie da! Za późno! Czujecie to?

My wiemy czego Wy nie znosicie. Nie znosicie miłości i współczucia. I będziemy Was kochać i współczuć Wam do bólu. Nie znosicie swoich słabości. A my Wam te słabości wybaczymy, bo znamy miłosierdzie. Odrzucimy wszystkie Wasze kajdany: finansowe, społeczne, polityczne. I utworzymy nasz Świat, gdzie nie będzie miejsca dla strachu, nienawiści, zabijania, manipulacji. Nasz Świat, w którym może być miejsce dla Was tylko wtedy, kiedy oczyścicie się i zrozumiecie, że miłość jest w tym Świecie najcenniejsza. Jeśli tego nie zaakceptujecie - musicie odejść. Niestety i na szczęście.

Gra jest bliska końca. Szach królom! Ale królowie (króliki) nie chcą uznać przegranej i przewracają planszę i rozrzucają pionki. Trzeba teraz to wszystko pozbierać, uporządkować, królikom powiedzieć "Game Over".

Współczuję wam. Naprawdę. Waszej głupoty w waszym sprycie. Współczuję wam waszej samotności, współczuję waszej przyszłości bez przyszłości. Współczuję przerażającego zimna waszych serc. Bye, bye..

Piosenki na pożegnanie

Z dedykacją dla tych, którzy chcieli być królami Świata

Z dedykacją dla tych, którzy mają MOC! Dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.