Home » Polityka » Pastor Artur Pawłowski i Gen. Michael Flynn

Pastor Artur Pawłowski i Gen. Michael Flynn

wpis w: Cenzura, COVID-19, NWO, Polityka, religia 0

Nowojorskie spotkania Artura Pawłowskiego

Pastor Artur Pawłowski i Gen. Michael Flynn

Pastor Kościoła Ulicznego z Calgary w Kanadzie Artur Pawłowski, ten który wyrzucił ze swojego kościoła nacierającą policję i SWAT, stał się dla świata wolnościowego symbolem walki i nieugiętości. Po tym incydencie z policją trwały wysiłki zarządu miasta Calgary, aby go uwięzić i upokorzyć. Kilka tygodni po tym incydencie został w dość brutalny sposób zatrzymany na autostradzie i osadzony w areszcie razem ze swoim bratem Dawidem. O cóż takiego jest oskarżany Pastor? Otóż bardzo kole w oczy jego posługa duchowa i karmienie bezdomnych. Odbywa się to wszystko na ulicy, czasem w parku, gdzie pastor karmi bezdomnych i głodnych, a także razem z nimi modli się.

Kanada ma dość restrykcyjne przepisy jeśli chodzi o wyznawanie wiary i związane z tym obrzędy i rytuały. Np. nielegalne jest głośne śpiewanie pieśni religijnych, nawet w kościele, modlenie się na zewnątrz i wiele, wiele innych. Pastor Artur Pawłowski przeciwstawił się temu, robi swoje, karmi głodnych i bezdomnych, modli się wraz z nimi. I niestety ma za ten opór już kilkadziesiąt mandatów na kwoty sięgające setki tysięcy dolarów.

Jego video z momentu wygonienia policji z kościoła stało się wirusowe, miało ponad 1 miliard wyświetleń!

Policja i oficerowie SWAT wraz z oficerami sanitarnymi wtargnęli z bronią do kościoła w którym posługuje Pastor Artur

Dziś Pastor Artur Pawłowski jest gościem w Stanach Zjednoczonych. Został zaproszony przez amerykańskich patriotów by wygłosić do ludzi słowo Boże i dać im nadzieję na wolność. Po Colorado i Waszyngtonie, przyszedł czas na Nowy Jork. Tutaj spotkał się z gen. Michaelem Flynn'em ia także uczestniczył w konferencji prasowej republikańskiego kandydata na nowego burmistrza NYC, Mateo.

Pastor Artur Pawłowski ma też spotkać się z Prezydentem Donaldem J Trumpem na obiedzie. Pastor otrzymał taką informację od ludzi z otoczenia Trumpa, nie wiemy jednak kiedy do tego spotkania dojdzie. Może to być dzisiaj 15 czerwca jeszcze w Nowym Jorku lub przy okazji wizyty Pastora na Florydzie.

Spotkanie Pastora Artura Pawłowskiego z Gen. Michaelem Flynn'em. Towarzyszy im syn Artura, Nathaniel.

Wizyta w NYC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.