Home » Cenzura » Ta szczepionka zabija!

Ta szczepionka zabija!

wpis w: Cenzura, COVID-19, medycyna 1

Ludzie umierają po szczepionkach na COVID-19

Jak informuje portal "Zmiany na Ziemi":

Niezależnie od ilości osób, które uważają, że wywołujemy psychozę strachu w temacie szczepionek na COVID-19, przedstawiamy punkty widzenia, których próżno szukać w mediach głównego nurtu. Ktoś te treści usuwa i to potęguje pytanie: dlaczego?

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ujawniłaże dwóch uczestników próby zmarło po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Informację o tym przekazał Reuters, ale bardzo szybko została ona usunięta. Potem powołał się na nią izraelski „The Jerusalem Post”. Potem i on zmienił jej treść.

Została ona także usunięta z archiwum internetowego Wayback Machine. Udało się jednak zrobić screen oryginalnego artykułu z „The Jerusalem Post”:

Dr Igor Shepherd, lekarz i kierownik Stanowego Departamentu Zdrowia Publicznego i Wydziału Gotowości w Wyoming i członek zespołu reagowania na COVID, został zawieszony po tym, gdy ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki przeciwko COVID są „biologiczną bronią masowego rażenia”.

Shepherd jest specjalistą w dziedzinie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności.

Uważa, że „covidowe szczepionki” są tworzone w oparciu o technologię używaną przy tworzeniu broni biologicznej. Jest głęboko zaniepokojony tym, że naród amerykański i ogólnie cały świat jest tak bierny w kwestii „przejęcia” go przez wrogie siły NWO.

Dr Shepherd  najprawdopodobniej decyzją ​​gubernatora stanu Wyoming zostanie za swoje ostrzeżenia usunięty z pełnionych stanowisk.

Wraz z globalną akcją szczepień, rozpoczęła się nagonka na wszystko, co zaprzecza tezie o bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek na COVID-19.

I to nie jest budowanie psychozy strachu. Ludzie krytykujący tzw. „teoretyków spisku” najwyraźniej nie widzą sprawy pandemii w szerszym kontekście. Jakakolwiek debata na ten temat powinna się zaczynać od wyjaśnienia informacji będących dowodem, że problem ten był od dawna „projektowany” przez elity. Kłopot w tym, że media mainstreamu nie mówią nic o patentach Billa Gatesa, o „Wielkim Resecie”, który zapowiadają główne postaci światowej polityki.

Nietransparentne działania rządów, łamanie konstytucyjnych praw, brak spójności w ocenie rozwoju sytuacji pandemicznej, wielokrotnie zmieniane zdanie, ciągłe improwizowanie; czy to naprawdę nie wystarczy, by zrozumieć, że nikt tu nikogo nie straszy bezpodstawnie?

Tworzy się dla społeczeństwa okrojony obraz rzeczywistości, w którym aktem najwyższego heroizmu opracowano szczepionkę, mającą uratować cywilizację.

Naczelna retoryka jest w tym wypadku fasadą. Prawda jest raczej między słowami. To didaskalia oficjalnych przekazów na temat koronawirusa.

Jeżeli komuś przeszkadza psychoza „antycovidowców”, zawsze może ograniczyć się do największych mediów, które przedstawią mu prawdę spokojniejszą, mniej psychotyczną, ale za to mocno zniekształconą.

Wybór należy do czytelników.

Zobacz to video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.