Home » Polityka » Ujeżdżanie smoka

Ujeżdżanie smoka

wpis w: NWO, Polityka 0

Chińskie tajemnice Bidena - co musisz wiedzieć

Andy Choinski przetłumaczył kolejny film, odkrywający to, co zakryte przed nami. Tym razem film jest na wagę "być, albo nie być". Tuż przed nami wybory prezydenckie, jestem przekonany, że najważniejsze w Twoim życiu. Oddajesz głos nie na Demokratów lub Republikan. Oddajesz głos na przyszłość swoją i swoich najbliższych, Twoich dzieci.

Zatem powinieneś wiedzieć, kim są ludzie, którzy za tym stoją. Film przedstawia faktyczne działania rodziny Bidenów z chińskimi komunistami. A oto co pisze Andy Choinski pod zamieszczonym filmem:

"Peter Schweizer, amerykański pisarz i konsultant polityczny prezentuje kontrowersyjny film poruszający tajemnicze życie Joe Bidena i jego rodziny. Opisuje sekretny świat wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych oraz relacje jego rodziny z Chinami ze szczególnym uwzględnieniem zdradzieckich umów biznesowych, które przyniosły im niesamowite korzyści kosztem Ameryki. To wideo jest moim komentarzem do tego filmu przeplecionym spostrzeżeniami dotyczącymi nadchodzących wyborów w USA."

Obok zamieszczam trzy filmy. Pierwszy jest trailer'em z komentarzem Andy Choinskiego zamieszczony na YouTube. Główny film (a właściwie dwa) z powodu cenzury YouTube został zamieszczony na BitChute, jest w dwóch wersjach: z lektorem i napisami.

Obejrzyjcie to wideo koniecznie, nim oddacie swój głos i swoje serce na Waszego kandydata.

Dodam, że już za moment opublikuję kolejne, bardzo gorące materiały, które obnażają prezydenturę Baracka Obamy, Hilary Clinton, Joe Bidena i innych. Nie przegap tego! To ważne.

 

Riding The Dragon

Trailer z komentarzem Andy Choinskiego - YouTube

Ujeżdżanie Smoka - polskie napisy - BitChute

 

Ujeżdżanie Smoka - polski lektor - BitChute

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.