Home » COVID-19 » The Great Reset – Klaus Schwab

The Great Reset – Klaus Schwab

Książka i komentarz

"COVID-19: The Great Reset" to książka Klausa Schwaba wydana 9 lipca 2020 roku. Klaus Schwab urodzony w przedwojennych Niemczech w Ravensburgu poświęcił swoje życie idei stworzenia nowego człowieka (brzmi znajomo) i nowej światowej gospodarki. Autor prorokuje w książce, iż już niebawem ludzie zostaną połączeni z technologią na trwałe i staną się aktywami i zasobami wielkich koncernów światowych, które mają stać się częścią nowej gospodarki kapitalistycznej. Garstka osób - nazwanych przez Schwaba interesariuszami - stanie się właścicielami nie tylko całego światowego majątku, ale również staną się właścicielami zasobów ludzkich, czyli nas samych.

Opisane przez niego plany są ochoczo wdrażane przez światowe organizacje takie jak, ONZ, WHO, Big-Tech, wielkie banki bez protestu rządów krajowych. Klaus Schwab przyznaje, że COVID-19 jest doskonała okazją (albo zaplanowaną akcją), aby ten plan wdrożyć. Obecnie testują nas, czy my zorientujemy się w tym procesie. Jak na razie testy dla Klausa Schwaba i jego kompanii wychodzą pozytywnie, daliśmy się oszukać i zwieść. Czy jednak tak musi być dalej..?

Przeczytajcie znaleziony przeze mnie w necie dokument "Klaus Schwab i jego faszystowski "wielki reset", czyli Bestia zdrazdza do końca swoje plany". Dokument w PDF w kolumnie obok jest do ściagnięcia. Podawajcie i kolportujcie dalej!

Ziggy

Komentarz do książki "COVID-19. Wielki Reset"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.