Home » Plandemia » Prepare for change…

Prepare for change…

wpis w: NWO, Plandemia 0

Jak powstał poprzedni artykuł

Ponieważ poprzedni artykuł był podyktowany impulsem i miałem krótki czas na jego opublikowanie, to w tej części chcę opisać szerzej, co miałem na myśli konkretnie, pisząc o dwóch scenariuszach. No i czy jest jeszcze jakiś inny, prawdopodobny scenariusz..? Do napisania artykułu zostałem sprowokowany, czy też zachęcony telefonami (i w kilku przypadkach spotkaniami) osób, które zadawały mi te same pytania: "Zdzisław, co się dzieje? Czy ty wiesz coś więcej? To nie jest normalna sytuacja. Dokąd to zmierza? Czy wiesz co nas czeka?"

I mówię zgodnie z prawdą: "Nie. Nie wiem". Ale mogłem równie pewnie im powiedzieć, że znam pewne scenariusze, które obserwuję i które są realizowane lub jest bardzo duże prawdopodobieństwo na ich realizację.

A przy okazji... zostawmy wirusa w spokoju, on w Chinach, a szczególnie w Wuhan już wygasa. Dzisiaj (March 20) Chińczycy ogłosili, że w Wuhan nie było żadnych nowych przypadków zachorowań. U nas (w Polsce czy tutaj, w USA) on jeszcze nas dotknie, ale w końcu wygaśnie, bo jak mówią: "Nawet najdłuższa żmija kiedyś przemija". Recz w tym, że my już będziemy z pewnością żyć w innym świecie. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, w którym scenariuszu chcemy brać udział i jaką przyszłość wybierzemy dla naszych następnych pokoleń.

Scenariusz NWO (New World Order)

Plan Nowego Porządku Świata (NWO) głosiło już wiele znanych osobistości ze świata polityki, ale chyba najbardziej zażartymi zwolennikami byli George H. W. Bush (senior) czy Zbigniew Brzeziński. Ich zdaniem ludzkość doszła do takiego momentu w historii, gdzie odpowiedzialność za losy planety musi przejąć elita i w tym celu musi powstać jeden, scentralizowany pod każdym względem Światowy Rząd. Jako powód wskazują, iż rządy narodowe nie radzą sobie z zarządzaniem zasobami naturalnymi, ochroną środowiska, globalnym ociepleniem, terroryzmem, a teraz z globalnymi pandemiami. Do tego dochodzą problemy finansowe świata, a co z tym związane ogromne perturbacje gospodarcze.

Nie chcę być w moich opisach gołosłowny, więc przytoczę tutaj linki, w których możecie sprawdzić rzeczy, o których piszę na tej stronie, Kolejność nie ma tu znaczenia:

 • Chcesz wiedzieć więcej, zobacz film z Eleonorą Eisenhower, wnuczką prezydenta Dwight D. Eisenhower
 • Chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj przynajmniej jedną z książek Igora Witkowskiego z serii "Instrukcje przebudzenia"
 • Chcesz wiedzieć więcej, posłuchaj wywiadów z byłymi oficerami US Army czy Navy jak Corey Good, Emery Smith czy dziennikarzem Davidem Wilcockiem na polskiej stronie "Kosmiczne Ujawnienie" lub amerykańskiej "Gaia TV"
 • Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę "Prepare for Change", znajdziesz tam mnóstwo materiałów i dowodów o sytuacjach, o których piszę.
 • Chcesz wiedzieć więcej, porzuć oglądanie oficjalnych TV, korzystaj z telewizji niezależnych, np. NTVVTVPorozmawiajmy TV i wiele innych.

Cechy nowego świata w tym scenariuszu

 • system polityczny oparty o totalną regulację wszystkich aspektów życia ludzkiej populacji (totalitaryzm globalny)
 • jedno wspólne prawo ujednolicające wszystko i wszystkich i zacierające różnice (płciowe, narodowe, finansowe, światopoglądowe, religijne i rasowe)
 • jedna wspólna religia, z jednym światowym centrum wyznaniowym
 • jedna polityka rodzinna, promująca wyższość opieki rządowej nad opieką rodzicielską
 • jeden system finansowy oparty o pieniądz wirtualny, a docelowo o system punktowy oceny postaw obywatela (patrz chiński eksperyment społeczny)
 • jeden światowy system zdrowia oparty o koncerny farmaceutyczne i uniwersytety medyczne medycyny zachodniej
 • zastąpienie ludzi we wszelkich dziedzinach przez Sztuczną Inteligencję (produkcja, usługi, biurokracja, komunikacja, leczenie, etc.)
 • ograniczenie ludzkiej populacji do poziomu około 500 mln (patrz: kamienna deklaracja Georgia Guidestone)
 • powiązanie ludzkiej cielesności ze sztuczną inteligencją (implanty fizyczne i niefizyczne) oraz zdalnym systemem kontroli
 • regulacja zachowań ludzkiej populacji poprzez system kontroli umysłu - ludzie mają jednakowe poglądy i systemy ocen, znikają konflikty z powodu różnic poglądów

Scenariusz Prawa Jedności

Istnieje inny plan, który jest Planem Naturalnym (znany też jako Prawo Jedności), a którego wiele elementów znalazło się w planach ludzi stojących w opozycji do planów NWO, czyli Nowego Porządku Świata. Kim są ci ludzie? Nie ma jednego ciała zarządzającego. Jest to rozproszona (ale bardzo skuteczna) grupa ludzi z różnych środowisk: naukowcy, księża czy pastorzy, dziennikarze, zbuntowani wojskowi i ludzie służb rządowych a przede wszystkim zwykli ludzie, którzy dostrzegli obraz kłamstwa współczesnego świata. osoby z tego kręgu posiadły wiele skrywanych tajemnic (skrywanych przez "elity") i nie mogąc pogodzić się z tym faktem, poczęli dzielić się poznanymi tajemnicami z innymi. Obraz jaki się wyłonił, z grubsza przypominał scenariusz NWO.

Ci ludzie zaczęli studiować historię, szczególnie tę pomijaną lub skrzętnie skrywaną, mity i opowiadania, Biblię i inne księgi. Wynikiem połączenia tajnych i nie tajnych informacji z źródłami historycznymi było wspólne dojście do wniosku, że znajdujemy się w czasach przełomowych i plan NWO nie jest niczym innym, jak wojną z człowiekiem! W dodatku ta odzyskana wiedza została potwierdzona nowymi odkryciami naukowców. W moim komentarzu poniżej opiszę, co odkryto i jak po "połączeniu kropek" pojawił się obraz nadziei dla całego świata.

Cechy nowego świata w tym scenariuszu

 • zrozumienie, że wszyscy jesteśmy Jednością w swojej różnorodności, a przez to jesteśmy połączeni z Bogiem (ze źródłem Wszystkiego)
 • system polityczny szanujący wszelką różnorodność, z poszanowaniem praw natury i szacunkiem dla każdej istoty, ludzkiej i nie ludzkiej, którego podstawą jest miłość
 • zniesienie sztucznych podziałów, w tym granic, z zachowaniem praw społeczności do samostanowienia w oparciu o demokrację bezpośrednią (coś na wzór Szwajcarii?)
 • wolność wyznania i znaczne uduchowienie populacji ludzkiej, gdzie osią jest miłość, akceptacja i zrozumienie
 • uwolnienie zatajonych technologii medycznych pozwalających zachować życie populacji w dobrej kondycji (ta technologia jest już dostępna dla "elit"), uwolnienie od chorób "nieuleczalnych", nawrót medycyny naturalnej
 • uwolnienie technologii pozyskiwania darmowej energii dla każdego (wiele utajnionych projektów, w tym Tesli, Searla i innych), co spowoduje ogromne zmiany w systemie finansowym każdego pojedynczego człowieka
 • odtajnienie technologii replikacji (powielania) każdego dowolnego produktu, w tym żywności, funkcjonującego podobnie do drukarek 3D w połączeniu z darmową energią
 • praca nie będzie związana z koniecznością zarobkową lecz z realizacją własnych pasji
 • odtajnienie istnienia innych cywilizacji, w tym ujawnienie zakresu współpracy tych cywilizacji z ziemskimi rządami
 • ujawnienie pełnej historii ludzkości od jej zarania oraz tego, kim my naprawdę jesteśmy i jaki jest nasz wspólny cel
 • wyjście ludzkości poza ziemskie ograniczenia, kontakty z innymi cywilizacjami
 • konsekwencją powyższego będą nowe odkrycia naukowe, wprowadzające ludzkość na nowe poziomy poznania

Mój komentarz

Odkryjmy prawdę...

Czy naprawdę ludzie nie są zdolni do dbania o swoje otoczenie, swoje zdrowie, własne finanse, bezpieczeństwo własne i swojej rodziny? Czy przyczyny tragicznych skutków degradacji planety leżą na pewno po stronie zwykłych ludzi i czy w tym celu "mądrzejsi" (czytaj: zasobniejsi, bogatsi) mają przejąć zarządzanie planetą?

Gołym okiem widać, że każda z tych wymienionych wyżej przyczyn globalnej zapaści świata jest spowodowana działaniami tejże elity, która chce nas "zbawiać". Wielkie korporacje niszczą lasy Afryki, Ameryki Południowej. Te same korporacje zarządzane przez nielicznych z elity degradują środowisko naturalne poprzez nieustające wydobywanie surowców naturalnych, eksploatację ponad miarę rzek i oceanów, czy zamianę rolnictwa na uprawy przemysłowe.

Nie kto inny jak "elita" tego świata tak skonstruowała finanse światowe, że dzisiaj nawet banki narodowe (w tym FED czy NBP) nie są już narodowe, ale w rękach najbogatszych tego świata, a pieniądz nie jest już oparty na żadnej wartości (złocie czy też faktycznej produkcji), ale jest pieniądzem dłużnym, Prawie wszystkie kraje świata są zadłużone! Powstaje pytanie: u kogo..?

Zatem nasuwają się pytania: czy szefowie wielkich korporacji, ich właściciele, bankierzy czy też tzw. "elita" są tacy nieudaczni? Tacy głupi? O nie... Oni są sprytni. Oni potrzebują naszej energii do swoich planów a najłatwiejszym sposobem było przekonanie nas do tego, że pieniądze są nam niezbędnie potrzebne i uczynili pieniądze ekwiwalentem energii. Cały wysiłek ludzkości, jej energia poświęcona na pracę, pomysły, wynalazki, twórczość jest zamieniana na pieniądz. Teraz wystarczy tylko tak wyskalować cały system finansowy (podatki, ubezpieczenia, opłaty, taryfy, cła, etc.), aby wyssać większość tej energii z całej populacji do nielicznych.

Jestem pewien, że oni są winni całej tej pogmatwanej historii, ale... My też jesteśmy współwinni dając im na to nasze przyzwolenie. Nawet niewiedza nas nie tłumaczy. Wina póki co leży po obu stronach...

Oni ukradli nam Świat...

Po co im to wszystko..? Czy nie mogliby się zadowolić nieprzeciętnie wysokimi dochodami? Dlaczego chcą wszystko? Przecież nie mogą skonsumować wszystkiego, nawet gdyby byli bardziej liczni niż 3% całej ziemskiej populacji (tylu najbogatszych ma w ręku 95% bogactwa całej ludzkości). Ale to nie o to im chodzi...

To jest plan szatański i oni służą bogu, którego my nie rozpoznaliśmy, a oni w niego uwierzyli i realizują jego plan. Jak daleko to sięga..?

Muszę w tym miejscu podzielić się z Wami przerażającymi faktami. Rocznie giną na świecie setki tysięcy ludzi i nigdy się nie odnajdują. Ogromna część zaginionych to dzieci i młodzież do 16 lat (sprawdźcie sobie na tablicach w Walmart), którzy już nigdy nie wrócą do domu. Gdzie oni się podziali..? Prawdopodobnie część nastolatków uciekła z domu, ale to tylko mała część. Dzieci w wieku do 10 lat raczej nie uciekają z domu. Te dzieci i ta młodzież jest towarem. To wraz z narkotykami najlukratywniejszy biznes na świecie. Część z zaginionych trafia do domów publicznych lub stają się niewolnikami, część trafia jako - przepraszam za to porównanie - magazyn części zamiennych do biznesu transplantacji, gdyż pobierać można tylko narządy od ludzi żywych (nie wiedzieliście o tym?). No i jest odsetek dzieci, które trafiają na rytuały satanistyczne, często tam tracą życie. W tym ostatnich biorą udział ludzie oddający cześć Lucyferowi i Baphometowi, szczególnie ze świata polityki, biznesu, artyści czy bankowcy, krótko mówiąc "elity". Jeffrey Epstein jest tylko wierzchołkiem góry lodowej tego towarzystwa.

W Polsce jedynym człowiekiem, który ujął się za tymi dziećmi (dzieci z sierocińców i zaginione) jest pan Paweł Bednarz z Sosnowca. Wejdźcie na Youtube i zobaczcie z jakim uporem próbuje swoją wiedzę przekazać najwyższym władzom, świeckim i duchowym. I nikt nie chce podjąć tematu...

Oni są tak pewni swego planu, że zrzucają na nas z powietrza bakterie, cząsteczki metali i chemikalia (chemtrails), bo wiedzą, że my nie uwierzymy w to, że mogą nam to robić. Oni zatruwają nasze jedzenie reklamując je jako dobrą żywność, jednocześnie zakazując nam uprawy ziół czy produkcji mleka prosto od krowy. Potem "leczą" nas swoimi medykamentami, robiąc na tym niezły biznes, bo my wiecznie będziemy leczeni ale nigdy nie będziemy zdrowi. Rażą nas falami elektromagnetycznymi z telefonii komórkowej i WIFI, bo uzależnili nas od tej technologii dość sprytnie. A przy tym wszystkim mają po swojej stronie media głównego nurtu, gdyż one do nich należą.

Po prostu ukradli nam wszystko, ukradli nam Świat. Chciałem w tym miejscu napisać, że w świetle prawa oni są bandytami... Ale potem pomyślałem, że oni ukradli nam też sprawiedliwość...

Wierzę jednak, że ten obecny czas jest najlepszym momentem, abyśmy się zatrzymali, abyśmy poznali prawdziwe fakty, abyśmy zrozumieli, że NIC CO NAM MÓWIĄ, NIE JEST TAKIE JAK MYŚLIMY.

Możemy odzyskać nasz Świat, bo mamy w sobie siłę miłości. Przestańmy obwiniać się nawzajem, bo jesteśmy jednym. Nikt za nas tego nie zrobi. Połączmy siły.

Promyk nadziei..?

W wielu mitach, podaniach, Biblii czy księgach poprzednich cywilizacji (jak "Popol Vuh" Majów) mówi się o przełomowym czasie dla ludzkości, ale jedynie kalendarz Majów wskazuje dokładny czas tych zmian, To właśnie nasze czasy. O czym piszą te księgi? Otóż wszystkie zgodnie piszą, że nadejdzie czas całkowitej zmiany cywilizacyjnej. Jedni opisują to jako Apokalipsę, inni jako zmianę poziomu świadomości. Istnieje też mit stworzony na potrzeby naszych czasów zwany Wingmakers, który mówi o tym, że Ziemia wraz z naszym Układem Słonecznym biegnie przez naszą Galaktykę pokonując różne jej obszary. W tym micie czy podaniu mowa jest o tym, że raz na 26 tysięcy lat wchodzimy w pole energii, które zmienia fizyczne aspekty naszego Świata, wraz z naszą cielesnością i naszym duchem. Po prostu fizyka. Po przejściu przez ten pas energii, nic nie pozostaje takie samo. I piszą o tym Majowie jako o cyklicznym powtarzaniu i odnawianiu Świata.

Ludzie stojący w opozycji do planu NWO odkryli te fakty i odkryli, że zwolennicy planu NWO wiedzą o tym samym już od bardzo dawna, kto wie czy nie od setek lub tysięcy lat. Oni wiedzą, że ludzie w tym okresie mogą zupełnie zmienić swój poziom świadomości i że mogą odkryć, że są zniewoleni. Zatem robią wszystko, co w ich mocy, by nie dopuścić do naturalnej zmiany świadomości, blokując nas chemicznie, elektronicznie i na poziomie duchowym. To jest walka na śmierć i życie. Dosłownie.

Na koniec...

Nie wierzcie w ani jedno moje słowo. To nie jest Wasza wiedza, to moja wiedza i moja intuicja. Musicie sami poznawać prawdę. Napisałem ten tekst po to, abyście sami zaczęli szukać i poznawać. Nie bądźcie bierni. Na szali zostało położone WSZYSTKO.

Ziggy

PS. Nie napisałbym tego artykułu, gdyby nie ta historycznie wyjątkowa sytuacja z koronawirusem.

PS. PS. Moja prywatna strona internetowa www.stealingearth.com, gdzie piszę o tych sprawach szerzej i dokładniej właśnie została zaatakowana. Został "groch z kapustą".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.