Home » Plandemia » Obudźmy się!

Obudźmy się!

wpis w: NWO, Plandemia 0

Świat się zmienia, ale nie bój się...

Wszystkich nas zaskoczyła nagłość całej sytuacji związanej z COVID-19 oraz jej rozległość. Zastanawiamy się, co się takiego stało, że na całym świecie zachorowało 179 057 osób, z czego zmarło 7 057 osób a Świat został postawiony na głowie? Trzeba dodać że z tej ogólnej liczby zachorowań 78 073 osoby wyzdrowiały (dane za oficjalna strona internetowa Coronavirus COVID-19 Global Cases na dzień 17 marca). Dlaczego taka panika i to ogólnoświatowa..? Przecież jeśli spojrzymy na statystyki historyczne zachorowań na inne zakaźne choroby (świńska lub "normalna" grypa, ZIKA, SARS, etc.) to one miały znacznie wyższe wskaźniki umieralności, zarówno procentowe jak i ilościowe. Tylko w jednym tygodniu 2019 roku w Polsce zmarło na grypę 22 chorych! A na dziś z powodu objawów COVID-19 w Polsce zmarło 5 osób od początku jego ekspansji. Każda śmierć jest niepotrzebna, ale skąd ta rządowa panika? I to obejmująca cały Świat?

Jak zwykle prawie wszystko, co nam mówią, nie jest takie jak my myślimy że jest! Owszem, wirus jest jak najbardziej prawdziwy i może być groźny, szczególnie dla osób starszych wiekiem i z obniżoną naturalną odpornością. Ale podjęte przez rządy środki są niewspółmierne do zagrożenia! W mgnieniu oka zabrano nam lub ograniczono - na całym świecie - nasze wolności osobiste. Poświęcono gospodarkę i ekonomię, która będzie miała ogromne trudności z odbudową. Zdemolowano prawie wszystko: komunikację, turystykę, połączenia kooperacyjne między biznesami, wymianę towarową. Wszystkie światowe giełdy odnotowują ciągłe spadki notowań. Czy pójdzie to jeszcze dalej..?

Pomyślmy. Jeśli widzimy, że wielkość restrykcji i ich moc jest niewspółmierna do zagrożenia, to musi być jakiś inny. ważny powód wprowadzania tak drastycznych ograniczeń. Ja widzę na razie dwa scenariusze i dwa możliwe powody tworzenia takiej ogólnoświatowej paniki. W kilku zdaniach poniżej opiszę je.

  1. Scenariusz pesymistyczny i złowrogi. Otóż bardzo możliwe, że powstała okazja do wprowadzenia i zrealizowania planu Nowego Porządku Świata (NWO). Już od wielu lat globalne elity mówią o takim planie i w różny sposób, krok po kroku, obszar po obszarze ten plan wprowadzają. Kiedyś jednak musiałaby nastąpić "godzina zero", aby w jednym momencie zrobić to na całym świecie. Być może, że nastąpił ten moment..? Stara i już nieraz wypróbowana metoda, czyli: PROBLEM > REAKCJA > ROZWIĄZANIE. Polega to na tym, że projektant najpierw stwarza problem (tutaj wypuszcza wirusa lub korzysta z okazji, że wirus wystąpił), wytwarza poprzez media panikę i strach niewspółmierny do zagrożenia, tak aż ludzie sami poproszą o rozwiązania, a potem pojawia się zbawca, który przynosi rozwiązanie(a) ale na swoich warunkach. W praktyce może to oznaczać, że panika z koronawirusem jeszcze potrwa i jeszcze będzie napędzana, ograniczane będą swobody obywatelskie do bólu, ludzie sami będą prosili o rozwiązania. I w tym momencie pojawi się cały pakiet rozwiązań, w tym między innymi "uregulowanie poruszania się po świecie", ograniczenia swobody komunikacji, restrykcje na "niepoprawne" informacje, nowe szczepionki. Moim zdaniem właśnie nastąpiła próba wprowadzenia tego scenariusza.
  2. Scenariusz optymistyczny i dający nadzieję. Możliwe, że plan wprowadzenia NWO (wypuszczenie wirusa, etc.) napotkał na opór i zdecydowaną reakcję. Tak widzę odważną decyzję prezydenta Donalda Trumpa, który pod pozorem rozprzestrzeniania się koronawirusa zatrzymał światową komunikację, a właściwie całą gospodarkę, gdyż krwioobiegiem gospodarki jest komunikacja. W tym scenariuszu prawdopodobnie chodzi o zatrzymanie tych wszystkich, którzy zgotowali nam los niewolników tego systemu. Na stronie Białego Domu przez dłuższy czas znajdowała się lista tzw. "zapieczętowanych aktów oskarżenia" (ok. 160 000 !), w których znajdują się dowody na przestępczą działalność tych osób. Wśród nich znajdują się osoby handlujące ludźmi, w tym handlujące dziećmi dla celów satanistycznych i na potrzeby transplantacji, handlarze narkotykami na wielką skalę, osoby które doprowadziły światowe finanse na skraj totalnej zapaści, a tym samym wykorzystujące ją dla osobistych korzyści, etc.  W tym scenariuszu prawdopodobnie nastąpi odtajnienie kluczowych dla ludzkości technologii, w tym technologii uzdrawiających, replikatorów żywności i potrzebnych produktów, technologii darmowej energii, etc., co pozwoli całkowicie odrzucić (nie zmienić, bo już nie da się go zmienić!) nasz stary system finansowy. Nastąpi też odtajnienie wszystkich tajnych projektów prowadzonych dotychczas przez rządy, ale też i przez nie kontrolowane ponadnarodowe korporacje. W tym scenariuszu szok dla ludzkości będzie większy, niż w scenariuszu pierwszym, bo dowiemy się rzeczy przerażających o nas samych i o naszych rządzących. Zasadnicze pytanie będzie brzmiało: Czy chcemy się poddać i zaakceptujemy Nowy Porządek Świata z jednym Światowym Rządem, prawdopodobnie niewybieralnym i nie demokratycznym, dążącym do totalitaryzmu, czy też podejmiemy wysiłek i pracę na rzecz scenariusza zmiany naszego świata na lepszy.

 

Drugi scenariusz wymaga od nas WSZYSTKICH porzucenia starych waśni, wybaczenia starych krzywd, zapomnienia o dotychczasowych rozwiązaniach, porzucenia starego, konsumpcjonistycznego Świata na rzecz nowych, sprawiedliwych idei i włożenia w to właśnie teraz ogromnego wysiłku. Musimy dać sobie szansę. Zrozumiejmy innych. Teraz jest czas na pojednanie, brat z bratem, naród z narodem. Musimy wykrzesać z siebie pomysły na nowy lepszy Świat dla nas i naszych dzieci. Musimy odnaleźć sposoby jak uleczyć naszą matkę Ziemię ze zniszczeń, jakie zrobiliśmy. To jest TEN CZAS, to jest TEN MOMENT!

Świat się zmieni. To pewne. Ale nie bój się, wszyscy razem możemy zrobić wiele.

Ziggy

Wiersz, prosto z Polski

Nadeszła ta chwila i zatrzymał się świat
Na tę jedną chwilę.. Której zawsze brak
Na ten jeden uśmiech… jeden czuły gest
Na wytarcie łez.. Starej piosnki tekst
Zatrzymał się świat bo za szybko biegł
Już nie widział traw, nie szanował drzew
W pośpiechu, bez uczuć, bez gestów i słów
Biegał do wieczora i od rana znów
Bez bajki dla dziecka, bez kwiatka dla mam
Na dzwonek budzika, w inny wymiar…
Sam Bez słowa otuchy i ślepy na ból
Gdzie pieniądze Bogiem, gdzie mobilny król
I nastała cisza… Przebudzenia czas
Gdy docenisz siebie i dostrzeżesz nas
Gdy na chwilę przystaniesz- odnajdziesz chwilę
Utulisz matkę… Docenisz dziewczynę
Z dzieckiem porozmawiasz-nareszcie w realu
Dziadka uściskasz, nie kupę metalu
Z babcią pożartujesz, też bez klawiatury
W mózgu pozalepiasz niepamięci dziury
Zatrzymał się świat w obliczu trucizny
Bo ziemia – nasz świat musi leczyć blizny
Gdy morowy swąd wypływa z czeluści
I tym razem ziemia… już nam nie popuści
Zapomniały dzieci, że podorastają
Że tu gośćmi są i wciąż długi mają
Teraz przyszła chwila i nas zatrzymała
By ludzka istota wreszcie pomyślała...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.