Home » Plandemia » Nic nie jest takie, jak myślisz…

Nic nie jest takie, jak myślisz…

wpis w: NWO, Plandemia 0

Kilka dodatkowych informacji

Po ostatnich dwóch artykułach dostałem sporo text info na telefon i trochę emaili, niektóre z gratulacjami za przedstawienie spraw tak jak je widzę, a wiele z pytaniami. Ale ja chcę być z Wami szczery. Ja tak naprawdę NIE WIEM co się dzieje, chociaż mam bardzo wiele informacji z wielu źródeł. Natomiast jestem na 99% przekonany o nieprawdziwości oficjalnej narracji o pandemii koronawirusa COVID-19 na świecie. Zważcie chociażby na fakt, że z powodu grypy w USA, tym sezonie grypowym zachorowało na grypę typu A i B nieco ponad 2,5 mln osób a zmarło na grypę w tym samym czasie około 10 tysięcy osób. Na koronawirusa w tym samym czasie w USA zachorowało 68,572 a zmarło 1,031 osób (dane za GIS and Data). Porównajcie sobie te dane i pomyślcie...

Jest jakiś inny powód, który spowodował, że Świat zamarł... O dwóch ewentualnych scenariuszach napisałem w poprzednich artykułach. A teraz podzielę się z Wami informacjami, jakie napłynęły do mnie z Japonii. Otóż uznany dziennikarz Benjamin Fulford (były redaktor naczelny "Forbes" w Japonii) w swoim cotygodniowym raporcie donosi, że bardzo prawdopodobnym powodem tej paniki jest nadchodzący ze strony kosmosu gigantyczny impuls elektromagnetyczny. W raporcie donosi, że te dane wyciekły z agencji CIA i MI6. Taki impuls z pewnością spowoduje utratę internetu (o tym po cichu się już mówi od tygodnia), utratę łaczności komórkowej a także wypalenie elektroniki. (website Benjamina Fulforda), Cały artykuł Benjamina Fulforda tutaj: j, angielski.

Gdyby to nastąpiło, to każdy samolot znajdujący się w powietrzu, spadłby z nieba jak ustrzelona kaczka... Czy to może być powód uziemienia całego (prawie) ruchu lotniczego..? Być może, gdyż naukowcy o takim impulsie elektromagnetycznym mówią już od lat, że jest pewny! Nie wiadomo tylko, kiedy nadejdzie.

Jakie będą następne dni..? Nie wiemy.

Czy możemy coś zrobić..? Możemy!

Zacznijmy do siebie. Siedząc w domach mamy możliwość medytować na rzecz matki Ziemi i ludzkości, modlić się o spokojne i szczęśliwe czasy dla nas i naszych dzieci.

Zacznijcie chociażby od medytacji po polsku, wraz z tysiącami ludzi w Polsce i na świecie jaką prowadzą polskie telewizje internetowe. Podam Wam tutaj kilka aktualnych linków:

"Niezależna Telewizja" - https://www.youtube.com/watch?v=AfQjFSH2p0A

"Wiedza dla Wszystkich" - https://www.youtube.com/watch?v=mJX9LhTrizo&t=4s (Medytacja w ochronie Ojczyzny)

Przy okazji czuję się opuszczony i zawiedziony tym, że nasz kościół katolicki w takich okolicznościach całkowicie się oddalił od swoich wyznawców (wiecie o czym myślę...)

Niezależnie jaki scenariusz się zrealizuje, musimy działać!

Czas na zakończenie waśni, oskarżeń, podgrzewania paniki. Wykorzystajmy ten czas na uściśnięcie dłoni dziecka, przytulenie małżonka, uprzejmy gest wobec przechodnia, pomoc potrzebującym. Zaprośmy Jezusa do naszego domu, On czeka na to zaproszenie, by być z nami w tych bardzo trudnych chwilach.

 

Ziggy

Realkcja na poprzednie artykuły

Byłem zaskoczony żywą reakcją na ostatnie dwa artykuły dotyczące mojej opinii o sytuacji z koronawirusem. Na ogół reakcje były zaciekawieniem, skąd to wiem. Śledzę informacje związane z nadchodzącymi zmianami na Świecie już od wielu lat, zebrałem mnóstwo materiałów i książek, brałem udział w panelach dyskusyjnych a także jestem członkiem społeczności "Prepare for change" ("Przygotuj się na zmiany"). To nie jest jakaś bardzo tajemna wiedza, trzeba tylko po nią sięgnąć...

Inną reakcją było zrozumienie i akceptacja a także zatroskanie o przyszłość oraz pytania, co można zrobić w tej sytuacji i jak można pomóc. To mnie bardzo ucieszyło, taka postawa!

Było też kilka osób, które zrezygnowały i wypisały się z listy "Newslettera". Być może nie zgadzają się z moimi przemyśleniami, no ale mają do tego pełne prawo.

Jeśli jesteście zainteresowani artykułami o tej tematyce, napiszcie. Będę się starał wyłapywać konkretne informacje i je wam przekażywać.

ziggy@q-creator.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.