Home » Plandemia » Nadchodzi szczepionka

Nadchodzi szczepionka

wpis w: NWO, Plandemia 4

Szczepić się na COVID-19 ?

W tym artykule wyrażę swoją opinię, opinię we własnym imieniu, ale też opinię ojca i dziadka. Ta opinia jest oparta na wiedzy zdobytej od niezależnych lekarzy i naukowców. Bardzo Was jednak namawiam po przeczytaniu, abyście obejrzeli dwa zamieszczone obok filmy. W pierwszym wywiadu udzieliła dr Carrie Madej, która zbadała dokumentację, proces i technologię, która ma doprowadzić do końcowego efektu w postaci szczepionki na COVID-19. Drugi film mówi o trwającym buncie niemieckich lekarzy, którzy nie tylko przejrzeli plany BigFarma, ale stworzyli Komisję Śledczą ws COVID-19.

Ta szczepionka będzie ZUPEŁNIE INNA niż wszystkie poprzednie szczepionki. Dlaczego?

Po pierwsze - będzie zrobiona bez zachowania jakichkolwiek procedur sprawdzających jej skutki uboczne, podobno ze względu na czas, ryzykując życie i zdrowie miliardów ludzi.

Po drugie - już wcześniej firmy medyczne zapewniły sobie całkowity prawny brak odpowiedzialności za skutki uboczne tej szczepionki.

Po trzecie - ta szczepionka będzie zawierała zmodyfikowane genetycznie RNA, które będzie się wbudowywało w ludzki układ genetyczny. Człowiek od tego momentu będzie modyfikowany genetycznie.

Po czwarte - w szczepionce znajdą się nanochipy o pojemności wystarczającej do komunikacji w obie strony oraz przechowywania podstawowych informacji o człowieku. Komunikacja w obie strony oznacza, że o zaszczepionym człowieku nie tylko będzie można wiedzieć wszystko, ale także wszystko będzie można mu przekazać. Wszystko.

Po piąte - szczepionka będzie miała wbudowany enzym o nazwie "lucyferaza". Ten enzym spowoduje wyświetlenie się na skórz zaszczepionego informacji o tym czy jesteś szczepiony. A na marginesie: jak myślicie? Dlaczego nadano temu enzymowi taką lucyferyczną nazwę?

Na naszych oczach ludzie, którzy stoją za tym planem mówią nam co zamerzają zrobić! Mówią nam, tak jak Bill Gates, że w wyniku tych szczepień przewidują, że 10-15 % populacji umrze! Rozumiesz? Oni to wiedzą, bo to jest ich plan. Nie kryją się z tym. A w dodatku w wywiadzie Bill Gates dodaje, że: "na pewno 100% zaszczepionych będzie miało przeorany system genetyczny". Nie kryje się z tym z prostego powodu. Oni wiedzą, że Ty prawdopodobnie nie zwrócisz na to uwagi, albo nie uwierzysz, że mogą zrobić to Tobie i Twoim najbliższym.

Teraz jest czas, abyś sam poszukał informacji na ten temat. Nie korzystaj tylko z informacji podawanych z serwisów TV, wysil się, poszukaj na stronach instytutów naukowych, zobacz filmy z lekarzami, którzy mówią inaczej niż oficjalna narracja. I teraz nadchodzi czas, abyś zdecydował kim chcesz być i kim mają stać się Twoje dzieci i Twoje wnuki.

Zapraszam do oglądania filmów zamieszczonych obok.

Ziggy

Dr Madej wie, co jest w szczepionkach na COVID-19

Lekarze niemieccy utworzyli Komisję Śledczą ws COVID-19

 

 

4 Responses

 1. wewnętrzniewolna31
  | Odpowiedz

  jestem przeciwna polityce covidowej, oglądam, czytam, uczestniczę w wydarzeniach pani Sochy itd. jestem chrześcijanką i widzę kopyto diabła w tym całym totalitaryzmie, zostawianiu ludzi bez opieki, bo test, bo coś tam, wybijaniu przedsiębiorców. nikogo nie nazywam „szurem”, zazwyczaj tak jest określony prawicowiec i/lub wolnościowiec. ALE „lucyferaza”? serio? w dokumentacji dostępnej pani dr Madej sataniści podpisali się w tak oczywisty sposób. w jakim celu?
  ja mam propozycję, dla ludzi, którzy chcą „odstać” tą plandemię – poddawać wszystko rozumowi, logice, jak najmniej informacji, bo o co chodzi to się dowiemy za 10-20 lat, jak przeżyją tylko zaszczepieni ALBO rozwalimy to w parę miesięcy. nie ma czasu moim zdaniem na sensację jak lucyferaza.
  rozdawajmy ulotkę tej szczepionki, tłumaczymy, że ona zmienia dna, że nikt nie wie co tam jest, a nie uważaj, bo tam siedzi diabeł!

  • Editor
   | Odpowiedz

   Definicja lucyferazy z Wikipedii:
   „Lucyferaza to ogólny termin określający klasę enzymów oksydacyjnych , które wytwarzają bioluminescencję , i jest zwykle odróżniany od fotoproteiny . Nazwę tę po raz pierwszy użył Raphaël Dubois, który wynalazł słowa lucyferyna i lucyferaza, odpowiednio dla substratu i enzymu . Oba słowa pochodzą od łacińskiego słowa Lucifer – oznaczającego światłowód.”
   W tej definicji nie ma mowy o konotacjach z diabłem…
   Jak widzisz, lucyferaza dodana do szczepionki ma wyświetlać na ciele zaszczepionego informację o fakcie jego zaszczepienia. Zaszczepiony będzie świecił przez jakiś czas (w określonym miejscu), co ma być świadectwem przyjęcia szczepionki.
   Inna sprawa, czy ktoś, kto nadając takiej świecącej substancji nazwę w oczywisty sposób kojarzącą się z Lucyferem ma jakieś inne intencje..? I czy ktoś, kto taką substancję pod tą nazwą dodaje do szczepionki ma określone intencje..? Odpowiedz sobie sama.
   Z szacunkiem – Ziggy

 2. Alexis
  | Odpowiedz

  Polecam przeczytać ten artykuł to, że ktoś ma napisane przed nazwiskiem dr. Nie oznacza, że jest wirusologiem. Czy ktoś mający doktorat z nauk technicznych jest kopalnią wiedzy na tematy medycyny? Chyba nie. I tak samo jest z dr. Madej nie jest ona wirusolożką, co więcej nie jest nawet lekarką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu! Jest osteopatką, która nie ma uprawnień zwykłego lekarza w USA. Więcej pod linkiem https://demagog.org.pl/fake_news/nie-szczepionki-przeciw-covid-19-nie-beda-modyfikowac-dna/
  Chociaż autorowi tego wpisu przydałby się chip, taki który usprawnia funkcję mózgu, bo widać, że coś topornie mu idzie praca.
  Pozdrawiam 🙂

 3. Editor
  | Odpowiedz

  Zwykle usuwam komentarze „ad personam”, ale ten postanowiłem opublikować. Pokazuje on poziom intelektualny komentującego. Poza tym, chcę się odnieść ad meritum. Przede wszystkim komentujący kłamie i manipuluje. Dr Carrie Madej – wbrew sugestiom komentującego – jest lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych z 20 letnią praktyką (link: https://www.healthgrades.com/physician/dr-carrie-madej-y7thx). Dr Madej nigdzie nie podszywa się pod „wirusolożkę”, bo nie musi. Komentuje z punktu widzenia lekarza zarówno tempo wprowadzania szczepionki jak i jej skład, który jest publicznie dostępny.
  Przy okazji odniesienia się do zacytowanego przez komentującego artykułu: lucyferaza jest tam potraktowana jako ot, takie niewinnie sformułowane słówko, które oznacza nic więcej, jak „niosący światło”. Aby na pewno..? Każde słowo niesie za sobą energię. Udowodnił to już w swoich pracach dr Masaru Emoto (również na przykładzie takich słów jak: Hitler, Stalin, Lucyfer). Tym bardziej, że istnieje inne słowo określające tę samą świecącą substancję, jak luminofor! Dlaczego jej nie użyto? Intencja nazwania tej substancji mianem lucyferaza, jest dla mnie oczywista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.