Home » Plandemia » Nadchodzi nowa era

Nadchodzi nowa era

wpis w: NWO, Plandemia 0

Żyjemy w czasach wyboru

Sytuacja, którą opisałem dwa tygodnie temu jako prawdopodobną, realizuje się. Wszyscy bierzemy udział w ogromnym spektaklu, przy czym zawodowi aktorzy wiedzą, że odgrywają swoje role, ale my jesteśmy statystami i nawet tego nie przeczuwamy. Jak w każdym spektaklu jest scenariusz (te opisałem uprzednio), jest reżyser, jest scena i są rekwizyty. Rozgrywa się dramat...

Rekwizyty to wszystkie wojny, utworzony terroryzm (ex. WTC 09/11), globalne ocieplenie, koronawirus, asteroidy, etc.

Scenariusz był napisany już dawno, dawno temu. W tym scenariuszu napięcie wywołane strachem jest najważniejszym czynnikiem, który manewruje i manipuluje statystami, czyli nami, masami. Strach jest najlepszym "owczarkiem", który zagania stado do zagrody. Tytuł tej sztuki: "Bójcie się, bójcie się..."

Kto stoi za tym "teatrem"..?

Przestępcy. Ludzie przestępczego świata, którzy wtargnęli do polityki, biznesu, wojska, kultury, mediów... Weszli na same szczyty, oszukali nas, aby naszym kosztem zagarnąć całe dobro tego Świata.

Jednak po drugiej stronie pojawili się ludzie z gruntu uczciwi, którzy po 11 września powiedzieli; "Dość!" Opracowali PLAN usunięcia tych przestępców z piedestałów. Plan, który od tego czasu jest realizowany krok po kroku, wszedł teraz w ostateczną fazę.

Teraz przyszedł czas na ostateczną rozgrywkę.

Nie chcę Was tutaj raczyć słowem pisanym, poniżej zamieściłem ten szczególny film, który jak w pigułce pokazuje kto za tym stoi. W rubryce obok zamieściłem dwa filmy, w których dwaj prezydenci USA usiłowali nam powiedzieć jaka jest prawda. Słyszeliśmy, ale... nie słuchaliśmy.

(Kolega Kamil opatrzył film słowem wstępnym. Od 2:15 minuty rozpoczyna się właściwy film)

ŚWIAT NAPRAWDĘ NIE JEST TAKI, JAK MY MYŚLIMY, ŻE JEST...

Nikt nas nie ostrzegał..?

Dlaczego nikt o tym wcześniej nie mówił.. - zapytasz. Na pewno nikt nie mówił? Oto kilku z tych, którzy mówili:

Prezydent USA Dwight D. Eisenhower

Prezydent USA, John F. Kennedy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.