Home » Polityka » Jaka jest prawda..?

Jaka jest prawda..?

wpis w: Polityka 0

B.Obama, J.Biden, G. Haspel (dyr. CIA) aresztowani za szpiegostwo i oszustwa wyborcze

A gdzie trzeci..?

Najwyraźniej Barak Obama został aresztowany na Hawajach i oskarżony o szpiegostwo, zgodnie z oświadczeniem zastępcy prokuratora generalnego ds. bezpieczeństwa narodowego, Johna C. Demersa, w sobotę 28 listopada.

Tego samego dnia były wiceprezydent Obamy, Joe Biden, zaczął nosić but, który mógł ukrywać bransoletkę na kostkę, chociaż twierdził, że but ten był spowodowany urazem kostki. Dwa tygodnie temu dyrektor CIA, Gina Haspel, została złapana i zatrzymana pod zarzutem oszustwa wyborczego - i mówi się, że „sypie” na  Obamę i Bidena.

Obama, Biden i Haspel są podejrzani o zmowę z obcymi mocarstwami, w tym z Komunistyczną Partią Chin, a także o propagowanie wykorzystywania oszustw wyborczych, o to, że socjaliści chcą doprowadzić do zagarnięcia władzy przez Bidena i Harris, przejęcia władzy nad rządem USA i ustanowienia Nowego Porządku Światowego.

W oskarżeniu Obamy stwierdzono, że były prezydent USA narażał na szwank bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych, spiskując z partnerem biznesowym i byłym agentem CIA w celu przekazania informacji niejawnych rządu USA wysokim rangą urzędnikom chińskiego wywiadu

Podobno Biden był przetrzymywany w areszcie domowym za narażanie bezpieczeństwa USA poprzez spiskowanie z obcym mocarstwem w celu ingerencji w wybory w USA. Chociaż Biden był dość otwarty na temat swojego "Voter Fraud" w krajowej telewizji, mówiąc tuż przed wyborami, że "skompilował najbardziej rozbudowaną organizację Voter Fraud w historii polityki" (patrz YouTube)

Laptop syna Bidena, Huntera, zawierał dowody na to, że Biden został skompromitowany, po przyjęciu milionów dolarów z Chin, Ukrainy i innych krajów w czasie sprawowania przez niego urzędu publicznego, w tym przez osiem lat sprawowania funkcji wiceprezydenta USA.

Raport z niedzieli 22 listopada pokazał, że Joe Biden ukradł 140 milionów dolarów ze skarbca USA i przelał je na swoje osobiste konto na Kajmanach: https://twitter.com/MzMugzzi

"Raport pokazuje, że Joe Biden ukradł 140 milionów dolarów ze skarbca federalnego USA i przelał je na konto Rosemont Seneca, rzekomo dla ratowania banków, a następnie na swoje osobiste konto na Kajmanach".

Miesiące przed wyborami Ukraina wydała nakaz aresztowania Bidena za jego działalność w tym kraju - wiadomości, które jak wszystko inne związane z demokratyczną cabal, nigdy nie trafiły na czołówki lewicowych mass mediów.

Domniemane aresztowania Haspel, Obamy i Bidena wiązały się z szeroko zakrojonym śledztwem w sprawie masowego oszustwa wyborczego, koncentrującego się na serwerach Dominion Company i wyborach prezydenckich w 2020 roku, które Biden uważał za wygrane.

7 listopada, w sobotę po wyborach, dyrektor CIA Gina Haspel została schwytana i zatrzymana za oszustwa wyborcze. Została  ranna starciu z siłami US Spec OP, które siłą przejęły farmę serwerów CIA we Frankfurcie nad Menem. Niestety w wymianie ognia zginęło pięciu żołnierzy amerykańskich i jeden z najemników CIA.

Haspel, najwyraźniej była we Frankfurcie w celu ochrony danych z serwerów, które mogłyby obciążyć przywódców Deep State, takich jak Obama i Biden, miała współpracować w celu złagodzenia własnego wyroku i ujawnienia informacji o szeroko zakrojonym oszustwie wyborczym popełnionym przez Demokratów w wyborach w 2020 roku.

Wojskowy nalot przechwycił serwery do głosowania Dominium, które, jak stwierdzono, zamieniły głosy z Trumpa na Bidena z ich lokalizacji w Niemczech, Kanadzie i Hiszpanii. Równoległe naloty miały miejsce w Toronto (centrala Dominion Voting System) i Barcelonie w Hiszpanii (kolejna farma serwerów CIA Scytl wykorzystana w oszustwie przełączania głosów wyborczych).

Pomimo że nigdy nie słyszeliście o tym w mass mediach, sprawa wyborów łączy się z Georgem Sorosem, który był szefem zarządu firmy Dominion. Od czasu wyborów 3 listopada, wokół należących do George'a Sorosa, opracowanych przez CIA maszyn do głosowania w Dominion, które zestawiały wyniki wyborów w USA, pojawiło się mnóstwo dowodów. Tabelację przeprowadzono na łatwtych do przechwycenia serwerach w Niemczech, Kanadzie i Hiszpanii, które były podłączone do Internetu. Mówiono, że program Dominion został zaprojektowany tak, aby przerzucić miliony głosów na Bidena.

W latach 2002-2004 oprogramowanie Hammer Supercomputer Scorecard  do przełączania algorytmów głosów na maszynach Dominion zostało zapożyczone od CIA do wykorzystania w opracowanym  w Wenezueli systemie Smartmatic, który na polecenie Hugo Chaveza i wenezuelskich oficerów wojskowych miał przełączać głosy.

W sobotni poranek 28 listopada skarga kryminalna Obamy została rozpieczętowana przez Demersa, prokuratora okręgu Hawaje Kenji M. Price'a, zastępcę dyrektora wydziału kontrwywiadu FBI Alana E. Kohlera Jr. oraz agenta specjalnego odpowiedzialnego za biuro terenowe FBI w Honolulu Eli S. Mirandę.

Sędzia wprowadził "media blackout" w USA na wiadomości o aresztowaniu, ale kanadyjskie placówki, takie jak Conservative Beaver i kilka hiszpańskojęzycznych gazet, nie podlegały tym zasadom i doniosły o aresztowaniu na wysokim szczeblu.

Pod kierownictwem generała Michaela Flynna masowe aresztowania były kontynuowane w związku z ponad 209.000 zapieczętowanymi aktami oskarżenia wniesionymi do sądów federalnych w całym kraju od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Trumpa. W dniu 25 listopada br. Flynn zaczął dokonywać aresztowań na wysokim szczeblu za granicą i obecnie dobiera się do pedofilów w Holandii - w siedzibie Nowego Porządku Światowego i Rady Stosunków Zagranicznych - gdzie ostatnio w tajemniczy sposób rozbiło się wiele samolotów. Henry Kissinger i inni zostali usunięci z Rady Stosunków Zagranicznych.

Loty przeznaczenia wojskowego były obserwowane w całych Stanach Zjednoczonych. Mówiono, że „wyjęto” setki zdrajców, przesłuchiwano w powietrzu aż zgodzili się zeznawać - z naciskiem na znalezienie dowodów na oszustwo wyborcze. Te loty wojskowe nasilały się w ramach przygotowań do potencjalnej przemocy ze strony Antify i  RV.

Partia Demokratyczna i niektóre republikańskie elity polityczne od lat pracują najwyraźniej we współpracy z partiami chińskimi i innymi partiami komunistycznymi nad obaleniem rządu USA i ustanowieniem Nowego Porządku Światowego. Trump and the White Hats of the Alliance ustanowili wybory prezydenckie w 2020 r. jako żądełko, aby złapać tych złoczyńców na zdradzie - z wywiadem zebranym przez "The Kraken".

Kraken jest pseudonimem 305. Batalionu Wojskowego Korpusu Wywiadowczego znajdującego się w Fort Huachuca, AZ. Zapewniał on elektroniczne działania wojenne i przechwytywanie danych (SIGINT).

  1. Batalion składał się z sześciu kompanii: HHC, Alpha, Bravo, Charlie, Delta i Echo.

W środę 4 listopada, tuż po wyborach, Departament Obrony, 305 Batalion i NSA zaczęły nagrywać w czasie rzeczywistym dowody na przełączanie głosów ze wszystkich sześciu stanów Battleground (GA, PA, MI, WI, AZ, NV) używając technologii blockchain - nie do przechwycenia i nie do usunięcia. Ten cyfrowy materiał dowodowy w czasie rzeczywistym zostałby teraz wykorzystany do ścigania wszystkich członków Deep State uczestniczących w oszustwach wyborczych - w tym Obamy, Bidena i Haspel.

Strona 9 pozwu federalnego Sydney Powell złożonego w Georgii i Michigan o północy 25 listopada 2020 roku: "Oprogramowanie Dominium było dostępne dla agentów działających w imieniu Chin i Iranu w celu monitorowania i manipulowania wyborami, w tym ostatnimi wyborami powszechnymi w USA w 2020 roku."

We wtorek. 1 listopada generał McInerney Tweetuje: "To jest TREASON.( ZDRADA) Próbują obalić ten rząd." https://beforeitsnews.com/politics/2020/12/obama-biden-cia-director-gina-haspel-evidently-arrested-for-espionage-voter-fraud-3219687.html

Video z kanału: Donald J Trump

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.