Home » NWO » Globalistyczny program: plandemia COVID to dopiero początek

Globalistyczny program: plandemia COVID to dopiero początek

wpis w: Cenzura, COVID-19, NWO 0

Czy jesteś gotowy..?

Derek Knauss ze strony internetowej Sarah Westall:

„ Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie złoży przysięgi czczenia Lucyfera. Nikt nie wejdzie w New Age, jeśli nie podejmie inicjacji LUCIFERIAN ”. - Dave Spangle, dyrektor Planetary Initiative przy ONZ (1978)
To, czym mam zamiar się podzielić, dla niektórych będzie afirmacją, a dla innych szokiem. Jak wielu z was wie, byłem bardzo oddany badaniu tego, co działo się na świecie na tak wielu poziomach od marca. Muszę w pełni zrozumieć, dlaczego tak wiele rzeczy nie miało sensu dla tak wielu z nas. Codziennie badam WSZYSTKO, aby szukać odpowiedzi i uczyć się. Odkryłem wiele rzeczy. To, czym się z wami dzisiaj dzielę, jest największą rzeczą, jaką odkryłem, która dowodzi, że COVID został zaplanowany i wykonany. To nie jest teoria spiskowa. TO JEST RZECZYWISTY PLANOWANY KONSPIRACJA. To są proste fakty prosto ze strony internetowej osób, które to zaplanowały. Jest prosto w sieci w zasięgu wzroku! Ale większość ludzi nie wie, że tam jest, i większość ludzi prawdopodobnie nie zrozumie jej głębi, chyba że ktoś ci to za ciebie rozwiąże.
Czuję, że moim obowiązkiem jest podzielenie się tym, czego się nauczyłem. Zamierzam postarać się, aby to było proste, wyrzucić wszystkie moje opinie, odrzucić emocje i po prostu trzymać się faktów, czyli tego, co dzieje się w naszym świecie, ZAPLANOWANO NA DZIESIĘCIOLETY.
Jak wiemy, wiele poważnych niespójności pojawiło się na temat COVID, zwłaszcza w ostatnim tygodniu. Skażone testy, fałszywe liczby, zmanipulowane statystyki, wypowiadanie się lekarzy i naukowców, blokady, które nie mają sensu, przewidywane liczby CAŁKOWICIE NIEPRAWIDŁOWE… wszyscy jesteśmy tego świadomi. Wątpliwe jest również pochodzenie wirusa.
Jest jednak oczywiste w 100%, że istnieje jakiś wirus i nadal pozostaje tajemnicą, kto zostaje zarażony, kto umiera, a kto nie (chociaż wielu z nas w służbie zdrowia ma teorie na temat tego, dlaczego tak się dzieje). To nie podlega dyskusji.

Teraz zamieszki.

Wydaje się, że jest wiele niezgodności z zamordowanym czarnym mężczyzną. Czy naprawdę był tym, za kogo się podaje? Czy on rzeczywiście umarł? Czy ten człowiek, który go udusił, naprawdę był gliną? Czy naprawdę pracowali razem? Dlaczego jego trumna była zamknięta? Dlaczego odbył się wielki pogrzeb z udziałem polityków i celebrytów, podczas gdy ludziom na całym świecie odmawia się teraz pogrzebów? Dlaczego nagle pozwolono na protesty z masowym wandalizmem, skoro tydzień wcześniej zakazano nam wychodzenia na zewnątrz? Dlaczego doszło do zamieszek? Dlaczego istniały dwie grupy ludzi, pokojowi protestujący i destruktywni uczestnicy zamieszek? Skąd się wzięli uczestnicy zamieszek? Dlaczego cegły zostały ułożone w stosy w całym burzliwym mieście?

I w kółko… ..tak wiele rzeczy zostało powiedzianych o tej sytuacji, że nikt nie zna prawdziwej prawdy.

Wyobraź sobie, że wszystko, o czym myśleliśmy, że widzieliśmy, nie było prawdą. Wyobraź sobie, że zostaliśmy oszukani, a media i rząd przekonałyby Cię do myślenia i odczuwania w określony sposób …… coś do przemyślenia na pewno, ale chciałbym dzisiaj trzymać się faktów.

Wszystko, co tu znalazłem, zajęło mi około 24 godzin na zbadanie …… Czytałem NON-STOP, aby to wszystko rozgryźć.

Kluczowe punkty znalezione w moich badaniach:

Agenda 21,  utworzona w 1992 r.,  Była realizowana przez organizacje pozarządowe finansowane przez zagraniczne kraje oraz grupy takie jak „Open Society Foundation” (George Soros) + Bill & Melinda Gates Foundation. Jednym z głównych celów inicjatywy Agenda 21 jest to, że każdy  samorząd lokalny  powinien opracować własną lokalną Agendę 21. Od 2015 roku  Cele Zrównoważonego Rozwoju  są zawarte w nowszej  Agendzie 2030 .
Zbadaj też to. Oficjalna nazwa to  AGENDA ONZ NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU 2030.

* Możesz również sprawdzić programy Agenda 21 wdrożone w Twoim mieście, wyszukując Agenda 21 i nazwę swojego miasta w Google. *

I podajemy  link, tutaj  więc można to wszystko przeczytać.
Agenda Organizacji Narodów Zjednoczonych 2030, przyjęta w 2015 r. I mocno  promowana i finansowana przez Gates Foundation , składa się z 17 celów zrównoważonego rozwoju [zwanych też Zielonym Nowym Ładem], które mają zostać osiągnięte do roku 2030. Soros i Rockefeller są również sponsorami. Niespodzianka niespodzianka. (Gates jest także największym prywatnym darczyńcą Światowej Organizacji Zdrowia, agencji ONZ).
Oto lista rządów / podmiotów / organizacji, w których Bill and Melinda Gates Foundation  jest wymieniona jako partner: (link nie zostanie zapisany w pliku? Nie wiem dlaczego)

Ustawianie sceny Nowy Jork, Stany Zjednoczone, 13 czerwca 2019 r. - „Światowe Forum Ekonomiczne i Organizacja Narodów Zjednoczonych podpisały dziś strategiczne ramy partnerstwa określające obszary współpracy w celu pogłębienia zaangażowania instytucjonalnego i wspólnego przyspieszenia realizacji Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030”.

Z pozoru wygląda to bardzo dobrze. Wygląda pięknie i niesamowicie! Wygląda na wszystko, o czym marzyliśmy, prawda? Ale to więcej niż na pierwszy rzut oka, a po przeprowadzeniu analizy ujawnia  przejęcie przez globalny rząd każdego narodu na całej planecie,  demontaż suwerenności, praw własności, prywatności, systemów żywnościowych i nie tylko. Dokument ujawnia słowa kluczowe dla faszystowskiego programu korporacyjnego rządu, napędzanego przez globalistyczne korporacje, takie jak Monsanto i DuPont. (Wszyscy wiecie, co myślę o Monsanto). Jeśli przeczytałeś wszystkie te informacje i chciałbyś omówić ze mną zalety i wady, jestem za tym. Ale dzisiaj chciałbym trzymać się faktów, a nie opinii.

Ok, następny krok. World Economic Forum  został stworzony w celu wspierania Agendy 21, teraz Agenda 2030. Powstał w 1971 roku 49 lat temu. Bill Gates jest związany z obydwoma stronami, ONZ, a także Światowym Forum Ekonomicznym.  W 2018 roku  Światowe Forum Ekonomiczne stwierdza: „Podejście z udziałem wielu zainteresowanych stron definiuje rdzeń Agendy 2030 i Celów Zrównoważonego Rozwoju :„ Wszyscy jesteśmy w tym razem ”.

Chwileczkę… brzmi znajomo? Czy nie słyszeliśmy, aby to zdanie było powtarzane w kółko, odkąd zaczął się COVID? ” WSZYSCY JESTEŚMY W TYM RAZEM ?? ” To nie jest przypadek.
Na pozór strona wygląda niesamowicie. Oszałamiający! Piękny! Wszystkie słowa i misje, które chcemy usłyszeć !! Jest to plan działania wspierający i wdrażający AGENDĘ ONZ 2030 NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.
ZAPRASZAM do zarejestrowania się w celu otrzymywania alertów z tej witryny. W ten sposób możesz zobaczyć cały plan  GLOBALNEGO ZARZĄDZANIA. Co to znaczy? Oznacza  Nowy Porządek Świata, w  którym nie ma granic, jest tylko JEDEN rząd i tylko JEDEN świat.  DO CZYM JEST CAŁY PLAN DZIAŁANIA I WITRYNA. To niezwykle oszałamiający kompleksowy plan zmiany całego naszego świata, jaki znamy.
Gdy zaczniesz wchodzić na tę BARDZO POGŁĘBIONĄ STRONĘ INTERNETOWĄ, ZAUWAŻESZ WIELE WIELE RZECZY.
** Nie musisz spędzać 24 godzin na stronie, aby to zrozumieć. Przedstawiłem to dla ciebie w bardzo łatwy sposób - wystarczy skorzystać z linków, zrobić kilka odczytów i eksploracji oraz dojść do własnych wniosków. Wykonałem dla Ciebie całą pracę, aby ułatwić Ci nawigację.
Kliknięcie jednego linku powoduje wyświetlenie wielu macek na każdy temat. Kiedy kopiesz głębiej, na jedną mackę jest ponad 200 ogniw. To się nigdy nie kończy! Po prostu idzie i idzie! I wszystko jest połączone !! Czemu? Ponieważ jest to kompletny, kompleksowy, drobiazgowy plan zmiany naszego CAŁEGO świata. Żaden szczegół nie został rozwiązany. Dosłownie spędziłem już 24 godziny na tej stronie, badając i ledwo zarysowałem powierzchnię.

A wszystko zaczyna się od strony COVID.

Strona COVID rozpoczyna podróż do światowej globalizacji. Przekonaj się sam. (https://intelligence.weforum.org/topics/a1G0X000006O6EHUA0?tab=publications) Zobaczysz, dlaczego tego kryzysu nie można wywołać TYLKO w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Sekcje „Globalne zarządzanie” i „Czwarta rewolucja przemysłowa” zostały zaplanowane na DEKADY.
Jeden świat, jeden rząd, bez granic. Plan jest taki, aby JEDEN rząd miał pełną kontrolę nad nami wszystkimi. Sztuczna inteligencja, kontrolowanie naszej działalności, naszej żywności, naszych pieniędzy, naszej prywatności i naszej wolności ma zostać zniesione na zawsze. 
Nie będę się kłócić, czy to dobrze, czy źle, bo wiem, że wielu z was powie, że to dobre dla świata. Chodzi mi o to, że z pewnością został stworzony pod pozorem pomocy w wykorzenieniu problemów świata, zwłaszcza problemów związanych z klimatem. Omówienie zalet, zalet i wad tego jest na inną rozmowę.
Dzisiaj chcę po prostu trzymać się faktów: to GLOBALNE ZARZĄDZANIE ZOSTAŁO ZAPLANOWANE, a jeśli przejrzysz bardzo uważnie tę witrynę WeForum, zobaczysz to wszystko na własne oczy. Szczerze mówiąc, jest to trochę fascynujące. Lata, lata i lata elitarnego geniusza knującego i planującego przejęcie władzy nad światem spotykają się na tej JEDNEJ stronie internetowej.
COVID to tylko pierwszy krok, aby wprawić piłkę w ruch i sposób na uwolnienie wszystkich tych planów wymyślonych w celu zdominowania świata. Przestraszony i podzielony świat jest łatwy do zdominowania. Zmiażdżenie ekonomii i zainstalowanie reakcji opartych na strachu to sposób, w jaki cały świat zachowuje się i zaczyna od zera.
Wszystkie dane i wszystkie filmy w serwisie są aktualizowane codziennie. Popierająca propaganda jest publikowana i wydawana codziennie, napisana przez tych, którzy są zdeterminowani, aby przejąć świat i wszystkich 7,7 miliarda mieszkańców. Musisz być w stanie zrozumieć ich język dobrego samopoczucia i czytać między wierszami, aby wiedzieć, co jest naprawdę powiedziane. ( Musiałem ponownie przeczytać niektóre rzeczy 10 razy, aby naprawdę zrozumieć, jakie są wyniki, lub też naprawdę zrozumieć, do czego nie odnoszą się).
Ponadto, przeglądając witrynę, zwróć uwagę, że każdy temat i KÓŁKO są tak naprawdę zaprojektowane, aby wyglądać jak korona !! To nie jest przypadek.  Dzieje się tak, ponieważ każdy temat do przejęcia świata ZACZYNA SIĘ z koronawirusem i COVID.
Spójrz na macki, a następnie na podtematy.
Pamiętaj, każdy podtemat ma ponad 200 WIĘCEJ poziomów do przejścia. Ty to Oblicz.

Oto kilka zrzutów ekranu, które podkreślają kluczowe terminy:

  • GLOBALNE ZARZĄDZANIE oznacza jeden rząd. Zauważ, że nawet napisali w pierwszej linijce, że „nacjonalistyczna reakcja utrudniła to”. To bunt tych, którzy się budzą.

Możesz rażąco zobaczyć, jak ten jeden system rządowy wpływa na wszystkie inne tematy i macki, a każdy temat spada o 200 poziomów. Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz interakcję z 5G, antyglobalizmem, wielkim resetem, międzynarodowymi aktorami, partycypacją obywatelską, sztuczną inteligencją i robotyką, ludzkimi cyborgami …… i dalej i dalej i dalej.

Pytanie:  Jeśli  GLOBALNE ZARZĄDZANIE jest tak dobre, dlaczego mają nas w tej sprawie okłamywać? Chodzi mi o to, że jeśli naprawdę jest to dla większego dobra planety, czy nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż spowodowanie śmierci, bólu i zniszczenia? A jeśli teraz kłamią, o czym jeszcze będą kłamać?

ZŁOŻONOŚCI TEJ STRONY INTERNETOWEJ SĄ POTĘŻNE I NIKCZEMNE

 

„4-ta rewolucja przemysłowa” i „The Great Reset”

Poznaj te terminy. To plan na następny krok po tym, jak COVID zatrzyma świat i wszystkich jej mieszkańców. TO JEST PLAN . Oto bezpośredni cytat ze strony internetowej:

„Wykorzystanie COVID do wykorzystania mocy rewolucji do zmiany gospodarki” …… „charakteryzujące się połączeniem technologii, które zaciera granice między sferą fizyczną, cyfrową i biologiczną” ……  „W najbardziej pesymistycznej, odczłowieczonej formie Czwarta rewolucja przemysłowa może rzeczywiście mieć potencjał „zrobotyzowania” ludzkości, a tym samym pozbawienia nas serca i duszy ”.

Czwarta rewolucja przemysłowa zmieni nie tylko to, co robimy,  ale także to, kim jesteśmy.  Wpłynie na naszą tożsamość i wszystkie związane z nią kwestie: nasze poczucie prywatności, nasze pojęcia własności, nasze wzorce konsumpcji, czas poświęcany na pracę i wypoczynek oraz sposób, w jaki rozwijamy karierę, kultywujemy nasze umiejętności, spotykamy ludzi, i pielęgnuj relacje. To już zmienia nasze zdrowie i prowadzi do „skwantyfikowanego” ja,  a wcześniej, niż myślimy, może doprowadzić do wzmocnienia człowieka ”.

Zwróć uwagę, jak COVID łączy się z KAŻDYM tematem w kole? to dlatego, że COVID jest BRAMĄ do konsumpcji ludzkości przez Nowy Porządek Świata.

Opis „Wielkiego resetu”  , opisany poniżej, pokazuje, że jest ABSOLUTNIE NIEMOŻLIWE, aby ten plan został wymyślony w ciągu kilku miesięcy, a nawet lat.

„Istnieje pilna potrzeba, aby interesariusze z całego świata współpracowali przy jednoczesnym zarządzaniu bezpośrednimi konsekwencjami kryzysu COVID-19. Aby poprawić sytuację na świecie, Światowe Forum Ekonomiczne rozpoczyna  „Wielki reset”.

Spójrz na te osie czasu, które znalazłem w historii spotkań ONZ. Teraz, kiedy już wiesz, czym jest „czwarta rewolucja przemysłowa” i „wielki reset”, spójrz na lata:

Moje badania skłoniły mnie również do przeczytania o  agendzie The New World Order i The One World Government. Jednym z planów jest zniesienie wymogu etykietowania żywności oraz ograniczenie, a ostatecznie zakaz sprzedaży wszystkich naturalnych produktów zdrowotnych. Ostatecznie jedzenie z natury nie będzie dozwolone. Zapewnią nam żywność wymyśloną przez Monsanto, skoncentrowaną na określonej liczbie kalorii dziennie dostarczanej przez połączenie białek i węglowodanów.

Jest to  WIDEO, KTÓRE MUSISZ OBEJRZEĆ,(niestety, film już został usunięty)  które głęboko zagłębia się w to, o czym rozmawiamy. PEWNO oglądać i udostępniać.

Zrewidowana agenda 2030

Agenda 2030 to plan działania opracowany przez ONZ i podpisany przez 196 rządów. Jednym z jej ekspansywnych celów jest wyludnienie ludzkości, ponieważ „jest nas zbyt wielu”. Jest promowany przez elity jako sposób na „ratowanie planety”, a plan ma być realizowany przez rządy na całym świecie. Spójrz na te wypowiedzi różnych globalistów, ujawniające ich plany.

„ To rok, w  którym światowi przywódcy muszą współpracować ze wszystkimi sektorami społeczeństwa, aby naprawić i ożywić nasze systemy współpracy. Nie tylko w celu uzyskania krótkoterminowych korzyści, ale także w celu zwalczania naszych głęboko zakorzenionych zagrożeń ”.  ~ Światowe Forum Ekonomiczne w  styczniu 2020 r.

„Na  obecną ogromną przeludnienie , obecnie daleko wykraczające poza światową pojemność, nie można odpowiedzieć przyszłym spadkiem wskaźnika urodzeń spowodowanym antykoncepcją, sterylizacją i aborcją, ale trzeba mu sprostać w chwili obecnej poprzez zmniejszenie liczby obecnie istniejących. Należy tego dokonać za pomocą wszelkich niezbędnych środków ”.  ~ Oświadczenie ONZ

„Idealna byłaby całkowita populacja świata wynosząca 250–300 milionów ludzi, czyli 95% spadek w porównaniu z obecnym poziomem”.  ~ Ted Turner, ONZ

„ Czy nie jest jedyną nadzieją dla planety na upadek krajów uprzemysłowionych? Czy to nie jest naszym obowiązkiem, aby to osiągnąć? ”  ~ Oficjalne oświadczenie Maurice'a Strong'a, Sekretarza Generalnego ONZ i Przewodniczącego Szczytu Ziemi, 2015.

„ Musimy poradzić sobie z problemem globalnego ocieplenia. Nawet jeśli teoria globalnego ocieplenia jest błędna,  będziemy postępować właściwie w zakresie polityki gospodarczej i środowiskowej. ”~ Timothy Wirth, Prezydent Fundacji ONZ.

„Dzisiejszy świat ma 7,7 miliarda ludzi. To zbliża się do około dziewięciu miliardów. Jeśli teraz wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie  nowych szczepionek,  opieki zdrowotnej i usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego,  moglibyśmy obniżyć populację o około 10 lub 15 procent.   ~ Bill Gates, TED Talk, 2010

Większość ludzkości stała się zbędna. Byliśmy dla Elity dobre, kiedy mogli wykorzystać naszą pracę i cieszyć się owocami talentów ludzkości. Firma informacyjno-badawcza i doradcza Gartner przewiduje, że do 2025 r. Co najmniej jedna trzecia zawodów wykonywanych obecnie przez ludzi zostanie zastąpiona oprogramowaniem, robotami i inteligentnymi maszynami.

Roboty nie wymagają jedzenia, świadczeń pracowniczych ani wynagrodzenia. Mogą pracować 24/7/365 bez narzekania i przerwy. Według Raya Kurzweila, dyrektora ds. Inżynierii w Google, do 2029 r. Roboty i inne formy technologii osiągną ludzki poziom inteligencji i funkcjonalności, a nawet więcej . Zastąpienie ludzi przewidywano już w latach sześćdziesiątych XX wieku; nadszedł czas, aby stało się to rzeczywistością.

Do 2030 r. Nie urodzą się żadne naturalne dzieci. Zero. Wszystkie dzieci zostaną wybrane z określonym projektem i programem. Słyszałem to na wideo z witryny Światowego Forum Ekonomicznego i czterokrotnie sprawdziłem to dziwne stwierdzenie  .

David Spangle, dyrektor Planetary Initiative w ONZ napisał w swoim „ Reflections on the Christ”  z 1978 roku rozdział IV, str. 44-45) :

„ Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, jeśli nie złoży przysięgi czczenia Lucyfera. Nikt nie wejdzie w New Age, jeśli nie podejmie inicjacji LUCIFERIAN ”.  

To temat na inny dzień, ale wiedz, że hydrożel, który ma znaleźć się w szczepionce COVID, jest aktywowany przez enzym zwany lucyferazą. 

WEZWANIE DO DZIAŁANIA

Przykro mi, jeśli ta informacja jest dla ciebie trudna, ale moim obowiązkiem jest powiedzieć ci i ostrzec, co się dzieje. Mam nadzieję, że możemy zmienić bieg tej nadchodzącej parodii.

Musimy MÓWIĆ I WSTAĆ.

  • Musimy jasno myśleć i działać z miejsca jedności i miłości… ..w ten sposób udaremniamy ich plany.
  • Chcą, żebyśmy byli przestraszeni i podzieleni. Nie chcą, żebyśmy byli potężni, a my jesteśmy potężni, kiedy dajemy nam wiedzę i pracujemy razem z miłością i szacunkiem.
  • Wszyscy urodziliśmy się w tym czasie nie bez powodu. Wszyscy mamy do odegrania rolę
  • Modlitwa o pokój i podejmowanie DZIAŁAŃ ma kluczowe znaczenie dla zachowania gatunku ludzkiego.

Zanim się poprawi, zrobi się ciemniej i brzydziej, ale prawda zwycięży. Pozostań silny, utrzymuj wysokie wibracje i promieniuj miłością. Tego potrzebuje świat. Musimy wspólnie podnieść nasze wibracje i naszą duchową pozycję. Zwalczamy moce i księstwa ciemności. Wierzę, że miłość i prawda zawsze w końcu wygrywają.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.