Home » religia » Dzieci światła, dzieci ciemności

Dzieci światła, dzieci ciemności

wpis w: NWO, Plandemia, religia 0

Arcybiskup Carlo Maria Viganò

A już myślałem: "Dam sobie spokój z tym pisaniem". Trochę mnie "przygniotły" emaile moich niektórych oponentów, bo ręce opadają, kiedy się słyszy słowa: "Co Ty za głupoty wypisujesz!? Koronawirus jet prawdziwy, ty tylko tworzysz teorie spiskowe!" No, a tu niespodzianka... dostałem wsparcie z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Otóż Arcybiskup Carlo Maria Viganò opublikował list otwarty na łamach "Life Site News". List został skierowany do szerokiej publiki, ale ze szczególnym uwzględnieniem Prezydenta Donalda Trumpa. Pełny tekst listu publikuję tutaj - angielski oraz tutaj - polski.

Chcę zwrócić uwagę na bardzo ważne uwagi Arcybiskupa Vigano. Mianowicie biskup oficjalnie zauważa, że nasz Świat podzielony jest na Dzieci Światła i Dzieci Ciemności. Arcybiskup rozszyfrowuje to w swoim liście w jednym zdaniu, kim są te dwie grupy ludzi. Dodam od siebie, iż ja w moich artykułach od kilku miesięcy piszę o tym podziale. podziale na siły ciemności i siły światła. Jednak po tych kilku miesiącach myślę, że jest jeszcze trzecia grupa, być może największa. Grupa ludzi nieświadomych tego, co się dzieje. Nazwałbym ich Dziećmi we mgle. I nasza (moja też) rola jest w tym, że musimy dać wiedzę tym nie zorientowanym, aby sami wybrali, po której stronie się opowiadają.

Niestety Dzieci Ciemności są o krok do przodu, bo oni ten nikczemny plan zniewolenia całej populacji stworzyli. Jestem głęboko przekonany - tak jak i arcybiskup - że oni pracują tylko dla siebie i dla swojego Pana jakim jest Szatan. Próba z COVID-19, wymuszanie szczepionek, zastraszanie społeczeństwa, separowanie ludzi, wywoływanie zamieszek i rozboje, krach finansowy i społeczny - to wszystko są narzędzia Złego. Nie dajcie się nabrać na gładkie słówka, czego to nie robią dla WAS!

Na marginesie dodam, że właśnie niedawno polski rząd, dla "dobra ogółu" zamknął 12 kopalni na Śląsku, niby z powodu koronawirusa (podobno u większości górników bezobjawowego!). Wiem co to znaczy zamknąć kopalnię na tydzień, dwa. Te urobki będą już nie do odzyskania, przypuszczam, że dużą część z nich zamknie się na stałe...

Polski rząd (jeszcze polski..?) zdradził Polaków. Premier Morawiecki ogłosił wprowadzanie NWO (New World Order - Nowy Porządek Świata) i zaczyna jego realizację od przekazywania majątku i władzy w obce ręce!

Polacy! Obudźcie się! Zdejmijcie maseczki, spotykajcie się z przyjaciółmi i rodziną, przekażcie im swoją wiedzę o tym co się dzieje.

 

A do moich oponentów:

Aniu, Karolu i Romku...

Piszecie, że fantazjuję i moje artykuły są dalekie od życia. Hmm... myślę, że już niedługo obudzicie się w świecie tak nierealnym i fantastycznym, że będziecie bez wyjścia. Albo go uznacie, razem z jego fantastyczną otoczką, albo niepogodzeni z tym światem, będziecie musieli go wyprzeć ze swojej świadomości. Zarówno świat szykowany przez Dzieci Ciemności jak i Dzieci Światła będzie zupełnie inny od tego co znaliśmy. Jedyna różnica będzie polegała na tym, że świat Dzieci Światła będzie opierał się na prawdzie i Prawie Naturalnym (Boskim Prawie). a świat Dzieci Ciemności będzie oparty na kłamstwie, wiecznym strachu, braku i niedostatku oraz poddaniu się niewoli.

Innego wyboru niż pomiędzy tymi dwoma światami nie będzie! Stare życie już nie wróci.

Chociażby ta Jasna Strona Mocy była bardzo fantastyczna, aż prawie nierealna, wolę być po jej stronie niż po ciemnej.

Ziggy

O Arcybiskupie Vigano za Wikipedia

Carlo Maria Vigano ( włoska wymowa:  [Vigano] ; ur 16 stycznia 1941) jest arcybiskupem  Kościoła katolickiego , który służył jako nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych od 19 października 2011 r do 12 kwietnia 2016. Wcześniej pełnił funkcję sekretarza generalnego gubernatorstwa stanu Watykan od 16 lipca 2009 r. do 3 września 2011 r. Najbardziej znany jest ze swojej roli w skandalu dotyczącym wycieków z Watykanu w 2012 r. oraz listu z 2018 r., w którym oskarżył papieża Franciszka i innych przywódców Kościoła o zatuszowanie zarzutów o wykorzystywanie seksualne przeciwko ówczesny kardynał Theodore McCarrick .

Viganò został wyświęcony na kapłana w 1968 r. I spędził większość swojej kariery pracując w charakterze dyplomatycznym Stolicy Apostolskiej . Jako ksiądz służył na wielu misjach dyplomatycznych, zanim został konsekrowany przez papieża Jana Pawła II w 1992 r. Viganò został mianowany sekretarzem generalnym gubernatora Watykanu w 2009 r., Gdzie zreformował finanse Watykanu i zmienił budżet deficyt w nadwyżce. Skarżył się bezpośrednio papieżowi Benedyktowi XVIo korupcji finansowej w Watykanie. Nieautoryzowana publikacja dwóch jego listów doprowadziła do skandalu związanego z przeciekami w Watykanie. Następnie w 2011 r. Został przeniesiony na stanowisko nuncjusza apostolskiego w Stanach Zjednoczonych w związku ze swoimi zastrzeżeniami. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych Viganò zyskała reputację konserwatysty, organizując kontrowersyjne spotkanie papieża Franciszka z byłym urzędnikiem hrabstwa Kim Davis , znanym z sprzeciwu wobec małżeństw osób tej samej płci, podczas wizyty papieża w Stanach Zjednoczonych w 2015 r . Został oskarżony o zatuszowanie zarzutów o nadużycia seksualne wobec arcybiskupa Johna Claytona Nienstedta , ale odmówiono mu tego.

25 sierpnia 2018 r. Viganò opublikował 11-stronicowy list oskarżający papieża Franciszka i wielu innych wyższych przywódców Kościoła o ukrywanie zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne wobec ówczesnego kardynała Theodore'a McCarricka. Viganò stwierdził, że papież Benedykt XVI nałożył na McCarricka sankcje w odpowiedzi na oskarżenia przeciwko niemu, ale że papież Franciszek odmówił ich wyegzekwowania i że uczynił McCarricka ważnym doradcą. Viganò wezwał Francisa do rezygnacji. List wywołał różne reakcje w Kościele, przy czym wielu poparło go i wezwało do dalszego dochodzenia, a inni bronili Franciszka i kwestionowali twierdzenia zawarte w liście i podważali wiarygodność Viganò. Po opublikowaniu listu Viganò nadal wydawał publiczne oświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.