Home » Plandemia » Czas na prawdę

Czas na prawdę

wpis w: NWO, Plandemia 0

Kampania informacyjna - część 1

Powstańcie z kolan! Zdejmijcie maseczki! Otwórzcie oczy! Usłyszcie prawdę! Poczujcie wolność!

Przedruk z witryny "Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN"

Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Informacje przekazywane przez oficjalne media o koronawirusie są w całkowitej sprzeczności z wypowiedziami autorytetów naukowych, specjalistów w dziedzinie wirusologii, epidemiologii i biologii. 
Jakie są fakty ?    Co jest prawdą ?    A co kłamstwem władzy ? Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy celowo wprowadzani w błąd.

Czy przekazywane nam informacje nie są aby celowym działaniem władz, aby wywołać w nas lęk i poczucie zagrożenia? Czy jesteśmy świadomie manipulowani pandemią w celu wprowadzenia do naszego życia kolejnych ograniczeń, które powodują utratę pracy, upadek naszych firm, brak dostępu do służby zdrowia, separowanie nas od siebie i wiele innych ograniczeń? Również w tym czasie, pod pretekstem troski o nas, władze wprowadzają kolejne ustawy ograniczające nasze prawa i naszą wolność.

Poniżej przesyłamy na Wasze ręce wypowiedzi światowej sławy specjalistów mówiące o tym, jaka jest prawda naukowa i jakie są fakty dotyczące koronawirusa i całej sytuacji. Przekazane informacje oparte są na badaniach i danych naukowych, wiedzy i faktach.

Zachęcamy Was Kochani do zapoznania się z załączonymi informacjami, aby samemu mieć własną wyważoną opinię i nie wierzyć we wszystko, co przekazują nam oficjalne media. Sami oceńcie, po zapoznaniu się z informacjami, co robią władze.

Jeżeli uznacie te informacje za ważne, to apelujemy i prosimy – podzielcie się z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, bo tylko tak możemy poznać prawdę.
Tylko znając prawdę możemy zatroszczyć się o siebie samych, nasze rodziny i bliskich. Załączone informacje świadczą o jednym, że władza na pewno nie troszczy się o nasze zdrowie.

Nie pozwólmy niszczyć naszego życia i życia naszych rodzin i pokoleń, naszego bezpieczeństwa i wspólnego domu, którym jest Polska.

Nie wierzmy we wszystko, co mówi Nam władza ! Wspierajmy się. Bądźmy Razem.  Niech w Życiu prowadzi Nas Wspólne Dobro, Prawda i Miłość.

LEKARZE I NAUKOWCY O COVID-19: Jesteśmy oszukiwani!

  • – Nie ma żadnej pandemii !
  • – Wskaźnik śmiertelności na COVID-19 – poniżej zwykłej grypy !
  • – Ilość zgonów na COVID-19 jest nieprawdziwa !
  • – Testy na SARS-CoV-2 są wadliwe !
  • – Nie wszyscy powinni podlegać izolacji !
  • – Maseczki i rękawiczki nie chronią przez zakażeniem, wręcz szkodzą !
  • – Kwarantanna nie jest potrzebna – wręcz szkodzi zdrowiu !
  • – Dzieci i młodzież powinna chodzić do szkół !
  • – Gospodarka powinna normalnie funkcjonować !
  • – Decyzje rządów powodują ekonomiczny kryzys !
W ten i podobny sposób wypowiadają się dziesiątki wybitnych specjalistów z dziedziny wirusologii, pulmonologii, epidemiologii, mikrobiologii, biochemii, prawa konstytucyjnego, prawników i innych naukowców z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, USA, ,Danii, Izraela, Rosji, Kanady, Grecji oraz Polski.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MATERIAŁU

Prof. Klaus Puschel

Prof. Klaus Puschel - szef Instytutu Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersyteckiej Hamburg-Eppendorf, były profesor kryminalistyki na Uniwersytecie w Essen.

„Nie miałem ani jednego przypadku na stole prosektoryjnym osoby zmarłej tylko i wyłącznie na COVID19, bez żadnych chorób współistniejących. Wszyscy zmarli cierpieli na poważne choroby współistniejące. Średnia wieku to 80 lat.”

Prof. Klaus Puschel wraz z kolegami przeprowadza sekcje zwłok zmarłych na COVID-19 w Hamburgu. Jego zdaniem strach przed wirusem jest wyolbrzymiony, a COVID-19 jest relatywnie nieszkodliwą chorobą.

Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/519910544

 

Dr. Scott Atlas – jest starszym współpracownikiem David and Joan Traitel w Instytucie Hoovera Uniwersytetu Stanforda i byłym szefem neuroradiologii w Centrum Medycznym Uniwersytetu Stanforda.

5 kluczowych faktów, dlaczego „narodowa kwarantanna” jest nieuzasadniona: Reportaż TV: https://www.cda.pl/video/523913155

 

Dr Knut Witkowski

Dr Knut Wittkowski - od 35 lat modeluje sytuacje epidemiologiczne, przez 20 lat pracował na Uniwersytecie w Nowym Yorku, kierując działem biostatystyki,
epidemiologii i badań. Wcześniej przez 15 lat współpracował z Klausem Dietzem, jednym z najlepszych epidemiologów na świecie, w niemieckim mieście Tybinga.

„Należy jak najszybciej otworzyć szkoły i biznesy, a chronić osoby starsze z grupy zagrożonej.”

Wywiad: https://www.cda.pl/video/52035183d

Artykuł: https://slownik-synonimow.eu/

LEKARZE NA TEMAT PANDEMII:

Heiko Schening

HEIKO SCHONING - niemiecki lekarz, który wyjaśnia proceder oszustwa pandemii Covid-19 jak i oszustwa wcześniejszych pandemii oraz mówi o skandalu w Kenii w latach 2013-2014, gdzie za pośrednictwem szczepionki wysterylizowano ponad 1 mln kobiet szczepionką zawierającą hormon ciążowy (Akcja pod egidą WHO i UNICEF, sponsorowana przez fundację Billa i Melindy Gates).

Wywiad: https://www.cda.pl/video/520289422

Konferencja prasowa: https://www.cda.pl/video/520269669

Sucharit Bhakdi

SUCHARIT BHAKDI – lekarz, specjalista chorób zakaźnych i ekspertem w dziedzinie mikrobiologii.  Jest jednym z najczęściej cytowanych naukowców w historii Niemiec. Był profesorem na Uniwersytecie Johannesa Gutenberga w Moguncji i kierownikiem Instytutu Mikrobiologii i Higieny Medycznej.

„Rządowe środki anty-COVID19 są groteskowe, absurdalne i bardzo niebezpieczne […] Oczekiwana długość życia milionów ludzi ulega skróceniu. Przerażający wpływ na światową gospodarkę zagraża istnieniu niezliczonych ludzi. Konsekwencje dla opieki medycznej są ogromne.  Wszystkie te środki prowadzą do samozagłady i zbiorowego samobójstwa opartego wyłącznie na strachu.”

Wywiad: https://www.cda.pl/video/523871477

List otwarty do kanclerz Angeli Merkel: https://www.cda.pl/video/5199213eb

Artykuł: https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/20/bhakdi-servus-tv/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.