Home » Polityka » Apel!

Apel!

Do wszystkich tych, którzy sprawiają ból niewinnym

APELUJĘ!

Apel jest do tych wszystkich, którzy zarządzają "Wielkim Resetem", do tych którzy biorą w nim udział, do tych którzy jawnie lub skrycie popierają wszystkie działania z niego wynikające. Apel do Prezydentów i Premierów, do polityków, rządowych ekspertów, lekarzy, pielęgniarzy i medyków, naukowców, dziennikarzy, sił mundurowych, a szczególnie policjantów i żołnierzy, a również do celebrytów: aktorów, piosenkarzy, artystów, pisarzy. Do Was wszystkich, którzy bierzecie udział w holokauście ludzkości.

Wy wiecie, że bierzecie udział w zbiorowym kłamstwie i w zbiorowym gwałcie na całej ludzkiej populacji. I wy wiecie, że My już to wiemy. My zostaliśmy ostrzeżeni i zorientowaliśmy się, co nam szykujecie. Zależy wam bardzo na czasie, by wykonać to zadanie, by uśmiercić jak największą liczbę ludzi. Sięgacie po nasze rodziny, po naszych ojców i dziadków a teraz chcecie sięgnąć po nasze dzieci. Ale my już na to nie pozwalamy!

Nie apeluję do waszych serc ani miłosierdzia, bowiem wy nie operujecie na tym poziomie i w tych zakresach. Apeluję do waszego rozsądku i waszego bezpieczeństwa. To pewnie rozumiecie. Przed wami jest proces Norymberga 2.0. To nachodzi, wy już wiecie o tym. Czujecie to i jesteście zdezorientowani, czujecie już dla was zagrożenie. To dobrze. Bo macie jeszcze szansę na łaskawsze was potraktowanie.

Oto Apel.

Ujawnijcie Waszych mocodawców, każdy z was ma kogoś, kogo posłuchał i będąc albo zastraszonym, albo przekonanym wykonuje jego polecenia od początku lub w jakimkolwiek momencie trwania tej histerii. To jest teraz Wasza szansa. To, co powinniście zrobić natychmiast, to pójść do najbliższej prokuratury i złożyć pełne zeznania. Nie interesuje nas wasza skrucha, bo skrucha nie jest w waszym słowniku pojęć. Interesuje nas jedynie ujawnienie ścieżek do waszych zleceniodawców i to, co oni wam zlecili. Acha, i nie oglądaj się za siebie. To jest skierowane do ciebie.

Wiem, że wy czujecie, że grunt pali wam się pod nogami. Chcecie zdążyć, bo inaczej zamknie się możliwość masowej depopulacji. Zamyka się okno czasowe, w którym mieliście możliwość pełnej depopulacji. Dostajecie teraz ostatnią szansę. Wszyscy. Złóżcie zeznania, bo pełne rozliczenie nadchodzi i już wtedy nie będziecie mogli powiedzieć: "Ja tylko wykonywałem polecenia przełożonego", "Ja przecież wykonywałem swoje obowiązki".

Znam siebie i znam ludzi, którzy mają na myśli to samo co ja. Nie jesteśmy mściwi. Nie jesteśmy mściwi, bo my nie jesteśmy tacy jak wy. Potrafimy zrozumieć wasze pobudki, mimo iż są niecne i obrzydliwe. Ale nie uważajcie, że jesteśmy przez to naiwni. Skorzystajcie z tej szansy teraz, albo potem nie będzie już usprawiedliwienia.

 

  1. Apel!
    | Odpowiedz

    […] Apel!21 czerwca 2021 […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.