Home » medycyna » Absolutnie niewiarygodne!

Absolutnie niewiarygodne!

wpis w: medycyna, NWO, Plandemia 0

Dr Simone Gold zwolniona z pracy!

To niewiarygodne! Kilka dni temu zamieściłem film z konferencji prasowej Stowarzyszenia Lekarzy Pierwszej Linii sprzed Kapitolu w Waszyngtonie. Już pisałem o tym, że film został na wszystkich dostępnych social media skasowany, mimo ogromnej oglądalności. Zrobiły to Facebook, Google, Youtube, nawet została zbanowane strony na których zamieszczono linki do tych filmów (na szczęście nasza strona nie). Można by powiedzieć, że te wymienione firmy są prywatne i wolno im kasować to, co uznają za nie uzasadnione. I to mimo, że w tym samym czasie w Kongresie toczy się przesłuchanie bosów tych wymienionych firm.

Ale... jakim prawem i za co można było zwolnić z pracy dr Simone Gold, która przewodniczyła konferencji prasowej lekarzy w trakcie przerwy kongresu stowarzyszenia? Za co? Bo nie za uchybienia lekarskie. Otóż jak mówi dr Gold w wywiadzie udzielonym Fox News, za to, że swoimi wypowiedziami na temat COVID-19 i sposobów leczenia jakoby zaszkodziła Joe Biden'owi w jego kandydowaniu na prezydenta!

Tak, dobrze czytacie! Już nie ma wolności słowa w USA. Ale co więcej, nie ma wolności wyboru leczenia własnego zdrowia. Bo na konferencji przede wszystkim była mowa o skuteczności Hydroxychlorochiny.

Przemyślcie to. Jak można podejmować takie kroki..? W imię czego? Bo przecież nie chodzi o zdrowie chorych. A zatem o co chodzi..? O biznes! Hydroxychlorochina kosztuje $37 za buteleczkę (100 tabletek), a oczekiwany nowy lek o nazwie Remdysivir będzie kosztował $3,100 za pojemniczek!

A teraz dla tych, którzy nie wiedzą...

Hydroxychlorochina to taka bardzo naukowa nazwa, ale to przecież znana wszystkim chinina! Używana od lat na całym świecie!

Poniżej podaję link do prostego przepis na własnoręczne zrobienie chininy

I jeszcze jeden mały "smaczek" pandemiczny. Prezydent Białorusi, Aleksandr Łukaszenka na konferencji prasowej ujawnił, że był dwa razy korumpowany po to, aby wprowadzić na Białorusi lockdown. Najpierw uderzyła do niego WHO i zaoferowała mu - jak ujawnia - $90 milionów, a gdy nie zareagował, oferta została podbita przez Bank Światowy do $900 milionów!

Moje nie wypowiedziane pytanie... Jaka kwota zadowoliła naszych pryncypałów..?

Simone Gold dla Fox News

Aleksandr Łukaszenka

Google, Youtube, Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.