Home » Plandemia » 20 rzeczy do uwierzenia

20 rzeczy do uwierzenia

wpis w: Plandemia 0

20 rzeczy, w które musisz uwierzyć, aby myśleć, że wszystko jakoś się ułoży

Kopia artykułu ze strony Prepare For Change

Pomimo wszystkiego tego, przez co przeszliśmy już w 2020 roku, dominującym przekonaniem w naszym społeczeństwie jest teraz to, że wszystko będzie dobrze, gdy pokonamy nasze tymczasowe problemy. Tak wielu ludzi, od których to słyszę, nie może zrozumieć, dlaczego jestem tak „negatywnie” nastawiony do przyszłości, ponieważ oni są całkowicie przekonani, że naprawdę wspaniałe dni są tuż za rogiem. Choć może to zabrzmieć dziwnie, obserwujemy ten rodzaj dzikiego optymizmu zarówno wśród demokratów, jak i republikanów, chrześcijan i ateistów, kapitalistów i komunistów. Oczywiście około połowa kraju będzie miała swoje optymistyczne nadzieje na przyszłość brutalnie zdruzgotane przez wyniki nadchodzących wyborów, ale jeszcze nas tam nie ma. Na razie obie strony są absolutnie przekonane, że wygrają,

Gdyby tylko sprawy były takie proste.

Prawda jest taka, że ​​wiele z naszych największych problemów stale rośnie od dziesięcioleci i nie znikną one w magiczny sposób tylko dlatego, że dany kandydat wygrywa wybory. Poziom naszego zadłużenia absolutnie eksploduje, nasza gospodarka pogrążyła się w depresji, na naszych ulicach panują powszechne niepokoje społeczne, nasz naród jest bardziej podzielony niż kiedykolwiek przez całe moje życie, a nasze społeczeństwo dosłownie rozpada się w szwach. prawie każda forma zła, jaką możesz sobie wyobrazić, szybko rośnie wokół nas.

Ale jest mnóstwo ludzi, którzy chcą wsunąć głowę w piasek i udawać, że wszystko będzie dobrze.

Jeśli chcesz być taki jak oni, oto 20 rzeczy, w które musisz wierzyć, aby przekonać się, że wszystko jakoś się ułoży ...

# 1 „Zadłużenie 27 bilionów dolarów nie stanowi problemu. Możemy zaciągać tyle długów, ile chcemy, a przyszłym pokoleniom Amerykanów wcale nie będzie przeszkadzać, że zrzucamy na nich wszystkie nasze rachunki ”.

# 2 „Fakt, że Rezerwa Federalna generuje biliony dolarów z powietrza, ilekroć wybucha poważny kryzys, nie ma tak naprawdę znaczenia. Możemy zdegradować walutę rezerwową świata tak bardzo, jak chcemy, a reszta świata będzie nadal z niej korzystać, a stopa inflacji w tym kraju nigdy nie wymknie się spod kontroli ”.

# 3 „Antifa to tylko pomysł, a wszystkie zamieszki, grabieże i przemoc w jakiś magiczny sposób zakończą się po nadchodzących wyborach”.

# 4 „Kiedy widzę ludzi wybijających okna, podpalających budynki i strzelających do policjantów, przypominam sobie tylko, że to naprawdę pokojowi protestujący”.

# 5 „To całkowicie w porządku, że  były stażysta Joe Bidena  moderuje następną debatę prezydencką. Obiecał, że będzie całkowicie neutralny i wierzę mu.

# 6 „Kamala Harris nigdy nie zostanie prezydentem, jeśli Joe Biden wygra wybory, ponieważ Joe Biden jest tak silny i energiczny, że z łatwością mógłby przetrwać dwie kadencje”.

# 7 „Demokraci nigdy nie spakowaliby Sądu Najwyższego, ponieważ Joe Biden i Kamala Harris są zbyt przyzwoici, aby kiedykolwiek na to pozwolić”.

# 8 „Po zakończeniu wyborów wielkie firmy zajmujące się mediami społecznościowymi przywrócą nam naszą wolność słowa, ponieważ jest to właściwe postępowanie”.

# 9 „To zupełnie sensowne, że giełda wzrosła do rekordowych wartości, podczas gdy realna gospodarka pogrążyła się  w przerażającej depresji . To nie jest bańka, a ceny akcji będą rosły w nieskończoność ”.

# 10 „To całkowicie w porządku, że  40 procent  dzieci w USA rodzi się poza małżeństwem. Ameryka może z pewnością prosperować bez silnych małżeństw i silnych rodzin, ponieważ wiele innych wielkich cywilizacji pokazało, że można to zrobić ”.

# 11 „Mimo że badania po badaniu wykazały, że przeciwciała bardzo szybko zanikają, a jakakolwiek odporność jest bardzo krótkotrwała, szczepionka uchroni nas przed tą pandemią”.

# 12 „Po wykorzenieniu tego wirusa nie zmuszą nas już do noszenia masek iz pewnością nie będą próbowali zmusić ludzi do przyjmowania szczepionek, jeśli ich nie chcą”.

# 13 „Teraz, gdy wszyscy widzieli, ile chaosu spowodowała ta pandemia, źli ludzie nigdy celowo nie wypuściliby więcej śmiercionośnych wirusów, ponieważ nie chcieliby nas kopnąć, gdy jesteśmy na dole”.

# 14 „Nie ma powodów do obaw, że nasze stosunki z Rosją i Chinami poszły na marne, ponieważ nasza armia jest tak silna, że ​​nikt nigdy nie odważyłby się wdać z nami w konflikt zbrojny”.

# 15 „Mimo że szef Światowego Programu Żywnościowego ONZ ostrzega, że ​​nastąpi głód o  „ biblijnych proporcjach ” , jestem pewien, że wszelkie niedobory żywności są tylko przejściowe i każdy na świecie będzie miał dużo jedzenia w 2021 r. i nie tylko ”.

# 16 „Ponad 60 milionów Amerykanów złożyło w tym roku nowe wnioski o zasiłek dla bezrobotnych, ale większość z tych miejsc pracy szybko wróci, a my jesteśmy u progu największej ery gospodarczego dobrobytu w historii Stanów Zjednoczonych”.

# 17 „Gwałtowny wzrost wskaźników przestępczości w miastach w  całym kraju  jest tylko tymczasowy. Jestem pewien, że w 2021 r. Sytuacja wróci do normy ”.

# 18 „Możemy zignorować  setki trzęsień ziemi  , które wstrząsają zachodnim wybrzeżem, ponieważ„ Wielkie ”prawdopodobnie nie wydarzy się przez tysiące lat.”

# 19 „Fakt, że dziesiątki milionów Amerykanów będą wysyłać swoje karty do głosowania, nie spowoduje żadnych problemów. Wszystkie karty do głosowania zostaną policzone szybko, sprawnie i dokładnie, a naród amerykański pozostanie całkowicie spokojny, gdy będziemy czekać dni lub nawet tygodnie, aby poznać zwycięzcę wyborów prezydenckich ”.

# 20 „Mimo że ponad 60 milionów dzieci zostało już poddanych aborcji i mimo że każda forma zła, jaką możesz sobie wyobrazić, eksploduje wokół nas, nigdy nie będzie żadnych poważnych konsekwencji dla naszych działań, a najwspanialsze dni dla Ameryki to wciąż przed nami, mimo że całkowicie odmawiamy zmiany naszego postępowania ”.

Napisał: Michael Snyder

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.