Home » Blog » Plandemia » Raport francuskich oficerów

Raport francuskich oficerów

wpis w: NWO, Plandemia 0

Odkrycia raportu śledczego

Otrzymałem dzisiaj film, w którym omawiany jest ujawniony "Raport śledczy w sprawie pandemii COVID-19" oficerów francuskiej armii rezerwowej. Jego treść jest szokująca, mimo, iż intuicyjnie wiem, co czeka ludzkość jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce.

Nie chce tego komentować. Raport omawia najpierw historię, która doprowadziła do dzisiejszego stanu i krok po kroku ujawnia etapy, które miały już miejsce i te etapy, które czekają nas niebawem - o ile nie ruszymy tylków i nie powiemy dość!

APEL DO WSZYSTKICH!

Nie dajcie się zaszczepić na SARS-Cov-2! Nie dajcie zaszczepić Waszych dzieci! Ta szczepionka jest inna od wszystkich poprzednich. Wielu zaszczepionych umrze, wielu będzie do końca swych dni miało niezrozumiałe i nieuleczalne "choroby". A wszyscy zostaną poddani zmianom genetycznym. 

Wytrzymajcie do 21-22 grudnia! W tym czasie będą zaatakowane najpierw dzieci, pod pretesktem szkolnych "zakażeń". Jest przygotowane "prawo" (w cudzysłowiu - bo bezprawne), pozwalające na zabieranie Wam dzieci i ich izolację bez Waszej zgody! Te dzieci będą przymusowo szczepione w specjalnych obozach. Dokonany zostanie totalny lockdown, aby zmusić nas do wyboru: albo nie przeżyjesz z braku wszystkiego, albo dasz się zaszczepić i dostaniesz to, co pozwoli ci przeżyć.

Nie straszę, te informacje nadchodzą do mnie z wielu stron, w tym i od oficerów służb specjalnych, wojskowych i lekarzy.

Obok zamieszczam film przetłumaczony przez Ulę, dość trudny w odbiorze, ale trzeba go zobaczyć i przesłuchać. Omawia tytułowy Raport Śledczy Oficerów Francuskiej Armii Rezerwowej.

Ziggy

Odkrycia raportu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *