Home » NWO » Największy transfer bogactwa dzięki pandemii

Największy transfer bogactwa dzięki pandemii

wpis w: COVID-19, NWO 0

Właśnie byliśmy świadkami największego transferu bogactwa w historii dzięki COVID - wielki reset jest następny

przez ReallyGraceful,

Bogactwo miliarderów osiągnęło rekordową wartość 10,2 biliona dolarów w 2020 roku. Ten film opowiada o największym transferze bogactwa w historii, o tym, jak bogaci się wzbogacili, podczas gdy biedni zubożeli wraz z wyburzeniem małego biznesu.

Żegnajcie klasę średnią? Znika główna ofiara Deep State

przez dr Rona Paula

Indywidualna wolność i Deep State wykluczają się wzajemnie. Kiedy Ameryka działała w dużej mierze pod rządami konstytucyjnymi, amerykańska klasa średnia budziła podziw. Teraz, z ignorowaną konstytucją i największym rządem, jaki kiedykolwiek istniał, amerykańska klasa średnia zanika.

Twój przewodnik po wielkim resecie

przez Jamesa Corbetta

Wszyscy już słyszeliście, że nadchodzi Wielki Reset. Ale czym właściwie jest Wielki Reset i co to oznacza dla przyszłości ludzkości? Dołącz do Jamesa w tej dogłębnej analizie najnowszego rebrandingu programu Nowego Porządku Świata i jego wizji postludzkiej Czwartej Rewolucji Przemysłowej.

Źródło: https://healthimpactnews.com

Komentarz

Obejrzałem obydwa filmy i co do zasady zgadzam się z ich treściami. Myślę jednak, że ten przepływ pieniędzy, ta ogromna ucieczka kapitału do kieszeni najbogatszych dopiero się zaczął. Owszem, ludzie tacy jak Jeff Bezos (właściciel Amazon) wykorzystali pandemię i zalety swojej firmy, by ludziom zamkniętym w domach sprzedawać to, co zwykli kupować, ale przez internet. Jeff Bezos - jak podaje portal Elleman.pl - zarobił w tym roku 24 mld dolarów. Podobnie inni potentaci internetowi, ale nie tylko ta branża. Ogromne zyski płyną do branży medycznej i około medycznej (respiratory, testy PCR, szczepionki).

To nie wszystko...

Przed nami będzie cała seria bankructw i przejęć. Ten ogromny majątek gdzieś popłynie. Jak sądzę, a właściwie jestem pewny, trzeba będzie teraz spłacić cały zaciągnięty dług, który powstaje w trakcie trwania zaordynowanej nam sytuacji pandemicznej (bo przecież nie pandemii). Zadłużeni są wszyscy. Gospodarka każdego państwa na kuli ziemskiej (oprócz nielicznych, które tego nie zrobiły) została zatrzymana. W efekcie państwa te, aby utrzymać swoje istnienie i działanie, musiały zaciągnąć ogromne długi! Powstaje pytanie, gdzie? Bo przecież nie w innym państwie, skoro wszystkie są zadłużone. Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi. Szukajcie, idźcie śladem pieniędzy.

Powstaje natomiast ważniejsze pytanie. Z czego mamy oddać zaciągnięty dług, skoro nasze gospodarki dalej są tłamszone przez kolejne lockdowny, ograniczenia i obostrzenia. Ja myślę, że ten, kto pożycza już dobrze oszacował co jest do wzięcia pod zastaw. Moim zdaniem będą to dobra ogólne, takie jak zasoby wody pitnej, złoża kopalne, lasy i ich zasoby, myśl technologiczna (w tym patenty i technologie) oraz zasoby ludzkie(!).

Czy to w ogóle możliwe..? Otóż tak!

Dziś prawie wszystkie państwa świata nie są już suwerennymi bytami. Państwa zostały zarejestrowane jako korporacje i stały się podmiotem i przedmiotem prawa handlowego i jako takie są traktowane tak jak każda firma, która przynosi zysk lub stratę. Kiedy firma jest niewypłacalna, przejmuje się jej aktywa. I to moim zdaniem stanie się wkrótce jako droga do utworzenia rządu globalnego. Ale, ale... nie takiego jak my myślimy. Rząd globalny będzie prywatną megakorporacją i państwa jako firmy upadłe będą składnikiem majątkowym tej megakorporacji. Rząd globalny będzie prywatną megakorporacją zarządzaną przez garstkę najbogatszych ludzi na świecie i ich rodziny. Śmiało nazwę ich psychopatycznymi bandytami, którzy zastosowali stworzoną przez nich samych inżynierię finansową i społeczną do wrogiego przejęcia Świata.

Stealing Earth czyli Skradziona Ziemia to nazwa naszej website. Nie miałem wątpliwości rok temu, w jakim kierunku to zmierza, kiedy tworzyłem tą stronę. Mamy ostatnie chwile, by uniknąć tego scenariusza. Zjednoczmy się, działajmy, twórzmy nasz Świat. Świat w którym ludzie szanują się wzajemnie, w którym nie ma strachu, w którym energią napędową jest dobro i miłość.

Obudźcie się! Jesteście wolnymi i suwerennymi istotami! Jest tylko jedno prawo, które nas obowiązuje. To prawo naturalne. Ono obowiązuje wszystkie istoty na tej Ziemi i nie tylko na niej. Jesteście wolni, ale z poszanowaniem wolności każdej innej istoty. Prawa stworzone przez człowieka nie mogą obowiązywać istoty suwerennej. Usiądź, zrób ten wysiłek i zastanów się nad tym czy jesteś istotą wolną. Jeśli czujesz, że tak nie jest, zacznij działać.

Ziggy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.