Home » Plandemia » Nadchodzi szczepionka

Nadchodzi szczepionka

wpis w: NWO, Plandemia 0

Szczepić się na COVID-19 ?

W tym artykule wyrażę swoją opinię, opinię we własnym imieniu, ale też opinię ojca i dziadka. Ta opinia jest oparta na wiedzy zdobytej od niezależnych lekarzy i naukowców. Bardzo Was jednak namawiam po przeczytaniu, abyście obejrzeli dwa zamieszczone obok filmy. W pierwszym wywiadu udzieliła dr Carrie Madej, która zbadała dokumentację, proces i technologię, która ma doprowadzić do końcowego efektu w postaci szczepionki na COVID-19. Drugi film mówi o trwającym buncie niemieckich lekarzy, którzy nie tylko przejrzeli plany BigFarma, ale stworzyli Komisję Śledczą ws COVID-19.

Ta szczepionka będzie ZUPEŁNIE INNA niż wszystkie poprzednie szczepionki. Dlaczego?

Po pierwsze - będzie zrobiona bez zachowania jakichkolwiek procedur sprawdzających jej skutki uboczne, podobno ze względu na czas, ryzykując życie i zdrowie miliardów ludzi.

Po drugie - już wcześniej firmy medyczne zapewniły sobie całkowity prawny brak odpowiedzialności za skutki uboczne tej szczepionki.

Po trzecie - ta szczepionka będzie zawierała zmodyfikowane genetycznie RNA, które będzie się wbudowywało w ludzki układ genetyczny. Człowiek od tego momentu będzie modyfikowany genetycznie.

Po czwarte - w szczepionce znajdą się nanochipy o pojemności wystarczającej do komunikacji w obie strony oraz przechowywania podstawowych informacji o człowieku. Komunikacja w obie strony oznacza, że o zaszczepionym człowieku nie tylko będzie można wiedzieć wszystko, ale także wszystko będzie można mu przekazać. Wszystko.

Po piąte - szczepionka będzie miała wbudowany enzym o nazwie "lucyferaza". Ten enzym spowoduje wyświetlenie się na skórz zaszczepionego informacji o tym czy jesteś szczepiony. A na marginesie: jak myślicie? Dlaczego nadano temu enzymowi taką lucyferyczną nazwę?

Na naszych oczach ludzie, którzy stoją za tym planem mówią nam co zamerzają zrobić! Mówią nam, tak jak Bill Gates, że w wyniku tych szczepień przewidują, że 10-15 % populacji umrze! Rozumiesz? Oni to wiedzą, bo to jest ich plan. Nie kryją się z tym. A w dodatku w wywiadzie Bill Gates dodaje, że: "na pewno 100% zaszczepionych będzie miało przeorany system genetyczny". Nie kryje się z tym z prostego powodu. Oni wiedzą, że Ty prawdopodobnie nie zwrócisz na to uwagi, albo nie uwierzysz, że mogą zrobić to Tobie i Twoim najbliższym.

Teraz jest czas, abyś sam poszukał informacji na ten temat. Nie korzystaj tylko z informacji podawanych z serwisów TV, wysil się, poszukaj na stronach instytutów naukowych, zobacz filmy z lekarzami, którzy mówią inaczej niż oficjalna narracja. I teraz nadchodzi czas, abyś zdecydował kim chcesz być i kim mają stać się Twoje dzieci i Twoje wnuki.

Zapraszam do oglądania filmów zamieszczonych obok.

Ziggy

Dr Madej wie, co jest w szczepionkach na COVID-19

Lekarze niemieccy utworzyli Komisję Śledczą ws COVID-19

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.